PDA

צפה בגרסא המלאה : תמונות צצצצצ

ח1צן
31-10-10, 23:02
לא יודע איך שיכנעו אותי לסתום לילדי הפיצולים את הפה אבל זה קרה:sbb3::sbb3:

משקל 93
גובה 1.85

מתאמן שנה בערך, לפני שנה שקלתי 70 והליצנותשעשיתי לפניה לא נקראת להתאמן.

http://i53.tinypic.com/21kf57t.jpg

http://oi53.tinypic.com/35i9bfn.jpg

http://oi55.tinypic.com/2qdzszm.jpg

Cuba
31-10-10, 23:04
יא חייזר תתחיל לאכ1ל

Dark_Muse
31-10-10, 23:05
איפה התמונות שאחרי? :d

ח1צן
31-10-10, 23:12
שיט אני שחיף :(

BigWolf
31-10-10, 23:24
בס"ד

גם אתה אוהב שמפו לילדים... חחח. גוף יפה מאוד!

godam
31-10-10, 23:26
אתה גבווה המשקל לא נראה עליך אתה צריך לעלות עוד כמו שאמרתה שחיף !

IdaNP
31-10-10, 23:52
170 סקוואט לשלישייה על אחוז שומן כזה? :o זה לא pr חדש שלך?

ח1צן
31-10-10, 23:56
כן והתמונות הן מלפני שבוע.
אני לא מפרסם כדי להגיד שאני מפלצת מאסה, אני מפרסם בשביל הילדים שחושבים שלעשות תוכניות כוח עושה אותך שמן בלי דרך חזרה\מעלה אותך 10 קילו שומן על כל קילו שריר ודברים כאלה.

No Troll
01-11-10, 00:00
רואים?
אמרתי לכם שאפשר לשמור על קוביות באימוני כוח!

Alon332
01-11-10, 00:16
רואים?
אמרתי לכם שאפשר לשמור על קוביות באימוני כוח!

זה לא תופס, הוא מכוכב אחר :shok1:

Scylla
01-11-10, 02:32
נראה מה יהיה איתי בנתים ממשיך להיות חטוב השאלה כמה אני אתקדם עם המשקלי עבודה ו/או כמה אוכל ו/או שומן אצטרך להוסיף על מנת להתקדם

subzero1122
01-11-10, 02:58
אחלה אסלה יש לך, חייזר.

DannyC
01-11-10, 19:28
לא נראה כמו אחד שמתאמן..
אבל לא נורא אחי.. אולי תשנה תוכנית או שתאכל קצת יותר ?
בכל מקרה אחי בהצלחה!

daniel maron
01-11-10, 22:08
נראה סבבה.. מאמין שהתמונות לא משקפות ממש את איך שאתה נראה.. בכל מקרה תמשיך ככה ובהצלחה. וד"א 170 ק"ג סקוואט? בראבו!

orelch2
02-11-10, 22:10
אוכל אוכל אוכל

bdikaka
04-11-10, 02:13
איזה חזירון ... חח

אדיר53
04-11-10, 20:33
לא יודע איך שיכנעו אותי לסתום לילדי הפיצולים את הפה אבל זה קרה:sbb3::sbb3:

משקל 93
גובה 1.85

מתאמן שנה בערך, לפני שנה שקלתי 70 והליצנותשעשיתי לפניה לא נקראת להתאמן.

http://i53.tinypic.com/21kf57t.jpg

http://oi53.tinypic.com/35i9bfn.jpg

http://oi55.tinypic.com/2qdzszm.jpg

לא יודע איך שיכנעו אותי לסתום לילדי הפיצולים את הפה אבל זה קרה

לא סתמת לאף אחד את הפה אתה לא משהו מיוחד יש לי ילדים בני 17 ו 16 במכון שעם תוכנית פיצולים ועושים סקוואט בסמית ונראים טוב יותר בכמה רמות
נחמד סך הכל לא יותר..

סקוואט 170 נו? ו ?

ח1צן
04-11-10, 22:55
תראה לי 1

Cuba
04-11-10, 23:00
לא יודע איך שיכנעו אותי לסתום לילדי הפיצולים את הפה אבל זה קרה

לא סתמת לאף אחד את הפה אתה לא משהו מיוחד יש לי ילדים בני 17 ו 16 במכון שעם תוכנית פיצולים ועושים סקוואט בסמית ונראים טוב יותר בכמה רמות
נחמד סך הכל לא יותר..

סקוואט 170 נו? ו ?

יש לי יד 40 אחי!!!!!!

אדיר53
05-11-10, 00:01
יש לי יד 40 אחי!!!!!!

כן אני בטוח

ח1צן
05-11-10, 00:07
לא הראת לי עצוב5

BiG_BuG
05-11-10, 01:04
אתה נראה כמו חרא מה אתה מתלהב ?

Cuba
05-11-10, 02:33
כן אני בטוח

אל תאמין..

subzero1122
05-11-10, 02:35
מה כולם קופצים?
אדיר איפה הסרטונים שך של הסקוואט שאתה בכלל מסתלבט עליו?

No Troll
05-11-10, 02:45
אדיר, הנה מתכון בשבילך עבור יד 50:
קח את האצבע
דחוף אותה לתחת
תוציא
ותריח

בהצלחה.

daniel maron
05-11-10, 12:47
מה כולם קופצים?
אדיר איפה הסרטונים שך של הסקוואט שאתה בכלל מסתלבט עליו?

אה כשיש 2-3 אנשים שיוצאים נגדכם זה לא בסדר, אבל כשאתם עושים את זה בכל אשכול זה מצחיק ויפה נכון? ותענה על זה!
חחחחח ומה עוזר סקוואט 170 עם הוא לא גודל מספיק מזה?
סבבה עם הספורט שלו זה הרמת משקולות והוא שואף למספר גבוה יותר של פלטות[ואני מכבד מאוד את זה] אז למה לפרסם תמונות של הגוף מה זה משנה בכלל?
ונגיד ולאדיר אין סקואט 170 אבל הוא נראה יותר טוב מכם [והו כן] אז מה הרווחתם פה?גם על זה תענה..

ח1צן
05-11-10, 13:19
אה כשיש 2-3 אנשים שיוצאים נגדכם זה לא בסדר, אבל כשאתם עושים את זה בכל אשכול זה מצחיק ויפה נכון? ותענה על זה!
סבבה עם הספורט שלו זה הרמת משקולות והוא שואף למספר גבוה יותר של פלטות[ואני מכבד מאוד את זה] אז למה לפרסם תמונות של הגוף מה זה משנה בכלל?
ונגיד ולאדיר אין סקואט 170 אבל הוא נראה יותר טוב מכם [והו כן] אז מה הרווחתם פה?גם על זה תענה..

לא גודל מספיק מזה?
כמה אנשים בגובה שלי אתה מכיר שיותר גדולים ממני בגיל שלי? ולא אל תביא לי ילדים במשקל 60 קילו וגובה מטר 55 שיש להם יד 45 אחיייייייייייייייייייי.

ואדיר נראה לידי כמו צימוק אני מוכן לשים כסף על זה. הוא 10 קילו מתחתיי ועל אחוז שומן יותר גבוה (ממה שרואים בחתימה). חאלס למצוץ לילדים בגובה מטר 70 מאחורי מסך. ועוד לא דיברנו על איש הלילה ואושר ועוד הרבה אנשים כאן שיותר גדולים ממני.

Cuba
05-11-10, 13:34
לא גודל מספיק מזה?
כמה אנשים בגובה שלי אתה מכיר שיותר גדולים ממני בגיל שלי? ולא אל תביא לי ילדים במשקל 60 קילו וגובה מטר 55 שיש להם יד 45 אחיייייייייייייייייייי.

ואדיר נראה לידי כמו צימוק אני מוכן לשים כסף על זה. הוא 10 קילו מתחתיי ועל אחוז שומן יותר גבוה (ממה שרואים בחתימה). חאלס למצוץ לילדים בגובה מטר 70 מאחורי מסך. ועוד לא דיברנו על איש הלילה ואושר ועוד הרבה אנשים כאן שיותר גדולים ממני.

אני יותר גדול ממך בשנתים

subzero1122
05-11-10, 13:39

חחח אני לא מדבר בכלל על החייזר
דיברתי רק על אדיר הליצן שהבטיח סרטונים עם משקלי מעקמי מוט חחחחחחחחחח ואף אחד לא ראה כלום עדיין.

נראה יותר טוב? מה ההגדרה של נראה יותר טוב?

ח1צן
05-11-10, 13:42
פ*ק מחודד יותר

No Troll
05-11-10, 18:41
ניראה טוב חחחחח
זה מה שבנות צריכות להגיד לכם, לא ילדים בישראלב1די

אדיר53
05-11-10, 19:10
לא גודל מספיק מזה?

חחחחחחחח אתה מצחיק אותי :)

אני לא בתחרות איתך אתה פשוט לא נראה אחד שממש מתאמן אל תעלב ואני ד"א לא מעלה תמונות כדיי להתנשא על אנשים שטובים ונראים טוב ממני שבמקרה שלך זה הרוב המוחלט של הפורום

לא הייתי מנסה להשפיל אותך אבל ההרמת אף שלך הצחיקה אותי ההפך אולי גם הייתי מפרגן (לא שיש ממש על מה)

אתה נראה מתאמן מתחיל בחודשים הראשונים שלו
אתה וכל חבריך הליצנים שאני בטוח שמאחורי מסך לא שווים הרבה ובאים לחדר כושר על כדיי להעלות את הבטחון העצמי הפגוע שלהם כי סיפרו להם שזה מה שישנה אותם אבל אפס נשאר אפס
אתה וכל אוכלי האוראו ושותי החלב למיניהם

צאו קצת בחוץ יש חיים שם לא הכל סובב בכמה הסקוואט שלי מרשים, בהצלחה.

ודניאל תודה על העזרה אל תנסה אני לא רב איתם פשוט מעיר אותם על הסרט שהם אוכלים על החיים שלהם.

No Troll
05-11-10, 19:14
חחח יא פלוץ
עשית מעצמך יותר מדי.

Tony Montana
05-11-10, 21:24
אתה 93 קילו כמו שאני שוקל 120 קילו. הייתי נותן לך על הגובה הזה בלחץ 75.

איש הלילה
05-11-10, 22:04

"נראה טוב" זה מושג סובייקטיבי ונתון לפרשנות (ונעזוב לרגע שהתמונות לא בהכרח משקפות את המציאות).

לעומת זאת על משקלי עבודה אי אפשר להתווכח, והחייזר יותר חזק מכל מי שקפץ פה, והוא גם מוכיח את זה עם סרטונים. בניגוד לשאר הליצנים פה שמדברים באוויר.

ח1צן
05-11-10, 22:22
שמעו זה מצחיק שאתם חושבים שאני לא באמת שוקל 93 (ואני כבר יותר) בגלל שאני לא עושה פ1ז*נג מספיק טוב אבל סבבה.
אתם מוזמנים לראות סירטונים שלי בצ'אנל של דדליפט ופרס, שמה רואים גודל כללי יותר טוב. ועוד פעם, לא אמרתי שאני גדול.
באתי להראות שמי שיודע להתאמן לא יעלה סתם שומן בתוכניות כוח אלא יגדל יפה מאוד, ושאין בעיה להיות חזק (טוב אני לא חזק, אבל גם לא חלש) על אחוז שומן נמוך.

דרך אגב איפה הדוגמאות שלי? כועס1

daniel maron
06-11-10, 01:52
סבבה, נראה טוב זה לצורך העניין מי יותר גדול\רחב\עבה\ר1לה..

StfuNow
06-11-10, 14:30
זה תמונות לפני או אחרי?

subzero1122
06-11-10, 15:04
חחחחחחח אדיר יש לך דיבור של בתול ואתה כנראה גם מתאמן כדי לא להיות בתול, אבל כנראה שזה עדיין לא מצליח.

איפה הסרטונים עם המשקלים מעקמי המוט שלך?

dethMAN
06-11-10, 15:22
יש פה כמה אנשים עצובים.....

oRis
06-11-10, 16:25
נחמד בהצלחה בהמשך

אדיר53
06-11-10, 16:58
חחחחחחח אדיר יש לך דיבור של בתול ואתה כנראה גם מתאמן כדי לא להיות בתול, אבל כנראה שזה עדיין לא מצליח.

איפה הסרטונים עם המשקלים מעקמי המוט שלך?

מוזר שאתה מזכיר הרבה את המילה בתול..

אני קודם מחכה ל תמונות שלך

חבל שאתם הורסים את הפורום חצי מהאנשים עוברים לפורומים אחרים בגלל הליצנות שלכם וחבל , לפני שהגעתם (כל הלייצנים שמקבלים את הכינויים תחת השם )

היה פה טוב יותר אני מקווה שמנהל רציני יתעורר פה בקרוב..

וד"א לכל המתלהמים למניהם לא עשיתי מעצמי כלום ואני לא מחשיב את עצמי לגדול
ואם הייתם מכירים אותי הייתם יודעים את זה.
הקטע שלי שאני לא מזלזל באנשים אחרים שנראים בכמה רמות יותר ממני וגם לא על אלה שנראים פחות טוב..

הגאווה שלכם הורגת אותי כי אין על מה פשוט ,לאנשים חדשים שבאים לפה אין חשק להישאר וזה הכי עצוב פה..

אין לי טעם לריב איתכם לא יוצא מזה כלום אז שיהיה לכם בהצלחה ושתעלו במוט כמה שיותר אם זו השאיפה היחידה שלכם

שבוע טוב

mike the strike
06-11-10, 17:39
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=68106

ח1צן הוא נראה הרבה יותר טוב מימך ואני אובייקטיבי,לא מכיר את שניכם.
אז יכול להיות שאתה מרים יותר ממנו,ואם זה מה שעושה לך את זה אז בהצלחה =]

subzero1122
06-11-10, 17:59

חבל שאתם הורסים את הפורום חצי מהאנשים עוברים לפורומים אחרים בגלל הליצנות שלכם וחבל , לפני שהגעתם (כל הלייצנים שמקבלים את הכינויים תחת השם )

הקטע שלי שאני לא מזלזל באנשים אחרים שנראים בכמה רמות יותר ממני וגם לא על אלה שנראים פחות טוב..

הגאווה שלכם הורגת אותי כי אין על מה פשוט ,לאנשים חדשים שבאים לפה אין חשק להישאר וזה הכי עצוב פה..

אין לי טעם לריב איתכם לא יוצא מזה כלום אז שיהיה לכם בהצלחה ושתעלו במוט כמה שיותר אם זו השאיפה היחידה שלכם

שבוע טוב

חחח לא מזלזל? מה עשית פה בדיוק?

אדיר53
06-11-10, 18:59
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=68106

ח1צן הוא נראה הרבה יותר טוב מימך ואני אובייקטיבי,לא מכיר את שניכם.
אז יכול להיות שאתה מרים יותר ממנו,ואם זה מה שעושה לך את זה אז בהצלחה =]

תודה רבה אח שלי אבל לא על זה הוויכוח :)

חחח לא מזלזל? מה עשית פה בדיוק?

אם זה מה שחשבת אז אני ממש לא התכוונתי לזה כי אין לי על מה אני לא ברמה שאני יכול באמת לצחוק על מישהו כאן בסוף רובנו כאן רק חובבנים ונהנים מהספורט ובמקום לפרגן לאנשים ולתת עזרה אם זה לאנשים חדשים שרוצים עזרה ולהחדיר בהם מוטיבציה כדי שהתחום באמת רק יגדל אתם מזלזלים באנשים ועוקצים בתגובות שלכם ומורידים להם.

subzero1122
06-11-10, 19:18
אנחנו לא עוזרים
בלוגים בכלל לא
באימונים בכלל לא
באימוני כוח בכלל לא

אלה שאנחנו יורדים עליהם הם אלה שמדברים על דברים שהם לא יודעים ולא מוכנים להקשיב
ולצערי יש הרבה מדי כאלה פה,

Cuba
06-11-10, 19:43
אנחנו לא עוזרים
בלוגים בכלל לא
באימונים בכלל לא
באימוני כוח בכלל לא

תעוף כבר מהפורום
מתי יבוא מנהל חדש שיעיף אותכם כבררר בגללכם תראה מה עשית יא זבל היה לי סקואט 40 קילו ועכשיו הוא 132 תראה מה עשית ליייי

אדיר53
06-11-10, 19:56
אנחנו לא עוזרים
בלוגים בכלל לא
באימונים בכלל לא
באימוני כוח בכלל לא

הכוונה שלי שיש דרך להסביר אני יודע שיש לכם את הידע(בטוח שיותר משיש לי) פשוט הדרך שאתם מעבירים היא הבעייתי
אני לא מטיף לך פה פשוט תסתכל על התגובות שלך נראה לי שתבין אותי..

אין פה מה להרחיב על זה אתה יכול לקחת תדברים ויכול לא החלטה שלכם

Cuba
06-11-10, 20:24
הכוונה שלי שיש דרך להסביר אני יודע שיש לכם את הידע(בטוח שיותר משיש לי) פשוט הדרך שאתם מעבירים היא הבעייתי
אני לא מטיף לך פה פשוט תסתכל על התגובות שלך נראה לי שתבין אותי..

אין פה מה להרחיב על זה אתה יכול לקחת תדברים ויכול לא החלטה שלכם

הוא מגיב ככה לאנשים כמוך לאנשים כמו דניאל מרון שהם אטומים ולא רוצים ללמוד
עם תשים לב בן אדם חדש שמגיע לפורום כן מסבירים לו

subzero1122
06-11-10, 20:36
כשאתה מוצא את עצמך מתווכח עם מישהו שלא קרא בחיים שלו ספר, ממציא עובדות, מבלבל תשכל וטוען שהוא יודע בזמן שהוא ממש לא, אז אתה עונה לו בהתאם.

למי שמעוניין להקשיב אנחנו מגיבים בצורה הכי יפה והכי פשוטה.

אנשים רואים סרטון של קולמן חושבים ככה נראה אימון, וכל מי שלא נראה ככה הוא חרטה.
ממש מציאותי.

daniel maron
06-11-10, 20:51
כשאתה מוצא את עצמך מתווכח עם מישהו שלא קרא בחיים שלו ספר, ממציא עובדות, מבלבל תשכל וטוען שהוא יודע בזמן שהוא ממש לא, אז אתה עונה לו בהתאם.

למי שמעוניין להקשיב אנחנו מגיבים בצורה הכי יפה והכי פשוטה.

אנשים רואים סרטון של קולמן חושבים ככה נראה אימון, וכל מי שלא נראה ככה הוא חרטה.
ממש מציאותי.

ואתה מה? בילדר?ליפטר? לא, אתה חובבן בדיוק כמו 90 אחוז מהפורום אז קראת את הספר ss סו ואט? אתה מורעל והדרך שבה אתה מעביר את הידע שלך לשאר הפורום עושה לי בחילה, אתה שולל כל דבר אחר חוץ ממה שאתה מאמין בו וכאן מתחילה הבעיה שך
א1ראו סקואט אחיייייי זה כל מה שאתה יודע להגיד
תעשה לי טובה אתה לא יותר טוב מאף אחד פה אתה רק מציג את עצמך ככה
או שאתה ממש אוהב את הקטע של הרמת משקולות שזה אגב דבר שאני מכבד מאוד או שפשוט לא הצליח לך בבודיבילדינג מסיבות שונות...

Cuba
06-11-10, 20:55
ואתה מה? בילדר?ליפטר? לא, אתה חובבן בדיוק כמו 90 אחוז מהפורום אז קראת את הספר ss סו ואט? אתה מורעל והדרך שבה אתה מעביר את הידע שלך לשאר הפורום עושה לי בחילה, אתה שולל כל דבר אחר חוץ ממה שאתה מאמין בו וכאן מתחילה הבעיה שך
או שאתה ממש אוהב את הקטע של הרמת משקולות שזה אגב דבר שאני מכבד מאוד או שפשוט לא הצליח לך בבודיבילדינג מסיבות שונות...

אתה יודע מה שמצחיק פה? שחוץ מע1נש אף אחד פה לא שותה 4 ליטר חלב ואוראו

וכשאתה תקרא גם את הספר אתה תיהיה בדעה כמו שלנו.. או לפחות כשתבין את העקרון מאחורי התוכנית

subzero1122
06-11-10, 21:07

:):):):) אף פעם לא התעניינתי בבילדינג ואף פעם לא רציתי להיות בילדר, ואני לא חובב הרמת משקולות או פאוורליפטינג, פשוט השיטות אימון האלה טובות לכל ענפי הספורט שיש ומשפרות אותך בתור ספורטאי וסתם בתור בן אדם.

איפה אתה ראית שאני טוען שאני יודע משהו או עושה משהו יותר טוב מאחר?
ההבדל ביננו לבינכם זה שאנחנו נפתחנו לדברים אחרים והשקענו קצת זמן לקרוא עוד דברים ולא רק להסתכל על תמונות של גברים בתחתונים ולחקות כל מה שהם עושים בתקווה שזה יעבוד עליך.
מה שמצחיק זה שכל מי שקרא תספר לא חזר יותר לתכניות פיצולים, מוזר, לא?

אתה יודע מה שמצחיק פה? שחוץ מע1נש אף אחד פה לא שותה 4 ליטר חלב ואוראו

וכשאתה תקרא גם את הספר אתה תיהיה בדעה כמו שלנו.. או לפחות כשתבין את העקרון מאחורי התוכנית

הבעיה שאלה שבאים לשלול לא יקראו תספר כי הם לא יודעים אנגלית, בקושי עברית הם יודעים.
הדבר היחיד שהם יגידו זה "למה בסרטונים של קולמן זה לא מופיע?"

No Troll
06-11-10, 22:48
חבר'ה חבר'ה, בואו נירגע,
הרי ברור לכולנו שעדיף לאכול דייסת קולמן כל הבוקר עם גבינה צהובה 0% שומן.
יש לי 40% שומן ובקושי יש לי שריר!!!!!!!!!!!111111

Cuba
06-11-10, 23:28
חבר'ה חבר'ה, בואו נירגע,
הרי ברור לכולנו שעדיף לאכול דייסת קולמן כל הבוקר עם גבינה צהובה 0% שומן.
יש לי 40% שומן ובקושי יש לי שריר!!!!!!!!!!!111111

תחזור לאוראו שלך

Talvisota
06-11-10, 23:32
העניין דניאל ידידי הבל1ט,שע"מ שתוכל להבין את טענותינו יותר לעומק כנגד אדירבייספס51 וכנגדך אני אדמה את טענותינו לתחום המדעי:
אתם-בריאתנים
אנחנו-מדעניים וחוקרים

ח1צן
07-11-10, 00:08

שבוע טוב

אני 10 קילו מעליך ויותר חטוב, ושלא נצכיר את זה ש99% שההרמות שלך שוות לתחת, איך לעזאזל אני לא כמה רמות מעליך? אני חייב לדעת.

prist
07-11-10, 01:10
אני 10 קילו מעליך ויותר חטוב, ושלא נצכיר את זה ש99% שההרמות שלך שוות לתחת, איך לעזאזל אני לא כמה רמות מעליך? אני חייב לדעת.

כי אתה גבוה ממנו ב15 ס"מ...

ח1צן
07-11-10, 01:18
אויש1

בא לך להראות לי ב*לדר טבעי כלשהו בגובה שלי שיותר גדול ממני? לא אומר שאין, כדי שיהיה מה להשוות.

prist
07-11-10, 01:22
אויש1

בא לך להראות לי ב*לדר טבעי כלשהו בגובה שלי שיותר גדול ממני? לא אומר שאין, כדי שיהיה מה להשוות.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=67956

ח1צן
07-11-10, 01:34
הוא מתאמן 3 וחצי שנים ועוד עם בסיס של קרב מגע http://www.israelbody.com/showthread.php?t=12039

prist
07-11-10, 01:54
הוא מתאמן 3 וחצי שנים ועוד עם בסיס של קרב מגע http://www.israelbody.com/showthread.php?t=12039
אז מה?? אתה רציתה לראות בילדר טבעי בגובה שלך שיותר טוב ממך הנה...

קפטן שלד
07-11-10, 01:56

האמת שהוא זיין אותך

אבל שכחתם שלחייזר בטוח יש רגליים יותר גדולות מלכל הליצנים שהגיבו

No Troll
07-11-10, 02:03
באדיבילדינג זה גנטיקה וחומרים

daniel maron
07-11-10, 09:12
באדיבילדינג זה גנטיקה וחומרים

טעות.
להיות בפיסגה זה גנטיקה כן נכון עם ישלך גנטיקה מעאפנה אז נידפקת לא משנה כמה רצון ישלך, חיטוב זה לרוב גנטי גם נכון.
בקשר לחומרים זה לא כזה פשוט תדחוף יותר gh וטסט תגדל יותר זה לא ככה, אל תזרוק סתם דברים באוויר עם אתה לא מבין בחומרים.
ופיתוח גוף זה הרוב תזונה ונסיון בכל מה שקשור לאימונים ותזונה שבנויים בישבילך.
וכאן אנחנו מדברים על מפתחי גוף מקצועיים ולא על חובבנים בפורום [כן,כמוני.] נכון?
מה שיעשה אותך מר אולמפיה כשאתה ברמה לצורך העניין של pro טרי זה בעיקר נסיון וזמן..כשבילדר יותר מה טוב לו מבחינת תזונה ואימונים ועושה הכל חכם עם אנשי מקצוע [גם חומרים] הזמן עושה את שלו.

NSH1
07-11-10, 10:49
אל תיעלב, אתה נראה 73

No Troll
07-11-10, 15:48
טעות.
להיות בפיסגה זה גנטיקה כן נכון עם ישלך גנטיקה מעאפנה אז נידפקת לא משנה כמה רצון ישלך, חיטוב זה לרוב גנטי גם נכון.
בקשר לחומרים זה לא כזה פשוט תדחוף יותר gh וטסט תגדל יותר זה לא ככה, אל תזרוק סתם דברים באוויר עם אתה לא מבין בחומרים.
ופיתוח גוף זה הרוב תזונה ונסיון בכל מה שקשור לאימונים ותזונה שבנויים בישבילך.
וכאן אנחנו מדברים על מפתחי גוף מקצועיים ולא על חובבנים בפורום [כן,כמוני.] נכון?
מה שיעשה אותך מר אולמפיה כשאתה ברמה לצורך העניין של pro טרי זה בעיקר נסיון וזמן..כשבילדר יותר מה טוב לו מבחינת תזונה ואימונים ועושה הכל חכם עם אנשי מקצוע [גם חומרים] הזמן עושה את שלו.

לא,
קח לדוגמא את hadash
יש לו גנטיקה, הגוף שלו לא בגלל שהוא עשה קצת כפיפות בטן וכפיפות מרפקים, שהוא מציג בסירטונים שלו.

subzero1122
07-11-10, 16:50
לא,
קח לדוגמא את hadash
יש לו גנטיקה, הגוף שלו לא בגלל שהוא עשה קצת כפיפות בטן וכפיפות מרפקים, שהוא מציג בסירטונים שלו.

למה תמלכלך אחי?
יש לו סקוואט 300 ודדליפט 340

subzero1122
07-11-10, 16:51

מה זה קשור לקרב מגע?
אני מכיר את הקרב מגיע בבא"ח גולני, ומצטער להגיד לך שכל המדריכי קרב מגע בתקופתי היו לאטחי על.

בכלל קרב מגע של בא"חים וטירונות 03-07 רגילה זה סתם חרטה.

daniel maron
07-11-10, 19:30
לא,
קח לדוגמא את hadash

עם hadash יצא לתחרות הוא יראה שהוא צריך קצת יותר מהגנטיקה הטובה שלו וה40 חזות עוף

No Troll
07-11-10, 19:35
אנחנו מדברים פה על מתאמנים לא מתחרים.

subzero1122
07-11-10, 19:41
עם hadash יצא לתחרות הוא יראה שהוא צריך קצת יותר מהגנטיקה הטובה שלו וה40 חזות עוף

מה שמצחיק שהוא לא מזריק ורוב הבילדרים כן מזריקים, איכשהו הוא נראה יותר טוב מ90 אחוז מהם.

daniel maron
07-11-10, 22:30
מה שמצחיק שהוא לא מזריק ורוב הבילדרים כן מזריקים, איכשהו הוא נראה יותר טוב מ90 אחוז מהם.

אתה רציני? בלי טיפת זילזול באיך שהוא נראה אבל הוא לא יכל לעמוד עם אף מוזרק בארץ על הבמה,במיוחד לא עם הרגליים שלו .. לשקר אין רגליים :-)
מה שכן הוא באמת תותח למתאמן טבעי אני מדבר כמובן על יחס בין אחוז שומן למסת שריר שיש לו

Cuba
07-11-10, 23:00
אתה רציני? בלי טיפת זילזול באיך שהוא נראה אבל הוא לא יכל לעמוד עם אף מוזרק בארץ על הבמה,במיוחד לא עם הרגליים שלו .. לשקר אין רגליים :-)
מה שכן הוא באמת תותח למתאמן טבעי אני מדבר כמובן על יחס בין אחוז שומן למסת שריר שיש לו

חסר ליצנים שכן מזריקים ולא נראים חצי ממנו?
קח דוגמה את הנוער יש שם כמה מוזרקים וחדש נראה פי כמה מעליהם

Mr_Nos
08-11-10, 00:39
חסר ליצנים שכן מזריקים ולא נראים חצי ממנו?
קח דוגמה את הנוער יש שם כמה מוזרקים וחדש נראה פי כמה מעליהם

אל תשווה אף פעם נער לאיש שסיים את התפתחותו.

Cuba
08-11-10, 00:49
אל תשווה אף פעם נער לאיש שסיים את התפתחותו.

הנוער לא טבעי לפחות האלה שבולטים...

subzero1122
08-11-10, 01:12

אני מדבר באופן כללי.
יש מספיק אנשים שמזריקים ונראים כמו זין (אני מדבר מבחינת מאסה, לא מעניין אותי פרופורציה).

Mr_Nos
08-11-10, 01:38
הנוער לא טבעי לפחות האלה שבולטים...

נכון . אבל בכל מקרה עדיין אתה לא יכול להשוות נוער לבוגרים.

firesmoker
22-11-10, 20:44
אוכללללללללללללללל

WEST $ SIDE
25-11-10, 01:40
לא הבנתי , זה תמונה של מישהו שמתאמן?

subzero1122
25-11-10, 02:06
כן, ולהפתעתך הוא מרים יותר מכל הבילדרים כאן.

Scylla
25-11-10, 02:41
אתם מכלילים יותר מדי, איך תסבירו את יאיר הטבעי המתאמן abcd ומחזיק בפאקינג סקוואט מרשים? שהוא עובר חיטובים ופיצול גבוה ולא עובד בתוכנית ליניארית וכו' וכו' וכו'... יש דוגמאות לכאן ולכאן

מי שרוצה להיות חזק שיתאמן להיות חזק מי שרוצה להיות גדול שיתאמן להיות גדול זה לא תמיד אותה דרך...

subzero1122
25-11-10, 03:29
לכל כלל יש יוצא מהכלל
ל1ל
סתם.

NNaVVe
26-11-10, 14:35
סחטטין

WEST $ SIDE
27-11-10, 21:47
כן, ולהפתעתך הוא מרים יותר מכל הבילדרים כאן.

אין מצב איש....

Dim_A
29-11-10, 09:32
בואינה מה אתם ילדים קטנים?

ברור שבילדר יראה יותר טוב מבחינת גוף

אבל ח1צן אנחנו כבר יודעים שאתה חייה רעה מבחינת משקלי העבודה שלך

ואני חושב שהתמונות לא משקפות את המציאות

אל תשים לב רוב האנשים פה מתלהבים מידיים גדולות

WEST $ SIDE
29-11-10, 16:46
ידיים גדולות זה יפה , מה אתה מזיין בשכל.

Dim_A
29-11-10, 17:01
ידיים גדולות זה יפה , מה אתה מזיין בשכל.

אני לא אמרתי שזה לא יפה
אבל זה לא העיקר
כי רוב הבילדרים פה עובדים על הידיים יותר מהרגליים

Nothin_BuT_A_Peanut
29-11-10, 18:21
93 קילו במידה ויש לך תחת "מסריח".

Nothin_BuT_A_Peanut
29-11-10, 18:22
וזה אומר ש60% מהמשקל גוף שלך רק בתחת.

Dim_A
29-11-10, 18:32
טוב עזבו אני רואה יש פה אנשים שעוד לא התבגרו

פאוורליפטינג ופיתוח גוף זה שני עולמות שונים

כל אחד יבחר מה שהוא אוהב
אני את הבחירה שלי עשיתי :-)

SkateFreak
03-12-10, 16:45
אין לך ממה להתלהב מזה שאתה 90 קילו.
ולא סתמת לאף ילד פיצולים את הפה.

בגלל הגישה המסריחה שלך אני אצטרך לאדיר53 ולכל האחרים: אתה נראה כמו אחי הקטן בן 16 שעושה שכיבות וכפיפות בבית עם קצת מתח. אולי 15 ס"מ גבוה יותר.

איפה אפשר לראות את הסרטונים של המשקלי עבודה?

Nothin_BuT_A_Peanut
03-12-10, 17:51
אין לך ממה להתלהב מזה שאתה 90 קילו.
ולא סתמת לאף ילד פיצולים את הפה.

בגלל הגישה המסריחה שלך אני אצטרך לאדיר53 ולכל האחרים: אתה נראה כמו אחי הקטן בן 16 שעושה שכיבות וכפיפות בבית עם קצת מתח. אולי 15 ס"מ גבוה יותר.

איפה אפשר לראות את הסרטונים של המשקלי עבודה?

לסירטונים כנס, www.tahat-masriah.hhhharta

Deadlift
03-12-10, 23:06
סקייטפריק והבוטן השני,אתם לא יכולים להתווכח שהבחור הזה חזק. אתם מוזמנים להתווכח עם זה עד מחר,אבל לא תצליחו להוכיח את זה.
הוא אומנם לא גדול,כי זה לא המטרה שלו,והוא גם מתאמן רק איזה שנה ככה שאין לכם הרבה מה להגיד. בכל זאת,170x3 תנו קצת כבוד

Cuba
03-12-10, 23:24
אתם עדין ילדים שצרכים להתבגר
לריב למי יש את המשקלי עבודה הכי גדולים או מי נראה הכי גדול זה בדיוק כמו כמו לריב למי יש זין יותר גדול

SkateFreak
04-12-10, 08:41
סקייטפריק והבוטן השני,אתם לא יכולים להתווכח שהבחור הזה חזק. אתם מוזמנים להתווכח עם זה עד מחר,אבל לא תצליחו להוכיח את זה.
הוא אומנם לא גדול,כי זה לא המטרה שלו,והוא גם מתאמן רק איזה שנה ככה שאין לכם הרבה מה להגיד. בכל זאת,170x3 תנו קצת כבוד

אני עושה 370x5

מישהו יגיד לי לא? מישהו ראה?

בסרטון שהוא העלה לא רואים משקלים. הוא צילם מהריצפה את הנעליים שלו.
זה לפחות מה שאני ראיתי.

וזאת עמדתי עד שיוכח אחרת!

נ.ב. אני לא אתפלא אם הוא מדבר על משקלים בפאונדים.

IdaNP
04-12-10, 11:09
אני עושה 370x5

זה לפחות מה שאני ראיתי.

אתה אידיוט. מצלמים מהרצפה בסקוואט כי ככה רואים הכי טוב את הטכניקה.
אגב הנה סרטון ישן שלו עושה 157.5. אפשר לראות שזה הוא, ואם אתה עדיין לא מאמין, אפשר לראות שזה אותו המשתמש ביוטיוב. לא ספור בדיוק אם זה 157.5 שם אבל אפשר לראות שזה הרבה משקל על המוט. וגם רואים בסרטון שהוא לא כל כך קטן...
RN79eGKayfM

Vader1
04-12-10, 11:16
אני עושה 370x5

חרטה.
אני אומר לא.

Alon332
04-12-10, 12:44
הפלטות מקרטון.

Deadlift
04-12-10, 13:52
אני עושה 370x5

זה לפחות מה שאני ראיתי.

הוא הוכיח את עצמו. אתה מסוגל להוכיח את עצמך?

ח1צן
04-12-10, 13:53
איזה כיף קנאים על הבוקר צצצצצצצצצצצצצצצצצצצ

SkateFreak
07-12-10, 21:55
הוא הוכיח את עצמו. אתה מסוגל להוכיח את עצמך?

אחי הייתי ציני מה נסגר איתכם.

הוא לא הוכיח את עצמו ולא נעליים. אני רוצה לראות פלטות.
ושלא תבין אותי לא נכון. אני בנאדם מפרגן אם הוא באמת הגיע ל170+ כל הכבוד
אני פשוט עוד לא ראיתי את זה

IdaNP
07-12-10, 22:33

אתה טמבל. אפשר לראות בבירור את הפלטות בסרטון שהבאתי וזה סרטון ישן שלו. חוץ מזה אתה צריך להבין שיש תמונות שלא מחמיאות לאנשים. המטרה בתמונה שלו הייתה שיראו שאפשר לשמור על אחוז שומן נמוך בתוכניות כוח וזהו.. תסתכל בוידאו הוא גם לא נראה קטן. גם אם הוא 1.90 ושוקל 90 זה כבר אומר שהוא לא כזה קטן

ח1צן
07-12-10, 22:47

אתה מוזמן לראות בצ'אנל שלי דדליפט 180x3 שרואים בו את הפלטות. תעשה חימום לשרירי הפה ותבוא למצ1צ לי.

ח1צן
07-12-10, 22:48
אתה טמבל. אפשר לראות בבירור את הפלטות בסרטון שהבאתי וזה סרטון ישן שלו. חוץ מזה אתה צריך להבין שיש תמונות שלא מחמיאות לאנשים. המטרה בתמונה שלו הייתה שיראו שאפשר לשמור על אחוז שומן נמוך בתוכניות כוח וזהו.. תסתכל בוידאו הוא גם לא נראה קטן. גם אם הוא 1.90 ושוקל 90 זה כבר אומר שהוא לא כזה קטן

אם בא לך להיות יותר עדכני, אז זה 95 על 1.85.

IdaNP
07-12-10, 22:56
אם בא לך להיות יותר עדכני, אז זה 95 על 1.85.

סתם אמרתי באופן כללי... בכל מקרה המשקל שלך על אחוז שומן כזה מראה שאתה גדול יותר ממה שהתמונות האלה מראות

ח1צן
07-12-10, 23:11
אבל אחי אדיר אמר שאני שחיף חלש

daniel maron
08-12-10, 02:23
באמת כנראה התמונות יצאו חרא, 95 ק"ג 1.85 על 10-11% שומן זה יפה מאוד.. בלי קשר למשקלי עבודה.

subzero1122
08-12-10, 03:49
באמת כנראה התמונות יצאו חרא, 95 ק"ג 1.85 על 10-11% שומן זה יפה מאוד.. בלי קשר למשקלי עבודה.

המאסה שלו בפלג גוף תחתון (כמובן שבין המכנסיים אין לו כלום), מה שאין לרוב הליצנים בפורום הזה.
לא צריך להיות יד 45 כדי להראות

daniel maron
08-12-10, 03:53
המאסה שלו בפלג גוף תחתון (כמובן שבין המכנסיים אין לו כלום), מה שאין לרוב הליצנים בפורום הזה.
לא צריך להיות יד 45 כדי להראות

חחחחחחחחחחחחח אתה גמור :1eye:
וכן ביחס לנתונים ולמה שהתמונות הציגו הרגליים שלו אמורות להיות מאוד טובות.

ח1צן
08-12-10, 13:19
:blink::blink::blink:אני יד 41 יא גמור

Cuba
08-12-10, 13:25
אויאיכס1

ח1צן
09-12-10, 00:37
היקף יד חם אחרי צ'ינ אפס - 42.6!!!!!

קישקשתא
24-12-10, 22:35
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני כבר חושב איזה סוס הולך להיות פה "להשתיק פיות" חחחחחחחחחח פתאום אני רואה אותו אומר "רגע,זה לפני כאילו?" :):):):) שימו בנעוץ כפרה עליכם! אני נחנק!!

DannyC
24-12-10, 23:18
לא יודע חבר, לפי התמונות זה נראה היקף 32.. אבל סחטיין על המשקל ואם אתה אומר שזה 42 אז סבבה :)
בכל מקרה, להרים הרבה משקל ולהראות לא משהו זה לא הישג גדול אלא אם כן אתה הולך להתחרות בהרמת משקולות.

Nothin_BuT_A_Peanut
25-12-10, 01:44

זה יפה מאד מאד. אבל חבל שזה לא המקרה.
אני לא יודע מה המשקלי עבודה שלו, אבל הוא שחיף. ו95 קילו בתחת שלי, אולי אם הוא 2 מטר או יותר. מתחרים בנוער בארץ (יש כאלה) שהם נגיד 1.70 ושוקלים 80 על 10 אחוז. ולצערי זה לא המקרה.

Nothin_BuT_A_Peanut
25-12-10, 01:45
חחחחחחחחחחחחחחח 42. היקף? טווווווווב :):):):). ילד מושפע,נכנס לחרטט שיחשבו שהוא חזק.

!Demon!
25-12-10, 12:33
באמת שלא סתמת לאף אחד תפה..
המשקל עבודה שלך באמת יפה אין מה להגיד אבל אתה לא ניראה חיה בתמונה...
המשקל האישי שלך לא אומר הרבה יש לי חבר מטר 87 לא מתאמן בכלל , ועוד הרזה בזמן האחרון בגלל העבודה ושוקל סביב ה90, אולי טיפה פחות...
אני בכלל לא מבין מה אתם כל אחד מנסה להוכיח, תעבדו איך שאתם מאמינים שהכי טוב למטרה שלם ועובד עליכם הכי טוב וזהו..

denous
27-12-10, 04:11
אני לא מבין...
אני שואל באמת בלי להעליב או משהו..
מה עוזרים לך כל המספרים האלו של כמה אתה שוקל או כמה אתה מרים אם אתה נראה כמעט כמו מישהו שלא מתאמן..?
אל תעלב אבל באמת יש לך בסיס אתה לא שחיף מת או משהו כזה אבל לא יותר מזה..

Ermac1122
27-12-10, 13:37
אני לא מבין...
אני שואל באמת בלי להעליב או משהו..
מה עוזרים לך כל המספרים האלו של כמה אתה שוקל או כמה אתה מרים אם אתה נראה כמעט כמו מישהו שלא מתאמן..?
אל תעלב אבל באמת יש לך בסיס אתה לא שחיף מת או משהו כזה אבל לא יותר מזה..

ואני אחי?

digidigi
27-12-10, 13:43
אחי באמת אל תעלב אבל בתכלס כולם צודקים פה ,
אתה יכול להרים בניינים אבל אתה בכלל לא נראה כמו מישו שמתאמן,
יש קצת גוף יפה זה נכון(גוף של קוביות לבריכה,אם זה באמת מה שעושה לך את זה ) אבל יותר מזה אין ..
יאללה אחי מאסה בכל הכוח !!

Ermac1122
27-12-10, 13:53
אכן, מסה בכל הכוח.

ח1צן
27-12-10, 19:50
אחי באמת אל תעלב אבל בתכלס כולם צודקים פה ,
אתה יכול להרים בניינים אבל אתה בכלל לא נראה כמו מישו שמתאמן,
יש קצת גוף יפה זה נכון(גוף של קוביות לבריכה,אם זה באמת מה שעושה לך את זה ) אבל יותר מזה אין ..
יאללה אחי מאסה בכל הכוח !!
יאללה אחי עוד חודש עדכון!!!!!!!!!!!!!!
מאסה בכל הכוח בלי לראות בעיניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nothin_BuT_A_Peanut
27-12-10, 20:15
יאללה אחי עוד חודש עדכון!!!!!!!!!!!!!!
מאסה בכל הכוח בלי לראות בעיניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למה אתה כבר מספיק מסיבי.

ח1צן
27-12-10, 22:08
וואלה אחי לא מספיק לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני רוצה 100 קילו ואז חיטוב ל9% שומן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ברצינות)

nadavmoore
28-12-10, 01:53
אני לא מבין למה אתם חושבים שאתם מבינים כל כך הרבה(עם כל הכבוד) לקרוא ספר אחד על תוכנית אימונים ולעשות סקוואט 3 חזרות 170 קילו לא הופך אותך למבין גדול. מילא היית מספר לי שעשית הכשרה מסויימת אולי קורס מאמן חדר כושר,משהו. לקרוא ספר ולראות סרט על ss לא נותן כלום חוץ מלהבין איך עושים תרגילים נכון יש המון תהליכים פיזיולוגים ואנטומים שאתה צריך לדעת כדי לקרוא לעצמך "מבין" (שוב, עם כל הכבוד) וזה שאתה בא ומתקן ילדים פה בפורום זה כמו שתלך במכון כושר ותתקן אנשים בלי הכשרה ובלי כלום.
אני כן עשיתי קורס מאמני חדר כושר בווינגייט ואפילו יש לי נסיון של עבוה בחדר כושר וגם עבודה כמאמן אישי ואני לא מתיימר לבוא ולתקן פה אנשים על דברים שהם אומרים (ויש פה המון שטויות) וגם אני קראתי וראיתי את הסרט על הss וזה לא שינה לי הרבה בידע המדעי.
בכל מקרה בתחום הזה מסוכן מאד לתקן ולהגיד דברים בלי הסמכה מסויימת בכל זאת מדובר בגוף של בן אדם ורוב הילדים שיקשיבו למה שקוראים בפורום הזה יהיו צעירים בני 15-16 וראיתי כבר שיש ילדים שעושים את התוכנית האלו פה , לדעתי זה לא מתאים להם בכלל אבל שוב מי אני לקבוע.
בכל מקרה אין לי פה שום ביקורת על איך אתה נראה אפילו אתה מקבל שאפו ענק על הסקוואט אבל חבר'ה לקרוא לעצמכם "מבינים" תחשבו פעמיים.

קפטן שלד
28-12-10, 02:32
אני לא מבין למה אתם חושבים שאתם מבינים כל כך הרבה(עם כל הכבוד) לקרוא ספר אחד על תוכנית אימונים ולעשות סקוואט 3 חזרות 170 קילו לא הופך אותך למבין גדול. מילא היית מספר לי שעשית הכשרה מסויימת אולי קורס מאמן חדר כושר,משהו. לקרוא ספר ולראות סרט על ss לא נותן כלום חוץ מלהבין איך עושים תרגילים נכון יש המון תהליכים פיזיולוגים ואנטומים שאתה צריך לדעת כדי לקרוא לעצמך "מבין" (שוב, עם כל הכבוד) וזה שאתה בא ומתקן ילדים פה בפורום זה כמו שתלך במכון כושר ותתקן אנשים בלי הכשרה ובלי כלום.
אני כן עשיתי קורס מאמני חדר כושר בווינגייט ואפילו יש לי נסיון של עבוה בחדר כושר וגם עבודה כמאמן אישי ואני לא מתיימר לבוא ולתקן פה אנשים על דברים שהם אומרים (ויש פה המון שטויות) וגם אני קראתי וראיתי את הסרט על הss וזה לא שינה לי הרבה בידע המדעי.
בכל מקרה בתחום הזה מסוכן מאד לתקן ולהגיד דברים בלי הסמכה מסויימת בכל זאת מדובר בגוף של בן אדם ורוב הילדים שיקשיבו למה שקוראים בפורום הזה יהיו צעירים בני 15-16 וראיתי כבר שיש ילדים שעושים את התוכנית האלו פה , לדעתי זה לא מתאים להם בכלל אבל שוב מי אני לקבוע.
בכל מקרה אין לי פה שום ביקורת על איך אתה נראה אפילו אתה מקבל שאפו ענק על הסקוואט אבל חבר'ה לקרוא לעצמכם "מבינים" תחשבו פעמיים.

אם באמת קראת את הספר בטוח לא היית אומר שהוא על תוכנית אימונים.

BUSTED :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

איש הלילה
28-12-10, 02:42

מי פה קראו לעצמו מבין? יש למישהו פה "מבין" מתחת לשם משתמש?
אני במקרה עשיתי את הקורס הליצני שאתה כל כך מתגאה בו, ואני יכול להגיד לך שהוא לא מגיע לקרסוליים של הספרים שה"מבינים" פה קראו. ואני יכול להגיד בפה מלא שלא יצאתי מאמן טוב יותר מהקורס מאשר נכנסתי אליו.

אתה לעומת זאת, דוגמא לכל מה שרע בתעשייה הזאת, וזה מגוחך שאתה חושב שהקורס שעשית שווה משהו חוץ מהאישור הרשמי להדריך אנשים. אבל תהנה בבועה שלך, זה טוב שיש מדריכים כמוך, יותר קל להיראות "מבין" לידם.

נ.ב אם קראת את ss וזה לא שינה לך את ה"ידע המדעי" שלך כנראה שאתה:
א. לא יודע אנגלית
ב. בעל הפרעות קשב וריכוז חמורות מאוד
ג. עיוור
ד. לא קראת את הספר הנכון
ה. החזקת את הספר הפוך

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 08:15
מי פה קראו לעצמו מבין? יש למישהו פה "מבין" מתחת לשם משתמש?
אני במקרה עשיתי את הקורס הליצני שאתה כל כך מתגאה בו, ואני יכול להגיד לך שהוא לא מגיע לקרסוליים של הספרים שה"מבינים" פה קראו. ואני יכול להגיד בפה מלא שלא יצאתי מאמן טוב יותר מהקורס מאשר נכנסתי אליו.

אתה לעומת זאת, דוגמא לכל מה שרע בתעשייה הזאת, וזה מגוחך שאתה חושב שהקורס שעשית שווה משהו חוץ מהאישור הרשמי להדריך אנשים. אבל תהנה בבועה שלך, זה טוב שיש מדריכים כמוך, יותר קל להיראות "מבין" לידם.

נ.ב אם קראת את ss וזה לא שינה לך את ה"ידע המדעי" שלך כנראה שאתה:
א. לא יודע אנגלית
ב. בעל הפרעות קשב וריכוז חמורות מאוד
ג. עיוור
ד. לא קראת את הספר הנכון
ה. החזקת את הספר הפוך

למה אתה כל כך בטוח שכל מי שיקרא ת'ספר ויבין ת'משמעות שלו ישר יקפוץ לעשות ss?

Ermac1122
28-12-10, 09:15

מה זה קשור להודעה שלו?

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 10:06
כי הוא רמז בעצם שכל מי שקרא ss והבין אותו, זה שינה לו ת'ידע המדעי וכתוצאה מכך הוא התחיל ss.

Ermac1122
28-12-10, 10:36
כי הוא רמז בעצם שכל מי שקרא ss והבין אותו, זה שינה לו ת'ידע המדעי וכתוצאה מכך הוא התחיל ss.

הוא לא כתב בהודעה שלו שכל מי שקרא את הספר התחיל את התוכנית.

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 11:16
אמרתי שהוא רמז לזה. הוא אמר שכל מי שקרא והבין, זה שינה לו ת'ידע (אני חושב שהוא התכוון לזה שאותו בנאדם שקרא , הבין שכל מה שהוא עשה זה חרטה והוא צריך לעשות ss) אם הוא לא התכוון לזה אזאני טועה.

nadavmoore
28-12-10, 11:46
איש הלילה, אתה רואה שקראתי לעצמי "מבין" איפשהו בהודעה??
אני רק ראיתי שלא אתה אבל חוצן והחברים שלו כתבו פה שהם רואים ילדים חדשים שמגיעים לפה ומדברים שטויות הם מתקנים אותם.
בכל מקרה לא יודע כנראה לך יש בעיה בהבנת הנקרא כי אין פה שום דבר בהודעתי שאני מ הלל את הקורס בווינגייט או עצמי כ"מבין"
כנראה אתה קראת את ההודעה שלי הפוך, או יש לך בעיות בהבנת הנקרא

אגב, האנגלית שלי היא שפת עם.
ואני חושב שאני גם קצת יותר בוגר ממך בגיל אז תן טיפה כבוד.

חוצמזה תאמין לי שאתה צריך יותר אנשים ממני בספורט, כי אני לא מסתפק בהכשרתי אני קורא בפורום אני קורא ספרים אני מנסה ללמוד ולהעשיר את הידע שלי ואני פתוח לכל סוג חדש של שיטת אימון\תחום שקשור למכון כושר (מודע שיותר בתחום הבילדינג) גם מאד אהבתי את המאמר שכתבת שם (למרות שנראה לי קשה לשתות 2 ליטר חלב ביום בלי להקיא אחרי שבוע) בכל מקרה תקרא את ההודעה שלי שוב ותראה אפ התיימרתי איפשהו להיות יותר טוב או יותר מבין ממישהו.

איש הלילה
28-12-10, 13:39
אמרתי שהוא רמז לזה. הוא אמר שכל מי שקרא והבין, זה שינה לו ת'ידע (אני חושב שהוא התכוון לזה שאותו בנאדם שקרא , הבין שכל מה שהוא עשה זה חרטה והוא צריך לעשות ss) אם הוא לא התכוון לזה אזאני טועה.
אני קראתי את הספר ולא עשיתי את התוכנית, אז איך אני רומז שהוא חייב לעשות אותה?

אני רק ראיתי שלא אתה אבל חוצן והחברים שלו כתבו פה שהם רואים ילדים חדשים שמגיעים לפה ומדברים שטויות הם מתקנים אותם.
בכל מקרה לא יודע כנראה לך יש בעיה בהבנת הנקרא כי אין פה שום דבר בהודעתי שאני מ הלל את הקורס בווינגייט או עצמי כ"מבין"

חוצמזה תאמין לי שאתה צריך יותר אנשים ממני בספורט, כי אני לא מסתפק בהכשרתי אני קורא בפורום אני קורא ספרים אני מנסה ללמוד ולהעשיר את הידע שלי ואני פתוח לכל סוג חדש של שיטת אימון\תחום שקשור למכון כושר (מודע שיותר בתחום הבילדינג) גם מאד אהבתי את המאמר שכתבת שם (למרות שנראה לי קשה לשתות 2 ליטר חלב ביום בלי להקיא אחרי שבוע) בכל מקרה תקרא את ההודעה שלי שוב ותראה אפ התיימרתי איפשהו להיות יותר טוב או יותר מבין ממישהו.

אתה נראה לי קצת מבולבל. הבנת הנקרא שלך באמת נראית כמו של מישהו שעברית אינה שפת העם שלו, כי אתה מתגונן פה על דברים שלא אמרתי או רמזתי.

בכל אופן, זה פורום. מן הסתם שאנשים פה מתקנים אנשים אחרים ומנסים לעזור, אחרת לא הייתה סיבה להחזיק פורום. אני גם לא רואה סיבה למה מישהו בלי תעודת מאמן לא יכול לתקן מישהו בחדר כושר, ולמען האמת תעודת מאמן היא הדבר האחרון שאני מסתכל עליו אם אני מנסה לבחון מקצועיות של מתאמן.

בקשר לגיל שלך - זה פורום. אנחנו באינטרנט. אין פה באמת גילאים, אני יכול להיות בן 94 אם מתחשק לי. ככה שאת הכבוד שלך אתה תצטרך לרכוש בדרכים אחרות.

קפטן שלד
28-12-10, 13:49

אז כנראה ששוב לא קראת את ההודעה שלו כמו שצריך

nadavmoore
28-12-10, 17:17
איפה ראית שאמרתי שהקורס של ווינגייט שווה משהו? סתם הכנסת לי מילים לפה
ואחרי זה עוד התרעמת ואמרת שאני מאמן שקל להיות מבין לידו?
ואין לי בעיה עם זה שאנשים מתקנים דברים שצריך לתקן כמו סקוואט והכל, אבל יש פה ילדים שלא סיימו להתפתח ושאין לך מושג לגבי החילוף חומרים שלהם לגבי סוג הגוף שלו (אם הוא אקטומורף או מזומורף) והוא קורא את המאמר שלך ודוחף 6 ליטר חלב ביום כדי להשמין. לא אמרתי לכם לא לתקן. רק אמרתי שכשמתקנים צריך לעשות זאת בזהירות במקצוע הזה ואני לא חושב שלמישהו מהכותבים הרגילים פה (לא מהמתחרים והמומחים) כולל אני , יש זכות לקרוא לעצמו מבין , גם אם הוא קרא 50 ספרים כל עוד אין לו הכשרה מדעית ו\או הוא מתחרה מקצועי .
ובלי קשר אתה יכול להגיב ענייני ונקודתי ולא להתרעם ולקטול.

איש הלילה
28-12-10, 18:21
איפה ראית שאמרתי שהקורס של ווינגייט שווה משהו? סתם הכנסת לי מילים לפה
ואחרי זה עוד התרעמת ואמרת שאני מאמן שקל להיות מבין לידו?
ואין לי בעיה עם זה שאנשים מתקנים דברים שצריך לתקן כמו סקוואט והכל, אבל יש פה ילדים שלא סיימו להתפתח ושאין לך מושג לגבי החילוף חומרים שלהם לגבי סוג הגוף שלו (אם הוא אקטומורף או מזומורף) והוא קורא את המאמר שלך ודוחף 6 ליטר חלב ביום כדי להשמין. לא אמרתי לכם לא לתקן. רק אמרתי שכשמתקנים צריך לעשות זאת בזהירות במקצוע הזה ואני לא חושב שלמישהו מהכותבים הרגילים פה (לא מהמתחרים והמומחים) כולל אני , יש זכות לקרוא לעצמו מבין , גם אם הוא קרא 50 ספרים כל עוד אין לו הכשרה מדעית ו\או הוא מתחרה מקצועי .
ובלי קשר אתה יכול להגיב ענייני ונקודתי ולא להתרעם ולקטול.

אני לא מתכוון להפנות אותך עכשיו לכל מילה שכתבת בעצמך. אתה ילד גדול, אתה אמור להיות מסוגל לעשות את הקישורים בעצמך.
ולמען האמת נמאס לי לשמוע את השטויות שלך, אז אני פשוט אסיים את הדיון שלנו כאן. יום טוב.

Scylla
28-12-10, 19:24
נדב אני אאלץ להיות בצד שלהם, אני בתור אחד שלא מתיימר יותר מדי, לא עשיתי קורס ולא קראתי שום ספר בנושא, ואני מתנגח שוב ושוב עם מאמנים (כבר הפסקתי כי הם התייאשו ממני) ולדרוש קורס בשביל ייעוץ זה די ליצני לאור מצב המאמנים בארץ והעובדה שאני כל פעם בא למכון עם מליון מנויים וכלוב ריק. והאמת לעיתים תוצאה בסקוואט משקפת הבנה של איך כן מתקדמים, מה כן עוזר להביא אותך לתוצאות כאלה וכו'.

קפטן שלד
28-12-10, 22:45
נדב אני אאלץ להיות בצד שלהם, אני בתור אחד שלא מתיימר יותר מדי, לא עשיתי קורס ולא קראתי שום ספר בנושא, ואני מתנגח שוב ושוב עם מאמנים (כבר הפסקתי כי הם התייאשו ממני) ולדרוש קורס בשביל ייעוץ זה די ליצני לאור מצב המאמנים בארץ והעובדה שאני כל פעם בא למכון עם מליון מנויים וכלוב ריק. והאמת לעיתים תוצאה בסקוואט משקפת הבנה של איך כן מתקדמים, מה כן עוזר להביא אותך לתוצאות כאלה וכו'.

המפצל בדימ1ס ? :eek::eek::eek:

subzero1122
28-12-10, 23:06

כי זה מה שקורה בפועל

subzero1122
28-12-10, 23:07

שפת עם הא?
כנראה העברית שלך חרא במקום.

לפני שאתה מזיין תשכל על כל מי שקורא תספר, תקרא תספר בעצמך.

nadavmoore
29-12-10, 09:48

אוקי אבל אתה יכול להיות עדות חיה שלמרות שלא עשית קורס ולמרות שאין לך הכשרה שהיא מקצועית אני כן מדבר איתך ומתייעץ איתך . למרות מה שאיש הלילה או מה "שמשתמע" מהדברים שכתבתי (שעדיין אין לי מושג איפה היללתי את ווינגייט את הקורס או אותי בתור מאמן בהכשרה כזאת)

בכל מקרה איש הלילה , דבר עם סקיילה אם אתה לא רוצה לדבר איתי ותבדוק כמה אני אטום וכמה אני מהלל את ווינגייט כי זה לא המצב ואם יצא ככה אז כנראה שאני לא יודע להתבטא (למרות שבמכללה הציונים שלי די גבוהים ואני לומד משפטים אני אמור לדעת להתבטא)

Dorbs
10-01-11, 09:36
http://k-k-k.com

Biceps
10-01-11, 13:09
http://k-k-k.com

חחחחחחח:Embarrassment: