PDA

צפה בגרסא המלאה : שריר מפרק כף היד?

tomer90
13-11-10, 16:51
איפה ששמים את השעון נכון? ממש קרוב לכף היד במפרק הזה שם, מאז ומתמיד הוא היה ממש רזה אצלי אז רציתי לשאול אם יש שר איזה שריר שאני יכול לעבוד עליו כדי לעבות את החלק הזה, תודה!.

lifton
13-11-10, 17:01
מהידע שלי, מדובר בעיניין גנטי לחלוטין, יש שם גידים, ורידים וכו' אבל שרירים אין.

טלסביון
13-11-10, 17:10
כשהאמה תגדל מדדליפט וכו... זה יתן אשליה של אמה מפלצתית

lifton
13-11-10, 17:30
והאמה גדלה מדדליפט..ממש..

hypertrophy
13-11-10, 17:50
והאמה גדלה מדדליפט..ממש..

אה לא?
אופס...אז מה קרה אצלי?! סרטן?!?!

Cuba
13-11-10, 18:29
אה לא?
אופס...אז מה קרה אצלי?! סרטן?!?!

כפיפת מרפקים אחי!

Fatboy
13-11-10, 18:46
גנטי.

זה אינדיקציה לעובי העצמות שלך בפלג גוף עליון מה שנותן אינדיקציה לכמות השריר הטבעית שלך וכמה קל יהיה לך לבנות היפטררפיה/כוח.

עצמות דקות זה בדרך כלל סימן לגנטיקה פחות טובה בכל מה שקשור לכוח והיפטרטרפיה, היתרון זה שאתה בדרך כלל תיראה הרבה יותר מרשים על משקל יותר נמוך מאנשים עם מבנה יותר גדול

tomer90
13-11-10, 19:16
גנטי.

זה אינדיקציה לעובי העצמות שלך בפלג גוף עליון מה שנותן אינדיקציה לכמות השריר הטבעית שלך וכמה קל יהיה לך לבנות היפטררפיה/כוח.

עצמות דקות זה בדרך כלל סימן לגנטיקה פחות טובה בכל מה שקשור לכוח והיפטרטרפיה, היתרון זה שאתה בדרך כלל תיראה הרבה יותר מרשים על משקל יותר נמוך מאנשים עם מבנה יותר גדול

תאמין לי אחי, תענוג לקרוא את התגובות שלך, אתה נראה לי היחיד שבאמת מבין פה משהוא(בלי להעליב אף אחד).
תגיד מה זאת אומרת גנטיקה פחות טובה? זאת אומר שיהיה לי יותר קשה לבנות כוח והיפר? כי לא יודע התחלתי להתאמן לפני כמה חודשים ואני ממש רואה תוצאות מבחינת היפר

IdaNP
13-11-10, 19:42
תאמין לי אחי, תענוג לקרוא את התגובות שלך, אתה נראה לי היחיד שבאמת מבין פה משהוא(בלי להעליב אף אחד).
תגיד מה זאת אומרת גנטיקה פחות טובה? זאת אומר שיהיה לי יותר קשה לבנות כוח והיפר? כי לא יודע התחלתי להתאמן לפני כמה חודשים ואני ממש רואה תוצאות מבחינת היפר
הוא אמר בדרך כלל. ויש מצב שאתה רואה תוצאות טובות כי אתה עושה דברים נכון, בניגוד להרבה מתחילים.

Fatboy
13-11-10, 19:44
כל אחד יראה תוצאות בהתחלה

גנטיקה פחות טובה זה לא אומר שאתה לא יכול להגיע לתוצאות מרשימות, זה אומר שיקח לך יותר זמן ממישהו עם גנטיקה יותר טובה, ותצטרך להבין יותר מה אתה עושה בשביל להגיע לשם כי יהיה לך פחות מקום לטעויות ממישהו שיכול להקפיץ כמה ס"מ ביד מכפיפות מרפקים.

כמו שריפטו אמר
The best coaches were mediocre athletes who tried like hell.

lifton
13-11-10, 20:47
hypertrophy שכחתי איך קוראים לך...לא משנה בכל אופן אני התכוונתי שהיא אכן מגדילה את האמה..ה"ממש" היה להדגיש את זה..קשה להעביר את הנימה של הדברים..

dattto
13-11-10, 21:23
יש הרבה מחקרים על הנושא וזה הוכח כנכון במידה מדגמית (תמיד יהיו אנשים יוצאי דופן)
Casey Butt, חוקר ותיק שהיה גם מתאמן מקצועי במשך 16 שנה, חקר ועקב במשך הרבה שנים
אחרי הנתנונים הפיזים של בילדרים טבעיים, והגיע למדד שמאפיין hardgainers, אלה שנמצאים
בקבוצה הבעייתית כביכול יחסית לשאר בעלייה במסה.

הוא לקח את היקף המפרק של כף היד ושל הקרסול כתלות בגובה, והגיע לנוסחה שמאפיינת את אלה
עם מבנה עצמות קטן ביחס לגובה:

היקף המפרק <=(קטן או שווה ל) גובה * 1.1045
היקף הקרסול <= גובה * 1.1296

בהתאם למחקר שלו, הוא מצא שאלה שרוב אלה שנמצאים תחת הקטגוריה הזו יגיעו לסוג של "תקרת זכוכית" מבחינת מימדי גוף שניתן לכמת אותם יחסית להיקפים הנ"ל. החישובים הם ל10% שומן וללא סטרואידים:
(A - היקף הקרסול W - היקף המפרק)

chest = 3.15W + 2.54A
biceps = 2.28W
forearms = 1.83W
neck = 2.30W
thighs = 2.65A
calves = 1.80A

למשל מתאמן עם מפרק בהיקף של 7 אינץ (17.5 סמ) יוכל להגיע לידיים של מקסימום 16 אינץ (40 סמ)

כמובן שזה לא מדע מדויק, אז אל תקפצו עם הפרכות. אבל זה נותן מושג די טוב לגבי הפוטנציאל המקסימלי של מתאמנים עם נתונים בעייתים

הליצן המרקד
13-11-10, 21:28
יש הרבה מחקרים על הנושא וזה הוכח כנכון במידה מדגמית (תמיד יהיו אנשים יוצאי דופן)
Casey Butt, חוקר ותיק שהיה גם מתאמן מקצועי במשך 16 שנה, חקר ועקב במשך הרבה שנים
אחרי הנתנונים הפיזים של בילדרים טבעיים, והגיע למדד שמאפיין hardgainers, אלה שנמצאים
בקבוצה הבעייתית כביכול יחסית לשאר בעלייה במסה.

הוא לקח את היקף המפרק של כף היד ושל הקרסול כתלות בגובה, והגיע לנוסחה שמאפיינת את אלה
עם מבנה עצמות קטן ביחס לגובה:

היקף המפרק <=(קטן או שווה ל) גובה * 1.1045
היקף הקרסול <= גובה * 1.1296

בהתאם למחקר שלו, הוא מצא שאלה שרוב אלה שנמצאים תחת הקטגוריה הזו יגיעו לסוג של "תקרת זכוכית" מבחינת מימדי גוף שניתן לכמת אותם יחסית להיקפים הנ"ל. החישובים הם ל10% שומן וללא סטרואידים:
(A - היקף הקרסול W - היקף המפרק)

chest = 3.15W + 2.54A
biceps = 2.28W
forearms = 1.83W
neck = 2.30W
thighs = 2.65A
calves = 1.80A

למשל מתאמן עם מפרק בהיקף של 7 אינץ (17.5 סמ) יוכל להגיע לידיים של מקסימום 16 אינץ (40 סמ)

כמובן שזה לא מדע מדויק, אז אל תקפצו עם הפרכות. אבל זה נותן מושג די טוב לגבי הפוטנציאל המקסימלי של מתאמנים עם נתונים בעייתים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Fatboy
13-11-10, 21:32
^

מחשבון לעצלנים (http://www.weightrainer.net/bodypred.html) :tongue:

הרבה מאמנים/מתאמנים עם ידע וניסיון רחב אומרים שהנוסחה הזאת אינדקציה טובה למציאות.

dattto
13-11-10, 21:37
תודה על המחשבון פאטבוי, חיפשתי אותו

subzero1122
13-11-10, 21:40

תאמין לי אחי, תענוג לקרוא את התגובות שלך, אתה נראה לי היחיד שבאמת אידיוט פה.

tomer90
13-11-10, 23:25
תאמין לי אחי, תענוג לקרוא את התגובות שלך, אתה נראה לי היחיד שבאמת אידיוט פה.

חחחחח יפה שהבנת שהתכוונתי אליך, ת'אמת לא חשבתי שתיהיה מספיק חכם בשביל זה.
אלי האנה תעשה לי טובה ותמנע להגיב בשאכולות שאני פותח כי גם ככה אתה לא מבין מהחיים שלך וחוץ מלשחק אותה מבין גדול ולנסות לרדת על אחרים שרוצים ללמוד אתה לא עושה כלום ואני לא אומר שאני מבין אבל בשביל זה אני פה ללמוד.

SmokingSnake
14-11-10, 00:07
כל תרגיל שמערב אחיזה אגרסיבית של מוט יגדיל את האמות, דרך אגב ככל שהאחיזה תהיה חזקה גם תשתפר ביכולת להרים... אין צורך לעבוד על העאמות, כמו שאני רואה אנשים שעושים כפיפת מרפקים בפרונציה וחושבים שזה תרגיל לאמות(וואלה האמות כופפות את המרפק הא???:eek:)

subzero1122
14-11-10, 00:53
אלי האנה תעשה לי טובה ותמנע להגיב בשאכולות שאני פותח כי גם ככה אתה לא מבין מהחיים שלך וחוץ מלשחק אותה מבין גדול ולנסות לרדת על אחרים שרוצים ללמוד אתה לא עושה כלום ואני לא אומר שאני מבין אבל בשביל זה אני פה ללמוד.

אני יעדיף אם תקרא לי אלי אוחנה.

מי שמדבר כמו אידיוט מקבל תשובה של אידיוט.

lifton
14-11-10, 01:21
סתם ניסיתי בשביל הקטע..(מפרק כף היד 18 ס"מ או 7 אינץ')
זה מה שיצא לי ושיערתי שאני בערך 15% שומן.

Your estimated maximum muscular bodyweight at ~15% bodyfat is: 235.6 lbs

Your estimated maximum bulked bodyweight at ~15% bodyfat is: 245 lbs

Your estimated maximum muscular measurements (@ ~8%-10% bodyfat) are:

Chest: 50.1 in Biceps: 17.3 in
Forearms: 13.9 in Neck: 16.9 in
Thighs: 27.6 in Calves: 18.5 in

יש פוטנציאל??

sonen
15-11-10, 08:19
מה זה שרירי מפרק כף היד?

איש הלילה
15-11-10, 15:34

http://i.imgur.com/uZiF9.jpg