PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים לחיטוב

IdaNP
03-11-10, 19:08
עשיתי ss כ3 חודשים עד עכשיו. התחלתי מאחוז שומן קצת גבוה (16 בערך) אז עכשיו מן הסתם שהוא יותר גבוה. חוץ מזה שגם הטכניקה שלי בהרבה תרגילים הייתה שגויה להרבה זמן בתוכנית, בעיקר הסקוואט, דבר שהקשה עליי להתקדם כמו שצריך, אז עליתי הרבה באחוז שומן ולא הרבה בשריר כדי להישאר יחסית עם מראה סביר. אולי יש כאלה בפורום אימוני כוח שלא ממש אכפת להם איך הם נראים, אבל אני חושב שכבר נהייתי שמן מדי (80 קילו על 1.71). אני רוצה לעשות חיטוב די רציני ואז לחזור לss ולהגיע למטרות הראשוניות שלי בתוכנית (160 דדליפט, 120-140 סקוואט וכו')
השאלה היא, איזה תוכנית כדאי לי לעשות במהלך החיטוב כדי לשמור על המסה שלי כמה שיותר? להעלות קצת את הנפח באימונים? עצימות גבוהה זה דבר שקשה מאוד לעשות באימון אם לא אוכלים מספיק, ויש סכנה לרדת הרבה במשקלים... לעומת זאת, נפח קצת יותר גבוה, נניח 3x8 עם משקל קצת יותר נמוך ממה שעשיתי ב3x5, זה משהו שעוד אפשר לשמור עליו במהלך החיטוב כל עוד לא יורדים מתחת ל500-700 מאזן שלילי. (לדעתי לפחות, פעמים קודמות שעשיתי חיטוב הצלחתי להישאר על אותם משקלים עם מאזן שלילי כזה)
קיצר חפרתי, אז מה לעשות? להמשיך עם אותה התבנית של ss בדיוק אבל לשאוף פחות או יותר להישאר על משקלים זהים? להוסיף נפח ותרגיל עזר קטן פה ושם לידיים?
אגב הprים שלי נכון לעכשיו:
דדליפט 135kg
פרס 45kg ל3x5,
47.5kg ל2x4, 1x3
סקוואט 92.5kg ל3x5 (אני יכול יותר לדעתי אבל הטכניקה מונעת ממני... עשיתי דילואד מטורף עכשיו כדי לעבוד עליה)
בנץ' 77.5kg ל3x5,
80kg ל3x3
מתח בסופינציה עם תוספת 10 קילו עליי ל3x5

Cuba
03-11-10, 19:18
עם תעשה חיטוב , תחזור לss אתה תגיע לאותו מצב אני גם בבראש כמו שלך ואני גם על אחוזי שומן מטורפים
כשאני יסיים תתוכנית אני מתכוון לעשות חיטוב רציני..
המשקלים שהגעת אליהם ממש בדיחה לss תמשיך את התוכנית עוד

IdaNP
03-11-10, 19:39
עם תעשה חיטוב , תחזור לss אתה תגיע לאותו מצב אני גם בבראש כמו שלך ואני גם על אחוזי שומן מטורפים
כשאני יסיים תתוכנית אני מתכוון לעשות חיטוב רציני..
המשקלים שהגעת אליהם ממש בדיחה לss תמשיך את התוכנית עוד
לא. אני כבר מושך את זה המון זמן ואני הרבה מאוד זמן שמן מדי.
המשקלים האלה בדיחה אבל אין מה לעשות. אחרי חיטוב אני אמשיך את התוכנית, אין ברירה. גם אם אני אעשה אותו כמו שצריך אני אוכל לסיים ככה על 15-16 אחוז שומן במקום איזה 20-23.

IdaNP
03-11-10, 20:02
אגב שכחתי לרשום שאני מתכנן להתחיל את החיטוב מיום ראשון, אז יהיו לי עוד קצת שיאים לשבור. אני על מאזן נייטרלי כרגע אבל אני עדיין מתחזק, כנראה בגלל הקריאטין.

Cuba
03-11-10, 20:27
תעשה מה שאתה רוצה לדעתי זה בזבוז זמן גם ככה חורף.. ואתה לא יותר שמן ממני אני איזה 20 אחוז שומן אפילו 22

IdaNP
03-11-10, 20:30
אני יותר מ20 אחוז שומן בדוק, בתמונות ששמתי כאן שקלתי בערך 70-71 ואמרו שאני 16-17 אחוז שומן, ועליתי בערך 10 קילו מאז. בהנחה ועליתי 7 קילו שומן ו3 קילו שריר, אז אחוז השומן שלי עכשיו הוא בערך 23.8.