PDA

צפה בגרסא המלאה : [עזרה] פיתוח גוף אחרי דיאטה

DitaPita
03-12-10, 21:32
אז ככה אני בן 20
הגובה שלי הוא מטר 83
לפני כארבעה חודשים שקלתי 82 קילו נחרדתי מהמשקל ונכנסתי לאטרף של דיאטה, במהלך הדיאטה שילבתי הרבה פעילות אירובית ( כשעתיים ביום) ואימון אנארובי כל יום !
כשהגעתי למשקל של 67 קילו נרגעתי וחזרתי למסלול הישר
החלטתי שאני רוצה לפתח גוף בחודשיים האחרונים אני די תקוע
אני מכניס כל יום 2400-2800 קלוריות, מתוכם מקפיד לאכול פחמימות ולפחות 120-130 גרם חלבון בכל יום, אני עובד בחדר כושר יום כן יום לא, באמת שמשקיע עולה במשקלים יפה כלומר אני רואה התפתחות במכשירים במשקולות, מאז שהתחלתי לפתח גוף ועברתי לשיטה זו עליתי ל 71 קילו, שכחתי לציין שאני עושה מדיי יום הליכה של 8-10 קילומטר במהירות של 8-8.2 לשעה.
הבעיה שאני מרגיש שאני תקוע מבחינת מראה לא רואים שרירים אני לא מצפה שבחודשיים אני יהיה שרירן אבל לפחות שיראו שינוי, אולי הטעות שלי היא הפעילות האירובית? , אני יודע שבאימוני משקולות מתאמנים יום כן יום לא וככה אני עושה, שומר על חלבונים, לא מבין איפה הטעות שלי?
אמרו לי שאולי אני מכניס פחות ממה שאני שורף ולכן לא מתפתח כלום, אם ככה איך עליתי במשקל?

Vader1
03-12-10, 21:40
אתה צריך יותר חלבון וקלוריות.

DitaPita
03-12-10, 22:12
לא נראה לי כי אני מרגיש שאני די משמין אבל רק באזור הבטן וגם זה מוזר כי אני עובד על שרירי בטן גם בשתי תרגילים שלוש סטים ואני מרגיש שהיא נקרעת כמובן יום כן יום לא

ואני לא אוכל שטויות רק גבינות ובשרים
אולי 40-50 גרם כריות של תלמה ביום שזה גם משהו כמו 200-300 קלוריות שהם פחמימה וזה ככה לנפש

Vader1
03-12-10, 22:18
אם אתה מנסה לפתח מסת שריר, אתה צריך יותר חלבון וקלוריות.
תקרה את המדריך לעלייה במסה - http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=2

DitaPita
03-12-10, 22:26
במידה ואפסיק עם הפעילות הארובית זה יעזור?
הייתי לוקח תוספים אבל יש לי 2 בעיות עיקריות
אני בצבא ולכן התקציב לא כל כך מאפשר לי.
התחלתי את כל התהליך של הדיאטה והכל בגלל בעיה של לחץ דם גבוהה כרגע אני ממוצע הרופא יחידה המליץ לי לרדת 4-5 קילו ואני לקחתי את זה קצת יותר רחוק כמו שאתה רואה

Vader1
03-12-10, 22:41
במידה ואפסיק עם הפעילות הארובית זה יעזור?
הייתי לוקח תוספים אבל יש לי 2 בעיות עיקריות
אני בצבא ולכן התקציב לא כל כך מאפשר לי.
התחלתי את כל התהליך של הדיאטה והכל בגלל בעיה של לחץ דם גבוהה כרגע אני ממוצע הרופא יחידה המליץ לי לרדת 4-5 קילו ואני לקחתי את זה קצת יותר רחוק כמו שאתה רואה

אם עושים אירובי בתקופת המסה צריך לצרוך אקסטרה קלוריות כדי לכסות את מה שמתבזבז באירובי.

DitaPita
04-12-10, 12:40
עוד שאלה אני צורך לא מעט חלבון דרך מעדן יופלייט דיאט 0 אחוז שומן ביו
במעדן יש 56 קלוריות ו 7 גרם חלבון, האם זה הגיוני ונחשב לחלבון טוב?

Vader1
04-12-10, 12:49
עוד שאלה אני צורך לא מעט חלבון דרך מעדן יופלייט דיאט 0 אחוז שומן ביו
במעדן יש 56 קלוריות ו 7 גרם חלבון, האם זה הגיוני ונחשב לחלבון טוב?

למה שזה לא יהיה חלבון טוב?
חלבון טוב יש במוצרי חלב, בשר ודגים.

godam
04-12-10, 12:50
אחי אתה בפורום הלא נכון !@!

סתם תקשיב אתה לא אוכל ולא עושה סקוואט ולא דדליפט ולא אפילו מיליטרי פרס אז איך אתה רוצה לראות תוצאות
זרוק תמכשירים ועבור למשקל על מוט זאת הדרך היעילה ביותר לאימון משקולות יעיל עצים ובעל תוצאות עם האירובי תשאיר בצד אם תוכל לעשות ss ביחד עם 6 10 ק''מ .................
התיאבון לאוכל יבוא אבל תצטרך לשים תמיד בראש שהגוף חייב לאכול בשביל עוד חזרה בדדליפט

DitaPita
04-12-10, 12:54
סליחה שאני קצת בור, אבל מה זה ss.

Vader1
04-12-10, 12:55
סליחה שאני קצת בור, אבל מה זה ss.

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1679&CategoryID=82&Page=1

DitaPita
04-12-10, 13:05
קצת בעיה בשביךי השימוש בשיטה הזו, אני מתאמן בחדר כושר צבאי, ואין לנו הרבה מכשירים הרוב שלי זה עם משקולות חופשיים, שכיבות שמיכה, פקלים, מתח וכדומה

Vader1
04-12-10, 15:34
קצת בעיה בשביךי השימוש בשיטה הזו, אני מתאמן בחדר כושר צבאי, ואין לנו הרבה מכשירים הרוב שלי זה עם משקולות חופשיים, שכיבות שמיכה, פקלים, מתח וכדומה

לא צריך מכשירים בשביל ss.
צריך רק מוט משקולות.

DitaPita
08-12-10, 03:46
עוד שאלה, האם חטיפי חלבון נחשבים לטובים
קניתי היום איזה חטיף חלבון שהאמת די טעים לי ואני לא רואה בעיה ( מבחינת טעם) לאכול אחד מדי יום ( אפילו שתיים אם זה באמת יעזור לניפוח) בחטיף יש 30 גרם חלבון ב 75 גרם חטיף, בטעם שוקולד.
האם זה טוב לניפוח?
או שעדיף להשיג חלבון רק מאוכל

ועוד משהו קטן
אני עושה יום כן יום לא שכיבות שמיכה, לפני הדיאטה הייתי עושה 3 סטים של 7 ומתפרק, הום אני כבר עושה 3 סטים של 60, האם עדיף לעשות סטים קצרים יותר כדי לפתח שריר ( זה מה שאמרו לי אני פשוט לא מבין איך זה מפתח אם אתה לא עושה עד שאתה קורע את השריר, מצד שני כל כך הרבה חזרות הרבה אומרים לי שזה כמו אימון אירובי לגוף כבר)?