PDA

צפה בגרסא המלאה : רעיון לאימון "עממי"?

tomer90
04-12-10, 21:29
יש למישהוא רעיון לאימון שאני יכול להעביר לחברים וחברות?? אני לא מדבר על איזה ss או משהוא כן, משהוא עממי כזה, יותר אירובי כזה אתם יודעים, שיתנשפו או משחק כלשהוא? עדיף משהוא שגם בנות יכלו לעשות אבל לא חייב.... משהוא שיעביר איזה שעה ככה.
תודה רבה!.

Nothing
04-12-10, 22:27
תעשה כושר קרבי ,תעשה חימום רבע שעה של ריצה קלה,קח אלונקה תעשה ריצה של 5 קילומטר בשילוב עם האלונקה ,בסוף תעשה שכיבות שמיכה ותרגיל בטן מסויים אבל ביחד ,חימום ,והנה עברה שעה :) .
תהנה..

ח1צן
04-12-10, 22:31
קרוספיט

haim15
04-12-10, 22:56
תדליק "הורה" ופצחו במחול יחדיו

tomer90
05-12-10, 00:35
Nothing- וואלה תודה נתת לי רעיון טוב, הם ג'ובניקים אז אלונקה לא ממש ילך אבל נתת לי בסיס טוב, תודה! :)
ח1צן- וואלה הרגת אותי אחי, איזה קרוספיט? ג'ובניקים מתים וחוץ מיזה קרוספיט לא בנוי לשעה אבל שוב תודה.
חיים- חוץ מהמילה "תחנק" לא עולה לי בראש תגובה מתאימה יותר כרגע בשבילך אז נסתפק בזה.

SmokingSnake
05-12-10, 01:05
תעשה להם אימון תחנות עם תרגילים על משקל גוף לכל הגוף(סקוואט חופשי, מכרעיים חופשי, שכיבות שמיכה שונות, כפיפות בטן, עליות מתח- מי שלא יכול שיקפוץ ויעבוד אקצנטרית כמה שיותר לאט), נגיד 10 תחנות(אפשר שיעשו 2-3 אנשים בו זמנית כל תחנה), כל תחנה סט עבודה של 40-45 שניות, 2 מחזורים, 5 דק' מנוחה בין מחזור ראשון לשני(= סה"כ גג חצי שעה כולל מנוחה 5 דק' אחרי)
כדי שלא יהיה מגעיל ומשעמם תשלב תחנות עם כדור, תהיה יצירתי

אחרי זה 20 דקות אינטרוולים, 2 דקות ריצה מהירה 4 דקות ריצה קלה, ל3 חזרות

הם יהיו אנוסים אחרי אימון כזה.
להעביר אימון כזה זה קלי קלות וזה גם יהיה יעיל במגבלות המגעילות שיש בצבא(בדרך כלל יש אנשים, נשק וסירחון, אולי גם כדור ומזרנים)
אם הכושר שלהם באסלה כמו רוב החיילים, שיעשו ריצת 2500-3000 קלה במקום האינטרוולים, מי שלא מסיים בחצי שעה (=הגזמה) ולא שמן בצורה מוגזמת פשוט עגלה וצריך להיבדק

tomer90
05-12-10, 01:19
תעשה להם אימון תחנות עם תרגילים על משקל גוף לכל הגוף(סקוואט חופשי, מכרעיים חופשי, שכיבות שמיכה שונות, כפיפות בטן, עליות מתח- מי שלא יכול שיקפוץ ויעבוד אקצנטרית כמה שיותר לאט), נגיד 10 תחנות(אפשר שיעשו 2-3 אנשים בו זמנית כל תחנה), כל תחנה סט עבודה של 40-45 שניות, 2 מחזורים, 5 דק' מנוחה בין מחזור ראשון לשני(= סה"כ גג חצי שעה כולל מנוחה 5 דק' אחרי)
כדי שלא יהיה מגעיל ומשעמם תשלב תחנות עם כדור, תהיה יצירתי

אחרי זה 20 דקות אינטרוולים, 2 דקות ריצה מהירה 4 דקות ריצה קלה, ל3 חזרות

הם יהיו אנוסים אחרי אימון כזה.
להעביר אימון כזה זה קלי קלות וזה גם יהיה יעיל במגבלות המגעילות שיש בצבא(בדרך כלל יש אנשים, נשק וסירחון, אולי גם כדור ומזרנים)
אם הכושר שלהם באסלה כמו רוב החיילים, שיעשו ריצת 2500-3000 קלה במקום האינטרוולים, מי שלא מסיים בחצי שעה (=הגזמה) ולא שמן בצורה מוגזמת פשוט עגלה וצריך להיבדק

תודה רבה על התגובה ואני מקווה שזה יעבוד כי בסופו של דבר מה שאני מעביר שם זה רשות לא חובה והרוב פשוט מעדיפים שתיתן להם כדור כדורגל ותעזוב אותם, לא יודע המפקד שלי חי בסרט הוא מת על כל החרא הזה של גיבוש וכו', קיצר נקווה שיעבוד ואם יש לכם ראיונות למשחקים שמשלבים כושר, וואלה הכי טוב, תודה.

SmokingSnake
05-12-10, 01:29
אם המטרה זה אימון גופני זה יהיה פיתרון טוב

אם העניין זה גיבוש שיעשו איזה תופסת מפגרת או שישחקו כדורעף או מה שלא יהיה שיערב צחוקים, אנשים נופלים, וכדורים שעפים מהר ליד אנשים

Cortex
05-12-10, 02:43
אורגיה

tomer90
05-12-10, 13:46
יופי עוד מפגר שחושב שהוא מצחיק.
:):):):) נחש זה בדיוק מה שאמרתי לחבר שלי, "אני צריך לחשוב על איזה משחק שמערב אנשים נופלים וכדורים שפוגעים מהר וחזק באנשים אחרים, זה מה שאנשים נהנים ממנו" :).
חשבתי על מחניים אבל לא יודע כמה יזרמו על זה, יש לכם איזה רעיונות למשחקי כדור עם כדורגל?