PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים אישיים מקוריים

sandrik
24-12-10, 04:21
היי לכולם !
במידה ויש כאן מאמנים אישיים,
אשמח לקבל רעיונות לתוכניות אימון מקוריות שכוללות עבודה עם כדור פיטבול, קינזיס,גומיות,כדור קטן,סופר סטים ודרופ סטים,אימון מחזורי ועל מחזורי.
בוסף אם יש רעיונות איך להעביר אימון אישי לזוג אנשים בו זמנית, אשמח לשמוע.
תודה לכל העונים !

קפטן שלד
24-12-10, 07:51
היי לכולם !
במידה ויש כאן מאמנים אישיים,
אשמח לקבל רעיונות לתוכניות אימון מקוריות שכוללות עבודה עם כדור פיטבול, קינזיס,גומיות,כדור קטן,סופר סטים ודרופ סטים,אימון מחזורי ועל מחזורי.
בוסף אם יש רעיונות איך להעביר אימון אישי לזוג אנשים בו זמנית, אשמח לשמוע.
תודה לכל העונים !

בקלות, נותנים להם לעשות 5*5 סקוואט אקרוס. בזמן שאחד עושה סט השני נח, והנה עשית להם אימון מעניין, מאתגר, ושרפת שעה בקלות :clap:

sandrik
24-12-10, 10:32
תודה.
עוד רעיונות? אני צריכה לתכנן סך הכל 13 אימונים שונים

הליצן המרקד
24-12-10, 10:34
תבקשי מהמאמן במכון שיבנה

godam
24-12-10, 15:13
בקלות, נותנים להם לעשות 5*5 סקוואט אקרוס. בזמן שאחד עושה סט השני נח, והנה עשית להם אימון מעניין, מאתגר, ושרפת שעה בקלות :clap:

צודק .................

hypertrophy
24-12-10, 16:35
מה דעתך על משהו מפתיע חדשני מטורף שתאכל'ס כמעט אף אחד מהמאמנים בארץ לא מבצע?

אימון יעיל!

AB6Killer
24-12-10, 19:42
אגב את עושה שירות לאומי במיקרה בסורוקה?

sandrik
24-12-10, 19:56
כן אני עושה שירות בסורוקה.
Hypertrophy u"הליצן המרקד" אני צריכה תגובות ענייניות לגבי גוף ההודעה - תודה.

hypertrophy
24-12-10, 20:11
הכי ענייני זה-תפסיקי להתעסק בשטויות ותתחילי לאמן אנשים בצורה רצינית שתביא תוצאות
ולא...פיטבול וחארטות כאלו זה לא יעיל

sandrik
24-12-10, 20:28
לא כולם בחורים בריאים כמוך,
יש אנשים מבוגרים,נשים בהריון, אנשים אחרי ניתוחים - שזקוקים דווקא לעבודה יותר רגוע - דווקא על פיטבול, גומיות וכו'

hypertrophy
24-12-10, 20:34
יש אנשים מבוגרים,נשים בהריון, אנשים אחרי ניתוחים - שזקוקים דווקא לעבודה יותר רגוע - דווקא על פיטבול, גומיות וכו'

בווווולשיט!!!!!
אללא יסטור תעשי טובה את מדברת טון שטויות כל הזמן שלך פה ובפורום השני ולא למדת כלום?

sandrik
24-12-10, 20:43
מסתבר שלא.בוא תלמד אותי

hypertrophy
24-12-10, 21:00
אני מוכן באופן פרטי או שאת יכולה לקרוא מאמרים...תבחרי למה אין לי כוח להתחיל לכתוב את כל התורה

subzero1122
24-12-10, 21:16

נכון, סקבט עם גומיות עם המוט, בנץ' עם גומיות על המוט.
סקבט רגוע עם משקל, דדליפט רגוע עם משקל.

MartialArtist
24-12-10, 21:20
אני מוכן באופן פרטי או שאת יכולה לקרוא מאמרים...תבחרי למה אין לי כוח להתחיל לכתוב את כל התורה

בוא נגיד שיש לה קבוצה של אנשים מעל גיל 55 ושל נשים בהיריון.
מה אתה רוצה שהיא תביא להם לעשות? 5*5 אקרוס?
אולי לשם שינוי תהיה רציני, היא ביקשה דוגמא למשהו, ואתה רק כתבת אלפמאות הודעות חסרות כל תוכן במקום לענות בצורה שתצדיק איכשהו את הניהול שלך (להבדיל למשל מקפטן שלד או סאבזירו, שהם מטרילים כמוך על ימין ועל שמאל אבל לפחות יודעים לענות משהו מקצועי כשצריך).

subzero1122
24-12-10, 21:27
אולי לשם שינוי תהיה רציני, היא ביקשה דוגמא למשהו, ואתה רק כתבת אלפמאות הודעות חסרות כל תוכן במקום לענות בצורה שתצדיק איכשהו את הניהול שלך (להבדיל למשל מקפטן שלד או סאבזירו, שהם מטרילים כמוך על ימין ועל שמאל אבל לפחות יודעים לענות משהו מקצועי כשצריך).

למה כל הודעה שלך צריכה להיות עוקצנית ומעצבנת?
אתה מבקר הפורום מטעם הכנסת?

MartialArtist
24-12-10, 21:36
למה כל הודעה שלך צריכה להיות עוקצנית ומעצבנת?
אתה מבקר הפורום מטעם הכנסת?

אני אפסיק קקקקקקקקק :cool:

Cuba
24-12-10, 22:08
נכון, סקבט עם גומיות עם המוט, בנץ' עם גומיות על המוט.
סקבט רגוע עם משקל, דדליפט רגוע עם משקל.

דווקא לנשים בהריון ובן אדם שעבר ניתוח לא הייתי מביא לו לעשות דדליפט וסקואט לך תדע איך הוא יכול לפגוע בעצמו

Deadlift
24-12-10, 22:10
אבל לזקנים הייתי מביא סקוואט,זה יחזק להם את הרצועות ברכיים ואת הגב התחתון,ואת שרירי הבטן. דבר שיתמוך להם בחוט שידרה.

MartialArtist
24-12-10, 22:20
אבל לזקנים הייתי מביא סקוואט,זה יחזק להם את הרצועות ברכיים ואת הגב התחתון,ואת שרירי הבטן. דבר שיתמוך להם בחוט שידרה.

איזה מזל שאתה לא מאמן, אה?

Cuba
24-12-10, 22:27

למה הוא צודק...

כל עוד הבן אדם בריא אין קשר לגיל ברור שבן אדם בן 60-70 לא ירים כמו מישהו בן 20

Deadlift
24-12-10, 22:31

וואלה אתה צודק. סקוואט הורס ברכיים,ולא בריא לגב!!!!

אז בוא תסביר לי משהו קטן...
אם סקוואט הורס ת'גב ות'ברכיים אז למה הוא תרגיל אורטופדי?!

MartialArtist
24-12-10, 22:56

איפה ראית שאמרתי דבר כמו "סקוואט הורס ברכיים ולא בריא לגב!!!!"?
בוא עדיף תסביר לי אתה מה זה "תרגיל אורטופדי" ולמה אתה בכלל קופץ מעבר לפופיק כששלשום התחלת להתאמן בצורה נורמאלית אחרי שחפרת פה בפורום על כמה חרא תכניות כח הן.

Cuba
24-12-10, 23:25

אם אתה מגדיל תכתב ועושה אותו מודגש זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך?

eatinpie
25-12-10, 00:51
אם אתה מגדיל תכתב ועושה אותו מודגש זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך?

לא, אבל יש לזה אותו אפקט כמו לגלח את הערווה - זה נראה גדול יותר.

hypertrophy
25-12-10, 03:44

נכון חמודי...אני לא מצדיק את הניהול שלי כי אני סתם ילד מתוסכל בפורום....

מצד שני...רגע....במשך שנתיים בערך שפכתי פה המון ידע שלי ועזרתי להמון אנשים על גבי הפורום....אאאמממ אז מוזר..זה קצת מתנגש

אה אבל לא יש אנשים שצריכים עוד ידע....אה אבל הם שואלים שאלות שיש עליהן תשובות במאמרים..שזה חוק של הפורום..לבדוק במאמרים ונעוצים לפני ששואלים

אבל סנדרה רצתה משהו שלא כתוב עליו במאמרםי אז תעזור לה!...אה אבל זה המקצוע שלה והיא אמורה לדעת מה לעשות
אבל אם היא רוצה התייעצות נוספת...?
אבל אנחנו לא כותבים פה תכניות אימון לאנשים במיוחד לא כשה המקצוע שלה ואנחנו לא נעשה לה את העבודה [אלא בתשלום]

אז למה קיים הפורום?!?!?!

בישביל להתיעץ על דברים שלא מובנים או שאין עליהם מידע במאמרים ולא כדי לכתוב אחד לשני תכניות
במיוחד לא כאלו גרועות כמו שביקשו פה

ובקשר לעבודה שיקומית ....אל תהיה ליצן אני אמרתי 5*5 אקרוס?
יש שיטות לעבודה שיקומית גם עם התרגילים שמפחדיים את כולם [למעשה נוכחתי לדעת בכל הזמן שאני במקצוע שלסקוואט לדוגמא יש יתרונות מטורפים בעבודה שיקומית]

אז בתור בחור די חדש פה הייתי מציע לך לסתום ת'פה לפני שאתה יוצא על מנהל כי כל מנהל מצדיק את תפקידו
נכון בהתחלה אתה משתף הרבה ידע ואח"כ די טיפשי נהיה לחזור על אותם דברים אז אתה משגיח על הסדר הטוב או על נושאים בעייתים מקצועית ונותן למנהלים החדשים לחפור על נושאים שהם לא הספיקו לחפור עליהם כי הם חדשים

אתה מבין ילדון חמוד?עכשיו תרגיע ת'דיבור שלך

hypertrophy
25-12-10, 03:47

לא...איזה מזל שאתה לא מאמן

ונשים בהיריון יכולות לעשות סקוואט....סקוואט קל יותר מן הסתם
ובקשר לניתוחים תלוי איזה ניתוח כל מקרה לגופו

טלסביון
25-12-10, 07:50

מה הבעיה בסקוואט????
נמאס מכל הליצנים שאנשים ליצנים כמוך מאמנים שכמובן לא רואים תוצאות בגלל אימונים ליצניים .....

:1::1::1::carry86w::carry86w::carry86w::8::9::9:

AB6Killer
25-12-10, 12:42
נכון סקוואט הוא טוב , דאדליפט הוא טוב , אין ספק שהגומיות והכדורים ועוד.לא יתנו אותה תוצאה ,אך מה הבעיה ?
הבעיה היא שברגע שבן אדם לא יוהב את התרגיל,וכמובן הוא לא נימצא בראש של 90 אחוז מהאנשים שנימצאים בפורום פה ,כלומר דוגלים בסקוואטים ,בנצים,דאדליפט,משקל חופשי כבד ....
הוא יתחיל לפקפק בעצמו\במאמן שלו,ויחשוב שסקוואט לא מביא תועלת אלא להפך .
גומיות חזקות,קפיצים ,כדורי כוח ,עבודה נגד משקל גוף וכוח מתפרץ זה לא כזה דבר נוראה , וזה אחלה של גיוון של בעולם ,לאנשים לאחר פציעות.
אתם שוכחים שהראש שלכם וקו המחשבה שונה לגמרי מהאוכלוסיה ,על תשכחו שלרוב האנשים שמבינים פה, לקח שנים של מאמרים והוכחות עד אשר התחילו להאמין במיטוסים שנישברו ובתוכניות כגון ss 5x5........

Deadlift
25-12-10, 12:45
למען האמת? אנלא מבין איך דבר אפשרי,אם בנאדם רואה תוצאות למה שהוא לא יאהב את המאמן?

AB6Killer
25-12-10, 12:58
למען האמת? אנלא מבין איך דבר אפשרי,אם בנאדם רואה תוצאות למה שהוא לא יאהב את המאמן?

כי התוצאות לא באות ביום אחד ,ומניסיון קצת קשה לבן אדם לאהוב תרגיל מורכב ומעצבן ,שצריך לשמור על הרבה תנועות בו זמנית,ועוד במיוחד אחר פציעה ,שזה הופך את האימון לפחות מהנה , ועד שעושים את זה נכון לוקח זמן ,מסכים על זה ?!
ברגע שאתה לא אוהב את האימון שאתה עושה ,יש רק בן אדם אחד שאתה מאשים אותו =מאמן!!

תאמין לי שאני גם מאמין בדאדליט,סקוואט ,בנצ' ומקבילים ושאר הירקות , כתרגילים שעוזרים ומגבירים את ההחלמה מי פציעות שונות,אני פשוט פותח את הראש וחושב כמו האוכלוסיה הפשוטה.

עכשיו אתה תבצעה "בלי לדעת" סקוואט עם קפיצים ,או גמיות + כדור , אתה תהנה מי זה ,וריאציות שונות לתרגיל מורכב ואתה נהנה!! מה יותר טוב מי זה .
עכשיו אותו דבר אתה מבצע כל פעם מחדש עם מוט מברזל על הגב ,אותה תנועה כל פעם שאתה עושה פיזיוטרפיה ,אתה תחשוב שהמאמן נפל הראש ,מה זה החרא הזה!??
אתה מבין למה אני חותר?

hypertrophy
25-12-10, 14:48
תראה
עבודה עם גומיות וכדורים וכו' יש לה מקום אני לא אומר שלא
אבל-חייבים לדעת מתי לשלב את זה וזה רק אחרי שאתה מסתדר עם התרגילים הבסיסיים

מבחינת קושי לבנאדם אחרי פציעה יהיה יותר קשה ומעצבן לאזן עצמו על כדור םיטבול
וסקוואט לדוגמא יתן לך יכולת התמודדות טובה יותר-זו הסיבה שמתחילים עם התרגילים האלו לפני הכל
יש לי אישה בחדר כושר בת 80+ שהמאמן האישי שלה עושה איתה סקוואט ודדליפט [היא הגיעה לדדליפט 40 ק"ג לחזרות שזה מכובד ותאמין לי שהתפקוד שלה השתרפר פלאים]
לצערי מאמנים לא יודעים איך להכניס תרגילי עזר עם ציוד עזר כמו גומיות ופיטבול וכדורי כוח והם חושבים שזה אימון בפני עצמו
מאמן שידע לשלב ציוד עזר כזה אחרי שהוא הגיע עם המתאמן שלו לטכניקת סקוואט דדליפט ובנץ' טובה עכם משקל כפול ממשקל ההתחלה בתרגיל יראה שיפ]ור מטורף ביכולות ובהתקדמות השיקומית של המתאמן

אין מה לעשות שיקום פציעות/ניתוחים ושיפור פונקציונלי למבוגרים ושאר הכושר ה"טיפולי" מתחיל בתרגילים הבסיסיים כשאת ציוד ותרגילי העזר מוסיפים כחלק משני באימון [בניגוד לתכניות כוח/היפרטרופיה מובהקות]

כשאתעורר יותר ואחזור מחבר אולי אכתוב על זה ברחבה....תזכירו לי רק

moo
25-12-10, 16:02
את יכולה לקחת אימונים מהאתר של קרוספיט ולהתאים אותה לאוכלוסיה שאת מאמנת
עבודה עם סולם + ספרינטים יכול להיות נחמד
תרגילי כוח (סקוואט/דדליפט/בנצ'/פרס...)
הרמות אולימפיות הרבה טכניקה דרושה

תלוי מה מטרת האימון, ומה התוכנית הכללית של האימונים
בגדול תשלבי כוח + סיבולת (ספרינטים/קרוספיט/אימון מחזורי...)

Fatboy
26-12-10, 09:43
אי אפשר לזרוק משפט כמו "5x5 טוב/רע לX", אלה תכניות שיכולות להתאים לכל הסוגי האוכלוסיה עם ניהול משקלים נכון.

דווקא בגלל שהעצמות והשרירים של אנשים מבוגרים בדרך כלל מאוד חלשים, האפקט מאימוני כוח פרוגרסיביים יעשה להם הבדל עצום בתפקוד היוםיום, מה שגומיות/פיטבול ועוד גימיקים למינהים פשוט לא יכולים לעשות.

אני באופן אישי ראיתי מה אימוני כוח יכולים לעשות לאנשים מבוגרים ואנשים אחרים אם "מגבלות" למינהם, זה פשוט מדהים.

סנדרה: הכל יורד לנקודה של מה יותר חשוב לך, להיצמד לפרדיגמה של התעשייה (ie: לגרום לאנשים לחשוב שהם עושים משהו) וללכת על בטוח אם תוצאות מינימליות, או לעשות מה שמעט מאוד אנשים מעיזים לעשות, לצאת מהנקודה הנוחה ולנסות משהו חדש ומאתגר שיכול באמת לעזור לאנשים שהכי צריכים את העזרה הזאת.

arbel2
26-12-10, 10:18
אי אפשר לזרוק משפט כמו "5x5 טוב/רע לx", אלה תכניות שיכולות להתאים לכל הסוגי האוכלוסיה עם ניהול משקלים נכון.

דווקא בגלל שהעצמות והשרירים של אנשים מבוגרים בדרך כלל מאוד חלשים, האפקט מאימוני כוח פרוגרסיביים יעשה להם הבדל עצום בתפקוד היוםיום, מה שגומיות/פיטבול ועוד גימיקים למינהים פשוט לא יכולים לעשות.

אני באופן אישי ראיתי מה אימוני כוח יכולים לעשות לאנשים מבוגרים ואנשים אחרים אם "מגבלות" למינהם, זה פשוט מדהים.

סנדרה: הכל יורד לנקודה של מה יותר חשוב לך, להיצמד לפרדיגמה של התעשייה (ie: לגרום לאנשים לחשוב שהם עושים משהו) וללכת על בטוח אם תוצאות מינימליות, או לעשות מה שמעט מאוד אנשים מעיזים לעשות, לצאת מהנקודה הנוחה ולנסות משהו חדש ומאתגר שיכול באמת לעזור לאנשים שהכי צריכים את העזרה הזאת.

שחכתם עוד משהו חשוב כי מדובר בעולם חדרי הכושר התעשייתי
מה הרשת רוצה ממנה.

Fatboy
26-12-10, 10:20
שחכתם עוד משהו חשוב כי מדובר בעולם חדרי הכושר התעשייתי
מה הרשת רוצה ממנה.

fuck the industry

godam
26-12-10, 14:44
Fuck them
רק שטרות רצים הם רואים בעינים במקום לעשות את העבודה שלהם הם חזירים שלא הולכים ישר יותר

.eVaN
26-12-10, 19:22
סליחה על הבורות.. אבל ככל שאדם מזדקן גם ההורמונים שלו נעלמים וגם עצמותיו נחלשות.
אימוני כוח אפילו עם המשקל הנכון עדיין מסכנים את האדם.
אני מדבר נשים\גברים זקנים כושר -- לא vlady vlasov פאורליפטר סובייטי גם בגיל 80 שעושה דדליפטים עם 200 קילו, והוא בעצמו מודע שהוא מפחד על עצמותיו ושזה לא לכל אחד.
אז איך אתם יכולים לומר שדדליפטים וסקוואטים לא מסוכנים לזקנים?

למה אי אפשר פשוט תוכנית פיטנס, או משקל גוף כמו שגימלאים מברית המועצות לשעבר עושים בים ב-6 בבוקר..

hypertrophy
26-12-10, 22:48
סליחה על הבורות.. אבל ככל שאדם מזדקן גם ההורמונים שלו נעלמים וגם עצמותיו נחלשות.
אני מדבר נשים\גברים זקנים כושר -- לא vlady vlasov פאורליפטר סובייטי גם בגיל 80 שעושה דדליפטים עם 200 קילו, והוא בעצמו מודע שהוא מפחד על עצמותיו ושזה לא לכל אחד.

למה אי אפשר פשוט תוכנית פיטנס, או משקל גוף כמו שגימלאים מברית המועצות לשעבר עושים בים ב-6 בבוקר..

כי אותם גימלאים נמצאים במצב פיזי חרא....הנה הוכחה
כל אדם יכול לעשות סקוואט ודדליפט עם השגחה נכונה
והוכחתי את זה אני ועוד מאמן כמה וכמה פעמים

הליצן המרקד
26-12-10, 22:58
אבל זה הורס תברכיים ותגב יאיר

Fatboy
27-12-10, 09:48

זה כמו להגיד שלהרים דברים מהרצפה ולשבת על השירותים זה מסוכן לזקנים.
הגוף מתנוון אם הזמן, זאת עובדת טבע, אם לא עושים אם זה כלום זה רק הופך את התהליך ליותר מהיר

אף אחד לא מבקש מהסבתא להרים 200 קילו וגם לא 50 קילו, אלא להרים כמה שהיא יכולה (גם אם זה משקל גוף) בלי לפרוק ירך, ולהתקדם משם.

אתה תתפלא כמה מהר המשקלים יכולים להתקדם גם אצל הזקנים, וההוכחות בשטח אומרות שאימוני כוח רק תורמים פלאים לזקנים.
לאומת זאת האימונים הקונבנצוינליים לאוכלוסיה המבוגרת זה mixed results במקרה הטוב.

Ermac1122
27-12-10, 14:13
יש בwfac (המכון של ריפ) מתאמנים שעושים סקוואטים ודדליפט, גם יש בdvd של ss שני מבוגרים ממה שזכור לי שעשו את כל תרגילי התוכנית יפה מאוד.

hell
27-12-10, 14:50
סקווט הוא התרגיל הכי פונקציונלי בחיי היום יום.
לא הייתי מוריד אותו מתוכנית של מתאמן עקב גיל/מצב.
הייתי מוריד עומס, מגוון בסקווט עם משקוליות יד/סקווט כאשר נשענים על כדור פיטבול על הקיר.
או סתם תרגול של ישיבה על ספסל ולקום ממנו בלי עזרה של ידיים.

היתה לי מתאמנת בת 73, היתה דופקת סקווטים כמו אלופה.
כמובן שעם משקוליות של 4 קילו בכל יד. אבל זה שיפר לה את איכות החיים.

אין כלום נגד סקווט או כל תרגיל אחר,
הכל במינון מתאים.

לנשים בהריון לא הייתי ממליץ על סקווטים עקב לחץ תוך ביטני.
כל מי שקופץ וממליץ לאשה בהריון סקווט, אז שיחשוב לפני כן אם הוא מוכן לעמוד לתביעות באם היא תפיל את העובר והדוקטור יקבע שהתוכנית אימונים שנרשמה לה גרמה לכך.

וכן, זה קרה למתאמנת בחדר הכושר שבו עבדתי.

Deadlift
27-12-10, 17:04
תסתכלו כמה זקנים שהם קמים במוניות קשה להם לקום מהכיסא,והם צריכים להיעזר בלמשוך את הכיסא,או לבקש עזרה מאנשים. ברגע שיהיה להם את הכוח לרדת עד למטה בסקוואט ולעלות אפילו במשקל גוף,הם יסתדרו הרבה יותר ביום יום.

נ.ב:הייתה תקופה שאמא שלי לא יכלה לדרוך על הרגל בגלל שכאבה לה הברך בטירוף. היא עשתה סקוואטים ואני מאמין שזה אחת הסיבות שהיא כיום יכולה ללכת מרחקים ארוכים.

Fatboy
27-12-10, 17:06
תסתכלו כמה זקנים שהם קמים במוניות קשה להם לקום מהכיסא,והם צריכים להיעזר בלמשוך את הכיסא,או לבקש עזרה מאנשים. ברגע שיהיה להם את הכוח לרדת עד למטה בסקוואט ולעלות אפילו במשקל גוף,הם יסתדרו הרבה יותר ביום יום.

נ.ב:הייתה תקופה שאמא שלי לא יכלה לדרוך על הרגל בגלל שכאבה לה הברך בטירוף. היא עשתה סקוואטים ואני מאמין שזה אחת הסיבות שהיא כיום יכולה ללכת מרחקים ארוכים.

אמן

כל פעם שאני רואה זקנות שלא מסוגלות לקום מהכיסא באוטובוס, אני חושב: אם הם רק היו עושות אימוני כוח...

Ermac1122
27-12-10, 23:36

האם היא שברה מקביל? :1:

subzero1122
27-12-10, 23:47
סקווט הוא התרגיל הכי פונקציונלי בחיי היום יום.
לא הייתי מוריד אותו מתוכנית של מתאמן עקב גיל/מצב.
הייתי מוריד עומס, מגוון בסקווט עם משקוליות יד/סקווט כאשר נשענים על כדור פיטבול על הקיר.
או סתם תרגול של ישיבה על ספסל ולקום ממנו בלי עזרה של ידיים.

היתה לי מתאמנת בת 73, היתה דופקת סקווטים כמו אלופה.
כמובן שעם משקוליות של 4 קילו בכל יד. אבל זה שיפר לה את איכות החיים.

אין כלום נגד סקווט או כל תרגיל אחר,
הכל במינון מתאים.

לנשים בהריון לא הייתי ממליץ על סקווטים עקב לחץ תוך ביטני.
כל מי שקופץ וממליץ לאשה בהריון סקווט, אז שיחשוב לפני כן אם הוא מוכן לעמוד לתביעות באם היא תפיל את העובר והדוקטור יקבע שהתוכנית אימונים שנרשמה לה גרמה לכך.

וכן, זה קרה למתאמנת בחדר הכושר שבו עבדתי.

חחח אבל למה למאמנים תמיד יש את הקטע של להכניס כל מיני אביזרים מוזרים ודברים שלא צריך?
סקבט עם משקוליות זה יפה אם עושים עם משקוליות של 4 קילו, רוב האנשים הלא מאומנים לא מסוגלים להחזיק דאמבל של 10 קילו ביד לאורך זמן.

פיטבול זה אחד הדברים הכי מפגרים שנוצרו בחדר כושר ומי שמשתמש בו עושה את זה בשביל הפוזה נטו - להראות שהוא ממציא תרגילים וכל מיני חרטות.

מי שיכול שיעשה סקבט חופשי וזה הכל.

subzero1122
27-12-10, 23:48
אמן

כל פעם שאני רואה זקנות שלא מסוגלות לקום מהכיסא באוטובוס, אני חושב: אם הם רק היו עושות אימוני כוח...

הן לא רוצות לקום מהכסא שלא יתפוס להם אותו מישהו אחר