PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה - אחרי אימון ss כמה שאלות!

North
03-11-10, 22:41
1. התוכנית שלי היא:
A - סקוואט, בנץ' ואז דדליפט. חימום 5 חזרות כל פעם עולה במשקל עד המשקל הנוכחי ששם 5 חזרות 3 סטים.
B - סקוואט, פרס ומתח. חימום 5 חזרות כל פעם עולה במשקל עד המשקל הנוכחי ששם 5 חזרות 3 סטים.

זה טוב ?
2. לפני שהתחלתי ss עשיתי ab עם תרגילים מבודדים. בסוף האימון הרגשתי את השירים ממש זועקים.. הרגשתי שממש עבדתי על כל שריר ושריר ושהאימון היה יעיל! היום למשל חוץ מרגליים וגב תחתון לא הרגשתי כלום. לא חזה או משהו (עשיתי a). מה זה אומר?
3. יש אנשים שעשו ss והתפתחו באופן רציני? כי רוב המאמנים במכון שלי שיש להם גופה לא רעה בכלל לא שמעו בכלל על ה-ss.
4. אתם עושים ss ? אם כן כמה זמן ואתם מרגישים הבדל? אם לא אז עשיתם פעם? עשה משהו?
5. מה יותר יעיל? הss או תוכנית רגילה של תרגילים שעובדים על כל שריר בנפרד?
6. יש לי בעיה בקיעור הגב בדדליפט. כאילו הגב לא מסוגל לעשות את הפעולה הזאת. מישהו יכול להסביר לי איך לסדר את זה? איך לשפר את זה?

חייב לציין:
תזונאית שיצא לי לדבר איתה אמרה לי שעליתי קילו ו200 גרם בחודש ועשרה ימים, שמתוכם 300 גרם שריר. זה על הפנים? היא אמרה שזה לא טוב בכלל.

* אם אתם יכולים לענות לי לפי המספרים שציינתי זה יעזור לי לאללה. ממש תודה! (ובבקשה אם אפשר לענות כמו בני אדם ולא לחשוב שדברים מובנים מאליו כי אחרת לא הייתי שואל פה).

תודה רבה מראש!

IdaNP
03-11-10, 22:45
כשתגיע למשקלים כבדים בss תרגיש מה זה שרירים זועקים.
תבדוק את הטכניקה שלך בתרגילים ותמשיך להתקדם. אל תקשיב למאמנים בכל מה שקשור לss כי הם אידיוטים. גם לתזונאים לא כדאי להקשיב ממש כי טוחנים להם במוח בלימודים על דיאטות בטח.

North
03-11-10, 22:56
כן אבל לא הסברת למה זה יותר יעיל מכל תוכנית אחרת שהיא לא ss ? יעני תוכניות שעובדות על שרירים בודדים ולא על קבוצת שרירים ענקית כמו בss

IdaNP
03-11-10, 23:02
בתוכנית שעובדת על שרירים בודדים אתה עושה המון תרגילים וככה המון סטים. נפח האימון גדול ולא נותן לגוף שלך להתאושש כמו שצריך מאימון לאימון. בss, אתה גם עובד על הכל, ואין נפח אימון גדול בכלל (3x5 ב3 תרגילים) אז הגוף שלך מסתגל לעומס מהר מאוד ואתה מסוגל להתקדם ברמות שבתוכניות פיצולים אתה לא יכול.
הכל בהנחה ואתה עושה את כל התרגילים עם טכניקה נכונה ואתה אוכל מספיק, כן? שני אלה דברים מאוד חשובים.

North
05-11-10, 12:37
תודה, עוד מישהו?

Guri93
05-11-10, 15:35
אני אעלה תמונה שלי של לפני ואחרי חודשיים ss בקרוב.