PDA

צפה בגרסא המלאה : מה להוסיף לאבקה?

itayziv
18-11-10, 20:43
אהלן,
לאחרונה קניתי אבקת מי גבינה של צ'מפיון. בסקופ יש 33 גרם אבקה, שהם 23 גרם חלבון.
קניתי בנוסף גם כמה חבילות סוכר ענבים, והמוכר אמר להוסיף סקופ מהסוכר גם (כפית מדידה מלאה של 33 גרם). הוא גם אמר אפילו 2 סקופים אם אני בשאיפה להעלות הרבה במשקל.
אני בשאיפה להעלות נקי ולהתחזק, לא להיכנס לתקופת מסה או משהו כזה, אין לי שאיפות רציניות בתחום, פשוט נהנה להתאמן ומבסוט מהגוף שלי בכל אופן.
אז מנה שמורכבת מסקופ אבקת מי גבינה וסקופ וסוכר ענבים זה מספיק? זה מספיק פחמימות?
תודה!

Melamed
18-11-10, 21:33
לא חובה להוסיף סוכר ענבים אתה יכול לשתות את זה גם בלי הסוכר ענבים במידה ואכלת טוב לפני האימון..
דרך אגב איזה טעם קנית?

Nothin_BuT_A_Peanut
19-11-10, 00:05
מה הקשר לזה שהוא אכל טוב לפני אימון? אחרי אימון רצוי פחמימה זמינה,וחלבון. וסוכר ענבים עולה גרושים.
קח 3/4 סקופ כמעט עד הסוף של הסוכר ענבים. ויהיה טוב. הוא עולה גרושים.

Cuba
19-11-10, 00:15
מה הקשר לזה שהוא אכל טוב לפני אימון? אחרי אימון רצוי פחמימה זמינה,וחלבון. וסוכר ענבים עולה גרושים.
קח 3/4 סקופ כמעט עד הסוף של הסוכר ענבים. ויהיה טוב. הוא עולה גרושים.

למה צריך אחרי אימון פחממה?
עם לא תאכל ישר אחרי אימון פחממה מה יקרה? האימון יהיה שווה לתחת?

למה ליהיות כזה אובססיבי לאוכל של אחרי אימון

גל ציון-פור
20-11-10, 19:44
אם היית רוצה להוסיף פחמימה לשייק לאחר אימון, הייתי ממליץ לא רק על סוכר ענבים, אלא גם
שילוב של פרי (בננה, תמרים וכד'). אין צורך להוסיף יותר מ-10 גרם סוכר ענבים לתוך השייק, זוהי כמות מספיקה בהחלט להעלאת האינסולין לאחר האימון. את היתר תשלים מפרי ואפילו שיבולת שועל.
בברכה
גל ציון-פור

SmokingSnake
20-11-10, 20:21
2-3 תמרים(לא בתוך השייק, באכילה) יחד עם 250 מ"ל חלב(נותן טעם, בריא, מכיל פחמימות וחלבון)