PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|בקשר לאימון ss+אימוני כדורסל.

The-Best
06-12-10, 11:53
קודם כל האם זה הולך ביחד?...
נתונים:
גובה-1.95
משקל-86
גיל-16

עכשיו אני החלטתי שאני הולך לחדר כושר בימים ראשון שלישי וחמישי ויש לי אימונים בימים ראשון שני רביעי וחמישי...

עכשיו אני החלטתי שאני ביום ראשון הלך למכון ואז אחרי המכון ינוח חצי שעה/ 40 דקות ואז הלך לאימון כדורסל
וביום שלישי אין לי אימון כדורסל(ככה שיהיה לי זמן פנוי למכון)
וביום חמישי יש לי אימון אני הלך למכון ואחריו לכדורסל (פה אני יכול לנוח בינהם אפילו שעתים)

עכשיו כמה שאלות
*קודם כל האם אימון ss משתליו עם אימוני כדורסל?(בכללי אפילו עם כדורסל)
*האם זה מזיק שאני הולך למכון ואז לחדר כושר מבלי לנוח כמה שעות טובות?
*אם אתם לא ממליצים לי לעשות אימון ss אז איזה תמליצו לי?

IdaNP
06-12-10, 12:31
יהיה לך קשה להתקדם בss, והמטרה העיקרית בתוכנית היא התקדמות במשקלים באופן קבוע. בכל מקרה בהתחלה לפחות אני חושב שהתוכנית תעבוד בשבילך. נסה ללכת למכון בימים שאין לך אימון כדורסל.

The-Best
06-12-10, 12:33
אין לי אימון כדורסל בימים שלישי שישי ושבת(מידי פעם יש לנו משחק ליגה בשבת)
ככה שזה לא טוב כי צריך יום מנוחה בין אימון לאימון לפי דעתי אני צריך תוכנית אחרת איזה לפי דעתכם תוכנית תעזור לי לגדול ולהתחזק והכדורסל לא יפגע בה אלא יעזרו אחד לשני?

IdaNP
06-12-10, 12:40
תוכנית אחרת דווקא לדעתי יכולה לפגוע יותר. תוכנית אחרת תהיה תוכנית פיצולים שתעמיס עליך יותר מדי. בss הנפח נמוך, אולי לא תצליח להתקדם מספיק במשקלים אחרי כמה זמן אבל זה לא יפגע לך בכדורסל.

The-Best
06-12-10, 12:51
המליצו על תוכנית ab....?
אבל אם אני לא יתקדם מספיק ב ss אז מה אני ישקיע בו סתם?

Scylla
06-12-10, 19:02
אפשר ss במתכונת של פעמיים בשבוע, לדעתי זה יהווה פתרון טוב ומתון.

The-Best
06-12-10, 20:07
אני לא רוצה פעמים בשובע כי לא בשביל זה נרשמתי לחדר כושר שלמתי 550 שקל ל3 חודשים אז לא חבל להפסיק הכל ?...אם התוכנית לא תצליח ב3 פעמים בשבוע אז זה אומר לעבור תוכנית ולא להוריד שיעור..

SmokingSnake
06-12-10, 22:20
אתה יכול להתחיל ss רגיל, בערך בחודש הראשון אתה תסתדר כי המשקלים לא רציניים עדיין

אחרי משקלי בסיס(85 קילו סקוואט נאמר שזה המשקל גוף שלך, השאר לא קריטי) תעבור למתכונת של שלוש פעמים בשבוע כשהאימון באמצע שבוע יהיה אימון התאוששות כדי שלא תמות במשחקי כדורסל(בלי pr ביום הזה, עם סט אחד פחות בכל התרגילים, ונמוך מהpr של האימון הקודם ככה שלא יעמיס יותר מדי)

במקרה שלך יהיה אפילו יותר חשוב לישון טוב ולאכול המון כי יש לך אימוני כדורסל במקביל(שאחרי SS יהיו שטויות בשבילך חוץ מהספרינטים אולי), אל תתפלא אם אתה מפורק אם אתה לא אוכל וישן כמו שצריך

אם אתה עדיין לא מתאושש, צריך לשנות את האימונים עם הדדליפט, כי אם אתה עובד נכון(ולא נתקע ב80 קילו) ומגיע למשקלים גבוהים, יהיה קשה להתאושש מ2 אימוני דדליפט באותו שבוע

Scylla
06-12-10, 22:48
עצה לא רעה בכלל. או שאפשר לעשות באימון של הדדליפט, סקוואט במשקל התאוששות (60-70 אחוז) כמו שעושים בss "למתקדמים"

Guri93
06-12-10, 22:53
ששילבתי בין השניים לא הצלחתי להתקדם בצורה רצינית בחדר כושר.
בכל מקרה, תאכל המון, זה הכי חשוב.

עוד חודש אני חוזר לכדורסל, מקווה לשלב.

The-Best
07-12-10, 10:27
אתה יכול להתחיל ss רגיל, בערך בחודש הראשון אתה תסתדר כי המשקלים לא רציניים עדיין

אחרי משקלי בסיס(85 קילו סקוואט נאמר שזה המשקל גוף שלך, השאר לא קריטי) תעבור למתכונת של שלוש פעמים בשבוע כשהאימון באמצע שבוע יהיה אימון התאוששות כדי שלא תמות במשחקי כדורסל(בלי pr ביום הזה, עם סט אחד פחות בכל התרגילים, ונמוך מהpr של האימון הקודם ככה שלא יעמיס יותר מדי)

במקרה שלך יהיה אפילו יותר חשוב לישון טוב ולאכול המון כי יש לך אימוני כדורסל במקביל(שאחרי ss יהיו שטויות בשבילך חוץ מהספרינטים אולי), אל תתפלא אם אתה מפורק אם אתה לא אוכל וישן כמו שצריך

אם אתה עדיין לא מתאושש, צריך לשנות את האימונים עם הדדליפט, כי אם אתה עובד נכון(ולא נתקע ב80 קילו) ומגיע למשקלים גבוהים, יהיה קשה להתאושש מ2 אימוני דדליפט באותו שבוע
ואללה אחי אחלה הצעה נראה לי אני לוקח אותה...
באימון הראשון של הss היה לי אחריו אימון כדורסל(איזה 40 דקות הפרש) והרגשתי עם הרבה יותר אנרגיה...