PDA

צפה בגרסא המלאה : בנץ' 100

alvaalva
05-12-10, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=rC_CpoIky0I
סט אחד מתוך 3:
5-5-5
תוכנית SS

Hellyeah
05-12-10, 21:41
יפה מאוד
אתה מצליח להתקדם עם המשקלים האלה בss?

טלסביון
05-12-10, 21:45
יפה מאוד כמה אתה מתכוון להעלות אימון הבא?

alvaalva
05-12-10, 21:47
אני די תקוע בכל התרגילים חוץ מסקוואט..
פאוור קלין ודדליפט אני בריסט, פרס תקוע, ובנץ' היום הצלחתי לסיים 3 סטים אחרי שאימון שעבר נתקעתי..
אתה מוזמן לראות משקלים בלוג.
אימון הבא 102.5

Hellyeah
05-12-10, 21:48
אני הייתי מתחיל משו חדש
אבל אם אתה מרגיש שלא מיצית אז תמשיך

Vader1
05-12-10, 22:44
כל הכבוד =)

godam
05-12-10, 22:53
בנץ' חזק !
אלברו ההתקדמות שלך היא ב2.5 כל אימון לא ב5 למה ?

IdaNP
05-12-10, 22:55
יפה מאוד.
במקומך אחרי שהייתי נסגר קצת על הסקוואט הייתי עובר לtm או למדקאו כבר.

איש הלילה
05-12-10, 23:09
חחח למה כולכם מזרזים אותו לעבור תוכנית? כל עוד הוא מתקדם בתוכנית הזאת אין לו שום סיבה לעבור לתוכנית אחרת.

כל הכבוד אלברו.

IdaNP
05-12-10, 23:13
חחח למה כולכם מזרזים אותו לעבור תוכנית? כל עוד הוא מתקדם בתוכנית הזאת אין לו שום סיבה לעבור לתוכנית אחרת.

כל הכבוד אלברו.

הוא אמר שהוא תקוע ברוב התרגילים...

איש הלילה
05-12-10, 23:16
סקוואט > *

אם הסקוואט עולה אין סיבה לעבור תוכנית.
אפשר לעבור תוכנית בלחיצות, אבל כל עוד הבנצ' מתקדם (ואימון אחד לא להצליח זה עוד לא להיתקע), אין סיבה.

subzero1122
06-12-10, 00:24
יפה מאוד.
במקומך אחרי שהייתי נסגר קצת על הסקוואט הייתי עובר לtm או למדקאו כבר.

כן? ולמה בדיוק?

אגב, כל הממליצים פה למינהם, לפני שאתם ממליצים על טקסס בפרט וכל תכנית אחרת בכלל, תדעו מה היא קודם, קצת מצחיק שאתם שואלים שאלות על התכנית בפוסט אחד ובפוסט אחר ממליצים על התכנית שעליה שאלתם..

הוא אמר שהוא תקוע ברוב התרגילים...

כשתקרא את SS הספר אתה תבין למה הוא לא צריך לעבור תכנית גם אם הוא תקוע ברוב התרגילים.

בכל מקרה מי שלא נתקע בss לא צריך לעבור תכנית, זה שהוא יעבור תכנית לא יהפוך אותו ליותר גבר.

SmokingSnake
06-12-10, 01:34
כן? ולמה בדיוק?

אגב, כל הממליצים פה למינהם, לפני שאתם ממליצים על טקסס בפרט וכל תכנית אחרת בכלל, תדעו מה היא קודם, קצת מצחיק שאתם שואלים שאלות על התכנית בפוסט אחד ובפוסט אחר ממליצים על התכנית שעליה שאלתם..

כשתקרא את SS הספר אתה תבין למה הוא לא צריך לעבור תכנית גם אם הוא תקוע ברוב התרגילים.

בכל מקרה מי שלא נתקע בss לא צריך לעבור תכנית, זה שהוא יעבור תכנית לא יהפוך אותו ליותר גבר.

+1111111111:clap:

סתם בכללי, לקחת מתאמן חלש ומגעיל ולהפוך אותו לגבר יחסית חזק בתכנית לא אמור לקחת חודשיים, יש פציעות באמצע, ריסטים בלי הפסקה לפאוורקלין ולפרס, כמה ריסטים לבנץ', 2 לסקוואט גג וריסט אחד-גג שניים לדדליפט(אם אתה דוחף את עצמך ולא עולה ב2.5 קילו כבר מ110) ככה שהרבה אנשים שאומרים "אני עשיתי SS חודשיים וחצי" זה אנשים שלא מיצו את התכנית(לרוב) או שיש להם טכניקה אש כבר מהשבוע השני בכל התרגילים, הם ישנים כמו שצריך, אוכלים כמו שצריך ולא נפצעים(בחייאת כמה כאלה יש?).
קל וחומר מי שנפצע ויש לו דלקות(כל בנאדם נורמלי) ומבזבז כמה אימונים טובים רק להחזיר לעצמו תנועה מלאה עם משקלים מצחיקים אמור לעשות את התכנית יותר מ3 חודשים

לא נראה לי שאם מישהו נתקע בסקוואט פעם אחת והבנץ' שלו חלש הוא צריך לעבור תוכנית אלא אם כן יש לו בעיה כלשהי בגוף, התוכנית אמורה להיות עלייה במשקלים בכל התרגילים בלי לחפף באחד מהם, ככה שעם כל הכבוד לסיים עם סקוואט 160, דדליפט 180 ובנץ' 85 זה לא כזה טוב...

Scylla
06-12-10, 02:00
אני לא מומחה לאימוני כוח, אבל אין שום דבר "רע" או "שלילי" בהתקדמות איטית. במקרה הכי גרוע שהוא עדיין לא "בשל" אז יקח לו עוד חודש להגיע למשקלי x, אז מה? אני התחלתי ליניארית למרות שהייתי יכול ss, אבל לא רציתי להעמיס על עצמי טונות של אוכל ולחיות מריסט לריסט, מי שלא ממהר, לא רואה סיבה למה להתעקש להשאר בss שכל התרגילים כמעט בריסט.

subzero1122
06-12-10, 02:20
אני לא מומחה לאימוני כוח, אבל אין שום דבר "רע" או "שלילי" בהתקדמות איטית. במקרה הכי גרוע שהוא עדיין לא "בשל" אז יקח לו עוד חודש להגיע למשקלי x, אז מה? אני התחלתי ליניארית למרות שהייתי יכול ss, אבל לא רציתי להעמיס על עצמי טונות של אוכל ולחיות מריסט לריסט, מי שלא ממהר, לא רואה סיבה למה להתעקש להשאר בss שכל התרגילים כמעט בריסט.

כי ככה ריפטו אמר
והוא אמר כי הסקבט יותר חשוב.

alvaalva
06-12-10, 02:59
תודה לכולם.
אני לא מתכוון לעבור תוכנית, הסקוואט מתקדם יפה..
אחרי ss אני אעשה טקסס..

alvaalva
06-12-10, 15:06
כתוב שהסרטון הוסר על ידי המשתמש, אבל לא מחקתי אותו..מוזר.

digidigi
15-12-10, 18:41
אחי.. תעלה כל אימון פחות מ2.5 אתה תתקדם יפה ככה אני גם ואני כבר 120 קילו היום טפו טפו

ח1צן
15-12-10, 19:29
אתה לא

Cuba
15-12-10, 22:19
+1111111111:clap:

סתם בכללי, לקחת מתאמן חלש ומגעיל ולהפוך אותו לגבר יחסית חזק בתכנית לא אמור לקחת חודשיים, יש פציעות באמצע, ריסטים בלי הפסקה לפאוורקלין ולפרס, כמה ריסטים לבנץ', 2 לסקוואט גג וריסט אחד-גג שניים לדדליפט(אם אתה דוחף את עצמך ולא עולה ב2.5 קילו כבר מ110) ככה שהרבה אנשים שאומרים "אני עשיתי SS חודשיים וחצי" זה אנשים שלא מיצו את התכנית(לרוב) או שיש להם טכניקה אש כבר מהשבוע השני בכל התרגילים, הם ישנים כמו שצריך, אוכלים כמו שצריך ולא נפצעים(בחייאת כמה כאלה יש?).
קל וחומר מי שנפצע ויש לו דלקות(כל בנאדם נורמלי) ומבזבז כמה אימונים טובים רק להחזיר לעצמו תנועה מלאה עם משקלים מצחיקים אמור לעשות את התכנית יותר מ3 חודשים

לא נראה לי שאם מישהו נתקע בסקוואט פעם אחת והבנץ' שלו חלש הוא צריך לעבור תוכנית אלא אם כן יש לו בעיה כלשהי בגוף, התוכנית אמורה להיות עלייה במשקלים בכל התרגילים בלי לחפף באחד מהם, ככה שעם כל הכבוד לסיים עם סקוואט 160, דדליפט 180 ובנץ' 85 זה לא כזה טוב...

:cry::cry::cry: