PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיות בסקוואט ובדדליפט

IdaNP
06-12-10, 20:13
בגלל הסקוואט, התחילו לי כאבים לאחרונה בעצם בירך, שהיא בערך בין ההמסטרינגס למפשעה. אין מה לשים פה וידאו של הסקוואט כי הוא פחות או יותר כמו שהוא היה בוידאוים בלוג הישן שלי בפורום.
בדדליפט כל הזמן יורד לי דם מהרגליים בגלל החיכוך בין המוט אליהן (באיזור השוקיים...). אמורים למשוך קרוב לגוף וגם להצמיד את השוקיים למוט לפני שמתחילים את ההרמה, אז אני לא מבין מה אני עושה לא נכון. גם הדדליפט פחות או יותר כמו בוידאוים בלוג הישן שלי.
מה אני צריך לעשות כדי לגרום לזה להפסיק?

godam
06-12-10, 20:17
כך לך מנוחה לכמה ימים אתה נשמע מיואש.......

לגבי הבעית דימום גרביים גבוהות וגיר יפתרו לך תבעיה
סקוואט כאבים זה רק טכניקה לקויה/משקל עעננקק ?

IdaNP
06-12-10, 20:27
אני חושב שבסקוואט זה הכל בגלל טכניקה, לא עליתי מ85 קילו עדיין בגלל הטכניקה (מפחד על כל מיני דברים.. השיא על 95 אבל הגב היה עגול אז הורדתי)

Scylla
06-12-10, 22:54
דדליפט כמו שאמרו גיר ו/או גרביים, ברמת העקרון אמורים למשוך כמה שיותר צמוד לגוף.. אבל תראה אולי אתה מצמיד את הברכיים יותר מדי גם במהלך החזרה לא רק בהתחלה, שזה לא אמור להיות.

בסקוואט זה כאבי שרירים או משהו אחר?

IdaNP
07-12-10, 11:06
דדליפט כמו שאמרו גיר ו/או גרביים, ברמת העקרון אמורים למשוך כמה שיותר צמוד לגוף.. אבל תראה אולי אתה מצמיד את הברכיים יותר מדי גם במהלך החזרה לא רק בהתחלה, שזה לא אמור להיות.

בסקוואט זה כאבי שרירים או משהו אחר?

לא חושב שזה כאבי שרירים בסקוואט... והדם בדדליפט זה מהשוקיים, בברכיים נפצעתי מזה אולי פעם אחת
אה ומה זה גיר?

godam
07-12-10, 11:25
האבקה הלבנה ששמים שהמוט לא יחליק...

IdaNP
07-12-10, 23:04
אוקיי לגבי הדדליפט הבנתי מה לעשות. אבל מה לגבי הרגליים? הכאב גם התחיל לי בדדליפט, בהתחלה הוא היה רק בסקוואט. הוא נגרם מהסקוואט זה בטוח.

IdaNP
08-12-10, 16:01
אין תשובות?
אני לא יודע אם כדאי לי ללכת לאימון היום או לא.

איש הלילה
08-12-10, 17:59
אנחנו לא יכולים לדעת את רמת הכאבים שלך...

הכאבים מונעים ממך להתאמן/לבצע סקוואט?

לך תתאמן. תתחמם כמו שצריך ותראה אם אתה מסוגל לעשות סקוואט, גם אם לא כבד, סקוואט קל עדיף מכלום וגם יכול לעזור לפציעה. ללחיצות/מתח זה לא אמור להפריע, אז למה שלא תלך להתאמן?