PDA

צפה בגרסא המלאה : קורס בוינגייט

ben430
02-11-10, 13:52
צהריים טובים!
לאחרונה אני שוקל להתחיל ללמוד קורס מדריך כושר,
מישהו יכול לשפוך קצת ידע בנוגע לקורס עצמו בוינגייט?
מחירים? שעות? פריסה כללית וכל מידע אחר?

תודה לעוזרים! :)

dattto
02-11-10, 14:38
מה המטרה שאתה רוצה להשיג על ידי השתתפות בקורס?

Fatboy
02-11-10, 14:41
קורס קל, אם אתה יכול למנוע מעצמך לחשוב בהיגיון

משהו כמו 5 וחצי אלף שקל

יש לימודי צהריים פעמיים בשבוע (4 חודשים) או לימודי ערב פעם בשבוע (8 חודשים)

נותנים עד 12 תשלומים עם אני לא טועה

זה שווה משהו רק אם אתה מתכוון לעבוד בזה, מבחינת מידע אתה לא תלמד שם כלום חוץ מאיך לחשוב בקופסא.

ben430
02-11-10, 18:52
קורס קל, אם אתה יכול למנוע מעצמך לחשוב בהיגיון

משהו כמו 5 וחצי אלף שקל

יש לימודי צהריים פעמיים בשבוע (4 חודשים) או לימודי ערב פעם בשבוע (8 חודשים)

נותנים עד 12 תשלומים עם אני לא טועה

זה שווה משהו רק אם אתה מתכוון לעבוד בזה, מבחינת מידע אתה לא תלמד שם כלום חוץ מאיך לחשוב בקופסא.

יש לי זמן ויש לי כסף, זה תחביב שאני מאוד אוהב ובין היתר הבנתי שאימונים אישיים זה כסף טוב.
חוץ מזה שמדריך חדר כושר זה כסף סבבה לגמריי ועבודה נוחה מאוד.

יש אפשרות ללמוד במרכז? קרוב לראשל"צ\ת"א ?

Cuba
02-11-10, 19:03
יש לי זמן ויש לי כסף, זה תחביב שאני מאוד אוהב ובין היתר הבנתי שאימונים אישיים זה כסף טוב.
חוץ מזה שמדריך חדר כושר זה כסף סבבה לגמריי ועבודה נוחה מאוד.

יש אפשרות ללמוד במרכז? קרוב לראשל"צ\ת"א ?

יש שלוחה של וינגיט בדיזינגוף
ויש לך את אוניברסיטת תל אביב

Fatboy
02-11-10, 19:50
מדריך חדר כושר ממוצע זה 22-25 לשעה, אם זה כסף טוב בשבילך לבריאות

ולא צריך קורס בשביל להיות מדריך אישי, צריך כריזמה

Scylla
02-11-10, 20:01
לא ממליץ לעשות את הקורס לצורך תעסוקה, אלא אם יש לך באמת שאיפות גבוהות בתחום כולל תוכנית-על כלשהי איך אתה מתכוון להתפתח...
אם זה מעניין אותך (הבסיס) הפיזיולוגי וכו' אז כן זה אחל'ה. אני מאוד אוהב את התחום אבל הוא מאוד מאוד לא כלכלי אלא אם אתה מקדם את עצמך באופן אישי מה שקורה בצורה טובה 1 ל100 מדריכים במקרה הטוב.
יש גם קורס של חודש שידידה עשתה בהוד השרון ספציפית (שלוחה של וינגייט).

למען האמת מדריך חדר כושר זה אחד העבודות הכי מנוונות שראיתי...

dattto
02-11-10, 20:02
במכון שלי אף אחד מהמדריכים לא עשה קורס בווינגייט, הספיק להם קצת להתרועע עם המדסניקיות בבהד8.
כמובן שהעובדה הזאת לא מונעת מהם לטעון שסקוואטים זה לא "תנועה טבעית".

Cuba
02-11-10, 21:57
לא ממליץ לעשות את הקורס לצורך תעסוקה, אלא אם יש לך באמת שאיפות גבוהות בתחום כולל תוכנית-על כלשהי איך אתה מתכוון להתפתח...
אם זה מעניין אותך (הבסיס) הפיזיולוגי וכו' אז כן זה אחל'ה. אני מאוד אוהב את התחום אבל הוא מאוד מאוד לא כלכלי אלא אם אתה מקדם את עצמך באופן אישי מה שקורה בצורה טובה 1 ל100 מדריכים במקרה הטוב.
יש גם קורס של חודש שידידה עשתה בהוד השרון ספציפית (שלוחה של וינגייט).

למען האמת מדריך חדר כושר זה אחד העבודות הכי מנוונות שראיתי...

למה? דווקא לסטודנט או חייל משוחרר זה אחלה עבודה..
עבודה נוחה 25 שקל לשעה פחות או יותר
כרגע אני חייל בסדיר ואני רוצה להתחיל קורס בקרוב

Scylla
02-11-10, 22:18
למה? דווקא לסטודנט או חייל משוחרר זה אחלה עבודה..
עבודה נוחה 25 שקל לשעה פחות או יותר
כרגע אני חייל בסדיר ואני רוצה להתחיל קורס בקרוב

מלצר / ברמן ירוויחו ב99% מהפעמים יותר כסף לשעה.
ובשביל זה אתה לא צריך קורס (טוב ברמן כן (לרוב) אבל זה קורס כיפי ולא קשה בכלל והרבה יותר זול)

Cuba
02-11-10, 22:22
מלצר / ברמן ירוויחו ב99% מהפעמים יותר כסף לשעה.
ובשביל זה אתה לא צריך קורס (טוב ברמן כן (לרוב) אבל זה קורס כיפי ולא קשה בכלל והרבה יותר זול)

נכון .. אבל כשאתה ברמן אתה הופך לינשוף עובד בלילה ישן ביום , מלצר עבודה יותר קשה עם המון שעות על הרגלים
במכון כושר אתה רוב היום מדבר עם אנשים פה ושם שומר עליהם בבנץ' ומלמד אותם תרגילים יש לך מלא שעות שאתה יושב ופשוט רואה טלווזיה
חוץ מזה זה עבודה שתמיד תיהיה איתך ברגע שיש לך את התעודה זה לכל החיים..

Fatboy
03-11-10, 09:35
נכון .. אבל כשאתה ברמן אתה הופך לינשוף עובד בלילה ישן ביום , מלצר עבודה יותר קשה עם המון שעות על הרגלים
במכון כושר אתה רוב היום מדבר עם אנשים פה ושם שומר עליהם בבנץ' ומלמד אותם תרגילים יש לך מלא שעות שאתה יושב ופשוט רואה טלווזיה
חוץ מזה זה עבודה שתמיד תיהיה איתך ברגע שיש לך את התעודה זה לכל החיים..

יש בזה משהו
אני אישית לא יכולתי להמשיך לעבוד בזה פשוט כי "לחנך" את האוכלוסיה של חדר כושר מסחרי להתאמן כמו שצריך זה מקרה אבוד.
ולעבוד לפי הסטנרדטים שכבר קיימים שם אני לא מסוגל מוסרית בידיעה שזה ערימת זבל.
זה משאיר רק לשבת ולא לעשות כלום כל היום, שזה כבר עשיתי מספיק שנים גם ככה (עבודה משרדית)

זה עבודה טובה למי שאוהב להתבטל, או למי שמאמין בעקרונות אימון הקיימים בתעשיית הפיטנס.
אבל אני חושב שבן אדם צריך להאמין שמגיע לו מהחיים יותר מעבודה "נוחה".

SmokingSnake
03-11-10, 11:59
יש קורסים של המכון למאמנים של וינגייט וקורסים של המכללה של וינגייט.
בדרך כלל הקורסים של המכללה ידועים כקורסים ברמה הכי נמוכה והם גם זולים מכל מסלול אחר, הקורסים של המכון עולים 6700.
יש קורסים בשלוחת רחובות לא בטוח אם יש בראשל"צ. יש גם בת"א.
יש קורס מרוכז 3 חודשים מ8:30-15:30 3 פעמים בשבוע או פעם בשבוע חצי שנה. יש קורסים מיוחדים גם מאוד דחוסים שלוקחים חודש שלומדים כל יום.

בקשר לרמה בכל קורס מדריכים, זה תלוי נטו ברכז קורס שלך, אני יכול להעיד על זאת שראיינה אותי אחת הרכזות כשסיפרתי לה על ss היא כמעט הקיאה ולא הבינה מה קורה, ביאס לי את הצורה ופחדתי שככה יהיה בקורס. אבל הרכז תכלס שמעביר לי את הקורס יודע על ss, הוא מנוי של nsca בארה"ב ויש לו יותר ידע, מעודדים בקורס ביצוע סקוואט מקביל(אבל מצד שני כשדיברנו על סקוואט מלא נאמר שאין עם זה שום בעיה) מפריכים מיתוסים כמו "אסור לעבור את קו האצבעות עם הברכיים" ובכלל יש עידוד למשקלים חופשיים ולא מכונות. גם איש הלילה יעיד שהרכז שלו היה אחד שקרא את SS ואת PPST, ככה שזה מאוד תלוי ברכז.

לעבוד, בוא נאמר שאם במכון שלך יש הרבה מתאמנים אתה יכול לסגור בתור סטודנט את ה30 שעות אימון אישי בשקט(70 ש"ח לאימון)+ משכורת בסיס, זאת עבודה סבבה לסטודנט ויותר נחמדה בהרבה ממלצרות, אפשר לסגור איתה את החודש, לא להתעשר. אני יודע על המכון שאני מתאמן בו שהממוצע זה 50 שעות אימון אישי כשהמינימום בערך 30 ויש אחד שסוגר 150(ותיק)

גיא גלילי
03-11-10, 22:50
אם אני רוצה ללמוד חינוך גופני, זה גם בווינגייט?
איפה עוד אפשר ללמוד?

SmokingSnake
04-11-10, 00:12
תלוי איזה תעודה אתה רוצה, יש תעודות של 4 שנים שזה ממש תואר ויש לימודי תעודה, אם זה תואר סביר להניח שבאוניברסיטאות יש גם מסלול

Scylla
04-11-10, 01:35
אימון אישי זה נטו תלוי בכריזמה של המאמן ולא ביכולות שלו בתור מאמן. רוב המאמנים שאני רואה שעמוסים הם ספציפית הליצנים מביניהם. היה לנו מאמן שעזר בחור תותח קרא המון ספרות מקצועית בשביל הידע האישית התעניין במגוון רחב של שיטות אימון לא רק פיתוח גוף אלא סיבולת כוח זריזות כוח מתפרץ וכו', ובגלל שהוא היה בישן שקט כזה- מעולם לא ראיתי אותו מעביר אימון אישי... לעומת זאת כל שאר הליצנים לא חסר להם עבודה. תלוי מאוד גם באיזה איזור אתה מאמן, אני מעריך ש"בדרום" איזור של יאיר חולון בת ים ראשון רחובות אשדוד זה אוכלוסיה פחות עמידה מהשרון וצפון ת"א למשל שבצהלה לא יודע אם מישהו מכיר את המושג להתאמן בלי מאמן אישי... גם פקטור מאוד חשוב.

SmokingSnake
04-11-10, 02:13
אימון אישי זה נטו תלוי בכריזמה של המאמן ולא ביכולות שלו בתור מאמן. רוב המאמנים שאני רואה שעמוסים הם ספציפית הליצנים מביניהם. היה לנו מאמן שעזר בחור תותח קרא המון ספרות מקצועית בשביל הידע האישית התעניין במגוון רחב של שיטות אימון לא רק פיתוח גוף אלא סיבולת כוח זריזות כוח מתפרץ וכו', ובגלל שהוא היה בישן שקט כזה- מעולם לא ראיתי אותו מעביר אימון אישי... לעומת זאת כל שאר הליצנים לא חסר להם עבודה. תלוי מאוד גם באיזה איזור אתה מאמן, אני מעריך ש"בדרום" איזור של יאיר חולון בת ים ראשון רחובות אשדוד זה אוכלוסיה פחות עמידה מהשרון וצפון ת"א למשל שבצהלה לא יודע אם מישהו מכיר את המושג להתאמן בלי מאמן אישי... גם פקטור מאוד חשוב.

מסכים.
ד"א בכל רשת גדולה שתהיה בה תוכל להשיג אימונים אישיים זה באמת לא בשמיים כל עוד אתה בנאדם נורמלי וסימפטי, אתה דובר עברית, ואין לך ריח של ביצה.
גם ה"ביישנים" אצלנו מעבירים שיעורים אישיים כשבדרך כלל הבילדרים/מנופחים מושכים אליהם אימונים אישיים בלי לעשות כלום והבנות/שחיפים צריכים "להתאמץ"

נועם-עמית
04-11-10, 12:19
לדעתי זה נכס, אתה רוכש ידע ותעודה ותוכל לעבוד בזה אם תרצה.
וינגיט הם מקור טוב, אני למדתי בשיאים בת"א לפני שנתיים וגם נהנתי וקיבלתי הרבה כלים.
ממליץ