PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה פה לכל החברה שעברו חיטוב

Cuba
08-12-10, 13:16
אני מתחיל ביום ראשון חיטוב..
להתחיל קודם כל מתפריט נטרלי של שבוע? או להתחיל ישר במאזן קלורי שלילי?

עם אני עושה חיטוב רגיל ולא דל פחממה כל כמה זמן עושים העמסה?

תוך כמה זמן לעבור מחיטוב רגיל לחיטוב דל פחממה?

את העמסה אני יכול להתחיל למשל ביום שישי שהיא תסתיים בשבת לפני שאני הולך לישון? כאילו בשישי בצהרים הולך לאימון ואז מהארוחת שישי עד שבת לפני השינה תיהיה העמסה? קצת יותר מ24 שעות
איזה תוספים כדאי לי לקנות בחיטוב ?

daniel maron
08-12-10, 14:36
לך לפי השיטה היעילה והטובה של לרדת פחמימות כל כמה שבועות ולעלות אירובי וחלבון בהדרגה.. ככה תתחטב טוב ותשמור על השריר שלך. בקשר להעמסה תעשה כל 10 ימים וכן אתה יכל לפי דעתי, אתה חייב כוח מנטלי ולאכול טוב ביום הזה אז תתפנן זה לא יהרוס שום דבר עם תדאג לתת בראש בימים של אחרי.
תוספים אבקת חלבון[קשה מאוד להגיע לכמות חלבון גבוהה שאתה צריך בדיאטה] וממריץ טוב לי אישית שינה לי תאימונים קפאין של פרובודי,יש כוח גם לאירובי להכל.ומוזיקה שאתה אוהב קח איתך לאימונים.ועם לא נכנסים לך בתזונה מספיק ירקות ופירות אז מולטיויטמין, עדיף שהפחמימות בתזונה שלך יבואו ברובם מירקות.תמיד תסתכל על המטרה כשאתה מתאמן וכשקשה לך.
בקיצור בהצלחה שיהיה לך !

Cuba
08-12-10, 14:39
אני לא מפחד מהעמסות.. שאלתי עם זה בסדר לעשות בטווח שעות שכתבתי.. מיום שישי בערך בשעה 8 בערב עד יום שבת שאני הולך לישון

אבקת חלבון גם במאסה לקחתי אני כנראה לא יעשה הרבה אירובי בחיטוב הזה אז אני ילך על דל פחממה אני מתכוון לעשות 2 ימים של אירובי סה"כ אני מפחד שאני לא יצליח להתאושש מדליפט וסקואט כבד בחיטוב

כמה זמן לעשות נטרלי? שבוע מספיק?

daniel maron
08-12-10, 15:00
נטרלי כה שבוע מספיק..
בקשר לאירובי אל תזלזל בו זה חשוב מאוד במיוחד בחיטוב, עם תזלזל באירובי סתם תסבול מחיטוב ארוך.. תישן טוב אתה תתאושש..

Cuba
08-12-10, 15:28
בגלל שאני מתכנן על הלינארית לחיטוב(לשמור על הכוח כמה שאפשר) זה אומר 3 סקואטים בשבוע 1 מתוכם יהיה סקואט קל דדליפט כבד לשבוע
אני לא יודע איפה להכניס אירובי

dingo
08-12-10, 17:38
תלוי מה המטרות שאתה רוצה להוציא מהחיטוב ובמה תסתפק זה כבר חישובים שלך

subzero1122
08-12-10, 17:52
לך לפי השיטה היעילה והטובה של לרדת פחמימות כל כמה שבועות ולעלות אירובי וחלבון בהדרגה.. ככה תתחטב טוב ותשמור על השריר שלך. בקשר להעמסה תעשה כל 10 ימים וכן אתה יכל לפי דעתי, אתה חייב כוח מנטלי ולאכול טוב ביום הזה אז תתפנן זה לא יהרוס שום דבר עם תדאג לתת בראש בימים של אחרי.
תוספים אבקת חלבון[קשה מאוד להגיע לכמות חלבון גבוהה שאתה צריך בדיאטה] וממריץ טוב לי אישית שינה לי תאימונים קפאין של פרובודי,יש כוח גם לאירובי להכל.ומוזיקה שאתה אוהב קח איתך לאימונים.ועם לא נכנסים לך בתזונה מספיק ירקות ופירות אז מולטיויטמין, עדיף שהפחמימות בתזונה שלך יבואו ברובם מירקות.תמיד תסתכל על המטרה כשאתה מתאמן וכשקשה לך.
בקיצור בהצלחה שיהיה לך !

מה הבעיה בלשתות קפה?
חייב להוציא כסף מיותר?

Cuba
08-12-10, 17:58
מה הבעיה בלשתות קפה?
חייב להוציא כסף מיותר?

יש בזה קלוריות מיותרות לא?

כמה קלוריות יש בכפית קפה שחור? וכמה גרם קפאין בכפית קפה?

daniel maron
08-12-10, 18:26
סאבזירו אין בעיה לשתות קפה אבל לפעמים יותר פשוט לקחת 2 כדורים מאשר לשתות 4-5 כוסות קפה [בערך] תכלס זה לא משנה, העיקר שיהיה לך ממריץ לפני אימון יהיה הרבה יותר קל באימון עצמו[מוריד סחרחורת עייפות וכו'..]

daniel maron
08-12-10, 18:29
קובה תתחיל שבוע ראשון עם אירובי [אתה יכל להפריד לבוקר וערב] עם תראה שממש קשה לך לשמור על הכוח והשרירים כואבים ולא מתאוששים אז כנראה שתצתרך לוותר על כמה קילוגרמים על המוט, אירובי זה חלק בלתי נפרד מחיטוב.. לא נורא עוברים תתקופה הזאת ואתה תחזור לעצמך ..

daniel maron
08-12-10, 18:31
יש בזה קלוריות מיותרות לא?

כמה קלוריות יש בכפית קפה שחור? וכמה גרם קפאין בכפית קפה?

לא יודע, יש איזה מאמר באתר לדעתי על קפאין.. תריץ חיפוש

Cuba
08-12-10, 20:30
איך הערכים האלה בתור תפריט נטרלי?
הנטרלי שלי קצת יותר מ2750

קלוריות:2797
חלבון:218
שומן:96
פחממה:250

כל שבוע אני מוריד ארוחת פחממה אחת בערך 200 קלוריות ירד לי לשבוע