PDA

צפה בגרסא המלאה : לכל המחטבים בתוכנית ud2

Taquila
12-03-07, 10:05
מישהו בבקשה יכול לפרט לי את עקרונות השיטה והרעיון שעומד מאחורייה?
וגם עוד שאלה אם אני נמצא במאזן קלורי שלילי בלי אירובי אני יוכל להוריד גם את "השומן העיקש" ולרדת לרמה של 9% שומן?

Nadav19
12-03-07, 12:12
לא, חייב אירובי.

למרות שיש מקרים בהם הגנטיקה ממש טובה ... אבל אל תסמוך על זה.

nafusi
12-03-07, 15:41
מישהו בבקשה יכול לפרט לי את עקרונות השיטה והרעיון שעומד מאחורייה?
וגם עוד שאלה אם אני נמצא במאזן קלורי שלילי בלי אירובי אני יוכל להוריד גם את "השומן העיקש" ולרדת לרמה של 9% שומן?

הספר של ליל מקדולנד (The Ultimate Diet 2):
http://www.file2host.com/797080

Moshe
12-03-07, 17:27
בud2 גם אם ממש תרצה לא תצליח לעשות הרבה אירובי אולי אחרי העמסות ואם אתה ממש סוס ואין לך משהו אחר בחיים לעשות חוץ מזה אז תצליח לשלב אירובי

HotChizzy
12-03-07, 19:12
תוכנית קשה פיזית ועוד יותר קשה מנטלית

בכללי - תוכנית קשה ולא מצדיקה את עצמה.

m0she
12-03-07, 19:54
לא, חייב אירובי.

למרות שיש מקרים בהם הגנטיקה ממש טובה ... אבל אל תסמוך על זה.

לא חייב אירובי בUD2

PcGunMan
12-03-07, 20:05
לא חייב אירובי בכל דיאטה אבל אירובי עוזר לך לרדת ועוזר לך לשמור על האחוז שומן לאחר הדיאטה וכמעט לא תעלה יותר אבל אתה כמובן צריך לשמור על תפריט בהתאם

m0she
12-03-07, 20:19
אירובי לא עוזר לרדת ולא עוזר לשמור. רק מאזן קלורי עושה את זה , יש כאלה שיותר נח להם לאכול יותר ולהעלות את ההוצאה אבל זה כבר עניין של העדפה.

Moshe
12-03-07, 20:19
לא חייב אירובי בכל דיאטה אבל אירובי עוזר לך לרדת ועוזר לך לשמור על האחוז שומן לאחר הדיאטה וכמעט לא תעלה יותר אבל אתה כמובן צריך לשמור על תפריט בהתאם
אחי בזמן האחרון יש לך תגובות ממש טיפשיות , בחיית תתאפס אם אתה לא יודע אל תגיב..
ומשה בקשר לUD2 העלת אחרי שהפסקת את המשקל? , אם כן איך הייתה העלייה ולמה היא קרתה(לא הקפדת על תזונה וכו')

PcGunMan
12-03-07, 20:21
אחי בזמן האחרון יש לך תגובות ממש טיפשיות , בחיית תתאפס אם אתה לא יודע אל תגיב..
ומשה בקשר לUD2 העלת אחרי שהפסקת את המשקל? , אם כן איך הייתה העלייה ולמה היא קרתה(לא הקפדת על תזונה וכו')

אתה לא מסכים?? שאירובי עוזר לך לשמור לאחר החיטוב??

Moshe
12-03-07, 20:27
אתה לא מסכים?? שאירובי עוזר לך לשמור לאחר החיטוב??
לא
אם תיהיה במאזן קלורי חיובי ותאכל דברים שומניים כאלה ואחרים כל האירובי שבעולם לא יעזור לך
הרבה אנשים כמוך חושבים שאם הם יעשו ביום 40 דקות אירובי הם יוכלו לאכול מה שהם רוצים
אבל הם טועים ומרגישים את זה ישר על הגוף שלהם
שרפת ב40 דקות 500 קלוריות הידד , הרווחת סופגניה , רוצה לאכול 2? , נדפקת....
אין עיקרון אחר בדבר ככה הדברים עובדים

PcGunMan
12-03-07, 20:28
לא
אם תיהיה במאזן קלורי חיובי ותאכל דברים שומניים כאלה ואחרים כל האירובי שבעולם לא יעזור לך
הרבה אנשים כמוך חושבים שאם הם יעשו ביום 40 דקות אירובי הם יוכלו לאכול מה שהם רוצים

ומה כתבתי???? כמובן שישמור על תפריט נטרלי!!!

m0she
12-03-07, 20:36
התפריט זה העיקר , אם התפריט ניטרלי האירובי לא עוזר בשום דבר

MosheB , המשכתי אחרי זה עם שיטות אחרות , לא עליתי. וזה גם לא קשור ללאכול דברים שומניים , זה רק מאזן אנרגטי נקודה.

PcGunMan
12-03-07, 20:48
נערך

m0she
12-03-07, 20:50
מה אתה רוצה? התפריט זה מה שקובע בסוף היום ותפריט אפשר להתאים לפי דרישה של הגוף , עם אירובי או בלעדיו.

PcGunMan
12-03-07, 20:55
מה אתה רוצה? התפריט זה מה שקובע בסוף היום ותפריט אפשר להתאים לפי דרישה של הגוף , עם אירובי או בלעדיו.
מצטער התבלבתי עם שם אחרשקוראים לו גם משה:whistle::blush:

Taquila
12-03-07, 21:26
מישהו שעשה את התוכנית ud2 יכול בבקשה לפרט לי את העקרונות של השיטה והרעיון שמאוחריה ולפרט את התפריט שלו?

בחור טוב
13-03-07, 18:52
אתה מדבר חרטות אחושרמוטה אח שלי...
אמרת 40 דקות אירובי?וואלה אני ב"זמנים היפים" שלי שלא היה לי בעיות ברגליים וכדומה,הייתי רץ משהו כמו 45-50 דקות אירובי ביום,ריצה אייטת ככה ויפה,יצא לי קילומטרז יפה בערך איזה 7-9 ק"מ כל יום הייתי דופק את זה פק"ל יעני אל היה וכמעט שיום לא הייתי רץ,נגיד איזה 4-5 פעמים בשבוע...
והייתי משלב אימון אנאירובי גם כמובן,הורדתי משקל דיי מהר,אבל המשכתי עם הקצב המטורף הזה גם אחרי שהייתי דיי רזה,אבל מה?עשיתי טעות,שלא אכלתי הרבה כדי לפצות את הגוף על זה שאני מפרק אותו עם כל הריצות והאימונים האלה,הקפדתי על האוכל שלי יותר מדי במקום לאכול יותר,והגעתי למצב שנהיה אצלי מחלה של ספורטאים צעירים[זה היה איזה גיל 16 בערך שזה קרה]שזה מין שחיקה של הברך כזאת...דבר שעד היום יש לי וזה עדיין כואב לי מדי פעם...מה שאני אומר זה,שאם אתה רוצה להוריד משקל,סבבה תהיה בחסך קלורי לכמה זמן שאתה צריך,חודשיים שלוש ארבע לא משנה,אבל ברגע שהפסקת עם הדיאטה תכניס הרבה אוכל אם אתה משלב הרבה ספורט,כדי לבנות עצמות ושרירים שאתה בעצם קורע והורס באימונים.
לא אומר לך לדפוק סופגניות,אבל וואלה אם בא לך עוד 2-3 פרוסות לחם או עוד יות שיבולת שועל או מה שזה לא יהיה...דפוק חופשי בלי לראות בעיניים כי הפעילות האירובית והאנארובית מכסה אותך מכל כיוון
בהצלחה בכל מקרה חבר'ה
לא

shpitz
13-03-07, 19:24
אתה מדבר חרטות אחושרמוטה אח שלי...
אמרת 40 דקות אירובי?וואלה אני ב"זמנים היפים" שלי שלא היה לי בעיות ברגליים וכדומה,הייתי רץ משהו כמו 45-50 דקות אירובי ביום,ריצה אייטת ככה ויפה,יצא לי קילומטרז יפה בערך איזה 7-9 ק"מ כל יום הייתי דופק את זה פק"ל יעני אל היה וכמעט שיום לא הייתי רץ,נגיד איזה 4-5 פעמים בשבוע...
והייתי משלב אימון אנאירובי גם כמובן,הורדתי משקל דיי מהר,אבל המשכתי עם הקצב המטורף הזה גם אחרי שהייתי דיי רזה,אבל מה?עשיתי טעות,שלא אכלתי הרבה כדי לפצות את הגוף על זה שאני מפרק אותו עם כל הריצות והאימונים האלה,הקפדתי על האוכל שלי יותר מדי במקום לאכול יותר,והגעתי למצב שנהיה אצלי מחלה של ספורטאים צעירים[זה היה איזה גיל 16 בערך שזה קרה]שזה מין שחיקה של הברך כזאת...דבר שעד היום יש לי וזה עדיין כואב לי מדי פעם...מה שאני אומר זה,שאם אתה רוצה להוריד משקל,סבבה תהיה בחסך קלורי לכמה זמן שאתה צריך,חודשיים שלוש ארבע לא משנה,אבל ברגע שהפסקת עם הדיאטה תכניס הרבה אוכל אם אתה משלב הרבה ספורט,כדי לבנות עצמות ושרירים שאתה בעצם קורע והורס באימונים.
לא אומר לך לדפוק סופגניות,אבל וואלה אם בא לך עוד 2-3 פרוסות לחם או עוד יות שיבולת שועל או מה שזה לא יהיה...דפוק חופשי בלי לראות בעיניים כי הפעילות האירובית והאנארובית מכסה אותך מכל כיוון
בהצלחה בכל מקרה חבר'ה

איזה שטויות בדיוק הוא רשם?!

אז בקיצור מה שאתה אומר זה שאם ההוצאה הקלורית שלך ביום היא 2000 קל' ותאכל
באותו יום 2500קל'(על בסיס יומי), אז זה לא ישפיע עליך כי אתה עושה אירובי והיא מכסה אותך ואפשר "להרביץ" אוכל כמה שבא לי?!?@?###
הרשה לי לגחך......=]

בקיצור, מאזן קלורי חיובי יעלה אותך במשקל.
מאזן קלורי שלילי יוריד אותך, מה לא מובן..?!

תאכל מעל ההוצאה הקל' שלך, תעלה....
תאכל פחות מההוצאה הקל' שלך, תרד...