PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה בעניין ירידה בגובה

idan4005
20-12-10, 23:49
אני בן 15 גובה 171 משקל 60
אני התחלתי להתאמן לפני חודש וחצי והרבה אנשים אמרו לי שאני צריך להיזהר בגלל שאם אני לא העשה תרגיל נכון אז זה יפגע לי בגדילה וראיתי כבר אשכולות בנושא שחושבים שזה אפילו להפך אבל כשחושבים על זה כמעט כל מדריכי הכושר הם נמוכים אז מה נכון?
תודה לעוזרים!!!:)

subzero1122
20-12-10, 23:50
חחחחחחחחחחח
אז תעבור לשחק כדורסל אחי! ואז תגבה!

lifton
23-12-10, 13:03
זה הורג אותי כל פעם.
כמו שנאמר..מרימי משקולות נמוכים בגלל שהם נמוכים, ולא משנה אם הם היו מרימי משקולות או שחקני טניס.

פשוט מאוד ,לנמוכים בתחום הזה יש יתרון.

שחקני כדורסל גובהים לא בגלל שהם משקים כדורסל, חפרתי קצת, אבל רק בגלל שיהיו לך תשובות לתת לאנשים האלה.

daniel maron
23-12-10, 14:36
עזוב ניפוח אחי אחר כך הכל יהפוך לשומן ויעצר לך הגדילה ותהיה גמד .. ותכלס השריר סתם נפוח זה לא שאתה באמת חזק אחי תעשה כפיפות בטן וריצות הכי טוב טיבעי בלי אפקות ומיצי חלבונים שפוגעים בכליות אחי אקס די .. חחח סתם סתם [היה בא להטריל]
שמע הרמת משקולות לא פוגעת בגדילה והמשפט הכי נכון שאפשר להגיד כאן שיסביר את העניין בצורה פשוטה זה "עם תעבוד בצורה נכונה בכל תרגיל לא יגרם לך שום נזק ורק תועלת"
פגיעה בגביהה וכו' זה מיתוסים ישנים ומפגרים,מאמנים מפגרים תמיד יהיו.. תלמד לבד- קרא ספרים קרא מאמרים תחקור תתאמן תרגיש ותצבור ניסיון,תכיר אישית גם ספורטאי מקצועי מרים משקולות או בודיבילדר הכוונה לבן אדם עם נסיון שיודע מה הוא עושה לא מאמנת בת 20 שעשתה קורס בויינגייט ויודעת לחזור על אותם משפטים כמו תוכי מדבר.
תתאמן חזק בהצלחה אל תפחד