PDA

צפה בגרסא המלאה : טווח חזרות במאסה+ ג'אנק פוד

North
14-11-10, 16:25
אני רוצה לעלות במשקל..אני רזה יחסית ובתקופת מאסה..
רציתי לדעת אם אני יכול לאכול חרטות כמו פיצות עוגות ג'חנונים ובצקים למיניהם וכל זה? או שצריך לשמור ?
עוד שאלה, כמה חזרות אני צריך לעשות? 5 נכון? מאמן ראה אותי עושה 5 והעיר לי..אני עם ss ד"א..

תודה מראש

dattto
14-11-10, 16:28
הרבה ג'אנק פוד זה אף פעם לא טוב, גם לא במסה. תדאג שהתפריט שלך יורכב
ממזון איכותי, אתה רק תרוויח מזה. בשביל 3-4 אלף קלוריות לא חייב לטחון זבל כל היום.

lifton
14-11-10, 16:57
בss אכן עובדים בטווח של 5 חזרות.

איך אני אוהב את המדריכים בחדרי כושר שמעירים ואין להם מושג בכלל.

daniel maron
14-11-10, 20:31
אתה לא חייב להכניס רק ממתקים וזבל אבל כן יהיה לך הרבה מאוד התעסקות במטבח בשביל 4000+ קלוריות.
עזוב אל תתוכח בכלל עם המפגרים האלה תגיד לו " בן דוד שלי מר ישראל והוא אומר לי הכל" ושיסתום תפה.
אל תכנס איתם לוויכוחים אפילו .. עצוב שיש נערים שמבינים יותר ממדריכים בחדר כושר,ועוד יותר עצוב שנערים מתחילים עם רצון טוב באים לחדר כושר ו"מאמנים" בני שנתיים שעברו קורס בוינגייט מטעים אותם לגמרי.

IdaNP
14-11-10, 20:53
תעשה ss לפי הספר. לגבי אוכל לא יותר מדי יעזור לך לגעת בממתקים ושטויות כאלה, אבל המבורגר בלחמניה פה ושם נגיד זה לא נורא כי בסך הכל יש בזה הרבה חלבון והרבה פחמימה. (עדיף עם קמח מלא אם יש לך אפשרות)
כשתגיע לשלבים היותר מתקדמים קצת בss (חודש+) תתחיל לשתות הרבה חלב, זה הרבה קלוריות והרבה מכל אבות המזון שאתה צריך. אני אישית לא הייתי שותה מעל ליטר וחצי כי אני רגיש ללקטוז, אבל יש פה אנשים ששותים יותר.