PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשה|תפריט מזון לדיאטה

yardenadi
10-12-10, 19:49
שמעו אני ממש נרתע מכל הקטע של התפריט בדיאטתית ראיתי תוכניות בטלויזיה על אנשים שלא עשו דיאטה נכון וזה עשה להם נזק ולחלק נזק בילטי הפיך אני מפחד לעשות משהו לא נכון בתפריט
קראתי את מאמרים כיצד לבנות ולא הבנתי ממש את הקטע של כמה חלבונים צריך כמה שומנים כמה פחממות ..

אם מישהו פה מוכן שאני יביא לו את הנתונים שלי ולפי זה הוא ירכיב לי תוכנית דיאטית אני מאוד יודה לו!
או לפחות אם תוכלו לרשום לי פה נקודות חשובות להרכבת תפריט דיאטתית כדי שאני יוכל להכין מבלי חשש לנזקים

תודה מראש

yardenadi
10-12-10, 20:33
שמעו אני ממש נרתע מכל הקטע של התפריט בדיאטתית ראיתי תוכניות בטלויזיה על אנשים שלא עשו דיאטה נכון וזה עשה להם נזק ולחלק נזק בילטי הפיך אני מפחד לעשות משהו לא נכון בתפריט
קראתי את מאמרים כיצד לבנות ולא הבנתי ממש את הקטע של כמה חלבונים צריך כמה שומנים כמה פחממות ..

אם מישהו פה מוכן שאני יביא לו את הנתונים שלי ולפי זה הוא ירכיב לי תוכנית דיאטית אני מאוד יודה לו!
או לפחות אם תוכלו לרשום לי פה נקודות חשובות להרכבת תפריט דיאטתית כדי שאני יוכל להכין מבלי חשש לנזקים

תודה מראש

אלה הנתונים:
Bmr= 1793
הוצאה קלורית יומית = 2151
חלבונים נחוצים= 108 גרם = 432 קלוריות
שומן= 57 גרם =518 קלוריות
פחמימות 125גרם = 500 קלוריות
צריכה קלורית יומית לחיטוב= 1450

Cuba
10-12-10, 21:39
יש לך מאמר בפורטל קרא אותו

yardenadi
10-12-10, 22:08
כה קראתי וקראתי עוד כמה מקורות והכנתי תפריט פרסמתי לפני כמה דקות אשכול כנס תסתכל תאמר לי מה לשנות