PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין וקפאין

ugs
03-12-10, 15:02
שמעתי שיש בעיה לקחת את שניהם יחד ,הרצתי חיפוש פה ולא הצלחתי למצוא תשובה חד משמעית.
אני עדיין יכול להשתמש בקפאין לפני אימון?

דבר נוסף שהתקשתי למצוא לו תשובה הוא אם משנה איך לקח. אם 10 ביום של אימון עם תזמון של השעה לפני ומיד אחרי, או חמש כל יום???

שאלה נוספת היא על קפה שחור, כמה גרם קפאין יש בכפית שטוחה, זה ממש קריטי כדי לא להגזים כבר קרה לי פעם שהסתחררתי מזה לגמרי מרוב קפאין.

גל ציון-פור
04-12-10, 14:28
היי,
יש הרבה דעות לגבי שילוב קריאטין וקפאין. יש מחקרים שמראים שהשילוב פוגע במטרות של כל אחד,
יש מחקרים שמראים שאין כל השפעה.
בינינו, קשה מאוד להפריד את השימוש, כי מספיק שאתה שותה קפה/קולה/תה וכד' כדי לקבל קפאין.
גם הפורמולות המשלבות את שניהם בד"כ עובדות.
לכן אני אומר שכנראה שאין בעיה לשלב את שניהם.

שימוש בקריאטין- הכי נוח זה 5 גרם כל יום. בימי אימון- מיד לאחריו. ביום ללא אימון יחד עם ארוחה המכילה פחמימה.
בברכה
גל

ugs
05-12-10, 11:49
היי,
יש הרבה דעות לגבי שילוב קריאטין וקפאין. יש מחקרים שמראים שהשילוב פוגע במטרות של כל אחד,
יש מחקרים שמראים שאין כל השפעה.
בינינו, קשה מאוד להפריד את השימוש, כי מספיק שאתה שותה קפה/קולה/תה וכד' כדי לקבל קפאין.
גם הפורמולות המשלבות את שניהם בד"כ עובדות.
לכן אני אומר שכנראה שאין בעיה לשלב את שניהם.

שימוש בקריאטין- הכי נוח זה 5 גרם כל יום. בימי אימון- מיד לאחריו. ביום ללא אימון יחד עם ארוחה המכילה פחמימה.
בברכה
גל

רגע אז כמה גרם קפאין יש בכפית קפה ?

גל ציון-פור
05-12-10, 12:48
רגע אז כמה גרם קפאין יש בכפית קפה ?

כ-60-70 מ"ג.
בברכה
גל

ugs
05-12-10, 15:49
תודה רבה, עכשיו יש לי עוד שאלה קשורה אז אני לא אפתח אשכול חדש

אם הקריאטין עושה לי שילשולים זה אומר שאני בקבוצה שלא מושפעת ממנו, ואם לא מה אני עושה עם זה?
חשוב לציין ש: כן שתיתי קפה ושתיתי המון מים וגם לקחתי במשך 3 ימים 10 גרם ביום ולא 5
תודה

יועץ לתוספי תזונה
05-12-10, 19:10
יש כאלו שקריאטין גורם להם לנפיחות,כאבי בטן ובחילה.

ugs
06-12-10, 12:19
השאלה אם זה אומר שהוא גם לא משפיע? או שאין קשר בין הדברים ופשוט להוריד כמיות נגיד ל3 גרם ביום ולקבל טיפה פחות השפעה