PDA

צפה בגרסא המלאה : איך לאמן את הבטן?

eatinpie
04-12-10, 11:25
אהלן,
הייתי שמח אם תציעו לי מגוון תרגילים לבטן.
אני רוצה לעשות תרגילים שונים מאימון לאימון (כמה תרגילים לa וכמה תרגילים לb)...

אני מכיר את כפיפות הבטן בשיפוע. את המכונה שבא מניפים את הרגליים (או את הברכיים) באוויר. ואת המכונה שבא עושים גב (שיפוע של כ60-70 מעלות ועושים מעיין עליות בטן הפוכות) אפשר לאמן את צידי הבטן.

אילו עוד תרגילים יש?

Vader1
04-12-10, 11:31
אם אתה עושה סקוואט ודדליפט אתה בכלל לא צריך לאמן בטן כי הבטן מתאמנת בתרגילים האלה.
אם אתה לא עושה סקוואט ודדליפט, תתחיל לעשות.
ואם אתה עדיין כל כך אובססיבי לבטן, פשוט תעשה כפיפות בטן, אין צורך במיליון תרגילים.

IdaNP
04-12-10, 11:56
לעשות כמה תרגילים לבטן בab זה מאוד לא חכם. אם כבר אתה עושה ab ולא תוכנית כוח אז תרגיל אחד פעמיים בשבוע יספיק.
אה, ותפסיק ab ותעבור לss. אם תתמיד ותבצע אותה נכון אתה תראה תוצאות הרבה יותר טובות.

SmokingSnake
04-12-10, 14:36
יש אינסוף תרגילי בטן תרתי משמע, אם אתה עובד על בטן ממליץ לעבוד על הרחב בטני(תרגילים סטטיים שאתה "מכנס" בהם את הבטן)

דרך אגב אלכסונים גם פועלים בכפיפה רגילה.

הנה תרגילים:
http://www.exrx.net/Lists/ExList/WaistWt.html

eatinpie
04-12-10, 20:58
vader וidan, תודה רבה. אבל ביקשתי תרגילי בטן אפשריים. לא SS... אולי תציצו בפוסט המודבק שארבל פירסם על הסטת נושאים לSS ותפסיקו לקדם את התוכנית הזו בדם יזע ודמעות.

תודה נחש מעשן/חרוך :)

subzero1122
04-12-10, 21:13
תעשה כפיפות בטן בשיפוע 138.3 מעלות

Vader1
04-12-10, 22:32
vader וidan, תודה רבה. אבל ביקשתי תרגילי בטן אפשריים. לא ss... אולי תציצו בפוסט המודבק שארבל פירסם על הסטת נושאים לss ותפסיקו לקדם את התוכנית הזו בדם יזע ודמעות.

תודה נחש מעשן/חרוך :)

לא אמרתי לך לעשות ss.
איפה אתה רואה שכתבתי ss?

Nothin_BuT_A_Peanut
04-12-10, 22:51
הנפות רגליים כשאתה נתלה על מוט מטח. 3x15.

eatinpie
04-12-10, 23:12
לא אמרתי לך לעשות ss.
איפה אתה רואה שכתבתי ss?

טעות שלי

OverPower
04-12-10, 23:19
אם אתה novice אני לא רואה טעם בעבודה מבודדת לבטן, סקוואטים, דד ליפטס, מילטרי פרס, מתח וpc אמורים לעשות את העבודה. בהנחה (ומשום מה נראה לי שלא ) ואתה intermidate ומעלה הייתי הולך על כפיפות בטן עם משקל משהו כמו 3x5 כשאתה מנסה ליצור התקדמות ולהוסיף משקל משבוע לשבוע ~