PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה למי שעבר פה ניתוח גניקומסטיה

daniel221
22-12-10, 12:26
אהלן עברתי ניתוח מסוג של זה דרגה הכי קלה לפני יומיים ויש לי כמה שאלות
זה בסדר אם האיזור קצת נפוח יום אחרי ואדמומי טיפה?
מאיפה אני משיג את החגורה הזאת שלוחצת על החזה שצריך להסתובב איתה כמה שבועות? וכמה היא עולה? תודה רבה:)

ziong
22-12-10, 16:30
לא עברתי את הניתוח אבל גם אני סובל מהבעיה ולפי הרבה מאמרים בנושא שקראתי זה בסדר שהאזור טיפה נפוח אדמומי כי זה דימומים פנימיים , כואב לך חזק ?
ואת החגורה מהסופר :):):):) תילך איתה למשך חודש חודש וחצי אפילו קצת יותר כדי לקבל תוצאות כמה שיותר טובות .

daniel221
22-12-10, 18:20
לא עברתי את הניתוח אבל גם אני סובל מהבעיה ולפי הרבה מאמרים בנושא שקראתי זה בסדר שהאזור טיפה נפוח אדמומי כי זה דימומים פנימיים , כואב לך חזק ?
ואת החגורה מהסופר :):):):) תילך איתה למשך חודש חודש וחצי אפילו קצת יותר כדי לקבל תוצאות כמה שיותר טובות .

חיפשתי בסופר pharm (למה זה עושה סמיילים שרושמים פרם בעברית?) לא היה להם מה שחשבתי שאני מחפש, דיברתי עם הדוקטור זה בסדר שקצת אדומומי זה נפוח והאיזור בטראומה
לגבי החגורה של החזה אפשר כל תחבושת לשים כל עוד שהיא תלחץ
ד"א אם אתה סובל מזה למה אתה לא הולך לשים לזה סוף? אני ממש מרוצה ממה שיצא, שמח ששמתי לזה סוף ממש שנאתי את מה שהיה לפני

ziong
22-12-10, 19:40
אני יודע אחי הלוואי שיכלתי וזה בכלל לא עניין של כסף הבעיה היא שאני עוד לא בן 18 ולא מוכנים לנתח אותי אגב אצל איזה דוקטור עשיתי את הניתוח ?
יש לך תמונות של לפני ? ועוד כמה שבועות תעלה של אחרי ?

daniel221
22-12-10, 19:49
אני יודע אחי הלוואי שיכלתי וזה בכלל לא עניין של כסף הבעיה היא שאני עוד לא בן 18 ולא מוכנים לנתח אותי אגב אצל איזה דוקטור עשיתי את הניתוח ?
יש לך תמונות של לפני ? ועוד כמה שבועות תעלה של אחרי ?

שטויות במיץ גבר.. מה זה לא מנתחים לפני 18? בטח שמנתחים.. אולי צריך אישור של הורים וגם זה אני לא חושב
עשיתי אצל דר רון עזריה בתל אביב צמוד לכיכר דיזינגוף, אחלה של רופא..
אין לי תמונות של הלפני והאחרי לא צילמתי את עצמי רק אצל הדוקטור
אבל כבר עכשיו חוץ משהפיטמה קצת כואבת ונפוחה אני מצליח לראות הבדל טוב

ziong
22-12-10, 22:29
התקשרתי לכמה מנתחים והם פשוט לא הסכימו אגב בן כמה אתה ?
לגבי השינויים אתה בטח עוד עם התפרים והכל כשתוריד את זה אתה תראה שינוי ואחרי כמה שבועות שתלך עם הרצועה הזאת אתה תראה שינוי הרבה יותר טוב.

daniel221
22-12-10, 22:41
התקשרתי לכמה מנתחים והם פשוט לא הסכימו אגב בן כמה אתה ?
לגבי השינויים אתה בטח עוד עם התפרים והכל כשתוריד את זה אתה תראה שינוי ואחרי כמה שבועות שתלך עם הרצועה הזאת אתה תראה שינוי הרבה יותר טוב.

אני בן 19.5
אני מכיר מישהו שעשה את זה בגיל 16.. תחפש רון עזריה בגוגל ותברר נראה לי שזה כרוך באישור הורים או משהו כזה
ד"א הבאתי את הכסף במזומן לא בתשלומים אז יצא לי הנחה די גדולה שילמתי 6.5, הייתי ביעוץ אצל רופאים אחרי והם רצו באיזור של ה10-11 אלף

alon586
29-12-10, 19:12
גם אני חושב לעשות אני כבר בן 18 וזה השתפר מאוד מגיל 16 אבל עדיין יש קצת...