PDA

צפה בגרסא המלאה : !Demon! מעדכן.אמצע מסה 95 קילו

!Demon!
25-12-10, 21:54
סתם תמונה מהיום ...אני כרגע על 95 קילו.180
לא מאמן רגליים כי לא מתאפשר.
תמונה מהיום:

http://i52.tinypic.com/ayv91u.jpg

mike the strike
25-12-10, 22:02
אתה סוס. כול הכבוד..כמו שאמרת בעבר המבנה גוף
שלי ושלך דומה וגם הגובה..התמונה הזאת גורמת לי לרצות להתחיל כבר מאסה!!
לצערי בגלל עבודה בחודש הקרוב לא יתאפשר,אבל נתת מוטיבציה =]

prist
25-12-10, 22:03
מטורףף אחי וסחטיין על ההתמדה איך מסתדר לך האימונים בצבא? וכמה יד?

!Demon!
26-12-10, 00:39
תודה חברה :))
ואללה אני השתחררתי לפני חודש וחצי אבל ששירתתי זה היה די קשה כי שבוע אתה בבסיס בלי חדר כושר ובלי אוכל נורמלי רק לחם יש לך זמין ושבוע בבית מתאמן..שנה הייתי תקוע על 82 אחרי זה התחלתי לתחון יותר ולעט לעט עליתי ...השתחררתי חשבתי יהיה יותר טוב אבל באזרחות אתה מגלה כמו שמייק אמר שיש עבודה שגם מפריע להתאמן..
אבל מה לעשות לעט לעט עולים
יד לא יודע לא מדדתי

יהושע
26-12-10, 01:06
יפה מאוד אחי

קפטן שלד
26-12-10, 01:12
לא מחפש לעצבן, באמת מתעניין במה אתה עובד שאתה לא יכול לאמן רגליים?

!Demon!
26-12-10, 01:16
חח בכיף ,אני יענה
כרגע אין לי עדין עבודה קבוע אבל העבודות שאני עובד מפעלים \מחסנים ...עובד סביבות ה10 שעות ביום על הרגליים , גם אם לא יוצא להרים הרבה אצלי אישית אני חוזר הרגליים מתות כולל הגב התחתון...
אני מנסה להסתדר בעבודה אחרת שבא יושבים אם ילך אני יתחיל לאמן גם רגליים בכיף

lifton
26-12-10, 01:16
ענקק..פשוט סוס!..

כמה זמן אתה מתאמן?

קפטן שלד
26-12-10, 01:19
חח בכיף ,אני יענה
כרגע אין לי עדין עבודה קבוע אבל העבודות שאני עובד מפעלים \מחסנים ...עובד סביבות ה10 שעות ביום על הרגליים , גם אם לא יוצא להרים הרבה אצלי אישית אני חוזר הרגליים מתות כולל הגב התחתון...
אני מנסה להסתדר בעבודה אחרת שבא יושבים אם ילך אני יתחיל לאמן גם רגליים בכיף

שוב, לא רוצה לעצבן, אבל גם אני עבדתי בעבודות שדורשות עמידה על הרגליים במשך שעות והעברת דברים בעלי משקל ממקום למקום. אומנם לא 10 שעות, באיזור ה5-8 שעות ביום, אבל הצלחתי לשלב את האימונים.

תנסה לסדר את השבוע ככה שלפחות יום אחד יש לך להתאמן נורמלי, לא מאמין שלא תמצא יום כזה...

!Demon!
26-12-10, 01:30
שוב, לא רוצה לעצבן, אבל גם אני עבדתי בעבודות שדורשות עמידה על הרגליים במשך שעות והעברת דברים בעלי משקל ממקום למקום. אומנם לא 10 שעות, באיזור ה5-8 שעות ביום, אבל הצלחתי לשלב את האימונים.

תנסה לסדר את השבוע ככה שלפחות יום אחד יש לך להתאמן נורמלי, לא מאמין שלא תמצא יום כזה...

לא מתעצבן זה בסדר ...פשוט שתבין אני באמת לא אחד שמחפש לחפף או משהו כזה ...אני גם שאני בא ב 7-8 הביתה וקם ב 6 הולך להתאמן , אבל רגליים אני לא יצליח לאמן כמו שצריך...אולי אתה יכלת ואצלי זה שונה...גם אם אני יעשה אימון בשבת אני כמה ימים יהיה תפוס ואחרי זה לא יודע איך אני יעבוד..
בכל מקרה זה לא סוף העולם , לפחות בשבילי ,זה שאני מתפתח בפלג גוף העליון ומרוויח כסף כבר טוב

קפטן שלד
26-12-10, 02:02
לא מתעצבן זה בסדר ...פשוט שתבין אני באמת לא אחד שמחפש לחפף או משהו כזה ...אני גם שאני בא ב 7-8 הביתה וקם ב 6 הולך להתאמן , אבל רגליים אני לא יצליח לאמן כמו שצריך...אולי אתה יכלת ואצלי זה שונה...גם אם אני יעשה אימון בשבת אני כמה ימים יהיה תפוס ואחרי זה לא יודע איך אני יעבוד..
בכל מקרה זה לא סוף העולם , לפחות בשבילי ,זה שאני מתפתח בפלג גוף העליון ומרוויח כסף כבר טוב

חחחחחחח בכיף אחי איך שבא לך, אני סתם דפקט שלא הייתי מסוגל להפסיק. אגב כסף, מה שמשלמים לאנשים בגילנו זה לא כסף זה עבודה בהתנדבות אלא אם יש לך פרוטקציה או שעשית מסלול מיוחד בצבא (רמז: זה לא מסלול קרבי, עוד רמז: עשית קצת יותר מ3 שנים, עוד רמז: בחו"ל היית מרוויח כפול)

!Demon!
26-12-10, 02:06
חחחחחחח בכיף אחי איך שבא לך, אני סתם דפקט שלא הייתי מסוגל להפסיק. אגב כסף, מה שמשלמים לאנשים בגילנו זה לא כסף זה עבודה בהתנדבות אלא אם יש לך פרוטקציה או שעשית מסלול מיוחד בצבא (רמז: זה לא מסלול קרבי, עוד רמז: עשית קצת יותר מ3 שנים, עוד רמז: בחו"ל היית מרוויח כפול)

חח כה חופשי...והבנתי תרמזים וכמעט הצלחתי להגיע לאחד מהמסלולים האלה אבל כמעט כמו שאתה יודע לא נחשב פה בסוף בזבזתי 3 שנים סתם ומה שעשיתי בצבא אני ירוויח איתו 21 בשעה ו8 שעות עבודה...
כה שאין מה לעשות חייב לעבוד אפילו אם זה להקריב פה ושם אנחנו לא בני 15 כבר...

subzero1122
26-12-10, 02:07
אחי אם אתה לא מקריב אתה לא בנוי לתחום!

קפטן שלד
26-12-10, 02:07
חח כה חופשי...והבנתי תרמזים וכמעט הצלחתי להגיע לאחד מהמסלולים האלה אבל כמעט כמו שאתה יודע לא נחשב פה בסוף בזבזתי 3 שנים סתם ומה שעשיתי בצבא אני ירוויח איתו 21 בשעה ו8 שעות עבודה...
כה שאין מה לעשות חייב לעבוד אפילו אם זה להקריב פה ושם אנחנו לא בני 15 כבר...

אחי אני גר אצל ההורים חסכתי 7 חודשים כסף ותוך חודשיים וחצי הכל הולך כאפוט על לימודים ותשלומים בסיסיים כמו אוכל וזה עוד בלי להחזיק דירה ורכב. ת'מבין ת'מצב שלנו? אעלק טיול לחו"ל, אני אצטרך למכור איברים פנימיים כדי לטוס לחו"ל.

!Demon!
26-12-10, 02:21
אחי אני גר אצל ההורים חסכתי 7 חודשים כסף ותוך חודשיים וחצי הכל הולך כאפוט על לימודים ותשלומים בסיסיים כמו אוכל וזה עוד בלי להחזיק דירה ורכב. ת'מבין ת'מצב שלנו? אעלק טיול לחו"ל, אני אצטרך למכור איברים פנימיים כדי לטוס לחו"ל.

כוסומו המדינה הזאת!!!!!
רוצה לחיות כמו באמריקת פאי , לזיין כל יום לשחק פוטבול ולסיים תואר בהצטיינות!!

Ermac1122
26-12-10, 02:33
תכלס אם היית מאמן רגליים היית שוקל לפחות 10 קילו יותר.

מסה טובה, בהצלחה בהמשך.

lifton
26-12-10, 04:08
אני לא מתכוון להציק ,רק מסכרן אותי כמה זמן את מתאמן..עם התקופה של הצבא..

!Demon!
26-12-10, 10:01
תכלס אם היית מאמן רגליים היית שוקל לפחות 10 קילו יותר.

מסה טובה, בהצלחה בהמשך.

:))

lifton
מצטער ששכחתי אותך :)
מתאמן מעל 3 שנים...לפי הצבא התאמנתי בלי שום ידע , עם התגשויות בתוכית וחשבתי שטונה אחרי אימון תעשה תעבודה.
ואז 3 שנים צבא שבוע שבוע אימונים.

lifton
26-12-10, 12:20
הבנתי, בהצלחה בהמשך.

ולפי הרמזים ששלד הביא פה חשבתי לעצמי אם יש מסלול לבודיבילדרים בצבא (?!?!?)..כאחד שמאוד מרעל על הצבא, לא שמעתי על זה אף פעם..

!Demon!
26-12-10, 12:27
הבנתי, בהצלחה בהמשך.

ולפי הרמזים ששלד הביא פה חשבתי לעצמי אם יש מסלול לבודיבילדרים בצבא (?!?!?)..כאחד שמאוד מרעל על הצבא, לא שמעתי על זה אף פעם..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כן אחרי זה תופיע מול החיזבלה וכולם יראו תגוף שך ויכנעו לישראל...אין מסלול לבדיבילדרים :):):):)

אחי אם אתה לא מקריב אתה לא בנוי לתחום!

מה הכוונה?

lifton
26-12-10, 12:59
סתם אחי, זה היה בצחוק.

!Demon!
26-12-10, 13:13
סתם אחי, זה היה בצחוק.

:Embarrassment::Embarrassment:
יצאתי טמבל

oRis
26-12-10, 18:13