PDA

צפה בגרסא המלאה : מדוע למרימי משקולות אין היפרטרופיה משמעותית?

Ermac1122
25-12-10, 16:32
:sbb3::sbb3::sbb3::sbb3:

http://img690.imageshack.us/img690/9093/14113958.png

קפטן שלד
25-12-10, 16:38
ב0ר חמור ומשקלים כבדים מעריץ1

ח1צן
25-12-10, 16:43
מה לפני ומה אחרי?

Ermac1122
25-12-10, 16:48
שמאל לפני
ימין אחרי

subzero1122
25-12-10, 16:56
לא יודע מה אתם רוצים הכל שם שומן

Cuba
25-12-10, 17:02
ס1ס‏‎‏‎‏‏‎‏‎

!Demon!
25-12-10, 17:02
אתה מוזמן לחפש פה תמונות שלי..ואני לא הדוגמא הכי טובה..
עושה ab כל הזמן שאני מתאמן ,אה וגם התאמנתי שבוע שבוע כל הזמן בגלל הצבא שבשבוע בצבא אין משקולות והאוכל אז לא מתאמנים אולי קצת פקלים ומתח ומבחינת אוכל הדבר היחיד שזמין הוא לחם .אתה מקבל חזה עוף אחד או 2 אם אתה "מקומבן" ועדין עליתי מ65 ל97 ותתפלא יש לי גם קצת שריר ...

אה וגם אני לא עושה סקוואט כי לא התאפשר לי עם השירות ולא דדליפט..אז מה אני רץ להתלב שאין על AB..ובכלל איך אני גדל?

מתי תבינו שלא הכל מסתובב סביב ss ויש עוד תוכניות ולא כל אחד יתאמן עם אותה תוכנית ..
והויכוח שלכן מי יותר סוס מי יותר גבר זה סתם בזבוז זמן..
עדיף תתעסקו בעצמכם בשיפור האישי שלכם , ולא מי יותר טוב ממי...אנשים שמתחרים עושים פחות השוואות ניראה לי

lifton
25-12-10, 17:04
היית באחוז שומן נמוך יותר בabc בss העלת את אחוז השומן וכך גם את הגודל, טוב או לא טוב, תלוי למה אתה שואף.
כמו ש!Demon! אמר, מספיק עם ההשוואות של הSS לעומת פיצולים, אינדבדואלי לחלוטין שכל אחד יעשה מה טוב לו...

Cuba
25-12-10, 17:10
היית באחוז שומן נמוך יותר בabc בss העלת את אחוז השומן וכך גם את הגודל, טוב או לא טוב, תלוי למה אתה שואף.
כמו ש!demon! אמר, מספיק עם ההשוואות של הss לעומת פיצולים, אינדבדואלי לחלוטין שכל אחד יעשה מה טוב לו...

הוא שוקל 130 קילו נראה לך שבן אדם בלי שריר ורק שומן במשקל 130 קילו יראה ככה?

Ermac1122
25-12-10, 17:11
כמו ש!demon! אמר, מספיק עם ההשוואות של הss לעומת פיצולים, אינדבדואלי לחלוטין שכל אחד יעשה מה טוב לו...

כן, עליתי 60 קילו, מתוכם 59 שומן.

Ermac1122
25-12-10, 17:11
אה וזה חצי שנה של "אימוני כוח"

Ermac1122
25-12-10, 17:13
עושה ab כל הזמן שאני מתאמן ,אה וגם התאמנתי שבוע שבוע כל הזמן בגלל הצבא שבשבוע בצבא אין משקולות והאוכל אז לא מתאמנים אולי קצת פקלים ומתח ומבחינת אוכל הדבר היחיד שזמין הוא לחם .אתה מקבל חזה עוף אחד או 2 אם אתה "מקומבן" ועדין עליתי מ65 ל97 ותתפלא יש לי גם קצת שריר ...

אה וגם אני לא עושה סקוואט כי לא התאפשר לי עם השירות ולא דדליפט..אז מה אני רץ להתלב שאין על ab..ובכלל איך אני גדל?

מתי תבינו שלא הכל מסתובב סביב ss ויש עוד תוכניות ולא כל אחד יתאמן עם אותה תוכנית ..
עדיף תתעסקו בעצמכם בשיפור האישי שלכם , ולא מי יותר טוב ממי...אנשים שמתחרים עושים פחות השוואות ניראה לי

מעולם לא אמרתי שאתה לא גדל מתוכניות כאלה,
אבל אתה תגדל יותר מתוכניות שמבוססות על התקדמות ליניארית.

יניב צוות ישראלבודי
25-12-10, 18:53
איכסס

Ermac1122
25-12-10, 18:54
איכסס

http://num4u.co.il/files/article/11939035384056.jpg

njfgn jg
25-12-10, 19:24
תעלה תמונה של הציצי ואז כולם יבינו למה לא כדאי לעשות ss...

Alon332
25-12-10, 19:27
התקדמות יפה אבל השאלה האמיתית היא - האם כל ההיפרטרופיה הזו משמעותית?

Ermac1122
25-12-10, 19:45
תעלה תמונה של הציצי ואז כולם יבינו למה לא כדאי לעשות ss...
אחי זה הכל שריר מהבנץ' פרס.

התקדמות יפה אבל השאלה האמיתית היא - האם כל ההיפרטרופיה הזו משמעותית?
lol

טלסביון
25-12-10, 21:09
מה הגובה חבר?

Ermac1122
25-12-10, 21:10
195‏‏‏‏

!Demon!
25-12-10, 21:13
מעולם לא אמרתי שאתה לא גדל מתוכניות כאלה,
אבל אתה תגדל יותר מתוכניות שמבוססות על התקדמות ליניארית.

אני לא מבין גדול באימונים , אני לא יתווכח ..אבל לפי מה שאני יודע למישהו מתקדם להעלעת מסה תיהיה עדיפה תוכנית אחרת אבל כמו שאמרתי כל אחד ומה שטוב לו..
פשוט זה דפוק כל הויכוחים האלה וזה שמנסים להוכיח רק ss וזהו..

Ermac1122
25-12-10, 21:21
אני לא מבין גדול באימונים , אני לא יתווכח ..אבל לפי מה שאני יודע למישהו מתקדם להעלעת מסה תיהיה עדיפה תוכנית אחרת אבל כמו שאמרתי כל אחד ומה שטוב לו..
פשוט זה דפוק כל הויכוחים האלה וזה שמנסים להוכיח רק ss וזהו..

אנחנו לא מנסים להוכיח כאן את ss.
Ss זו סה"כ תוכנית לתקופה קצרה (אתה לא יכול כל החיים להעלות משקל מאימון לאימון אחרת הסקוואט היה 400 קילו)

ההגיון הוא פשוט,
להוסיף משקל מאימון לאימון (התקדמות ליניארית, על זה התוכניות מבוססות) = להוסיף מסה.
לא הגיוני לעשות אימונים של abcd ולהתקדם אולי פעם בחודש וגם זה לא בטוח, כי אין כאן את התכנון הליניארי, וחוסר התאששות כי לרוב התוכניות האלה מכילות עשרות תרגילים שנלקחו מexrx אגב.

subzero1122
25-12-10, 21:27

אה וגם אני לא עושה סקוואט כי לא התאפשר לי עם השירות ולא דדליפט..אז מה אני רץ להתלב שאין על ab..ובכלל איך אני גדל?

זה אומר שיש לך גנטיקה טובה.

מכל דבר אפשר להתקדם, ההבדלים הם הזמן והכמות.
מי שרוצה לגדול בלי סקבט ודדליפט יצטרך לעבוד הרבה הרבה יותר זמן כדי להשיג את התוצאות שהיה משיג בלי.

!Demon!
25-12-10, 21:44
אנחנו לא מנסים להוכיח כאן את ss.
Ss זו סה"כ תוכנית לתקופה קצרה (אתה לא יכול כל החיים להעלות משקל מאימון לאימון אחרת הסקוואט היה 400 קילו)

ההגיון הוא פשוט,
להוסיף משקל מאימון לאימון (התקדמות ליניארית, על זה התוכניות מבוססות) = להוסיף מסה.
לא הגיוני לעשות אימונים של abcd ולהתקדם אולי פעם בחודש וגם זה לא בטוח, כי אין כאן את התכנון הליניארי, וחוסר התאששות כי לרוב התוכניות האלה מכילות עשרות תרגילים שנלקחו מexrx אגב.

נכון , להתחלה אולי התוכנית הזאת תיהיה אפילו הטובה ביותר, אבל בשלבים מאוחרים יותר שאתה בעל מסת שריר מכובדת והמטרה שלך אחרת אולי תוכנית מסוג זה לא יתאימו לך ואולי כן..
שוב אני לא מתווכח או אומר שתוכניות אחרות יותר טובות או משהו כזה פשוט עושה רושם ממה שאנשים פה אומרים שרק זה עובד ורק עם זה אפשר להתקדם וכל מי שעושה פיצולים הוא אידיוט ואפס גמור..וזה פשוט לא נכון
סאבזירו ,לגבי הדדליפט וסקוואט מסכים איתך ,גם אני חושב שהתרגילים האלה מומלצים ביותר .

lifton
25-12-10, 21:58
"הוא שוקל 130 קילו נראה לך שבן אדם בלי שריר ורק שומן במשקל 130 קילו יראה ככה? "

"כן, עליתי 60 קילו, מתוכם 59 שומן. "

שניכם צריכים לעבוד על הבנת הנקרא שלכם, איפה כתבתי שהוא עלה רק שומן?
גם אם עלית 60 קילו זה יפה אבל רואים שיש לך אחוז שומן גבוה, זו עובדה, שתתחטב תגלה עד כמה צברת שומן ביחס לשריר.

subzero1122
25-12-10, 22:00
"הוא שוקל 130 קילו נראה לך שבן אדם בלי שריר ורק שומן במשקל 130 קילו יראה ככה? "

"כן, עליתי 60 קילו, מתוכם 59 שומן. "

שניכם צריכים לעבוד על הבנת הנקרא שלכם, איפה כתבתי שהוא עלה רק שומן?
גם אם עלית 60 קילו זה יפה אבל רואים שיש לך אחוז שומן גבוה, זו עובדה, שתתחטב תגלה עד כמה צברת שומן ביחס לשריר.

ההבדל בין 20 אחוז שומן על 130 קילו לבין 20 אחוז שומן על 80 קילו הוא כמו ההבדל בין תל אביב לעזה: אין מקום להשוואה!

Ermac1122
25-12-10, 22:08
ההבדל בין 20 אחוז שומן על 130 קילו לבין 20 אחוז שומן על 80 קילו הוא כמו ההבדל בין תל אביב לעזה: אין מקום להשוואה!

:):):):)

Scylla
25-12-10, 22:33
אני אישית מבסוט מאיך שהמעבר לאימוני כוח השפיעו עלי ויזואלית למרות שלמען האמת קיבלתי את הרושם שדווקא הידיים היו גדולות יותר בפיצוילם אבל תכלס זה לא כזה מעניין אותי

Ermac1122
25-12-10, 22:39
אני אישית מבסוט מאיך שהמעבר לאימוני כוח השפיעו עלי ויזואלית למרות שלמען האמת קיבלתי את הרושם שדווקא הידיים היו גדולות יותר בפיצוילם אבל תכלס זה לא כזה מעניין אותי

כי הפסקת לפמפם.
אחרי התקופה הזו שעברת (ואתה עדיין עובר כרגע), תחזור לשבוע לפימפומים שהיית עושה
ותיראה את ההבדל.

lifton
25-12-10, 22:44

לא עשיתי השוואה. אין פה ויכוח, אין לי מושג מה אחוז השומן שלו.
ואני יודע שמחינת יחס של אחוז שומן למשקל אין פה בכלל מקום להשוואה.

Cuba
25-12-10, 23:26
לא עשיתי השוואה. אין פה ויכוח, אין לי מושג מה אחוז השומן שלו.
ואני יודע שמחינת יחס של אחוז שומן למשקל אין פה בכלל מקום להשוואה.

אתה באמת חושב שה40 קילו שהוא העלה זה הרוב שומן?

ח1צן
25-12-10, 23:33

אתה עושה את התוכנית הכי קקה שקיימת לפלג גוף עליון.
שתתחיל לתת נפח אמיתי בלחיצות ומתח תקבל ידיים של בילדר

lifton
26-12-10, 00:13
אתה באמת חושב שה40 קילו שהוא העלה זה הרוב שומן?

לא. ודיי עם זה. לא הבנת אותי וזה סתם ויכוח מיותר.

Cuba
26-12-10, 00:40
לא. ודיי עם זה. לא הבנת אותי וזה סתם ויכוח מיותר.

אז תסביר את עצמך

lifton
26-12-10, 00:46
רק התכוונתי שבתמונה של הABC הוא נראה על אחוז שומן נמוך יותר מאשר בתמונה מהSS ,זהו.
זאת אומרת שנכון שהוא גדל אבל צבר יותר שומן בSS מאשר בabc.

!Demon!
26-12-10, 00:51
רק התכוונתי שבתמונה של הABC הוא נראה על אחוז שומן נמוך יותר מאשר בתמונה מהSS ,זהו.
זאת אומרת שנכון שהוא גדל אבל צבר יותר שומן בSS מאשר בabc.

אל תיהיה מצחיק...
אתה באמת חושב שזה הבדל של תוכנית מה שגרם לאחוז שומן שלו ?
תעשה מסה רצינית פעם אחת גם על abcw ותיראה שלא תישאר על אחוז שומן שהיית עם יד 30..
ואני אומר לך את זה בתור "בילדר" כמו שאומרים פה

lifton
26-12-10, 23:08
וואו..לא התכוונתי לתוכנית אימונים שלו, עשיתי מסה וכרגע אני במסה עברתי מabc לss ולא עליתי באחוז שומן, ידוע לי, כולה התכוונתי שעובדתית הוא עלה באחוז שומן בלי קשר למה הוא אכל כמה ואיזו תוכנית הוא עושה, יש?

eatinpie
26-12-10, 23:24
כי הפסקת לפמפם.
אחרי התקופה הזו שעברת (ואתה עדיין עובר כרגע), תחזור לשבוע לפימפומים שהיית עושה
ותיראה את ההבדל.

מה זה לפמפם?

DannyC
27-12-10, 10:58
מה זה לפמפם?

http://mydeathspace.com/vb/images/smilies/mds/BananaFuck.gif

Ermac1122
27-12-10, 13:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

daniel maron
27-12-10, 15:09
ermac- יש לך נתונים של סלקטור מפלץ, עזוב שטויות לך תעשה שמירה על אישים חשובים\מחסל :-)
חח סתם אחלה גב!
מעניין כמה דדליפט\סקוואט\בנץ'\פרס שלך? וכמה זמן אתה מתאמן? כל הכבוד..

Ermac1122
27-12-10, 15:10
ermac- יש לך נתונים של סלקטור מפלץ, עזוב שטויות לך תעשה שמירה על אישים חשובים\מחסל :-)
חח סתם אחלה גב!
מעניין כמה דדליפט\סקוואט\בנץ'\פרס שלך? וכמה זמן אתה מתאמן? כל הכבוד..

דדליפט 200 ל-3
בנץ' פרס 140 ל-3
סקוואט 210 ל-2
מתאמן ב"אימוני כוח" (התחלתי קודם SS) חצי שנה.

אני זה No Troll אגב.

dethMAN
27-12-10, 18:40

עדיף תתעסקו בעצמכם בשיפור האישי שלכם , ולא מי יותר טוב ממי...
ח"ח על המילים האלה.

בקשר לנושא -רואים שינוי מעולה אחי, תמשיך ככה.