PDA

צפה בגרסא המלאה : ההתפתחות שלי (^_^)

SiX PACK
12-03-07, 15:39
הנה לינק לגלריית תמונות שמראה את ההתפתחות שלי בשלבים, מהתקופה שבה התחלתי להתאמן ועד היום - http://bodyspace.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/SiXPACK9wh/more.php?section=progresspics

בקרוב תמונות חדשות, התמונה הכי עדכנית צולמה לפני חודשיים בערך (זאת שיש לי בחתימה),
הוספתי עוד 2 קילו שריר נקי מאז... :sbb2: :sbb2: :sbb2:

Smart Teach
12-03-07, 15:41
תשמע יש לך גוף רע ביותר ..יש לך תפריט מסודר?...

bode
12-03-07, 15:41
קטלני אבל עדין חסר עוד מסה בעיקרון.. אבל חיטוב מטורף ויש מסה יחיסת

ahtung
12-03-07, 15:46
רואים גנטיקה מצויינת ושיפור טוב.

מה היו המשקלים שלך לפני ואחרי?

PcGunMan
12-03-07, 15:48
אחלה שיפור!!!! במשך כמה זמן???
וומה המטרות שלך לעתיד?

SiX PACK
12-03-07, 15:49
לא אני לא עובד עם תפריט פשוט יודע מה לאכול איך כמה ומתי. אני אוכל רק אוכל בריא, לא אוכל זבל ומתוקים למיניהם ולא דברים מרובים שומן, גם לא שותה מתוק אלא רק מים.(גם תה או קפה אני לא שותה כי הם לא טעימים לי בלי סוכר אז אני מוותר עליהם) למזלי אין לי ביכלל פיתויים בבית מכיון שההורים שלי מגיל קטן הרגילו אותי לתזונה בריאה (פעם שנאתי אותם על זה עכשיו אני מודה להם)
יש לי הורים שאנטי כאלה ישנים על מיזרונים ומדליקים קטורת, אבא שלי עכשיו בהודו כבר כמה חודשים הלך לחפש את עצמו חחחחחחח...

בקשר למאסה אני יודע חסרה לי קצת, אבל אני דיי מצליח לעלות נקי לחלוטין אז אני ממשיך עם זה...

SiX PACK
12-03-07, 15:50
אחלה שיפור!!!! במשך כמה זמן???
וומה המטרות שלך לעתיד?

כתוב לך באתר שנתתי כל מה ששאלת.

יש פירוט ליד כל תמונה ממתי היא ואחרי כמה זמן של אימונים היא צולמה.

nati10
12-03-07, 15:50
אחלה של גוף אח שלי לא הבנתי כמה זמן אתה כבר מתאמן כי כתוב כל הזמן אחרי שנה

Smart Teach
12-03-07, 15:51
באיזה תוספים אתה משתמש?...

zidan
:):):):) SIX PACK הלך לכבוש את אמריקה..

גוף חזק אחי..
וזה המטרות שלו למי ששאל :"Right now im focusing on building a good and strong body, maybe i will decide to compete one day and then it will be easy for me cause i will have the basis already..."

PcGunMan
כתוב לך באתר שנתנתי כל מה ששאלת, יש פירוט ליד כל תמונה ממתי היא ואחרי כמה זמן של אימונים היא צולמה.
התמונות של לפני זה לפני שנה אבל עדיין רואים שיש לך שמה מסה...התחלת להתאמן לפני זה לא?

Smart Teach
אחלה של גוף אח שלי לא הבנתי כמה זמן אתה כבר מתאמן כי כתוב כל הזמן אחרי שנה
הוא מתאמן שנתיים לפי מה שהבנתי ..תקן אותי סיקס פאק אם אני טועה

StaSus
12-03-07, 15:54
וואלה אחי שינויים קטלניים מאוד!!
בהצלחה!

SiX PACK
12-03-07, 15:58
אני מתאמן שנתיים, מתוכם חצי שנה ברצינות ורק 7 חודשים במכון כושר, לפני זה הייתי מתאמן בבית כמו חמור בזבזתי סתם זמן יקר, חשבתי צריך לאכול משהו עם חלבון אחרי אימון ופחמימות לפני אימון...
ככה התבזבזו להם שנה וחצי מהחיים שלי :thumbdown: :thumbdown:

לגבי המטרות שלי אני יתן עכשיו פירוט קצר ובהמשך פירוט יותר רחב.

היו לי כמה רעייונות ללכת לכיון הזה של להיות דוגמן גוף כגון הלבשה תחתונה וכו'...
את האמת קיבלתי כמה הצעות מחו"ל אבל זה עדיין בדייונים, אני יעדכן כשיהיה משהו יותר מוצק לא רוצה לדבר סתם. אם לא ילך לי עם מה שעכשיו הזכרתי אז חשבתי אולי על לנסות להתחרות אבל זה אומר שאני צריך לעשות שינוי דראסטי..

אם לא ילך אז המטרות שלי יהיו שונות לגמריי, הם יהיו יותר לקיוון של לשמור על הקיים ולא לגדול יותר מדי כי ככה זה יפה..

PcGunMan
12-03-07, 16:00
אני מתאמן שנתיים נכון, מתוכם חצי שנה ברצינות ורק 7 חודשים במכון כושר, לפני זה הייתי מתאמן בבית..

לגבי המטרות שלי אני תן עכשיו פירוט קצר ובהמשך פירוט יותר רחב.

היו לי כמה רעייונות ללכת לכיון הזה של דוגמן גוף כגון הלבשה תחתונה וכו'...
את האמת קיבלתי כמה הצעות מחו"ל אבל זה עדיין בדייונים, אני יעדכן כשיהיה משהו יותר מוצק לא רוצה לדבר סתם. אם לא ילך לי עם מה שעכשיו הזכרתי אז חשבתי אולי על לנסות להתחרות אבל זה אומר שאני צריך לעשות שינוי דראסטי..

אם לא ילך אז המטרות שלי יהיו שונות לגמריי, יותר לשמור על הקיים ולא לגדול יותר מדי כי ככה זה יפה..
תכלס עדיף לך לדגמן ככה אתה גם תרוויח מזה משהו מ-BB אתה לא תרווים בארץ כלום כרגע זאת הבסה והשיקולים להיות BB

dstyle
12-03-07, 16:06
סבבה תעלה במסה אחלה

SiX PACK
12-03-07, 16:15
באיזה תוספים אתה משתמש?...

מולטי ויטמין אומגה שלוש ואפקת חלבון של אופטימום...

אולי חושב על לנסות קראטין בקרוב...

IGOR
12-03-07, 16:47
בואנה אתה סוססססססססססססססססססס תיהיה בריא גבר..

HHHEELLBBOOYY
12-03-07, 16:52
בונא אח שלי אתה רוצח

DMX
12-03-07, 16:56
לפי דעתי דווקא לא שיפרת המון...כי מנקודת ההתחלה שלך עוד היית סוס

barco
12-03-07, 17:01
לפי דעתי דווקא לא שיפרת המון...כי מנקודת ההתחלה שלך עוד היית סוס
כן באמת נראה ככה..
אחלה תמונות .. כל הכבוד

Shauder
12-03-07, 17:02
אחלה שיפור =)

igorek
12-03-07, 17:05
יש לך מבנה גוף מצויין ופרופורציות טובות בפלג גוף עליון.
מה עם רגליים?

OMRI-TURBO
12-03-07, 17:25
בואנה אתה ממש סוס חבל על הזמן! גוף חלום. (חוץ מרגלים)
איזה חיטוב יפה.

אליאב קרייסלר
12-03-07, 17:35
גוף טוב , נקודת ההתחלה שלך מאוד גבוהה...
אבל זה לא תופס ככה יש אשליה של גודל בגלל החיטוב... תן נתונים והיקפים!!!!

- Idan -
12-03-07, 17:43
קיבלת שם הרבה תגובות "חמות" אני רואה (באשכול שפרסמת שם). http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon7.gif
חבורה של אכולי קנאה.

אגב, עכשיו אני מבין מאיפה השגיאות כתיב שלך נובעות. אתה יליד גרמניה?

narokiki
12-03-07, 17:46
קיבלת שם הרבה תגובות "חמות" אני רואה (באשכול שפרסמת שם). http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon7.gif
חבורה של אכולי קנאה.

אגב, עכשיו אני מבין מאיפה השגיאות כתיב שלך נובעות. אתה יליד גרמניה?

:):):):) איפה ראית שם איזשהו הקשר לגרמניה?

ולמפרסם התמונות.... אין שום דבר רע להגיד... פרופורציות מצוינות, חיטוב קטלני... אבל זה לא משהו מיוחד...... אבל אחושקשוקה יש בסיס וגנטיקה.... אבל שנתיים לכזה דבר? נההההה אתה לא רציני
:whistle:

Fatty
12-03-07, 17:52
אוף, זה לא פייר שיש אנשים שנראים ככה עוד לפני שהתחילו להתאמן ויש כאלו שנראו כמו שאני נראתי לפני זה :p

Antonator1
12-03-07, 17:52
כן, הוא ואח שלו נולדו מגרמניה. ושם המשפחה שלהם מתחיל ב - מ' ושם המשפחה של מי שסיפר לי את זה מתחיל ב - ג'.

dstyle
12-03-07, 17:58
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איי הב דה Basis חחחחחחחxd הרגת אותי

tom1231
12-03-07, 18:03
אתה לוקח אבקה או משהו כזה?

tom1231
12-03-07, 18:10
????

IGOR
12-03-07, 18:25
טום מה אתה מושפע? שלחתה הודעה ואחרי 7 דקות שוב שלחתה.קצת סבלנות..

ran_z
12-03-07, 18:31
למה רשמת מיקום גרמניה? אתה מפחד מתגובות אנטישמיות, תיהיה גבר תרשום ישראל תייצג אותנו בכבוד! כוס אחתק התגובות מי שיש לו בעיה שילך אתה יודע לאן

---------------

אחלה גוף, גנטיקה ופרופרציות מעולות + חברה שלך גם מאוד חמודה.

aviran_p
12-03-07, 18:41
אחי החזה שלך היה בן זונה גם לפני... בכל מקרה רואים שהתקדמת מאז... והיית צריך לרשום i know i have the base

tom1231
12-03-07, 18:42
:):):):) רשמתי עוד תגובה כי זה לא עשה לי שרואים שיש את דף 4 חשבתי זה לא טוב

PcGunMan
12-03-07, 19:54
אתה לוקח אבקה או משהו כזה?
כן הוא משתמש אם לא ראית באחת התמונות שלו שיש שמה שתי דלים של אופטימום

MizrahE
12-03-07, 19:59
אוףף איזה גנים!! (מבחינת אסטטיקה!)
גורמים לי לקנא איזה חרא

NIRAN
12-03-07, 20:00
אחלה גוף אהבתי! :)

tom1231
12-03-07, 20:22
איפה אתה רואה אופטימום?
מה האבדל בן זה לבין wheypro

HotChizzy
12-03-07, 20:24
נראה מעולה!
גנטיקה מעולה גם כן.

איזה לינצ' עשו בך בפורום תמונות בBB.com
:P

סוליקו
12-03-07, 20:27
גם על ההתחלה היה לך גוף מטורף

barco
12-03-07, 20:45
Six Pack תצלם תמונה של עכשיו :]

Exhibit
12-03-07, 20:58
מטורף אחי! בעזרת השם אני יגיע לרמה שלך..
וסוליקו, יש לך גוף מטורף גם כן אז מה אתה מתלונן :d

SiX PACK
12-03-07, 21:00
כודם כל תודה לכולם על כל המחמאות, זה הפורום הכי טוב ורוב האנשים פה הם אחלה אנשים באמת...

בקשר לפוסט שפתחתי ב BB.COM ציפיתי לתגובות האלו וידעתי שזה יבוא באמת, ככה זה אמריקקים, חצי מהעם שלהם הומואים אז הם מתקחשים ומפחדים מזה, שימו לב לתגובות של האנשים שם, כל מי שכותב איזו מחמאה לא שוכח להוסיף בסוף בסוגריים את המשפט (no homo)...
פה בפורום אפשר בכיף להגיד לגבר שיש לו גוף יפה ואו שהוא נראה טוב, בלי לצאת הומו לממה, אחד הדברים שהכי מגעילים אותי זה מגע של גבר, אפילו רק במחשבה!! אני לו יוסיף יותר כדי לא להקיא את מנת האוכל החרונה חבל על החלבון המשובח. בכל אופן, רובם אחלה אנשים עם כבוד ונימוס ויש בינהם גם הרבה קנאים שלא יודעים לפרגן, הם נקראים (haters), עובדה שהפוסט שלי קיבל כמעת את אותו מספר התגובות כמו של ההוא שהעלו לפה לא מזמן, זה שלוקח סטרואידים (או בספת הפורום "אסטרואידים") בתכלס זה לא מעניין לי ת'ביצה מה הם חושבים סתם קנאים לקחתי את זה מזה באיזי לא התרגשתי מזה כל כך...

כן עידן אני יליד גרמניה :)

למי ששאל בקשר לאיזה תוספים אני משתמש, שאלו אותי כבר, התשובה נמצאת באחד העמודים הראשונים.

אם שחכתי לענות על חלק מהשאלות אז תשאלו שוב ואני יענה...

SiX PACK
12-03-07, 21:00
Six Pack תצלם תמונה של עכשיו :]

ראית אותי היום באימון למה אתה צריך תמונה :)

toxicity
12-03-07, 21:01
תביא לינק לפוסט מ Bb.com

SiX PACK
12-03-07, 21:03
תביא לינק לפוסט מ Bb.com

http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/showthread.php?t=1742011

barco
12-03-07, 21:04
ראית אותי היום באימון למה אתה צריך תמונה :)

חחחחחחחחח אני יודע שראיתי אותך.. לא בשבילי
בשביל אנשים אחרים שיראו את ההתקדמות.. התמונה האחרונה שיש בחתימה שלך נראה לי קצת ישנה לא?

SiX PACK
12-03-07, 21:05
חחחחחחחחח אני יודע שראיתי אותך.. לא בשבילי
בשביל אנשים אחרים שיראו את ההתקדמות.. התמונה האחרונה שיש בחתימה שלך נראה לי קצת ישנה לא?

כן היא לא הכי עדכנית עברו כמעת חודשיים מאז, בקרוב תמונות חדשות.

toxicity
12-03-07, 21:11
http://forum.:):):):):):):):):):):):):):):):):)/showthread.php?t=1742011
בואנה אחי תתעלם מההומאים הקטנים האלה ששמה שלא יודעים כלום מהחיים שלהם חוץ מקנאה

SiX PACK
12-03-07, 21:20
אחי החזה שלך היה בן זונה גם לפני... בכל מקרה רואים שהתקדמת מאז... והיית צריך לרשום i know i have the base

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איי הב דה Basis חחחחחחחxd הרגת אותי

שניכם טועים, אפשר לרשום גם כמו שאני כתבתי Basis...

http://milon.morfix.co.il/default.aspx

תרשמו שם את המילה בסיס ותראו מה תקבלו.

dstyle
12-03-07, 21:39
וואלה צודק:whistle:
החכמתיP:
דרך אגב שמתי לב לתגובות של האלו שם בפוסט..חבורה של הומואים יא אללה כל אחד שם הומו נראה לי ומתכחש לזה איך הם מפחדים מזה וכל דבר נראה להם הומו..ילדים קטנים או סתם הומואים:wiggle:

סהר!
12-03-07, 21:44
אחלה תמונות כל הכבוד.
גם התחלת סוס

SiX PACK
12-03-07, 21:47
וואלה צודק:whistle:
החכמתיP:
דרך אגב שמתי לב לתגובות של האלו שם בפוסט..חבורה של הומואים יא אללה כל אחד שם הומו נראה לי ומתכחש לזה איך הם מפחדים מזה וכל דבר נראה להם הומו..ילדים קטנים או סתם הומואים:wiggle:

ציפיתי לתגובות האלו וידעתי שזה יבוא באמת, ככה זה אמריקקים, חצי מהעם שלהם הומואים אז הם מתקחשים ומפחדים מזה, שימו לב לתגובות של האנשים שם, כל מי שכותב איזו מחמאה לא שוכח להוסיף בסוף בסוגריים את המשפט (no homo)...
פה בפורום אפשר בכיף להגיד לגבר שיש לו גוף יפה ואו שהוא נראה טוב, בלי לצאת הומו לממה, אחד הדברים שהכי מגעילים אותי זה מגע של גבר, אפילו רק במחשבה!! אני לו יוסיף יותר כדי לא להקיא את מנת האוכל החרונה חבל על החלבון המשובח. בכל אופן, רובם אחלה אנשים עם כבוד ונימוס ויש בינהם גם הרבה קנאים שלא יודעים לפרגן, הם נקראים (haters), עובדה שהפוסט שלי קיבל כמעת את אותו מספר התגובות כמו של ההוא שהעלו לפה לא מזמן, זה שלוקח סטרואידים (או בספת הפורום "אסטרואידים") בתכלס זה לא מעניין לי ת'ביצה מה הם חושבים סתם קנאים לקחתי את זה מזה באיזי לא התרגשתי מזה כל כך...

SuzukiR
12-03-07, 22:01
השם שלך אלון נכון לא שכחתי?

חות מזה אהבתי תהיתקדמות נודת ההתחלה שלך די טובה מה יש להגיד אחי בהצלחה בהמשך

יא שועל ערבות

zed
12-03-07, 22:05
כל הכבוד!
גוף מצויין
זכית בגנטיקה מעולה
מה שהיה לך אחרי חודשיים בלבד זה מה שהרבה אנשים היו רוצים שיהיה להם.

אם תיקח את זה יותר ברצינות, יכול להיות לך עתיד טוב במקצוע
שיהיה הרבה בהצלחה!

YNZ
12-03-07, 22:40
טרפזים דחוף אחי
חוץ מזה אחלה גוף ..
דווקא אהבתי תגוף שלך אחרי שנה יותר לא יודע למה 0:

barco
12-03-07, 22:41
טרפזים דחוף אחי
מפתאום.. הוא לא צריך
שמע לי .. ראיתי אותו היום

~yura~
12-03-07, 22:48
סוס...בהצלחה בעתיד

Exhibit
12-03-07, 23:11
חח איזה אנשים לא מבינים מהחיים שלהם.
תן להם סקייטבורד ומחשב והם מרוצים מעצם D:
יש לך גנטיקה וגוף מהסוסים אחי, כמו שאמרו פה, זכית לגנטיקה מ-ע-ו-ל-ה!

Night_Wolf
13-03-07, 11:22
יפה היתקדמות טובה בהצלחה בהמשך :jockey:

TZAHI10
13-03-07, 12:38
בואנה אחי תתעלם מההומאים הקטנים האלה ששמה שלא יודעים כלום מהחיים שלהם חוץ מקנאה

לא כלכך הבנתי למה הם כלכך יורדים עליך, אני הייתי פשוט מפסיק להתייחס אליהם כיוון שהם נשמעים ברברים ולא שווים התייחסות. אתה נראה יותר טוב מכולם שם, אני מניח שהרבה מהפורום היה רוצה גנטיקה כמו שלך. לדעתי זה בושה בשביל האתר שלהם שככה האנשים מדברים שם

OMRI-TURBO
13-03-07, 12:43
זה די ברור למה הם יורדים עליך, המנטליות בחול קצת שונה. שגבר רוקד ככה בלי חולצה ומעלה קליפ זה נחשב הומו, אתה לא אמור לרקוד כמו איזה צ'יפנדייל אתה אמור לעלול פוזות. ודרך אגב כניראה בגלל המראה של הצ'יפנדיילס אמרו לך את זה, הגוף, התספורת השרשרת, ככה ניראים הרקדים האלה במסיבות בחול.
ומה הקטע של לרשום שאתה מגרמניה?

TZAHI10
13-03-07, 13:06
זה די ברור למה הם יורדים עליך, המנטליות בחול קצת שונה. שגבר רוקד ככה בלי חולצה ומעלה קליפ זה נחשב הומו, אתה לא אמור לרקוד כמו איזה צ'יפנדייל אתה אמור לעלול פוזות. ודרך אגב כניראה בגלל המראה של הצ'יפנדיילס אמרו לך את זה, הגוף, התספורת השרשרת, ככה ניראים הרקדים האלה במסיבות בחול.

עדיין זה נראה מוגזם כמעט כל אחד שרושם הודעה רושם בסוגריים שהוא לא הומו. זה ממש מטומטם הם הומופובים בצורה מטורפת ודיי מטומטמים

kma_2
13-03-07, 13:09
כמה אתה שוקל עכשיו ובכמה התחלתה?

SiX PACK
13-03-07, 13:27

אני יליד גרמניה, דובר גרמנית שוטף...

The Iron Man
13-03-07, 13:29
אחלה גוף אחי כל הכבוד!!
תרשום היקיפים...

bode
13-03-07, 14:33
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק מה אתה מעלה ריקוד ?

TzviKa
13-03-07, 14:40
סוס אחי אחלה גוף.

OMRI-TURBO
13-03-07, 14:41
עדיין זה נראה מוגזם כמעט כל אחד שרושם הודעה רושם בסוגריים שהוא לא הומו. זה ממש מטומטם הם הומופובים בצורה מטורפת ודיי מטומטמים

אני חושב שאנחנו מטומטמים בקטע הזה, יותר מדי זמן קיבלנו שטיפת מוח מהמדיה שלהיות הומו זה טוב ומקובל, אז כבר שכחנו הכל בדרך.

OMRI-TURBO
13-03-07, 14:42
אני יליד גרמניה, דובר גרמנית שוטף...

מה הקשר? :wacko:
אתה לא מגרמניה. אתה מישראל.
התפדחת לרשום שאתה מישראל שם נכון?

Bodybuilder
13-03-07, 14:59
אני חושב שאנחנו מטומטמים בקטע הזה, יותר מדי זמן קיבלנו שטיפת מוח מהמדיה שלהיות הומו זה טוב ומקובל, אז כבר שכחנו הכל בדרך.

לפעמים אני כלקח מסכים איתך !

ובקשר ל 6 קוביות
למה אחד שנרשם לפורום בודיבילדינג.כום ויודע שרוב האנשים שם הם אמריקנים אומר (ככה זה אמריקקים,הם מטומטמים וכ'ו) הרי אתה נרשמתה לפורום שלהם !

ועוד מישהו אמר : 6 קוביות אתה נראה הכי טוב מכולם שם = אז אני רוצה להגיד -- זה ממש אבל ממש לא נכון !!!!!

SiX PACK
13-03-07, 15:06
מה הקשר? :wacko:
אתה לא מגרמניה. אתה מישראל.
התפדחת לרשום שאתה מישראל שם נכון?

מתפדח אני ממש לא, אבל זה מה שאני מעדיף לרשום...

Leo
13-03-07, 15:14
תראו מה קורה אצל האמריקאים שמה שחפו יותר מידי את הקטע של הhomo acceptance
מישהו רוקד עם חברה שלו בסרטון ועושים ממנו הומו........

טוב חוץ מזה אין לי שום דבר חדש לומר , אחלה מסה\חיטוב\פרופורציה

Bodybuilder
13-03-07, 15:15
תראו מה קורה אצל האמריקאים שמה שחפו יותר מידי את הקטע של הhomo acceptance
מישהו רוקד עם חברה שלו בסרטון ועושים ממנו הומו........

טוב חוץ מזה אין לי שום דבר חדש לומר , אחלה מסה\חיטוב\פרופורציה

חושבים שזאת החותו חחח
לך תדע אולי הם אפילו צודקים:ph34r:

TZAHI10
13-03-07, 15:16

ועוד מישהו אמר : 6 קוביות אתה נראה הכי טוב מכולם שם = אז אני רוצה להגיד -- זה ממש אבל ממש לא נכון !!!!!

כל אחד והדיעה שלו :wiggle:

Night_Wolf
13-03-07, 15:55
לפעמים אני כלקח מסכים איתך !

ובקשר ל 6 קוביות
למה אחד שנרשם לפורום בודיבילדינג.כום ויודע שרוב האנשים שם הם אמריקנים אומר (ככה זה אמריקקים,הם מטומטמים וכ'ו) הרי אתה נרשמתה לפורום שלהם !

לא יודע למה אתה היתכוונתה בקשר לאמריקאים ולא קראתי את כל ההודעות אבל אם התכוונתה להשמיץ אמריקאים שתידע לך..
שאני הייתי המון פעמים בארצות הברית אני כמעט כל שנה נוסע ויש לי שמה משפחה מאוד גדולה ואמא שלי עצמה אמריקאית קיצור האמריקאים אנשים זהב זה שיש פסיכים בכל מדינה זה דבר אחד אבל ככה סתם תענוג להיות שם:)

SiX PACK
13-03-07, 15:59
לא יודע למה אתה היתכוונתה בקשר לאמריקאים ולא קראתי את כל ההודעות אבל אם התכוונתה להשמיץ אמריקאים שתידע לך..
שאני הייתי המון פעמים בארצות הברית אני כמעט כל שנה נוסע ויש לי שמה משפחה מאוד גדולה ואמא שלי עצמה אמריקאית קיצור האמריקאים אנשים זהב זה שיש פסיכים בכל מדינה זה דבר אחד אבל ככה סתם תענוג להיות שם:)

האמריקאים הם אנשים טובים שנורא אוהבים יהודים, אבל אמריקה זה מקום גדול ואי אפשר לעשות החללות.

Gamerrrrr
13-03-07, 16:21
תשמעו, כשמישהו מעלה סרטון שהוא רוקד עם חברה שלו ועושה פוזות תוך כדי זה נראה די סוטה מהתקן ואל תגידו שלא

Aviel.s
13-03-07, 16:59
שמע אחי
הםר או תסרטון והסיקו מסקנות
לדעתי אתה נראה מעולה
מעולה
אין לי מילים אתה נראה סוף הדרך

PcGunMan
13-03-07, 21:52
חחחחח אתה מעלה סרטון עם חברה שלך ואתה הומוו??? לא הולך לי ביחד

ובאמת אחלה להיות באמריקה אנשים מנומסים חבל על הזמן הרבה יותר מהישראלים
ולא ציפתי לתגובות כאלה מהם:ohmy:

yonip
13-03-07, 23:55
אחי באמריקה כל האלה שמסתובבים בפורומים הם מפגרים כאלה גיימרים שלא ראו משקולת בחיים שלהם
אעלק lmao! gay! איזה מסכנים באמאשלי
וסיקס פאק גוף טוב :)

ZoonD
14-03-07, 08:51
באםםםם !!
מזה משנה מה הם אומרים עליך אחי
יש לך גוף לא נורמאלי
אחלה התקדמות עשית :diractor:

SiX PACK
14-03-07, 12:37
יש לך מבנה גוף מצויין ופרופורציות טובות בפלג גוף עליון.
מה עם רגליים?

רגליים פרופורציונאליות ביחס לפלג גוף העליון, גם חטובות למדיי :)

Antonator1
14-03-07, 15:52
אני חונך את החתימה החדשה שלי.

SiX PACK
14-03-07, 15:54
אני חונך את החתימה החדשה שלי.

איך אהבת?

Antonator1
14-03-07, 15:58
כן!

Leo
14-03-07, 17:00
קשה לארנולד לחשוב מבלי לחסום את זרם הדם ליד הימנית ע"י עשיית שריר, יותר מידי מאסה

SiX PACK
14-03-07, 17:02
קשה לארנולד לחשוב מבלי לחסום את זרם הדם ליד הימנית ע"י עשיית שריר, יותר מידי מאסה

:huh: :huh: :huh:

Avunari
14-03-07, 21:28
ואו! מאז ומתמיד תפסתי ממך! אחלה גוף! גנטיקה יפה! המשך כך ^.^

omer007
15-03-07, 11:10
SiX PACK (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=2235) אתה יכול לתת לי תאיי סי שלך , מסנג'ר או משו בבקשה?

SiX PACK
15-03-07, 13:16
SiX PACK (http://www.atraf-f.net/or/member.php?u=2235) אתה יכול לתת לי תאיי סי שלך , מסנג'ר או משו בבקשה?

אייסי - 212711169

מסנג'ר - weedacc17d@hotmail.com

Jones
15-03-07, 18:21
סוס אחי תמשיך ככה!

roni0102
16-03-07, 10:23
תעלה את הסרטון שאתה רוקד עם בחורה מפורום אחר (-: