PDA

צפה בגרסא המלאה : ליצנים יקרים

קפטן שלד
24-11-10, 21:17
אם אתם לא רוצים שהפורום כאן יסגר, תפסיקו להטריל בפיתוח גוף כי זה לא לעניין. חלאס, בפעם הבאה באמת הפורום כאן יסגר ונקפל כל הבאסטה.

Mr_Nos
24-11-10, 22:39
איזה באסטה? ע1נש אכל את כולה..

Nothin_BuT_A_Peanut
24-11-10, 23:13
אז נקפל את ע1נש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ח1צן
24-11-10, 23:18
לקפל את עונש? זה יראה ככה

http://www.fugly.com/media/IMAGES/Gross/flexible_fat_guy.jpg

לא מומלץ

Nothin_BuT_A_Peanut
24-11-10, 23:56
למה? דווקא נראה ממש סקסי

ח1צן
25-11-10, 00:18
אחי אבל הוא אוכל ג'אנק! לא?

No Troll
25-11-10, 01:26
אם אתם לא רוצים שהפורום כאן יסגר, תפסיקו להטריל בפיתוח גוף כי זה לא לעניין. חלאס, בפעם הבאה באמת הפורום כאן יסגר ונקפל כל הבאסטה.

אני עונס ואני אמצוץ למשטרה את הזין אם היא תבקש

http://3.bp.blogspot.com/_fObSStlFSGg/TCqekTnFbPI/AAAAAAAAEWc/epGgALk3128/s1600/middle_finger.jpg

Big_Hand
25-11-10, 01:49
ונחזור לlbs, לא ככה קפטן שלד?

קפטן שלד
25-11-10, 01:54
ונחזור לlbs, לא ככה קפטן שלד?

אה? לא, פשוט לא יהיה פורום אימוני כוח

SmokingSnake
25-11-10, 01:56
בסדר גם ככה יש דעיכה כאן והפורום מתחיל להיות מגעיל
לא בטוח שיחסר ליותר מדי אנשים
אני התחלתי לקחת מחברת ולחשב את הtotal שלי, ממליץ לאחרים להתחיל גם הרבה יותר מסודר וכדאי מלוג

אם מישהו רוצה להתאמן ברצינות וללמוד הוא יגיע לזה גם בלי פורום אימוני כוח וכמה אנשים שאומרים קקק צצצ ורושמים 300 הודעות בשבועיים

וכן, יש מסנג'ר, אפשר להתייעץ עם אנשים או פשוט להשתמש בפלאפון/חס וחלילה להיפגש עם אנשים שמבינים עניין

No Troll
25-11-10, 01:57
למה ערכת
וואלה אני פוצץ את כולכם
אני אוהד ביתר ואני זיין את כולכם

SmokingSnake
25-11-10, 01:59
יופי ע1נס, אתה ילד קטן והריגוש המיני הכי גדול שלך היה ספוטינג בסקוואט לילד בן 15
חלאס

No Troll
25-11-10, 02:00
יופי ע1נס, אתה ילד קטן והריגוש המיני הכי גדול שלך היה ספוטינג בסקוואט לילד בן 15
חלאס

נחש כדי שתרגע למה אני אוכל אותך בלי מלח אותך ואת כל המשפחה שך
http://img714.imageshack.us/img714/9084/126867779956.jpg

SmokingSnake
25-11-10, 02:03
אוי לא, הטרול המטורף אכל את המשפחה שלי
יאללה יש אנשים שאשכרה לומדים/עובדים/יוצאים מהבית

לילה טוב

subzero1122
25-11-10, 02:05
ע1נש, שב בשקט.

Scylla
25-11-10, 02:06
למה לזלזל זה פורום חשוב ועזר ועוזר להרבה אנשים. חוצמזה שמצחיק פה.

subzero1122
25-11-10, 02:09
למה לזלזל זה פורום חשוב ועזר ועוזר להרבה אנשים. חוצמזה שמצחיק פה.

נראה לי שלא הבנת על מה מדובר.
התלוננו שמספימים בפורומים אחרים, לא אצלנו.

איש הלילה
25-11-10, 02:26
אני התחלתי לקחת מחברת ולחשב את הtotal שלי, ממליץ לאחרים להתחיל גם הרבה יותר מסודר וכדאי מלוג

אם מישהו רוצה להתאמן ברצינות וללמוד הוא יגיע לזה גם בלי פורום אימוני כוח וכמה אנשים שאומרים קקק צצצ ורושמים 300 הודעות בשבועיים

וכן, יש מסנג'ר, אפשר להתייעץ עם אנשים או פשוט להשתמש בפלאפון/חס וחלילה להיפגש עם אנשים שמבינים עניין

אביב, מה זה כל המירמור הזה שיוצא החוצה?

גם אתה קיבלת הרבה מידע על גבי הפורום (וכן גם במסנג'ר, אבל בדיוק עם אותם האנשים שמנהלים את הפורום).

Scylla
25-11-10, 02:44
נראה לי שלא הבנת על מה מדובר.
התלוננו שמספימים בפורומים אחרים, לא אצלנו.

אני יודע, אבל הוא אמר למי אכפת אם יסגרו את הפורום הזה

subzero1122
25-11-10, 03:08

מוזר, זה לא מה שחשבת לפני 4-5 חודשים, כשהיה לך 0 ידע והקלין היחיד ששמעת עליו זה הנוזל לניקוי רצפות.

לגבי "לא צריך תפורום" וכו', אני לא זוכר שיש יותר מדי חומר בעברית, וייעוץ בעברית וכו' וכו' שלא נמצא בפורומים.

הפורום קצת תקוע מבחינת חומר כי השלד עסוק בכל מיני עניינים וגם אני, חוץ מלהגיב באמצע הלילה אני כמעט ולא נכנס, אבל אם יש לך משהו להגיד או לחדש, אתה תמיד מוזמן לכתוב.

subzero1122
25-11-10, 03:27
אני יודע, אבל הוא אמר למי אכפת אם יסגרו את הפורום הזה

חח אנשים לא מבינים שהפורום הזה נועד לעזור לאחרים ולא לספק טלנובלות או כאלה.
מי שמרגיש שהוא כבר יודע ומבין מן הסתם צריך להעביר את זה הלאה, גם ברמה של כתיבת מאמרים וכו' אם בא לו, אל תדאגו, אנשים בסופו של דבר יבינו מה טוב להם, וברגע שנכנס בהם רק קמצוץ של רצון להבין איך ולמה בונים תכניות וכו', הם יגיעו לכאן.

מעבר לזה, האיזור של הלוגים מראש היה ידוע כזה שבו תהיה מירב הפעילות ומירב המיקוד, ואדון נחש אל תשכח שכל ראשון שלישי וחמישי חצי מהפורום הגיב לך על הסקבטים, לא רק לך אלא גם לאחרים.

arbel2
25-11-10, 10:34
נתחיל בזה שהפורום הזה נפתח בשבילכם כי אנחנו רוצים אותכם כאן ורצינו לתת במה מסודרת ל"תוכניות כוח" וכו'

אבל, וזה אבל גדול, הנוכחות של הפורום הזה והגולשים הבולטים שלו לא צריכה ולא יכולה לבוא על חשבון הנאת הגלישה והשהייה בפורום של גולשים אחרים, ויש לציין שאותם גולשים לא נכנסים לכאן, לפורום שלכם, ויוצרים מהומות ומטרילים, מדובר בתופעה חד צדדית שבאמת ובתמים עברה כל גבול.

יש פה חבר'ה טובים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם והם רק תורמים לפורום, אבל יש פה חבר'ה שהגיעו רק בשביל לעשות בלאגן, כי זה מצחיק אותם, כי זה נראה להם הכרחי כדי להיות "חלק מהחבר'ה" ואולי אפילו יש להם משהו אישי נגד ישראלבודי בכלל והפורום בפרט (שזו אגב שיא הצביעות, לא אוהבים את המקום פשוט אל תכתבו פה)

אל תתנו לנו בתור מנהלים שרוצים לשפר את הפורום ושיהיה בו מקום לכולם תחושה שהכנסנו פנימה גיס חמישי, יש לכם פחות או יותר רשות חופשית לעשות בתת פורום שלכם ובלוגים מה שאתם רוצים ולא זכור לי שאי פעם מנהל "חיצוני" נכנס לכאן ואמר לכם איך להתנהג פה ,אבל כשאתם גולשים לתת פורום אחר שמטרתו לתת נישה לציבור שמעניין אותו משהו אחר אתם עברת את הגבול.

אם לא ישארו לי ברירות ואני אראה שנוכחות הפורום הזה והגולשים שלו פוגעת באיכות הפורום כשלם, אני אוריד את השאטלר so to speak ואסגור את הפרק על פורום אימוני כוח.

ושוב, אנחנו מאוד רוצים שתהיו פה, אבל לא בכל מחיר.

Vader1
25-11-10, 14:07

למה להעניש את כולם?
יש אנשים שמטרילים, הורסים, ולא מקשיבים למנהלים? תן להם באן.

SmokingSnake
25-11-10, 18:15
יופי תמשיכו להיות ילדים קטנים ולחשוב שהכל אישי נגד מי שפועל ופעל בפורום הזה, י1אש ואיש הלילה בחייאת ראבק, תקראו מה כתבתי ותנסו לשייך את זה למה שאתם מכירים ממני ועל האישיות שלי. רק אמרתי שהפורום הזה הוא לא סוף העולם, סגרו לכם את הדלת בlbs פתחתם דלת פה, וכן כרגע יש 6-7 אנשים שמגיבים בפורום אימוני כוח, ויותר מדי אנשים "סקפטיים" וכמובן שאר החברי'ה הלוגרים שיותר מעדכנים מפותחים פוסטים לעזרה.

אני הצעתי מראש שתפתחו דומיין עם פורום שיהיה רק לאימוני כוח, בלי מיתוסים, בלי צנזורות ובניהול ישיר של מי שצריך לנהל כדי שיהיה ניהול ישיר(כמו בהרבה אתרים אחרים).
גם הצעתי לעזור למצוא מימון דרך פרסומות ובאנרים כדי לשכור שרת סביר, עשיתי את זה בגיל 16 אין סיבה לא למצוא דרך לעשות את זה עכשיו.
אני מעריך מה שאנשים אומרים ועושים כאן, אבל אם הפורום ייסגר אף אחד לא ימות ואם תרצו ייפתח פורום חיצוני בקלות

קיצר קחו דברים בפרופורציה ודי להגזים, כדאי שאנשים יפסיקו להטריל בהגזמות, מצד שני לא צריך "להגיב בפחד" מחשש מה יגידו לי, בוא נאמר שרוב התשובות שרציניות, לא משנה כמה הן קשות ונוקבות לרוב לא ייחשבו "הטרלה", אבל מעולם לא הייתי חובב קקקקקקקק מושבע וכד'

וכן, אם הפורום הזה ייסגר האתר הזה יפסיד אנשים שמבינים עניין וחבל

ולא סאבזירו, אין צורך להאכיל אנשים בכפית, מי שרוצה ללמוד, שיקרא(ילמד אנגלית אם צריך) ייתרגל ויבוא לפה אחרי שיש לו רמה בסיסית, אתה לא יכול ללמד אנשים מאפס ע"י זריקה של מידע בכל מקום

MartialArtist
25-11-10, 18:29
יופי תמשיכו להיות ילדים קטנים ולחשוב שהכל אישי נגד מי שפועל ופעל בפורום הזה, י1אש ואיש הלילה בחייאת ראבק, תקראו מה כתבתי ותנסו לשייך את זה למה שאתם מכירים ממני ועל האישיות שלי. רק אמרתי שהפורום הזה הוא לא סוף העולם, סגרו לכם את הדלת בlbs פתחתם דלת פה, וכן כרגע יש 6-7 אנשים שמגיבים בפורום אימוני כוח, ויותר מדי אנשים "סקפטיים" וכמובן שאר החברי'ה הלוגרים שיותר מעדכנים מפותחים פוסטים לעזרה.

אני הצעתי מראש שתפתחו דומיין עם פורום שיהיה רק לאימוני כוח, בלי מיתוסים, בלי צנזורות ובניהול ישיר של מי שצריך לנהל כדי שיהיה ניהול ישיר(כמו בהרבה אתרים אחרים).גם הצעתי לעזור למצוא מימון דרך פרסומות ובאנרים כדי לשכור שרת סביר, עשיתי את זה בגיל 16 אין סיבה לא למצוא דרך לעשות את זה עכשיו.
אני מעריך מה שאנשים אומרים ועושים כאן, אבל אם הפורום ייסגר אף אחד לא ימות ואם תרצו ייפתח פורום חיצוני בקלות

קיצר קחו דברים בפרופורציה ודי להגזים, כדאי שאנשים יפסיקו להטריל בהגזמות, מצד שני לא צריך "להגיב בפחד" מחשש מה יגידו לי, בוא נאמר שרוב התשובות שרציניות, לא משנה כמה הן קשות ונוקבות לרוב לא ייחשבו "הטרלה", אבל מעולם לא הייתי חובב קקקקקקקק מושבע וכד'

ולא סאבזירו, אין צורך להאכיל אנשים בכפית, מי שרוצה ללמוד, שיקרא(ילמד אנגלית אם צריך) ייתרגל ויבוא לפה אחרי שיש לו רמה בסיסית, אתה לא יכול ללמד אנשים מאפס ע"י זריקה של מידע בכל מקום

נשמע קצת כמו lbs, אתה לא חושב?

No Troll
25-11-10, 18:44
מה הכוונה שאתם אומרים lbs?
אם אפשר הסבר.

ח1צן
25-11-10, 22:11
מה הכוונה שאתם אומרים lbs?
אם אפשר הסבר.

המקום הזה שנתן לך באן...

No Troll
25-11-10, 23:50
המקום הזה שנתן לך באן...

?
לא קיבלתי שום באן בשום מקום,
אולי חוץ מאיזה פורום פוקימון, אבל זה היה מזמן.

Mr_Nos
26-11-10, 00:08
?
לא קיבלתי שום באן בשום מקום,
אולי חוץ מאיזה פורום פוקימון, אבל זה היה מזמן.

בדוק קיבלת ב FXP משהו. :sleep:

SmokingSnake
26-11-10, 00:13
נשמע קצת כמו lbs, אתה לא חושב?

לא יודע מה זה LBS, אף פעם לא נכנסתי וגם לא ממש אכפת לי
אני יודע מי האנשים והחברי'ה הטובים כאן ואלה האנשים שהייתי רוצה להישאר בסביבתם(ההערה הכי גאה שיצאה ממני זה חודשים:laughing:)

אה כן כולם כמובן חוץ מהחייזר המסריח צצצצצ, הוא מגעיל http://www.messentools.com/images/emoticones/frutas/www.MessenTools.com-Frutas-emu.gif

subzero1122
26-11-10, 03:25

אני הצעתי מראש שתפתחו דומיין עם פורום שיהיה רק לאימוני כוח, בלי מיתוסים, בלי צנזורות ובניהול ישיר של מי שצריך לנהל כדי שיהיה ניהול ישיר(כמו בהרבה אתרים אחרים).
גם הצעתי לעזור למצוא מימון דרך פרסומות ובאנרים כדי לשכור שרת סביר, עשיתי את זה בגיל 16 אין סיבה לא למצוא דרך לעשות את זה עכשיו.

אף אחד לא סגר לנו תדלת בפורום השני, אל תבלבל תשכל.
כולנו עזבנו מרצון, זה שהיה קצת רעש לא אומר ש"העיפו" אותנו.

אגב, אני לא מבין מה הבעיה לתת באנים ל3-4 ימים למי שעושה בלאגן, ולמה צריכים לדבר ברמה כזאת כללית על מי שעושה בלאגן.

אם אתה שואל אותי:
ע1נש, החייזר, וnos צריכים לקבל כל אחד שבוע באן על הקרקס בפיתוח גוף תחרותי.

(לא בא להתייפיף, אני גם הייתי מטריל, אבל כשהבנתי שזה עובר תגבול הפסקתי).

אגב, אני גם לא חושב שזה נכון להעמיד את כל הפורום על הגרדום בגלל הטרלות של אנשים.
או במילים אחרות, אם אני מטריל, למה צריך לסגור לשלד תפורום? תנו באן לשבוע
אם ע1נש מטריל, למה צריך לסגור לאיש הקקה תפורום? כנ"ל.

No Troll
26-11-10, 03:39
העיפו גם העיפו,
אם מטרילים מרצון לעוף - לא אומר שלא העיפו וטרקו את הדלת בפנים.

Vader1
26-11-10, 13:03
אגב, אני לא מבין מה הבעיה לתת באנים ל3-4 ימים למי שעושה בלאגן, ולמה צריכים לדבר ברמה כזאת כללית על מי שעושה בלאגן.

אם אתה שואל אותי:

אגב, אני גם לא חושב שזה נכון להעמיד את כל הפורום על הגרדום בגלל הטרלות של אנשים.

בדיוק.
אם מישהו מטריל תנו לו באן, למה להרוס לשאר האנשים?

ח1צן
26-11-10, 13:28

אם אתה שואל אותי:

אני הטרלתי בפיתוח גוף תחרותי? לך תישן אפס :thumbdown::thumbdown:

קפטן שלד
26-11-10, 13:43
הויכוחים מיותרים, אתם מורשים להטריל כאן, לא מחוץ לפורום אימוני כוח - זה היה גם ההסכם המקורי.

Mr_Nos
26-11-10, 16:19

אם אתה שואל אותי:

אחי אמרתי לו לזעזע במות לא אשמתי שהוא לא הצליח :unsure: