PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר למסה *מעניין*

firesmoker
06-11-10, 13:39
אז ככה היום ישבתי עם המאמן שלי במכון איזה שעה ככה ודנו רק על תזונה.
יש לו תואר ראשון בנוסף לתעודת מאמן שעבר בוינגייט.
הוא הסביר לי שאצלנו, "החובבנים" (בניגוד לבודיבילדרים המקצוענים) זה גרוע מאוד ואפילו כמעט לא מועיל להיות ב"מסה":
הוא הסביר שאדם נגיד ששוקל בתחילת אימוניו 60 ק"ג, אחרי תקופת מסה רצינית של שנה +- ישקול 80 ק"ג.
אוקיי עכשיו אותו מתאמן ירצה להוריד את האחוז שומן שלו בחיטוב עכשיו כאן בה הדיון.. הוא הסביר שאדם שה bmr שלו 2200, בישביל מסה הוא יצתרך להכניס 2700-3000 קלוריות ביום וברגע שהוא בחיטוב הוא יצתרכך להכניס 1500 קלוריות ביום אז מה שיקרה זה שבעצם כל השריר שהוא בנה במשך תקופת המסה ירד ויחזור כביכול למצב ההתחלתי שבגלל כל האימונים אז יהיה קצת יותר שריר מהמצב ההתחלתי וזאת למה? כי אנחנו לא מקצוענים: המקצוענים בתקופת החיטוב לוקחים סטרואידים אנאבולים שהם מה עושים? שומרים על השריר בתקופת החיטוב כך שהוא לא יוכל להתפרק ואז הם עושים שוב מסה, ושוב פעם חיטוב, שוב מסה ושוב פעם חיטוב וכל התהליך שוב ושוב ושוב, בלי שהשריר יפגע.. וכך בעצם הם שומרים תמיד על השריר וכל פעם רק מגידילים אותו מתקופת מסה לתקופת מסה אז בעצם אין לנו החובבנים מה לעשות תקופת מסה כי זה כמעט לא יועיל בישביל לשמור על השריר בתקופת החיטוב ולכן אנחנו צריכים ועדיף שנעשה רק מסה נקיה.

תגובות יתקבלו בברכה!:)

subzero1122
06-11-10, 14:39
מה היה *מעניין* בזה?
לדעתי היית צריך לכתוב *מפגר*, זה היה ממחיש את זה יותר טוב.

בחיטוב טוב מאבדים מעט מאסת שריר. תמסור לחבר שך שהוא טמבל.

mike the strike
06-11-10, 15:10
שטויות.
הגירוי באימון והתזונה כשהם נעשים כמו שצריך בחיטוב דואגים לזה שתאבד כמה
שפחות מסת שריר,מה גם שאתה מרוויח עליית שריר נקי מיד אחרי החיטוב.
החבר שלך מציג את זה כאילו מי שלא לוקח סטרואידים אין לו סיכוי להיות שרירי וחטוב,
וזה בולשיט.

Guri93
06-11-10, 15:20
לראות פורנו יפניות מקיאות אחת לתוך השנייה זה מעניין,
זה סתם אידיוטי.

haim15
06-11-10, 15:33
לראות פורנו יפניות מקיאות אחת לתוך השנייה זה מעניין,
זה סתם אידיוטי.

:clap: סוףסוף מישהו שמבין עניין..

לנושא: באמת אדיוטי ביותר, תכניס את כמות החלבון שאתה צריך לחיטוב ותעבוד נכון עם גירוי מתאים לשריר הכמות שריר שתאבד תצטמצם בהרבה מאשר סתם חיטוב לא מבוקר.

Cuba
06-11-10, 16:19
אז בעצם אתה אומר שלא כדאי להתאמן בגלל שזה סתם בזבוז זמן כי גם ככה הכול ילך לי...

טוב שיזדיין ריפטו אני מפסיק להתאמן

MartialArtist
06-11-10, 18:36
אז בעצם אתה אומר שלא כדאי להתאמן בגלל שזה סתם בזבוז זמן כי גם ככה הכול ילך לי...

טוב שיזדיין ריפטו אני מפסיק להתאמן

לא לא, הוא אומר שכדאי להתאמן, אבל רק אם אתה מתחיל להזריק החל מהיום הראשון.

:(

firesmoker
06-11-10, 18:37
אז מה היתרונות של תהליך המסה והחיטוב? למה לא עדיף להיות על נקי ולהישאר על אחוז שומן נמוך תמיד ורק לגדול ולגדול מביחנת השריר?

Cuba
06-11-10, 19:12
אז מה היתרונות של תהליך המסה והחיטוב? למה לא עדיף להיות על נקי ולהישאר על אחוז שומן נמוך תמיד ורק לגדול ולגדול מביחנת השריר?

כי אי אפשר לגדול מצריכה קטנה של קלוריות

moo
06-11-10, 19:27
בגדול יש משהו במה שחבר שלך אומר
אין טעם להיות בחיובי גדול מאוד במאסה ולהגיע לאחוזי שומן גבוהים
כיוון שהדבר יגרור חיטוב ארוך שבו תאבד כוח ומאסת שריר

בגדול כן כדאי לאכול חיובי גדול (לא יותר מדי) ולהתאמן עצים וכשאתה מגיע לא.ש גבוה לשקול לחטב
יש את הסט פוייט לכל אחד ואתה צריך לראות מה מתאים לך, יש אחד שיגיע ל 20% במאסה ויש אחד שיגיע ל 16%, השאלה כמה אתה מוכן לסבול בחיטוב ומה הנסיון שלך בחיטוב, כי חיטוב ללא נסיון, ולא מתוכנן נכון יגרור איבוד שריר.

מקווה שנתתי לך תשובה הגיונית

hypertrophy
06-11-10, 19:53
תגיד...המשפט הבא שלו היה
רוצה לקנות ווינסטרול?

טלסביון
06-11-10, 19:55
תגיד...המשפט הבא שלו היה
רוצה לקנות ווינסטרול?

חח תכלס נראה לי הוא חתר לזה

Mr_Nos
06-11-10, 20:57