PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|בקשר לתוכנית ss.

The-Best
05-12-10, 11:52
אני היום מתחיל את התוכנית עכשיו אני לא רואה בתוכנית תרגיל שעובד על יד קדמית או אחורית וזה טיפה מפריע לי כי אני מאוד רוצה להתחזק ביד קדמית+אחורית
כמה שאלות:

*אפשר להוסיף תרגיל או שתים בנוסף ליד קדמית ואחורית?(או שזה הורס את האימון ss?)
*אפשר להוסיף בנוסף לתוכנית ss שתי מתקנים לחיזוק הרגלים (כי במכון יש תרגילים ממש מצוינים לזה)

אני ישמח לתגובות תודה

Vader1
05-12-10, 12:00
יד קדמית ואחורית עובדות מצויין מתוכנית.
ההיקף יד שלי גדל ב 2 ס"מ חודש וחצי אחרי תחילת התוכנית.

היד אחורית עובדת טוב בלחיצות (חזה וכתפיים), וקדמית עובדת במתח.

לא צריך להוסיף תרגילים ליד, זה הורס.
וחח קרעת אותי אחי.... להוסיף תרגילים לרגליים? הרגליים עובדות הכי קשה בתוכנית, סקוואט ודדליפט.

The-Best
05-12-10, 12:07
כן אני יודע שהרגלים עובדות וזה אבל זה יזיק אם אני הוסיף עוד תרגיל?(כי אני רוצה לשפר את הניתור שלי אני משחק כדורסל)

Vader1
05-12-10, 12:32
כן אני יודע שהרגלים עובדות וזה אבל זה יזיק אם אני הוסיף עוד תרגיל?(כי אני רוצה לשפר את הניתור שלי אני משחק כדורסל)

כן, יזיק.

The-Best
05-12-10, 12:54
חח מצטער שאני חופר יזיק אם אני יעשה דדליפט עם מוט w ארוך?
כי פשוט המוט האולמפי שיש בחדר כושר הוא מחובר לכלוב בטיחותי כזה שאני לא בטוח אם אפשר להוציא ויש עוד מוט אולמפי שאם מישהו תופס אותו נראה לי אני לא יוכל לעשות

lifton
05-12-10, 13:26
על זה לא חשבתי, אבל זה נשמע לא נוח ואולי קצת כואב למפרק כף היד, חוץ מזה, אני לא ממש רואה הבדל משמעותי, כל עוד הזרועות שלך יהיו ישרות ולא הבלטו החוצה או פנימה בגלל זוית המוט.

The-Best
05-12-10, 15:07
טוב חזרתי מהמכון הלך לי דווקא טוב האימון הראשון
*בסוף הוצאתי את המוט אולימפי ושמתי בכל צד 20 קילו ועשיתי(אמרתי אני משלם על זה אז מה אני מתבייש להוציא חח)
*היה לי בעיה בסקוואט עשיתי עם מוט ריק היה לי קל הוספתי עוד 5 קילו לכל צד ושירדתי חשבתי שעוד שניה אני נופל אחורה...
*האימון היה קצר מאוד,סיימתי אותו אחרי 50 דקות +- ואז הוספתי עוד סט של בנץ ועוד סט של סקוואט והרמתי משקולות לאוויר בעמידה שמרימים משקולות ללפנים...

האימון הוא כל כך קצר?הרגשתי כאילו אני עובד רק על הרגלים ועל הגב

Vader1
05-12-10, 15:17
טוב חזרתי מהמכון הלך לי דווקא טוב האימון הראשון
*בסוף הוצאתי את המוט אולימפי ושמתי בכל צד 20 קילו ועשיתי(אמרתי אני משלם על זה אז מה אני מתבייש להוציא חח)
*היה לי בעיה בסקוואט עשיתי עם מוט ריק היה לי קל הוספתי עוד 5 קילו לכל צד ושירדתי חשבתי שעוד שניה אני נופל אחורה...
*האימון היה קצר מאוד,סיימתי אותו אחרי 50 דקות +- ואז הוספתי עוד סט של בנץ ועוד סט של סקוואט והרמתי משקולות לאוויר בעמידה שמרימים משקולות ללפנים...

האימון הוא כל כך קצר?הרגשתי כאילו אני עובד רק על הרגלים ועל הגב

אצלי הוא לא כל כך קצר, איך אתה עושה את החימום לתרגילים?

והוספת עוד סטים???

The-Best
05-12-10, 15:26
בגלל שאני בהתחלה אז אני עשיתי את
הסקוואט מוט ריק ואז הוספתי 2.5 לכל צד ואז 2.5 לכל צד ואז התחלתי את ה 3 סטים.
בנץ התחלתי מוט ריק ואז עשיתי סט אחד ואז הוספתי עוד 2.5 עשיתי סט אחד (כמובן של 5) ואז הוספתי עוד 2.5 ואז עשיתי 3 סטים(של 5 פעמים)
דדליפט שמתי 20 קילו בכל צד ועשיתי 5 פעמיים בסט אחד(לפי התוכנית)

Vader1
05-12-10, 15:32
בגלל שאני בהתחלה אז אני עשיתי את
הסקוואט מוט ריק ואז הוספתי 2.5 לכל צד ואז 2.5 לכל צד ואז התחלתי את ה 3 סטים.
בנץ התחלתי מוט ריק ואז עשיתי סט אחד ואז הוספתי עוד 2.5 עשיתי סט אחד (כמובן של 5) ואז הוספתי עוד 2.5 ואז עשיתי 3 סטים(של 5 פעמים)
דדליפט שמתי 20 קילו בכל צד ועשיתי 5 פעמיים בסט אחד(לפי התוכנית)

צריכים לעשות חימום לפני כל תרגיל, למה לא עשית בדדליפט?

ותראה איך עושים את החימום כאן - http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1679&CategoryID=82&Page=1

Scylla
05-12-10, 16:39
תעשה עם מוט אולימפי. אתה תגיע צ'יק צ'ק למשקלים שמוט w נורמלי יהיה מאוד לא נוח לעבודה.

IdaNP
05-12-10, 16:57
האימון אמור להיות קצר בהתחלה. כשתגיע למשקלים שכבדים לך אתה תצטרך לחכות הרבה בין הסטים. גם אל תשכח להקפיד על החימום ועל כל העקרונות של ss. וגם הטכניקה בתרגילים מאוד חשובה אחרת אתה תתקע ולא תנצל את התוכנית כמו שצריך.

The-Best
05-12-10, 19:31
אחרי האימון הראשון שלי היום של התוכניות ss אני התאמנתי באתי לבית אכלתי ואחרי 30 דקות הלכתי לאימון כדורסל,וזה הולך להיות ככה הרבה פעמיים גם יום ראשון וגם יום חמישי(יום שלישי לא כי אין לי אימון כדורסל ביום שלישי)
עכשיו יש לי שאלה האם זה פוגע שאני הולך לחדר כושר ואז לאימון כדורסל או ההפך כאילו פוגע בתוכנית...?

**דברתי עם המאמן שלי לכדורסל והוא אמר שהתרגיל סקוואט פוגע בברכים וגם בגדילה ולא כדי שאני יתחיל אותו מהגיל הזה כי אני יכול עוד הרבה לגבוהה(אני 1.95 ובן 16) ואני אמרתי לו שבררתי וראיתי גם שזה לא פוגע,מישהו יכול לתת לי טיפ מה להגיד לו?

Vader1
05-12-10, 19:45
אחרי האימון הראשון שלי היום של התוכניות ss אני התאמנתי באתי לבית אכלתי ואחרי 30 דקות הלכתי לאימון כדורסל,וזה הולך להיות ככה הרבה פעמיים גם יום ראשון וגם יום חמישי(יום שלישי לא כי אין לי אימון כדורסל ביום שלישי)
עכשיו יש לי שאלה האם זה פוגע שאני הולך לחדר כושר ואז לאימון כדורסל או ההפך כאילו פוגע בתוכנית...?

**דברתי עם המאמן שלי לכדורסל והוא אמר שהתרגיל סקוואט פוגע בברכים וגם בגדילה ולא כדי שאני יתחיל אותו מהגיל הזה כי אני יכול עוד הרבה לגבוהה(אני 1.95 ובן 16) ואני אמרתי לו שבררתי וראיתי גם שזה לא פוגע,מישהו יכול לתת לי טיפ מה להגיד לו?

חחח תגיד לו שהוא ליצן.

The-Best
05-12-10, 22:54
אם אפשר תשובה לשאלה הזו