PDA

צפה בגרסא המלאה : שתי שאלות לגבי בנצ' פריס ומילטרי פריס

digidigi
19-11-10, 10:39
אז ככה, ראיתי כמה גישות להרמת חזה שעושים קשת וכו'
אני מרים למשל חזה רגיל שאני שטוח על הספה כי ככה תמיד הרמתי האם זה בסדר? או שאני צריך לעבור להקשטת גב הזאת??
שאלה נוספת לגבי מילטרי פריס אני ראיתי אנשים שעובדים וכו' באינטרנט וזה שמגדימים שהרגליים שתיהן צמודות ואני עובד עם רגל אחת קדימה ואחת אחורה ככה אני מרגיש יותר יציב וככה המאמן שלי גם הסביר לי
האם זה בסדר או שאני אמור לשנות את זה ?
תודה מראש
עריכה: יצא לי לראות מחדש את התוכנית ss אחרי הרבה זמן שלא ראיתי וראיתי שרשום שם שהעבודה עם הדדליפט תתרחש ללא רצועות??
אני משתמש עם רצועות האם יש בזה כל בעיה ? (כי לפי ההיגיון דדליפט שיהיה לי יותר כבד תהיה יותר גדילה לא?) כי בלי רצועות אני מדגדג 80-85
ועם רצועות את ה100
אז תענו לי גם על זה תודה לכםם

dattto
19-11-10, 10:59
יש כמה גישות לבנץ, תלוי במטרות שלך. אם המטרה שלך זה להרים כמה שיותר משקל, לך על השיטה של ההקשתה המוגזמת. אם אתה מפתח גוף וזה לא מעניין אותך ואתה רק רוצה לעבוד על הrom המלא של התנועה בשביל ההיפרטרופיה, לך על קשת נייטרלית בגב. גם כשאתה שוכב "שטוח" הגב שלך מוקשת במידה נורמטיבית, הדרך היחידה לשכב באמת שטוח היא להרים את הרגליים וזה לא מומלץ לאף אחד.
בקשר למיליטרי, עדיף שתעבוד על היציבות בעמידה ישרה, זה יתרום לך יותר לחוזק של השרירים המייצבים וגם תוכל לכווץ את הפלג גוף תחתון בזמן הלחיצה בצורה יותר יעילה, מה שקשה לעשות עם העמידה שאתה מתאר.
בקשר לדדליפט, שימוש ברצועות רק יגדיל את הפער בין מה שהידיים שלך יכולות לתפוס לבין מה שהגב והרגליים יכולים להרים. זרוק אותן, תעבוד רגיל והאחיזה שלך תתחזק, עד 250 קילו דדליפט אין לך מה לחשוב עליהן.

digidigi
19-11-10, 15:29
יש כמה גישות לבנץ, תלוי במטרות שלך. אם המטרה שלך זה להרים כמה שיותר משקל, לך על השיטה של ההקשתה המוגזמת. אם אתה מפתח גוף וזה לא מעניין אותך ואתה רק רוצה לעבוד על הrom המלא של התנועה בשביל ההיפרטרופיה, לך על קשת נייטרלית בגב. גם כשאתה שוכב "שטוח" הגב שלך מוקשת במידה נורמטיבית, הדרך היחידה לשכב באמת שטוח היא להרים את הרגליים וזה לא מומלץ לאף אחד.
בקשר למיליטרי, עדיף שתעבוד על היציבות בעמידה ישרה, זה יתרום לך יותר לחוזק של השרירים המייצבים וגם תוכל לכווץ את הפלג גוף תחתון בזמן הלחיצה בצורה יותר יעילה, מה שקשה לעשות עם העמידה שאתה מתאר.
בקשר לדדליפט, שימוש ברצועות רק יגדיל את הפער בין מה שהידיים שלך יכולות לתפוס לבין מה שהגב והרגליים יכולים להרים. זרוק אותן, תעבוד רגיל והאחיזה שלך תתחזק, עד 250 קילו דדליפט אין לך מה לחשוב עליהן.

אוקיי הבנתי, תודה
הקטע של הרצועות שבלי זה המוט ממש קשה להחזקה ואני ממש מפעיל כוח רק על ההחזקה עצמה
קיצור עוד תגובות אנשים ..
כי עומדת פה שאלה מול משקל גבוה או אחיזה בלי רצועות לחיזוק ידיים

יניב צוות ישראלבודי
19-11-10, 17:56

:yup:

subzero1122
19-11-10, 19:07
למה לעזאזל אתה משתמש ברצועות עם 100 קילו?
לעשות עם רצועות במשקל כזה זה כמו לעשות חצי בנץ', אתה מנטרל עבודה של חלקים מסוימים.

digidigi
19-11-10, 22:06
למה לעזאזל אתה משתמש ברצועות עם 100 קילו?
לעשות עם רצועות במשקל כזה זה כמו לעשות חצי בנץ', אתה מנטרל עבודה של חלקים מסוימים.

בשביל זה אני פה לשאול אתכם ..
עכשיו לידע אישי אילו חלקים אני מנטרל?

ח1צן
19-11-10, 22:09
אתה יודע מה יקרה אם יהרגו אותי?
אני אמות.

את החלק הזה אתה לא מחזק :10::10::10::10:

tomer90
20-11-10, 01:16
אוקיי הבנתי, תודה
הקטע של הרצועות שבלי זה המוט ממש קשה להחזקה ואני ממש מפעיל כוח רק על ההחזקה עצמה
קיצור עוד תגובות אנשים ..
כי עומדת פה שאלה מול משקל גבוה או אחיזה בלי רצועות לחיזוק ידיים

זה חלק מהעבודה של דד-ליפט, הוא מחזק לך את האמות וככל שהאמות שלך יהיו יותר חזקות ככה יהיה לך יותר קל להחזיק וככה גם תוכל להחזיק יותר.

digidigi
20-11-10, 12:23
זה חלק מהעבודה של דד-ליפט, הוא מחזק לך את האמות וככל שהאמות שלך יהיו יותר חזקות ככה יהיה לך יותר קל להחזיק וככה גם תוכל להחזיק יותר.

אוקיי תודה זו התשובה שחיפשתי:)