PDA

צפה בגרסא המלאה : לוג לss שלי

Razor1991
20-12-10, 18:45
בס"ד

טוב אז החלטתי לפתוח לוג בעיקר בשביל ביקורת בונה על טכניקה וכל השאר, מקווה שתעזרו לי.

אני בצבא כרגע ומשתדל לאכול כמה שאפשר בשביל התוכנית לפעמים מזייף קצת (לא מרצון חח).

נתונים:
62 קילו, 1.78 בן 19.5 (כן אני יודע שאני צריך להשמין)

אז התחלתי את התוכנית לפני בדיוק 6 אימונים.

אז נכון לאימון האחרון:

סקוואט - 65
דד-ליפט - 50
בנץ' - 45
חתירה - 35
פרס - 35

אתמול היה לי אימון a, היה אימון לא משהו בכלל, אני התאמנתי בחדר כושר בבסיס והחדר כושר נסגר עוד לפני שהספקתי לסיים את האימון, אז ככה שלא עשיתי בנץ' (במקום עשיתי שכיבות סמיכה =\ ) לצערי. אחרי שעשיתי 60 קילו בסקוואט 5/5/5 אמנם עם עלייה איטית של המוט בחזרות האחרונות של הסט השני והשלישי, אתמול עשיתי 65 ונכשלתי... 5/5/4, המוט עלה לאט ובחזרה האחרונה פשוט לא הצלחתי אז חבר שלי לקח ממני את המוט חח. אני מקווה שזה נובע מטכניקה לא טובה ומזה שאכלתי כולה פרוסת לחם אחת לפני האימון (אחרת לא הייתי מתאמן בכלל, וגם ככה לא סיימתי את האימון בגלל חוסר זמן).
הדד ליפט היה טוב, השרירים שלי עד עכשיו קצת תפוסים מהאימון של אתמול חח, מקווה שעד מחר זה יעבור כי אני צריך להתאמן מחר.

אני שוקל לעשות אימון נוסף עם 65 סקוואט כדי לראות אם אני מסוגל לסיים אותו כמו שצריך לפני שאני עולה במשקל. ואני לא יודע אם להתחיל לעלות ב2.5 או להמשיך עם 5.

הורג אותי שאני נכשל עם משקל שאומרים להתחיל איתו...חח.
מחר נצלם את הסקוואט שלי ככה שתוכלו להכנס בי קצת ולתת ביקורת :)

נ.ב: בבסיס אין לי כלוב ואני צריך לטייל עם המוט לא מעט כדי שאני אוכל להיות במקום מרווח לעשות את הסקוואט וזה די מתיש אותי...

Cuba
20-12-10, 18:59
בהצלחה תעלה סרטונים

Razor1991
20-12-10, 19:01
בס"ד

תודה רבה לך, אני אעלה מחר. בנוגע להשאר עם 65 גם כן באימון מחר, אתה חושב שזה רעיון טוב?

Cuba
20-12-10, 19:09
אין סיבה שתיכשל במשקלים כאלה
תתחיל לאכול יותר ולישון יותר ותעלה משקלים כמו שצריך

Razor1991
20-12-10, 19:29
בס"ד

אני משתדל לאכול כמה שאני יכול לפני האימון אבל זה קשה בצבא לשמור על תזונה. ואני ישן בין 6 ל 8 שעות בלילה.
אני מאמין שהבעיה שלי זה טכניקה ואוכל. אין מצב שפשוט יש לי רגליים חלשות? חח

godam
20-12-10, 19:32
''ואוכל. אין מצב שפשוט יש לי רגליים חלשות? חח''
אלא אם כן אתה חסידה ?..............

הבעיה הראשונה שלך זה אוכל מה זה קשה לשמור תזונה אז תכין כריכים !

לגבי הטכניקה כל דבר טעון שיפור תעלה ונראה

Razor1991
20-12-10, 19:48
בס"ד

לפי המשקל שלי והגובה אתה יכול להבין שאני רזה לגובה, כמובן לא חסידה חח. לגבי אוכל, אני באמת אכין לי תפריט שאני אנסה לדבוק בו כי בצבא האוכל לא אותו הדבר כל יום ויש ימים שאני גם סוגר אז להכין כריכים רק עם גבינה כל הזמן זה די נמאס חח...
בכל אופן נסכם שאני פשוט אעלה מחר סרטונים ככה שתראו את הטכניקה שלי וזהו, הכי טוב :)

Cuba
20-12-10, 20:25
בס"ד

אני משתדל לאכול כמה שאני יכול לפני האימון אבל זה קשה בצבא לשמור על תזונה. ואני ישן בין 6 ל 8 שעות בלילה.
אני מאמין שהבעיה שלי זה טכניקה ואוכל. אין מצב שפשוט יש לי רגליים חלשות? חח

איזה בסיס אתה?

Razor1991
20-12-10, 21:10
י.ק 502 "חפץ חיים", חיל האוויר...

Razor1991
21-12-10, 19:13
בס"ד

היום היה אימון B, היה ממש טוב! הפרס היה קצת קשה עם 37.5 (עליתי רק 2.5), בטעות לא נעלתי את הברך בסט האחרון וזה גרם לי קצת לחוסר שיווי משקל.
הסקוואט - הצלחתי 65 קילו! חח. לא אומר שלא היה קשה כי היה! ואני מקווה שאני אצליח 70 ביום חמישי.
החתירה היתה ממש טובה, ניסיתי אותה היום פעם ראשונה עם חגורת גב למרות שהמשקל נמוך (רציתי להרגיש איך זה חח) והיה דווקא לא רע, למרות שנראה לי שלעת עתה אני לא אשתמש בה עד שאני אגיע למשקל כבד באמת ולא ב-40 קילו חח.

אז הנה הסרטון הראשון (כן! אני מתאמן בגינה של הבית חח):
זה סט חימום (מצטער על זה שהתמונה על הצד חח, פעם הבאה יצולם כמו שצריך חח):
http://www.youtube.com/watch?v=8lFa5FmMTU8

אני אעדכן עוד חצי שעה כשהסרטון של הסט עצמו יסיים לעלות. וכן אני יודע אני תמיד שוכח את העניין של הראש למטה חח, אני אעבוד על זה.

Razor1991
21-12-10, 19:29
בס"ד
וכן אני יודע אני תמיד שוכח את העניין של הראש למטה חח, אני אעבוד על זה.
סקוואט 65 ק"ג:
http://www.youtube.com/watch?v=J2vqLhHWXz8

מוזר...לא מצליח לערוך הודעות של עצמי...

godam
21-12-10, 19:32
אהבתי את האלתורים שעשיתה ! מראה על נכונות לעבודה קשה אבל בחייאת חדש תמוט לפחות ..

לגבי הסט סט טוב ! יש היפדרייב רק מה אתה מרפה את הגב התחתון בתחתית מה שבסופו של דבר לא יתרום להתקדמות/טכניקה/בריאות תרד את החזרה טיפה פחות למטה ואין דאגה לשבירת מקביל אבל שים לב שאתה אכן שובר
*קבל עדכון זה רק לגבי החימום אולי בגלל שהמשקל קל...

סט עבודה יפה מאוד זכור מבט למטה בפוזיציה נוחה ולא מוגזמת ותעיף תכפפות זה מעלה קריז !

Razor1991
21-12-10, 19:35
בס"ד

חח, המוט סתם חלוד בגלל שהוא היה לצערי בגשם...קצת נייר זכוכית והכל יורד חח...כל הכיף זה להריח את הברזל בידיים בסוף התרגיל :p

אז יכול להיות שעצם זה שאני יורד יותר מדי גורם לי קשיים בעלייה במהירות טובה יותר?
אתה ראית את הסרטון הראשון או השני? כי הראשון הוא רק חימום...

godam
21-12-10, 20:23
זה לא הבעיה הבעיה היא שאתה מסתכל למעלה ומאבד את התנועה תן מבט למטה מטר וחצי שתיים
הכוונה בתיקון הטכניקה שלי היתה לסרטון החימום אבל סידרת את זה בסירטון עבודה כנראה המשקל תיקן את הטכניקה

Razor1991
21-12-10, 20:58
בס"ד

בסט הזה למשל כן שמתי לב לזה שאני יורד יותר מדי אחרי שאבא שלי העיר לי על זה חח:
http://www.youtube.com/watch?v=Pg-EtIfByaU

והנה הפרס 37.5 קילו (זה היה קשה בסט השלישי!! חח):
http://www.youtube.com/watch?v=1JFWbkh-ZvA

godam
21-12-10, 21:29
אבא שלך מתאמן איתך אחי ?

Razor1991
22-12-10, 00:38
בס"ד

חחחחח, לא אחי...פשוט ביקשתי ממנו שיסתכל מהצד למקרה שאני לא אצליח לעלות...ואבא שלי בזמנו (היום בן 58) היה סוס לא קטן בכלל אחי! חח

הליצן המרקד
22-12-10, 00:53
למה אתה עם כפפות? קר בחוץ?

Razor1991
22-12-10, 01:07
בס"ד

גם טיעון טוב! חח...פשוט המוט עם חלודה וזה גם סתם עושה לי יבלות (אמנם לא בסקוואט אבל בפרס וכל השאר)...ועשו טובה אל תתמקדו לי בזה חח...אשמח לקבל ביקורת בונה על טכניקה וכל השאר :)

הפרס מבוצע כמו שצריך? אני תמיד מרגיש כאילו הידיים שלי לא פונות למעלה מספיק ושאני מנסה לשפר את זה זה פשוט בלתי אפשרי, המרפקים שלי לא יכולים לעלות גבוה יותר.

Cuba
22-12-10, 15:22
תקנה מגנזיום ותנקה את המוט

Razor1991
24-12-10, 13:40
בס"ד

אז אתמול היה אחד האימונים! עשיתי 70 ק"ג סקוואט! היה מעולה! הקפדתי על מבט למטה 1.5 מטר בערך, ברכיים החוצה בזמן העליה במיוחד, בקיצור היה מעולה! השתמשתי בחגורת גב לסקוואט הזה.

דד-ליפט 55 ק"ג, היה גם כן מעולה! אחרי כל חזרה, אני מניח את המוט על הרצפה ומסדר את הפוזיציה שלי מחדש, זה בסדר? כמובן לא עומד מעל המוט מחדש וזה אבל מוציא את החזה החוצה וכל השאר כי בפעמים הראשונות שעשיתי דד-ליפט ועשיתי ברצף בלי להניח ולסדר את עצמי מחדש אז זה גרם לזה שהיו חזרות שעשיתי עם גב קמור...

עשיתי 47.5 בבנץ', אני מקווה שאני לא אתקע בקרוב כי זה מתחיל להיות קצת קשה חח.

זהו...מחכה ליום ראשון לעשות 75 סקוואט חח.

godam
24-12-10, 15:19
תוריד תחגורה ואיזה חגורה ישלך בכלל???????
זה בושה להשתמש בה במשקלים כאלה אלא אם כן אתה קיסם ......
תתחיל לאכול ה ר ב ה והבנץ' יעלה ככה גם הדדליפט ותמשיך לעלות סרטונים לבדיקת טכניקה מה אתה מפסיד רק תרוויח !

Razor1991
25-12-10, 20:18
בס"ד

חח, סבבה אחי, אבל אם זה עוזר לי למה לא להשתמש? לא מעניין אותי בושה, מעניין אותי הבריאות שלי חח...אני סבלתי מכאבי גב קשים והכל בגלל תאונת דרכים קשה וקיבלתי המלצה מאורתופד לעשות תרגילים לחיזוק שרירי גב והכל ואני אומר לך מניסיון שלפעמים אחרי אימון הגב שלי מת כי השרירים שלי אחרי התאונה היו ממש חלשים ובלה בלה בלה...בקיצור אני אנסה אימון הבא בלי חגורה את הסקוואט נראה איך יהיה.

בנוגע לסרטונים...התאמנתי פשוט אחרי שכבר שקעה השמש והאור שיש לי בחצר לא מספיק חזק כדי שיראו סרטון כמו שצריך. בעזרת השם מחר אני אעלה סרטון שלי עושה 75 סקוואט חח.

ותודה לך על העזרה!

נ.ב: אחי אני קיסם אם לא שמת לב למשקל שלי לעומת גובה וגיל חח...

godam
25-12-10, 21:25
חחח בישביל קיסמים יש אתה הss העלמתה ממני מידע! לגבי הפציעה ........
בכל זאת נסה בלי חגורה סט תראה איך זה מרגיש תכוץ בטן זה יוריד עומס מהגב לא רציני אבל כל דבר כן ...

Razor1991
25-12-10, 21:56
בס"ד

סבבה אחי, המון תודה לך על העזרה! ננסה להשתמש יותר בבטן.

כן, באמת שכחתי לציין את העניין של הפציעה חח. ואכן הss הזה באמת עוזר!

Razor1991
26-12-10, 19:14
בס"ד

טוב אז היום היה אימון קשה חח.
סקוואט 75*3*5
חתירה 45*3*5
פרס ניסיתי לעלות ל40 אבל כבר בסט הראשון היה לי ממש קשה ובקושי סיימתי (אני פשוט מרים וזה גורם לי לחוסר שיווי משקל וחוץ מזה זה ממש קשה לי! חח). השאלה שלי האם זה הגיוני שכבר במשקל כזה אני אמור להתקע?! :s
אז פרס בסוף עשיתי כמו אימון קודם 37.5*3*5

הסקוואט היה קשה והפעלתי המון כוח ובסט האחרון בשתי חזרות האחרונות התאמצתי ממש!...אני מקווה שיום שלישי אני אצליח 80 קילו. לא עדיף לנסות לעלות רק ב2.5 אימון הבא? ולא השתמשתי הפעם בחגורת גב חח.

עוד משהו קטן...יש לי כאבים בברך כבר בערך שבוע, במפרק עצמו, עכשיו אני ידוע כאחד שיש לו בעיות ברכיים וקראתי שסקוואט וזה מחזק את השרירים שמסביב למרפק הברך ואני באמת רואה את זה, אבל הכאב נובע ממשהו במפרק לא משריר...

godam
26-12-10, 19:22
תעלה סרטונים בלי סרטוני טכניקה לא נוכל לדעת צלם מזוויות שונות בקש ממישהו שיצלם אותך ככה שנראה תטכניקה
זה תשובה לגבי הכאבים שנובעים מהאימון ומהקושי שאתה לא אמור להריגש במשקלים כאלה אלא אם כן אתה לא אוכל/ישן כמו שצריך כנראה גם כי הורדת חגורה אתה מרגיש את ה''עבודה'' כמו שאמור ..
תמשיך לעלות ב5 קילו בסקוואט ל80 להיתקע בss משמע לעשות את אותו משקלי עבודה למשך כמה אימונים ולא להתקדם במשקל על סמך אימון קשה אחד אאפשר להגיד נתקעתי בתוכנית

הייתי מציע לעלות סרטוני טכניקה ממש כל אימון מזדמן צלם סירטונים במיוחד בהתחלה כשאתה רק לומד את הטכניקה של התרגילים חשוב שנראה !

Razor1991
26-12-10, 19:46
בס"ד

אוקיי סבבה, אני אעלה מאימון הבא סרטונים. הכאבים לא קשורים לחגורה, אני תמיד סבלתי מברכיים (וגב מאז התאונה) אז אני לא מתפלא, פשוט אני חושש שסקוואט עם 80 קילו והלאה יגרמו לי לפציעה. באיזה משקל בערך אני אמור לעשות ריסט ראשון בסקוואט (לא שאני שואף לזה אבל אני מאמין שזה יקרה מתישהו)

לגבי הפרס, עשיתי סט ראשון עם 40 ושני ושלישי עם 37.5. באיזה משקל בדרך כלל נתקעים? 40 קילו זה לא מעט מדי? או שזה סביר לתרגיל הזה?

אני ישן קבוע 8 שעות בלילה ולגבי אוכל...אני אוכל צמוד לאימון כדי לא להיות רעב תוך כדי חח, אכלתי בגט עם פלפאל וכל הסלטים האפשריים בשעה 11:30, גיינר :):):) matrix עם חלב ב13:00 ו45 דקות לפני האימון (14:30) צלחת קוסקוס מרוקאי משהו דלוקס חח. לא יודע אם זה מספיק אבל הייתי שבע לאורך כל האימון חח. יכול להיות שהמשקל שלי משפיע על המשקל שהגוף שלי יכול לסחוב? (דבר שנשמע הגיוני...)

godam
26-12-10, 19:52
גבר הגוף הרבה יותר חזק ממה שאתה חושב תאכיל אותו בדלק והוא רק יתעצם היתי מציע לך לשים דגש על האוכל ''קשה'' לך להכניס מזון מוצק שתה חלב .
ריסט יקרה כשיקרה אל תחשוב על זה עכשיו מה שצריך להיות לך בראש זה מזון + טכניקה !
ועוד דבר לגבי הפרס אל תוריד משקלים בסט עבודה זה לא מעניין אם תספיק פחות חזרות לא לגעת במשקלים תנוח בין סט לסט יותר זמן 5 10 דקות העיקר להשלים תסט

Razor1991
26-12-10, 20:01
בס"ד

אוקיי, אני אקח לתשובת ליבי את העניין של האוכל. פשוט חלב גורם לכאבי בטן מטורפים חחח...
הפרס שעשיתי 40 היה ממש קשה! כאילו חזרה אחרונה בקושי הרמתי והרגשתי שאני כמעט עושה פוש פרס ולא פרס חח. אתה אומר שעדיף להיכשל ב40 קילו למשל לעשות 13/15 חזרות במקום לעשות 15/15 עם 37.5?

העלתי פה סרטון אחד כבר שלי עושה פרס עם 37.5, ואם תשים לב אתה תראה שהרגליים שלי זזות לא מעט, כלומר אני מנסה להשאיר את מפרק הברך נעול אבל פשוט לא מצליח עם המשקל הזה, אין לי מושג למה זה קורה לי.

godam
26-12-10, 20:05
אז בשר או עוף הודו תרנגולת דגים אחשללי לא חסר אוכל חסר זמן להכין הכל!!!
וכן זה מה שהתכוונתי ...

Razor1991
29-12-10, 12:08
בס"ד

השבוע יצא לי להתאמן רק פעם אחת. אני כל השבוע בבסיס ואתמול רציתי להתאמן אבל החדר כושר היה סגור וישאר סגור עד יום ראשון...בקיצור אני משתגע מעצבים הלך לי שבוע שלם של אימונים...

Razor1991
02-01-11, 20:20
בס"ד

אחרי שבוע שלם ללא אימונים היום התאמנתי, היה אימון סבבה.
הוספתי מתח...עשיתי 8 חזרות ל-3 סטים עם כף היד פונה אליי (אני יותר חלש בזה חח).

דדליפט - 60 קילו
בנץ' - 50 קילו
סקוואט (כמו אימון שעבר) - 75 קילו

התחילו לי מעט כאבים בברך, אני מקווה שזה ממכה שקבלתי ברגל ובין היתר בברך מאיזה ברזל ולא בגלל עומס על הברך (שגם ככה בעייתית אצלי)