PDA

צפה בגרסא המלאה : לגבי ביצים..

IGOR
12-03-07, 20:01
מה ההבדל בין ביצה מבושלת לביצה לא מבושלת יענו סתם לישתות?

Vin diesel
12-03-07, 20:20
מסוכן לישתות ביצים חיות...(לא מבושלות ,או בחביטה) אם תשתה ביצים יש מצב שתדבק בחיידק סלמונלה - לא אמרתי נכון את השם אני חושב כי שחכתי אבל חפיף העיקר הכוונה.וחוץ מזה אחרי בישול הערך של החלבון בביצה עולה!

HotChizzy
12-03-07, 20:21
מבושל עדיף
אם לא, אז מטוגן

IGOR
12-03-07, 20:24
מסוכן לישתות ביצים חיות...(לא מבושלות ,או בחביטה) אם תשתה ביצים יש מצב שתדבק בחיידק סלמונלה - לא אמרתי נכון את השם אני חושב כי שחכתי אבל חפיף העיקר הכוונה.וחוץ מזה אחרי בישול הערך של החלבון בביצה עולה!

:ph34r: :ph34r: :ph34r: תודה אחי..

amir harduf
12-03-07, 20:48
החלבון בביצה לא נספג כשהיא לא מבושלת.. מצחיק שאתה שואל את זה היום נפתח על זה פוסט

gman
12-03-07, 20:49
כולם אומרים סלמונלה סלמונלה...מישהו יודע מה זה עושה בכלל? P:

amir harduf
12-03-07, 20:50
כולם אומרים סלמונלה סלמונלה...מישהו יודע מה זה עושה בכלל? P:

בעיות בקיבה אם אני לא טועה

ran7
12-03-07, 20:51
חחחחחחח סלמונלה באמת יש כזאת מחלה?
:):):):) אני זוכר שהייתי אצל חבר שלי הוא הכין שייק עם ביצים ובננות, כאבה לי הבטן רצח הוא אמר לי שיש לי סלמונלה חשבתי הוא עובד עלי חחח

shpitz
12-03-07, 20:51
דלקת במעיים אני חושב.

gman
12-03-07, 20:52
בעיות בקיבה אם אני לא טועה
כן אבל מה זה בדיוק החיידק הזה? מה הוא עושה? שלשולים? כאבי בטן?

IGOR
12-03-07, 20:53
החלבון בביצה לא נספג כשהיא לא מבושלת.. מצחיק שאתה שואל את זה היום נפתח על זה פוסט

הגזמתה..אני מכיר סיפור,היה מזמן.שבחור אחד שהיה כמו מקל סנוקר החליטו לעשות עליו ניסוי והוא התאמן ושתה איזה 30 ביצים ביום והוא הפך לסוס מטורף :0 איך זה?

shpitz
12-03-07, 20:54
כן אבל מה זה בדיוק החיידק הזה? מה הוא עושה? שלשולים? כאבי בטן?

רשמתי כבר...:dry:

Vin diesel
12-03-07, 21:03
הגזמתה..אני מכיר סיפור,היה מזמן.שבחור אחד שהיה כמו מקל סנוקר החליטו לעשות עליו ניסוי והוא התאמן ושתה איזה 30 ביצים ביום והוא הפך לסוס מטורף :0 איך זה?
הגיע הזמן שתפסיק לאמין לסיפורים האלה.אם אתה מאמין זה נובע מחוסר ידע בתחום. גם אם הוא ישתה 1000 ביצים ביום זה לא קשור לזה שהוא הפך להיות סוס....
תשתה כמה דיבולים במשך חודשיים גם אתה תעלה 15 קילו כמו כלום..
חחח אני זוכר היו פאם אנשים במכון שהיו אומרים "ביצים מנפח" זה אחד החזקים....:king:
מיטוס דפוק...חלבון יכול לנפח?

amir harduf
12-03-07, 23:07
הגיע הזמן שתפסיק לאמין לסיפורים האלה.אם אתה מאמין זה נובע מחוסר ידע בתחום. גם אם הוא ישתה 1000 ביצים ביום זה לא קשור לזה שהוא הפך להיות סוס....
תשתה כמה דיבולים במשך חודשיים גם אתה תעלה 15 קילו כמו כלום..
חחח אני זוכר היו פאם אנשים במכון שהיו אומרים "ביצים מנפח" זה אחד החזקים....:king:
מיטוס דפוק...חלבון יכול לנפח?

הוא דווקא יכול

אם מקציפים אותו ומכניסים אותו לעוגה! =)

Amit
13-03-07, 00:14
אמרת את זה ברצינות או שצחקת?

amir harduf
13-03-07, 06:27
אמרת את זה ברצינות או שצחקת?

כרגע ברצינות לגמרי

Amit
13-03-07, 15:06
כרגע ברצינות לגמרי
נשמע לי די מפגר באדיבלדרים שותים ביצים כבר הרבה זמן ובחיים לא יצא לי לראות מחקר או אפילו מאמר שמראה שחלבון של ביצה לא מבושלת לא נספג בגוף
אני יודע שחלבון ביצה לא מבושל הוא בעל ערך ביולוגי נמוך יותר אבל מה שאתה אומר נשמע לא הגיוני

amir harduf
13-03-07, 15:55
נשמע לי די מפגר באדיבלדרים שותים ביצים כבר הרבה זמן ובחיים לא יצא לי לראות מחקר או אפילו מאמר שמראה שחלבון של ביצה לא מבושלת לא נספג בגוף
אני יודע שחלבון ביצה לא מבושל הוא בעל ערך ביולוגי נמוך יותר אבל מה שאתה אומר נשמע לא הגיוני

מי שותה ביצים? אלי האנה?

תראה לי מישהו מקצוען ששותה ביצים

YNZ
13-03-07, 16:19
חחח ארנולד שוורצנגר בסרט סוף העולם שתה ביצים X:

amir harduf
13-03-07, 16:30
חחח ארנולד שוורצנגר בסרט סוף העולם שתה ביצים X:

1. בסרט

2. אני מדבר על התקופה של היום, שאנשים מבינים כבר מה הם עושים

shpitz
13-03-07, 17:56
גם מה ההגיון בלשתות ביצים....?

גם מגעיל ת'תחת וגם מסוכן!
אז למה?!

SaBaGMaN
13-03-07, 18:17
מטומטם לגמריי לישתות את הבייצים חיות.
אני בעד על הדרך גם להנות מהארוחות ולא לאכול רק כי חייב לעבור כמות כל שהיא,אז מומלץ גם לעדן את האוכל על הדרך,ולישתות ביצה זה לא פיתרון טוב,אני רק מהריח יקיא את הנשמה.
מה הבעיה להשים על הגז 20 דקות ויש לכם ביצים קשות יותר בריא,אכיל וטעים

amir harduf
13-03-07, 20:51

אז למה?!

כשאני אוכל 8 על הבוקר אני דווקא מבין את הסיבה למה לשתות =)

Amit
13-03-07, 21:06

אז למה?!
האמת שזה לא מגעיל
תערבב עם קצת חלב ותוסיף שוקו וזה יהיה סביר + בטוח שהרבה יותר טעים מלאכול