PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה צ'יטינג אפשר לאכול בחיטוב ?

ziong
26-12-10, 13:39
אני בחיטוב כבר חודשיים ולא אוכל מתוק אפילו לא פרי ואני חייב לפרגן לעצמי באיזה צ'יטינג אני יכול לאכול המבורגר טוב ככה איזה 200 300 גר' ?

Melamed
26-12-10, 15:14
רק המבורגר?
תתפרע על הכל זה כולה יום אחד תאכל מה שתמיד רצית אל תתפשר
אנשים לוקחים את הדברים בקיצוניות רבה מדי, בסה"כ אנחנו חיים ואוכל זה אחד מההנאות בחיים שלנו תאכל מה שבא לך ומה שאתה רוצה לא יקרה כלום מיום אחד תאמין לי.

תהנה!

רותם חלימי
26-12-10, 15:55
אחי שהייתי בחיטוב דפקתי פעם ב10 יום שיפודי התיקווה סלטים לאפות חומוס בשר ועוד בסוף קינוח בקלאוות וזה צ'יט!

Nothin_BuT_A_Peanut
26-12-10, 17:44
תלוי איך המצב שלך,בחיטוב. אם אתה על 50-70 גרם פחמימה כבר קרוב לחודש. ואתה אוכל מסודר ומשקיע. אז לך על זה. אם אתה רק מתחיל תתקופה של ה50-70 אני אישית לא ממליץ לך(אני מדבר מניסיון כי את התפריט שלי לחיטוב רשם לי מישהו שמבין ויש לו קשרים עם מתחרים ומקצוענים מהארץ).

ziong
26-12-10, 18:26
אני עוד שבוע מתחיל את השלב השלישי של החיטוב ואני גם לוקח פגישות מפה

daniel maron
26-12-10, 21:46
לך על זה, יום אחד מתוך עשרה ימים של העמסת פחמימות אתה צריך לדפוק צ'יט.. זה טוב למנטליות שלך שלא תשתגע ויהיה לך הרבה יותר מוטיבציה ותמריץ להמשיך, וגם זה טוב למטבוליזם אתה תרד עוד ככה..

Cuba
26-12-10, 22:26
סתם שאלה למה אתם חושבים שהמבורגר זה צ'יט? בשר זה דבר מאוד חשוב בחיטוב
הרבה חלבון ושומן ומלא בויטמינים

ziong
27-12-10, 00:01
עשיתי את זה התפרעתי אין אבל אני נהיה לי אופי כזה אני די גאה בעצמי אכלתי חזה עוף 400 גרם בלחמניה.

daniel maron
27-12-10, 14:58
מי צריך הרבה שומן בחיטוב????
גרם שומן-9 קלוריות.. ממש שימושי אה?!
עדיף להוסיף חלבון!

Ermac1122
27-12-10, 15:14
מה הקשר?
אני בחיטוב צריך 3000 קלוריות, אז מה הבעיה ש260 גרם יבואו מחלבון, נניח עוד 150 מפחמימות והשאר משומן?
למה לכתוב שטויות?

daniel maron
27-12-10, 15:28
מה שטויות?! לא עדיף שתאכל 300-350 חלבון, 200-150 פחמימה והשאר משומן? בן אדם אתה שוקל 130 ק"ג ואתה מתאמן חזק אני מאמין [בחיטוב פלוס אירובי] אתה באמת חושב שמספיק לך 2 גרם חלבון לכל קילו בגוף כשאתה בדיאטה?

Ermac1122
27-12-10, 15:36
בשלבים הראשונים של חיטוב (גרעון קל) לא צריך יותר מ-2 גרם לכל קילו.
וגם אם נקח את מה שאתה אמרת
300 גרם חלבון + 150 גרם פחמימה = 1800 קלוריות
נותרו 1200 משומן = 133 שומן
אבל שומן זה משמין, לא?

Deadlift
27-12-10, 17:08
בשלבים הראשונים של חיטוב (גרעון קל) לא צריך יותר מ-2 גרם לכל קילו.
וגם אם נקח את מה שאתה אמרת
300 גרם חלבון + 150 גרם פחמימה = 1800 קלוריות
נותרו 1200 משומן = 133 שומן
אבל שומן זה משמין, לא?

למען האמת להפך,הם ממליצים עד גרם שומן לכל קיול בגוף.

Ermac1122
27-12-10, 23:29
למען האמת להפך,הם ממליצים עד גרם שומן לכל קיול בגוף.

מי "הם"?

Nothin_BuT_A_Peanut
27-12-10, 23:51

יש להכין בשר מבושל, או אפוי בתנור ודל בשומן, ויש להכין בשמן אחושרמוטה.
ומאיפה הבאתה ת'שטות הזאת שהמבורגר מלא בשמן חיוני? אולי ל ss לא לחיטוב.

Ermac1122
28-12-10, 09:10
גם לחיטוב.

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 10:07
מכיר ת'חיטובים שלכם, ילדי ss אוכלים 5 גרם שומן לכל קג בגוף ו1.5 חלבון.

zvika_zzz
28-12-10, 10:08
בחיטוב עדיף לקצת מקורות רזים מלאים בחלבון כגון טונה /עוף ולא בקר שהוא בשר שמן יותר

Ermac1122
28-12-10, 10:35
ומגיעים לתוצאות.
ו"ילדי ss" כמה רמות מעליך מבחינת כוח ומסה.

בחיטוב עדיף לקצת מקורות רזים מלאים בחלבון כגון טונה /עוף ולא בקר שהוא בשר שמן יותר

אתם שניכם מדברים שטויות ואין לכם מושג.
כל עוד אתה בגרעון קלורי, אתה תרד במשקל
גם אם אתה אוכל 600 גרם שומן ביום.

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 11:19
מה אתה אומר יא חכם? אם הגוף שלך דורש ביום 2500 קלוריות נגיד. ואכלתה 2 גלידות. שה יוצא נגיד 1500 קלוריות, אתה עדיין תתחטב? (נראלי אתה לא יודע מה משמעות המילה חיטוב, חיטוב זה לא סתם להוריד משקל, כי לרדת במשקל אתה יכול גם להוריד 5 קילו נוזלים ו2 קילו שריר, אבל השומן ישאר).

manzor
28-12-10, 11:22
מה אתה אומר יא חכם? אם הגוף שלך דורש ביום 2500 קלוריות נגיד. ואכלתה 2 גלידות. שה יוצא נגיד 1500 קלוריות, אתה עדיין תתחטב? (נראלי אתה לא יודע מה משמעות המילה חיטוב, חיטוב זה לא סתם להוריד משקל, כי לרדת במשקל אתה יכול גם להוריד 5 קילו נוזלים ו2 קילו שריר, אבל השומן ישאר).

אם הוא יוסיף עוד 120 גרם חלבון שזה 500 קלוריות(ממשהו דל שומן) הוא יתחטב:cool:
בשביל להוריד בשומן ולשמר מסת שריר צריך כמות חלבון מסוימת, אז כן לא משנה מה תאכל בתנאי שתכניס מספיק חלבון...

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 11:26
שמע אבאל'ה יש דברים שאתה לא יודע, לאכל 2 גלידות ו500 גרם בשר בחיטוב והוא יתחטב? שן על האף!

manzor
28-12-10, 11:29
שמע אבאל'ה יש דברים שאתה לא יודע, לאכל 2 גלידות ו500 גרם בשר בחיטוב והוא יתחטב? שן על האף!

מר בוטן מספיק עם ההטרלות, מישהו אמר 500 גרם בשר? כן הוא יאכל 2 גלידות, 500 קלורית מ4 קופסאות טונה(סתם דוגמא) שזה 120 גרם חלבון וכן הוא יתחטב.

Ermac1122
28-12-10, 11:56

אתה בלבלן ביצים.
הכוונה היא בהנחה שאתה מכניס את כמות החלבון הדרושה,
כן, גם עם 2 קילו בשר טחון אפשר להתחטב, מה דעתך?

Melamed
28-12-10, 14:16

אני חושב שאתה זה שצריך ללכת לישון במקום לבלבל פה את המוח.

ניגרי ענק
28-12-10, 17:03
העמדה שלי היא שכאשר אדם נמצא בתוכנית חיטוב, כדאי שיידבוק בה ושתהייה הגיונית ומתודית, גם כדי ליצור לעצמו אווירה של משמעת.
בחיטוב יש מאכלים שלא נוגעים בהם כי הם לא חלק מהתוכנית.
האם תוכל להתחטב מכל מיני ג'אנקים בתנאי שהפחתת אוכל מארוחות אחרות?
אולי.
אבל אם תפחית אוכל מארוחות אחרות קרוב לוודאי שתיצור לעצמך כל מיני "בורות" שאתה לא מעוניין בהם.
העצה שלי היא לא להתחכם.
לגבי צ'יט, בכל דיאטה מומלץ פעם בשבוע, עשרה ימים לאכול ארוחה אחת מפנקת, אין בזה שום רע, ובוודאי אין סיבה להגביל את עצמכם, אם אין איזושהי מטרה מקצועית בתאריך יעד מקובע.
והעיקר: הרבה הרבה הרבה אירובי!
בהצלחה.

Ermac1122
28-12-10, 20:20
העמדה שלי היא שכאשר אדם נמצא בתוכנית חיטוב, כדאי שיידבוק בה ושתהייה הגיונית ומתודית, גם כדי ליצור לעצמו אווירה של משמעת.
בחיטוב יש מאכלים שלא נוגעים בהם כי הם לא חלק מהתוכנית.
האם תוכל להתחטב מכל מיני ג'אנקים בתנאי שהפחתת אוכל מארוחות אחרות?
אולי.
אבל אם תפחית אוכל מארוחות אחרות קרוב לוודאי שתיצור לעצמך כל מיני "בורות" שאתה לא מעוניין בהם.
העצה שלי היא לא להתחכם.
לגבי צ'יט, בכל דיאטה מומלץ פעם בשבוע, עשרה ימים לאכול ארוחה אחת מפנקת, אין בזה שום רע, ובוודאי אין סיבה להגביל את עצמכם, אם אין איזושהי מטרה מקצועית בתאריך יעד מקובע.
והעיקר: הרבה הרבה הרבה אירובי!
בהצלחה.

אתה רואה בעיה בלאכול בשר טחון בחיטוב?

!Demon!
28-12-10, 20:26
מומלץ לאכול יותר חלבון מפי 2 בחיטוב
עם שומן אין בעיה בחיטוב
פחמימות מומלץ כמה שפחות , מהרבה סיבות תקראו למשל על שיטת cc...אחת הדוגמאות שם היא אינסולין שמדכא ליפוליזה-שריפת שומן.אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים...
אפשר גם לאכול בורקסים בחיטוב ולהתחטב...

Melamed
28-12-10, 20:43
עם שומן אין בעיה בחיטוב
פחמימות מומלץ כמה שפחות , מהרבה סיבות תקראו למשל על שיטת cc...אחת הדוגמאות שם היא אינסולין שמדכא ליפוליזה-שריפת שומן.אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים...
אפשר גם לאכול בורקסים בחיטוב ולהתחטב...

ביום שאנשים יבינו את זה הנינים של הנינים שלי יחיו פה.
וחבל שאנשים לא קולטים את זה אני רואה תפריטים של דיאטניות ופשוט בא לי לרצוח אותם.
"עד כף שמן זית ביום"
"אין לאכול אוכל מטוגן"
לא לאכול דברים משמינים"
"קוטג' 1%, חלב 1%, יוגורט 0%"
פשוט להרוג אותם!

Ermac1122
28-12-10, 20:57
עם שומן אין בעיה בחיטוב

לגבי הפחמימות,
אתה חושב שעדיף כבר עם כניסה לחיטוב לרדת מתחת לכמות מסויימת?
בעקרון יש הורמונים תלויי פחמימה ולא ניראה לי חכם לרדת לכמות נמוכה כבר עם תחילת החיטוב.

Melamed
28-12-10, 20:59
שים לב למה שהוא כתב "אבל גם זה משמעותי יותר באחוזי שומן נמוכים... "

זאת אומרת לא בתחילת החיטוב, ברגע שאתה תקוע תמיד עדיף להוריד קלוריות מפחמימות ואם אתה מתכנן להגיע לאחוז שומן נמוך יותר תצטרך לצמצם עוד יותר בפחמימות.(אני מאמין שאתה מכיר את שיטת ה cc)

ח1צן
28-12-10, 21:03
תגיד
יש מצב שאתה תנמק את מה שאתה רושם, כדי שאולי יום אחד אני יקרא הודעה שלך ולא ישפך על הרצפה מצחוק מרוב שאתה משפיל את עצמך?

!Demon!
28-12-10, 21:07
לגבי הפחמימות,
אתה חושב שעדיף כבר עם כניסה לחיטוב לרדת מתחת לכמות מסויימת?
בעקרון יש הורמונים תלויי פחמימה ולא ניראה לי חכם לרדת לכמות נמוכה כבר עם תחילת החיטוב.

אפשר גם ישר להתחיל עם 50 אבל למה ?סתם לענות את עצמך..כמובן יש יוצא מהכלל היה פה אחד שאמר שיותר קל לו 50 פחמימה מ400 אז בכיף...
בעיקרון כמו שאמרתי באחוזים גבוההים שהם בדרך כלל 13 ומעלה אין צורך בדל פחמימה..כי עד באחוז שומן הז בערך אין בעיה של ניוד שומן , האינסולין המופרש פחות מפריע אם בכלל..
יש מחקרים שמראים שבאחוזים גבוהים דיאטה דלה בפחמימה ולא דלה הביאו לאותה תוצאה..
באחוז נכון או במצב שבאמת נתקעת הורדת קלוריות ולא עוזר כמו שמלמד אמר ,דל פחמימה יכול לעזור ...הרי מה גם העיקרון של כל השורפים החוקיים לא חוקיים בגדול, חוץ מהאנרגיה , לעודד שריפה של שומן עיקש ובכך למזר את שריפת השריר.אבל משתמש חכם ישתמש בזה לשירפת שומןעיקש באחוזים נמוכים.
בגלל זה נגיד לא יהיה הכי יעיל להשתמש בהם ב20 אחוז שומן כי גם ככה לא בעיה להתחטב באחוזים כאלה.

יאללה איך חפרתי לא מתאים לי :)

Cuba
28-12-10, 22:07

אויש כמה שאתה מטומטם....

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 23:12
אויש כמה שאתה מטומטם....

סע לאכל קובה יא מכוער.

ניגרי ענק
28-12-10, 23:17
אתה רואה בעיה בלאכול בשר טחון בחיטוב?

בשגרה של חיטוב זה בוודאי לא מומלץ.
בגדול אני חושב שלא צריך להתחכם. חיטוב זו עבודה קשה וסיזיפית, מי שמחפש להתפנק וליהנות מאוכל בחיטוב, לא יצליח לדעתי לקבל תוצאה אמיתית: אין כאן קסמים.
לפעמים עדיף להשאיר את היצירתיות לתחומים אחרים.
זה קשה, אין חוכמות אך תמיד תזכרו שמפתח גוף אמיתי נבחן ביכולת שלו לעמוד בדיאטה.
בהצלחה.

Ermac1122
28-12-10, 23:24
בשגרה של חיטוב זה בוודאי לא מומלץ.
בגדול אני חושב שלא צריך להתחכם. חיטוב זו עבודה קשה וסיזיפית, מי שמחפש להתפנק וליהנות מאוכל בחיטוב, לא יצליח לדעתי לקבל תוצאה אמיתית: אין כאן קסמים.
לפעמים עדיף להשאיר את היצירתיות לתחומים אחרים.
זה קשה, אין חוכמות אך תמיד תזכרו שמפתח גוף אמיתי נבחן ביכולת שלו לעמוד בדיאטה.
בהצלחה.

אני ממש ממש לא מדבר על פינוקים או הנאה כזו או אחרת.
בשר טחון זה אחלה מקור לחלבון ושומנים ומלא בויטמינים,
למה לא לאכול אותו בחיטוב?

ניגרי ענק
28-12-10, 23:36
אין לי ממש תשובה מלומדת.
לא ראיתי בשום תפריט בשר טחון בחיטוב, והאמן לי שראיתי תפריטים של הטובים ביותר: גיל גרנות, סטאס, דודי ששון.
בדרך כלל בשר זה חזה עוף, הקיצוניים דוגלים גם בהודו.
אני מאמין בתפריטים שניסיתי כי הם הביאו אותי בדרך כלל למטרה.

Cuba
29-12-10, 00:01
אין לי ממש תשובה מלומדת.
לא ראיתי בשום תפריט בשר טחון בחיטוב, והאמן לי שראיתי תפריטים של הטובים ביותר: גיל גרנות, סטאס, דודי ששון.
בדרך כלל בשר זה חזה עוף, הקיצוניים דוגלים גם בהודו.
אני מאמין בתפריטים שניסיתי כי הם הביאו אותי בדרך כלל למטרה.

תפריט זה דבר שונה אצל כל אחד
וכל אחד אוהב משהו אחר
אבל בעקרון חיטוב זה עניין קלורי אם הגעת למספיק חלבון שומן פחממה קלוריות מה זה משנה איך.?

Scylla
29-12-10, 00:15

אתה מוזמן לבדוק את התמונות סוף חיטוב שלי ותשאל את יאיר והשלד איך הייתה הארוחה שלי איתם בחיטוב...

ח1צן
29-12-10, 16:13
שמע בוטן אני מרחם עליך, אם כל החרא שאתה אוכל ולפני חודש רשמת שאתה 83 קילו על 18% שומן ומתאמן יותר משנה וחצי... עצוב מאוד.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:23
שמע בוטן אני מרחם עליך, אם כל החרא שאתה אוכל ולפני חודש רשמת שאתה 83 קילו על 18% שומן ומתאמן יותר משנה וחצי... עצוב מאוד.

אני 16 אחוז שוקל 85, ואני לא אוכל חרא, אני אוכל בריא. זה שאתה וכל החברים השמנים שך אוכלים לי פיצות במסה והמבורגרים בחיטוב, אז בהצלחה, את לא שווה נוד אפילו יא מסכן,שחיף דפוק.

ח1צן
29-12-10, 16:29
אני 16 אחוז שוקל 85, ואני לא אוכל חרא, אני אוכל בריא. זה שאתה וכל החברים השמנים שך אוכלים לי פיצות במסה והמבורגרים בחיטוב, אז בהצלחה, את לא שווה נוד אפילו יא מסכן,שחיף דפוק.

אחי אני יותר חטוב ממך :sbb3::sbb3::sbb3::sbb3:: :winked::winked::winked: :eek::eek::eek:

קפטן שלד
29-12-10, 16:31
בוטן אני לפני שנה וחצי ירדתי מ80 ו16-15% ל75 10% ואכלתי רק בשר טחון, מיונז, ביצים, טחינה ובסופש כל מה שבא ברוך הבא. לפני חצי שנה ירדתי שוב מ87 ל81 באותו האופן וסיימתי על 12% סתם כי לא התחשק לי לרדת במשקל עוד.

בשר טחון זה הבסיס לכל חיטוב לדעתי.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:36
בוטן אני לפני שנה וחצי ירדתי מ80 ו16-15% ל75 10% ואכלתי רק בשר טחון, מיונז, ביצים, טחינה ובסופש כל מה שבא ברוך הבא. לפני חצי שנה ירדתי שוב מ87 ל81 באותו האופן וסיימתי על 12% סתם כי לא התחשק לי לרדת במשקל עוד.

ולא אכלתה גרם פחמימה. זה ad.

וחוצן יא מכוער, אתה שחיף יד 35 בלחץ.

קפטן שלד
29-12-10, 16:40

בסופש אכלתי כל מה שבא לי כמה שבא לי עד שנחנקתי: שתיתי ים בירה אכלתי מלא גלידה ומלא עוגיות ומה שבזין שלי. יצא 5 ימים דלים בפחמימה עם המון חלבון ושומן (ואתה אמרת ששומן זה רע), ויומיים מלאים בפחמימות ושומן.

ח1צן
29-12-10, 16:46

אחי למה ככה בהעלבות אחי?:1::1::1: :7::6::10::11:

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:48
בסופש אכלתי כל מה שבא לי כמה שבא לי עד שנחנקתי: שתיתי ים בירה אכלתי מלא גלידה ומלא עוגיות ומה שבזין שלי. יצא 5 ימים דלים בפחמימה עם המון חלבון ושומן (ואתה אמרת ששומן זה רע), ויומיים מלאים בפחמימות ושומן.

שומן זה רע בחיטוב דל פחמימות, כמו שפותח הפוסט עושה. ו"שומן" אני מתכוון לכזה שמגיע משמן מטוגן וג'אנק פוד.
ובוא תסביר לי למה כל בילדר או בכלל כל אדם שמתחטב לא בוחר דווקא בשיטת החיטוב שלך, למה זה נישמע לי פינוק ולא חיטוב.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:49
אחי למה ככה בהעלבות אחי?:1::1::1: :7::6::10::11:

כי אתה אחי טרול מכוער אחי!

ח1צן
29-12-10, 16:52
שומן זה רע בחיטוב דל פחמימות, כמו שפותח הפוסט עושה. ו"שומן" אני מתכוון לכזה שמגיע משמן מטוגן וג'אנק פוד.
ובוא תסביר לי למה כל בילדר או בכלל כל אדם שמתחטב לא בוחר דווקא בשיטת החיטוב שלך, למה זה נישמע לי פינוק ולא חיטוב.

כי הם חושבים שזה יתן להם תוצאות יותר טובות, ובעיקר כדי להרגיש מיוחדים.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:53

אפשר תמונות שלך מ10% שומן?

קפטן שלד
29-12-10, 16:54

לא יודע למה, בילדרים מצטיירים לי יותר ויותר כמו אימואים שנהנים לסבול.
אני בלי גנטיקה מיוחדת או איזה מוטציה שהיה מצטיין בתחרויות ספורט והדברים שאני קורא באינטרנט במקורות מבוססים עובדים לי שוב ושוב. זאת לעומת כל מיני דברים שקוראים באתרי פיתוח גוף על דיאטות מוזרות שאתה לא יכול לדעת מה הזריקו לגוף כדי שהבנאדם ישרוד אותן.

ושומן זה מעולה בחיטוב דל פחמימות: זה עושה אותך פחות רעב, זה פותח בשבילך אופציה לאכול יותר מאכלים, וזה שומר על ההורמונים תקינים בגוף.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:56
כי הם חושבים שזה יתן להם תוצאות יותר טובות, ובעיקר כדי להרגיש מיוחדים.

חחח אז מה שאתה אומר בעצם, זה השיטה של ילדי ss יותר טובה מכל שיטה של 90% מכל הבילדרים בעולם?

קפטן שלד
29-12-10, 16:56
אפשר תמונות שלך מ10% שומן?

אני מעלה עכשיו לאינטרנט ואשים בלוג שלי עוד כמה דקות, אחרי שאתה רואה אותה תגיב שם ואני מוחק אותה כי אני לא רוצה שזה יהיה ברשת.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:58
לא יודע למה, בילדרים מצטיירים לי יותר ויותר כמו אימואים שנהנים לסבול.
אני בלי גנטיקה מיוחדת או איזה מוטציה שהיה מצטיין בתחרויות ספורט והדברים שאני קורא באינטרנט במקורות מבוססים עובדים לי שוב ושוב. זאת לעומת כל מיני דברים שקוראים באתרי פיתוח גוף על דיאטות מוזרות שאתה לא יכול לדעת מה הזריקו לגוף כדי שהבנאדם ישרוד אותן.

ושומן זה מעולה בחיטוב דל פחמימות: זה עושה אותך פחות רעב, זה פותח בשבילך אופציה לאכול יותר מאכלים, וזה שומר על ההורמונים תקינים בגוף.

אבל זה מפריע לתהליך החיטוב!!! אם אני אוכל עכשיו צ'יפס מטוגן (בלי שאכלתי פחמימות כל היום) זה נראה לך הגיוני שזה לא יפריע לתהליך החיטוב? אם כן, אז למה כל הבילדרים המקצועים אוכלים בתפריט כל כך מצומצם ומתאמצים כל כך הרבה כש פשוט אפשר לשבת לטחון אוריאו חלב וק''ג בשר.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 16:59
אני מעלה עכשיו לאינטרנט ואשים בלוג שלי עוד כמה דקות, אחרי שאתה רואה אותה תגיב שם ואני מוחק אותה כי אני לא רוצה שזה יהיה ברשת.

aha =]

Ermac1122
29-12-10, 17:02

אתה פשוט בור ועם הארץ.
אין לך מושג בכלל על מה אתה מדבר.

אתה יכול לאכול 2 מגשי פיצה 2000 המבורגרים ובריכת קולה
בהנחה שאתה נמצא בגרעון קלורי (עם כמות חלבון מסויימת), אתה תרד במשקל ותתחטב.
ועכשיו אתה בטח תגיד לי תעלה תמונה שלך, אז בבקשה העלתי וגם בחתימה, ואני מניח שאני כמה וכמה רמות מעליך, אז פשוט לך, תבלע 30 כדורי חומצות אמינו ותשכב לישון.

קפטן שלד
29-12-10, 17:02
אבל זה מפריע לתהליך החיטוב!!! אם אני אוכל עכשיו צ'יפס מטוגן (בלי שאכלתי פחמימות כל היום) זה נראה לך הגיוני שזה לא יפריע לתהליך החיטוב? אם כן, אז למה כל הבילדרים המקצועים אוכלים בתפריט כל כך מצומצם ומתאמצים כל כך הרבה כש פשוט אפשר לשבת לטחון אוריאו חלב וק''ג בשר.

אני לא בילדר אז אתה שואל את הבן אדם הלא נכון. אני לא חושב שיש אוכל משמין, יש תוכנית אימונים לא יעילה ויש כמויות גדולות מדי.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 17:05
אתה פשוט בור ועם הארץ.
אין לך מושג בכלל על מה אתה מדבר.

אתה יכול לאכול 2 מגשי פיצה 2000 המבורגרים ובריכת קולה
בהנחה שאתה נמצא בגרעון קלורי (עם כמות חלבון מסויימת), אתה תרד במשקל ותתחטב.
ועכשיו אתה בטח תגיד לי תעלה תמונה שלך, אז בבקשה העלתי וגם בחתימה, ואני מניח שאני כמה וכמה רמות מעליך, אז פשוט לך, תבלע 30 כדורי חומצות אמינו ותשכב לישון.

אז אתה בהזיות, אם אתה חושב שאתה כמה "כמה רמות מעלי" ושאתה חושב שאפשר לאכל פיצות עם חלבון ולהתחטב.

קפטן שלד
29-12-10, 17:07
שמתי לך את התמונות תגיב כשראית, אני לא יודע לשים אותן באיכות נורמלית

Ermac1122
29-12-10, 17:09
אז אתה בהזיות, אם אתה חושב שאתה כמה "כמה רמות מעלי" ושאתה חושב שאפשר לאכל פיצות עם חלבון ולהתחטב.

תעלה תמונה שלך.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 17:11
שלד התחטבתה טוב, עשיתה ad, וזה עובד. בחיטוב דל פחמימות כשאתה עומד על 50-150 אתה לא יכול לאכל כמויות של שומן עדיין להתחטב.

Ermac1122
29-12-10, 17:14
שלד התחטבתה טוב, עשיתה ad, וזה עובד. בחיטוב דל פחמימות כשאתה עומד על 50-150 אתה לא יכול לאכל כמויות של שומן עדיין להתחטב.

אתה ממש אידיוט.
בנאדם עם הוצאה קלוריות של 7000
יאכל 2x משקל גוף חלבון
300 פחמימות
וכל השאר שומן והרבה מהם, אה וגם רווי
ויגיע ל6000 קלוריות
יתחטב

ככה שהסיבה היחידה היא שאתה עוד אחד מאלה שחושבים ששומן הופך לשומן.

Alon332
29-12-10, 17:22

אמממ... אתה מודע לכך ש-ad זו דיאטה שמבוססת על שומן (ובעיקר רווי מבשר בקר), נכון? אפילו בהעמסות ההמלצה היא לשלב שומן ופחמימה (בניגוד לדעה הרווחת שצריך לשלב פחמימה וחלבון בהעמסות ולצמצם שומן).

ח1צן
29-12-10, 17:23

אוקיי, אז מה בילדר כן אוכל בחיטוב דל פחמימות כשהוא שוקל 110 קילו והוא לא מוזרק? בוא תרשום לי איך לא אוכלים לא פחמימות ולא שומן ומגיעים ל2000 קלוריות + ועוד בזמן שאתה מאמין למיתוס ליותר מ2.5 קילו חלבון לק"ג הורס תכליות. תביא ערכים סופיים זה יהיה מעניין (אתה כמובן תברח כי אתה לא ברמה שלנו ולא יכול להמודד עם שום דבר, אבל אני את שלי עשיתי).

יאללה אני מחכה.

ח1צן
29-12-10, 17:23
אמממ... אתה מודע לכך ש-ad זו דיאטה שמבוססת על שומן (ובעיקר רווי מבשר בקר), נכון? אפילו בהעמסות ההמלצה היא לשלב שומן ופחמימה (בניגוד לדעה הרווחת שצריך לשלב פחמימה וחלבון בהעמסות ולצמצם שומן).

בכל הספרים של די פסקל הוא רושום במפורש שכמה שפחות שומן בהעמסה יותר טוב.

Ermac1122
29-12-10, 17:24
מוזר שקולמן בסרטיו אוכל הרבה המבורגרים עם ברביקיו,
הוא לא יודע שזה לא טוב ועוד לפני תחרות? מר אולימפיה? Wtf?
מישהו?
Help?

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 17:36
Ermac יא שריר כוס, אתה לא מבין שיש דבר כזה שנקרא מטבוליזם, ולא כל מוצר מתאים לאחר. מישהו יכול לאכל המבורגר ולא לחרבן שבוע, ומישהו אחר זה לא יזיז לו. במקרה של קולמן עם כמות התוספים שהוא לוקח המטבוליזם שלו לא מושפע כל שך בקלות, וההמבורגר שהוא אוכל זה כי הוא מודע לכך שזה טוב לו לגוף(זה לא יעשה נזק) והוא אוכל אותו ממש דל שומן(עם ספריי שמן) וזה פעם 1 ביום.

Ermac1122
29-12-10, 17:38
ermac יא שריר כוס, אתה לא מבין שיש דבר כזה שנקרא מטבוליזם, ולא כל מוצר מתאים לאחר. מישהו יכול לאכל המבורגר ולא לחרבן שבוע, ומישהו אחר זה לא יזיז לו. במקרה של קולמן עם כמות התוספים שהוא לוקח המטבוליזם שלו לא מושפע כל שך בקלות, וההמבורגר שהוא אוכל זה כי הוא מודע לכך שזה טוב לו לגוף(זה לא יעשה נזק) והוא אוכל אותו ממש דל שומן(עם ספריי שמן) וזה פעם 1 ביום.

ושוב הוכחת את הבורות שלך.
מטבוליזם=יציאות בשירותים?
הידע שלך שואף לאפס.

manzor
29-12-10, 17:38
ermac יא שריר כוס, אתה לא מבין שיש דבר כזה שנקרא מטבוליזם, ולא כל מוצר מתאים לאחר. מישהו יכול לאכל המבורגר ולא לחרבן שבוע, ומישהו אחר זה לא יזיז לו. במקרה של קולמן עם כמות התוספים שהוא לוקח המטבוליזם שלו לא מושפע כל שך בקלות, וההמבורגר שהוא אוכל זה כי הוא מודע לכך שזה טוב לו לגוף(זה לא יעשה נזק) והוא אוכל אותו ממש דל שומן(עם ספריי שמן) וזה פעם 1 ביום.

קיצר הגעתי למסקנה שהבן אדם סופר טרול, מר.טרול, סופרדופרטרול או איך שלא תקראו לזה
ואתם משתפים איתו עוד פעולה, חלאס עזבו את הטרולים לבדם.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 17:39
אוקיי, אז מה בילדר כן אוכל בחיטוב דל פחמימות כשהוא שוקל 110 קילו והוא לא מוזרק? בוא תרשום לי איך לא אוכלים לא פחמימות ולא שומן ומגיעים ל2000 קלוריות + ועוד בזמן שאתה מאמין למיתוס ליותר מ2.5 קילו חלבון לק"ג הורס תכליות. תביא ערכים סופיים זה יהיה מעניין (אתה כמובן תברח כי אתה לא ברמה שלנו ולא יכול להמודד עם שום דבר, אבל אני את שלי עשיתי).

יאללה אני מחכה.

מכיר את פשה? (זה שנבחר לקבוצה של האשם). בחיטוב הקודם שלו הוא שקל 100 לפני.
הוא אוכל קג חזה עוף ביום, כ12 ביצים(1 חלמון השאר חלבון), קוטג', אורז חום מלא, פירכיות אורז.
הכמויות של האורז והפירכיות אני לא יודע 100% אבל הוא אוכל 300 גרם חלבון ביום(אולי יותר) וזה כבר 1200-1300 קלוריות. לדוגמא הפחמימות ב 150- עוד 600 קלוריות. ועוד 40-50 גרם שומן. הינה עבר ת 2000.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 17:43
ושוב הוכחת את הבורות שלך.
מטבוליזם=יציאות בשירותים?
הידע שלך שואף לאפס.

בואנה אתה אין לך מוח בכלל? קשה להגיע למסקנות לבד? בגלל שיש עצירות כלשהי או שיבוב במטבוליזם(חילוף חומרים), אחד הדברים שזה משפיע עליהם זה חרבון!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ח1צן
29-12-10, 18:27
מכיר את פשה? (זה שנבחר לקבוצה של האשם). בחיטוב הקודם שלו הוא שקל 100 לפני.
הוא אוכל קג חזה עוף ביום, כ12 ביצים(1 חלמון השאר חלבון), קוטג', אורז חום מלא, פירכיות אורז.
הכמויות של האורז והפירכיות אני לא יודע 100% אבל הוא אוכל 300 גרם חלבון ביום(אולי יותר) וזה כבר 1200-1300 קלוריות. לדוגמא הפחמימות ב 150- עוד 600 קלוריות. ועוד 40-50 גרם שומן. הינה עבר ת 2000.

150 גרם פחמימה ביום זה נראה לך דל פחמימה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה פשוט בדיחה.

manzor
29-12-10, 18:35
לדעתי psmf זה חרא(מניסיון), דיאטות עם 50-80 גרם פחממה זה אחלה(דל פחממה אבל לא כמו psmf), ו ad זה גם אחלה- הכל עובד מעולה.

Cuba
29-12-10, 18:39

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתה בכלל יודע מה זה חיטוב דל פחממה?!
זה שהוא דל פחממה זה לא אומר שהוא דל שומן יא טיפש אחד

ואם תילך לתזונאי נורמלי רוב הסיכוים שהוא לא יתן לך בכלל דל פחממה אז מה אתה מזיין את השכל בכלל

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 18:55
כושילי אחותך יא פלאפל, אני לא מדבר על שומן כמו (קצת שמן זית, או אבוקדו, או טיפה שומן מחביתה) אני מדבר על שומן כמו צ'יפס ומיונז וכו'. וכן יא :):):):):):) למישהו ששוקל 100 קילו באיזשהו שלב הפחמימה היא ב150 ובאיזשה שלב היא ב 50. לאותה דוגמא: כאשר הוא נמצא במצב של 50 גרם פחמימה, הוא מעלה טיפה ת'שומן. הכל מאוזן.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 18:59
לדעתי psmf זה חרא(מניסיון), דיאטות עם 50-80 גרם פחממה זה אחלה(דל פחממה אבל לא כמו psmf), ו ad זה גם אחלה- הכל עובד מעולה.

אני עכשיו בחיטוב, על כ 70-100 גרם פחמימה.
200 גרם חלבון
וכ 50 שומן.(אולי פחות).

מקור הפחמימה שלי: אורז חום מלא(מבושל),פירכיות אורז מלא,ירקות.
וזה מחרפן אותי שאומרים שאפשר במקום זה לאכל פיצות יחד עם אותם 200 גרם חלבון להישאר בגירעון קלורי ולהתחטב.

Cuba
29-12-10, 19:00
כושילי אחותך יא פלאפל, אני לא מדבר על שומן כמו (קצת שמן זית, או אבוקדו, או טיפה שומן מחביתה) אני מדבר על שומן כמו צ'יפס ומיונז וכו'. וכן יא :):):):):):) למישהו ששוקל 100 קילו באיזשהו שלב הפחמימה היא ב150 ובאיזשה שלב היא ב 50. לאותה דוגמא: כאשר הוא נמצא במצב של 50 גרם פחמימה, הוא מעלה טיפה ת'שומן. הכל מאוזן.

אבל אתה גם התכוונת לשומן רווי כמו שומן של הב0ר

אבל אחי שומן זה משמין

Cuba
29-12-10, 19:01
אני עכשיו בחיטוב, על כ 70-100 גרם פחמימה.
200 גרם חלבון
וכ 50 שומן.(אולי פחות).

מקור הפחמימה שלי: אורז חום מלא(מבושל),פירכיות אורז מלא,ירקות.
וזה מחרפן אותי שאומרים שאפשר במקום זה לאכל פיצות יחד עם אותם 200 גרם חלבון להישאר בגירעון קלורי ולהתחטב.

כי אתה מנסה להוציא את עצמך צודק בלי לקרוא

אמרו לך שאם אתה צריך 5000 קלוריות בשביל נטרלי
אבל תאכל פיצה אחת תאכל מספיק חלבון ותגיע ל4000 קלוריות אתה תחטב
הגיון פשוט
או ששוב שומן זה משמין?

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 19:04
לא קשור לשומן, זה לא הכל קלוריות פלוס ומינוס, יש דברים גם מעבר. זה תלוי איזה קלוריות אלה, הפיצה זה ג'אנק פוד והגוף לא מעכל אותו 100% ויש דברים שפשוט נשארים בגוף ומזיקים לו.

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 19:06
אני לדוגמא: לא מעכל טוב בשר בקר,חלב. זה אומר שאני לא אקבל את מלוא הקלוריות מאותם מוצרים.

Cuba
29-12-10, 19:08
לא קשור לשומן, זה לא הכל קלוריות פלוס ומינוס, יש דברים גם מעבר. זה תלוי איזה קלוריות אלה, הפיצה זה ג'אנק פוד והגוף לא מעכל אותו 100% ויש דברים שפשוט נשארים בגוף ומזיקים לו.

כל הכבוד קיבלת את התואר
אתה היורש של איציק b

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 19:11
חחח אני קראתי על זה ספר, שמחולק ל6 קבוצות שונות של אנשים לפי צורות פנים,אנדומורפ אקסומורפ לפי סוג דם וכו', ורשום בספר מה כל בנאדם מעכל טוב. ועלי זה עובד.

Cuba
29-12-10, 19:11
חחח אני קראתי על זה ספר, שמחולק ל6 קבוצות שונות של אנשים לפי צורות פנים,אנדומורפ אקסומורפ לפי סוג דם וכו', ורשום בספר מה כל בנאדם מעכל טוב. ועלי זה עובד.

ומה זה קשור למה שאני אמרתי?

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 19:13
מה קשור המשפט שלך למשפט שאני אמרתי לפני כן?

Cuba
29-12-10, 19:16
תקרא טוב

ח1צן
29-12-10, 19:20

היי.

אתה טיפש.

ותגיד שלום לחתימה שלי.

ביי.

Cuba
29-12-10, 19:23
היי.

אתה טיפש.

ותגיד שלום לחתימה שלי.

ביי.

:bye1:

Nothin_BuT_A_Peanut
29-12-10, 19:23
חח זה נכון מה שאמרתי ואם אתה סתום מידי. אז בעיה. שחיף gay

manzor
29-12-10, 19:42
היי.

אתה טיפש.

ותגיד שלום לחתימה שלי.

ביי.
חוצן עברתי את החתימה שלך ברשותך :d

Alon332
29-12-10, 19:49
ללא ספק, שום דבר חוץ מבוטן.

הליצן המרקד
29-12-10, 20:00
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Ermac1122
29-12-10, 20:08
היי,
אני קורא לכל משתמשי הפורום, אל תקשיבו למילה אחת שנכתבה ע"י Nothin_BuT_A_Peanut
הוא אדם חסר כל ידע.

ח1צן
29-12-10, 20:35
חוצן עברתי את החתימה שלך ברשותך :d

כפרה עליך:boxing::boxing:

daniel maron
29-12-10, 20:53
בואנה הכמות זילזול שיש בפורום הזה אחד בשני מטורפת
הגזמתם

Cuba
29-12-10, 21:27
הגזמתם

הוא הגיע לרמה שזה מוצדק כל אחד אחר אתה צודק לא מתאים
אבל הוא הוכיח את עצמו כטיפש שלא מוכן להקשיב או לקרוא

Ermac1122
30-12-10, 00:23
הגזמתם

הוא הרוויח את זה ביושר.

Deadlift
30-12-10, 14:51
אחרי שקראתי את הדיון הזה יש לי כמה דברים להגיד.

דבר ראשון הסיבה ש"בילדרים" לא אוכלים דברים כאלה בחיטוב,כי כשהם לפני תחרות הם לא אוכלים הרבה גם ככה,וכל דבר יכול לדפוק להם. אבל זה משנה רק שאתה לקראת סוף חיטוב של תחרות. הרי ראית את רוני דופק המבורגרים וזה לא הפריע לו לקחת מקומות ראשונים במר אולימפיה.

דבר שני,אני בטוח שראית פעם את הסרט "לאכול בגדול". על הבחור שאכל במקדנולס והעלה 12 קילו בחודש,וכמעט מת. הוא אכל כל יום במקדנולדס. בטח אתה הושפעת מזה הא?
אז מה דעתך לראות ת'סרט הזה,שהוא אמיתי לגמרי,הגיוני,ופשוט להבנה לבורים כמוך. הסרט הזה הוא על בחור שעשה דיאטה שכל היום הוא אכל במקדנולדס. לא הגיוני נכון?
http://yes.walla.co.il/?w=/7802/1393622

MartialArtist
30-12-10, 15:57

אפשר את שם הספר בבקשה?

ח1צן
30-12-10, 16:14
Practical Harta For Clowns Training

Nothin_BuT_A_Peanut
30-12-10, 16:31
אפשר את שם הספר בבקשה?

זה ברוסית.

ח1צן אין לך זכות דיבור אפילו, אתה שחיף כאפה.

TUXLIGHT
30-12-10, 16:41
חכו כולכם לגיל 58!
אז כל הפיצות והאוראו יצאו לכם מהאוזניים ותמותו משבץ!

יחי פריכי1ת א1רז וא1ז מלא 100% מי1בא מהרי נפאל שגדל בחלקה נפרדת והאזין למנגינת חל1קי נחל

Cuba
30-12-10, 20:42
זה ברוסית.

ואתה חלש אז אין לך זכות כאפה.

ח1צן
30-12-10, 21:21
זה ברוסית.

תביא תשם ברוסית, אני קורא רוסית שוטף

ח1צן
01-01-11, 22:52
נו . .

MartialArtist
01-01-11, 23:00
תביא תשם ברוסית, אני קורא רוסית שוטף

גם אני, תביא ת'שם בוטן

nadavmoore
02-01-11, 13:39
אחרי שקראתי את הדיון הזה יש לי כמה דברים להגיד.

דבר ראשון הסיבה ש"בילדרים" לא אוכלים דברים כאלה בחיטוב,כי כשהם לפני תחרות הם לא אוכלים הרבה גם ככה,וכל דבר יכול לדפוק להם. אבל זה משנה רק שאתה לקראת סוף חיטוב של תחרות. הרי ראית את רוני דופק המבורגרים וזה לא הפריע לו לקחת מקומות ראשונים במר אולימפיה.

דבר שני,אני בטוח שראית פעם את הסרט "לאכול בגדול". על הבחור שאכל במקדנולס והעלה 12 קילו בחודש,וכמעט מת. הוא אכל כל יום במקדנולדס. בטח אתה הושפעת מזה הא?
אז מה דעתך לראות ת'סרט הזה,שהוא אמיתי לגמרי,הגיוני,ופשוט להבנה לבורים כמוך. הסרט הזה הוא על בחור שעשה דיאטה שכל היום הוא אכל במקדנולדס. לא הגיוני נכון?

סרט מצויין ומסביר בפשטות הליכים פיזיולוגים להבנת חשיבות השומן בגוף.
תודה על הלינק.

ח1צן
03-01-11, 18:14
נו בוטן

ח1צן
08-01-11, 14:55
הוקפץ כדי לקבלתשובה מב1טן

MartialArtist
08-01-11, 15:26
הוקפץ כדי לקבלתשובה מב1טן

משיח לא בא, משיח גם לא מטלפן

אוריין ברוך22
08-01-11, 17:06
משיח לא בא, משיח גם לא מטלפן

2עזרת השם אחי!
בר1וך xתה xד1ני המוצ*א חז*ר מהד*ר!

lifton
08-01-11, 18:48

דדליפט, באמת המון תודה על הסרט. מלא בידע, ושבירת מיתוסים שאת זה אני הכי אוהב.
וואי ,אני הולך לחפור לאנשים עם הסרט הזה..
שוב תודה.

Deadlift
08-01-11, 19:29
דדליפט, באמת המון תודה על הסרט. מלא בידע, ושבירת מיתוסים שאת זה אני הכי אוהב.
וואי ,אני הולך לחפור לאנשים עם הסרט הזה..
שוב תודה.

בשמחה. הסרט שינה לי את נקודת המבט על דברים.
שמח שהצלחתי להעשיר אותך בידע חשוב שכזה.

icethug
09-01-11, 01:31
ואללה פינוט צודק ב60% ממה שהוא אמר לכם אז סתמו ותלמדו...
בשביל להגיע לתוצאות הטובות אתם צריכים את הדרך הקשה כמה שתסבלו יותר טוב..
מפגרים 2 גלידות ובגט שווארמה... בהצלחה בחיטוב

ESCOBAR
09-01-11, 02:17
איייס טאג חחחחחחחחחח
זה נכון מה שבצד אה עוסק ב:: בחארטות רצח

icethug
09-01-11, 18:00
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
לא אחי לא..

ח1צן
09-01-11, 18:21
חחחחחחחחחחחחחח

כללי:אזולאי

יש לי הרגשה שיש לו קשר משפחתי עם אלדר אזולאי

Nothin_BuT_A_Peanut
09-01-11, 18:38
חחח הסרט הזה רק מוכיח שאני צודק.
בתחילת הסרט הרופאים אומרים שיש קלוריות טובות ורעות. מי שמנסה להוריד בשומן לא יכול לעשות זאת כשיש בגופו רמת איסולין גבוהה שנגרמת מאכילת עמילן וסוכרים, שזה מה שיש ברוב הג'אנק פוד.

ח1צן
09-01-11, 18:49
איפה השם של הספר יא שמנשחיף?

Nothin_BuT_A_Peanut
09-01-11, 18:54
http://www.genotypediet.com/index.shtml

הינה זה הדיאטה הזאת.

Nothin_BuT_A_Peanut
09-01-11, 19:01
ואתה חלש אז אין לך זכות כאפה.

אני חלש? חחחחחחחחחח. המשקלי עבודה שלי הרבה יותר גבוהים משלך. ועוד אתה בss חלאס לזיין תמוח יא שמן.

ח1צן
09-01-11, 20:42
אני חלש? חחחחחחחחחח. המשקלי עבודה שלי הרבה יותר גבוהים משלך. ועוד אתה בss חלאס לזיין תמוח יא שמן.

זה לא חוכמה אחי!
אתה 16% שומן!:sbb3::sbb3::sbb3::sbb3::sbb3::sbb3::(:(:eek: :eek:

Ermac1122
09-01-11, 20:48

לינק תמונה או לא היה:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

rosilio
12-01-11, 11:29
חחח יפה שאתה שולל פה את כל ילדי הss
אני לא בן אדם כזה אבל,אני ראיתי תמונות שלך
ולדעתי כמה מילדי הss ,ואפילו אני,השגנו חיטוב טוב משלך,אז אל תבלבל בשכל
בנוסף,אני חושב שאני יותר חזק ממך גם.
יותר חזק,יותר חטוב
אבל אני ילד SS לא?

אולי תקרא קצת מאמרים לפני שאתה פותח את הפה שלך?
קלוריה,זאת קלוריה,לא משנה אם היא באה מגלידה,סטייק,קקי,המבורגר,מלאווח,צ'יפס,פיפי,זרע,אבק ת חלבון,אבוקדו,גיינר או כל דבר אחר
כמובן שחיטוב תלוי בעוד הרבה דברים אחרים
אבל אני מכיר אנשים שעשו חיטוב ואכלו גלידה והגיעו לתוצאות מצוינות,אני יכול לשלוח לך תמונות אם אתה רוצה

תעשו טובה
הבן אדם הזה רק מראה כמה הרמה של הפורום ירדה,אני פונה למנהלים,אם אתם לא מביאים לו באן על שפה לא יפה ועל הקללות שלו שמתאימות לילד בן 14 עם שפם הבר מצווה
זה בושה לפורום
וזה בושה לכם
אני קיבלתי אזהרה כי פירסמתי אתר מתחרה,אתם לא מביאים אזהרה למי שמוריד את הרמה של הפורום לרמה של ויכוח בין 2 מתאמנים חדשים עם תסמונת טורט

TUXLIGHT
12-01-11, 11:57
חחח יפה שאתה שולל פה את כל ילדי הss
אני לא בן אדם כזה אבל,אני ראיתי תמונות שלך
ולדעתי כמה מילדי הss ,ואפילו אני,השגנו חיטוב טוב משלך,אז אל תבלבל בשכל
בנוסף,אני חושב שאני יותר חזק ממך גם.
יותר חזק,יותר חטוב
אבל אני ילד SS לא?

אולי תקרא קצת מאמרים לפני שאתה פותח את הפה שלך?
קלוריה,זאת קלוריה,לא משנה אם היא באה מגלידה,סטייק,קקי,המבורגר,מלאווח,צ'יפס,פיפי,זרע,אבק ת חלבון,אבוקדו,גיינר או כל דבר אחר
כמובן שחיטוב תלוי בעוד הרבה דברים אחרים
אבל אני מכיר אנשים שעשו חיטוב ואכלו גלידה והגיעו לתוצאות מצוינות,אני יכול לשלוח לך תמונות אם אתה רוצה

תעשו טובה
הבן אדם הזה רק מראה כמה הרמה של הפורום ירדה,אני פונה למנהלים,אם אתם לא מביאים לו באן על שפה לא יפה ועל הקללות שלו שמתאימות לילד בן 14 עם שפם הבר מצווה
זה בושה לפורום
וזה בושה לכם
אני קיבלתי אזהרה כי פירסמתי אתר מתחרה,אתם לא מביאים אזהרה למי שמוריד את הרמה של הפורום לרמה של ויכוח בין 2 מתאמנים חדשים עם תסמונת טורט

גלידה זה משמין אחי :bully:

daniel maron
12-01-11, 12:26
רוסילו- מה עם אינסולין?סלקציה בפחמימות? לדעתך זה לא משנה כלום ?

ח1צן
12-01-11, 12:41

לדעתי זה לא משנה כלום, מה זה משנה אם במאזן שלילי הרמות אינסולין נמוכות או גבוהות?

!Demon!
12-01-11, 12:45
לדעתי זה לא משנה כלום, מה זה משנה אם במאזן שלילי הרמות אינסולין נמוכות או גבוהות?

זה משה אבל באחוזי שומן נמוכים יחסית...
אינסולין מנגד שריפת שומן , ירידה במשקל תמיד תיהיה אם אתה במאזן שלילי ,אבל ישרףלך יותר שריר ככה.

ח1צן
12-01-11, 13:01
למה? הגוף לא ישתמש בסוכר בדם לאורך כל היום כי צריך להגיע לנייטרלי בשביל זה.
אז אכלתי קופסת אוראו, מה זה משנה אם יהיו לי רמות סוכר גבוהות לזמן קצר או נמוכות לזמן ארוך אם אכלתי אורז? אכלתי x בשני המקרים, הגוף יקבל x סוכר זמין בשני המקרים, ואחרי זה פונה למאגרי שומן.

TUXLIGHT
12-01-11, 13:04

משנה באחוזי שומן נמוכים + מאוד תלוי בדיאטה עצמה שעושים
לרב מי שמחטב ומבין עניין מגיע בסופו של דבר לירידה בפחמימות ככה שזה לא משנה גם ככה
בכל מקרה הרבה "פחמימות מלאות" מעלות את האינסולין יותר מאשר דברים אחרים
אני אל חשוב שבחיטוב נורמטיבי של מתאמן [לא תחרותי או מוזרק] יש צורך להתייחס לזה
כמו שלא צריך להתייחס לרמות נטרן בתזונה

!Demon!
12-01-11, 13:09
למה? הגוף לא ישתמש בסוכר בדם לאורך כל היום כי צריך להגיע לנייטרלי בשביל זה.
אז אכלתי קופסת אוראו, מה זה משנה אם יהיו לי רמות סוכר גבוהות לזמן קצר או נמוכות לזמן ארוך אם אכלתי אורז? אכלתי x בשני המקרים, הגוף יקבל x סוכר זמין בשני המקרים, ואחרי זה פונה למאגרי שומן.

נו אני לא מדבראיתך על מה זה ה x אלה כמה..
אםאכלת 200 גררם פחמימה ביום או 50 זה משמעותי מבחינת האינסולין..כשאתה 18 אחוז שומן אז על הזין שך אתה תחטב בלי בעיה כי השומן מנוייד בקלות , אבל אם אתה 11 אחוז שומן זה יכול להיות משמעותי..כמובן כמו תמיד יש ענייןגנטי אבל עדין ..

ח1צן
12-01-11, 13:27
זהו שלא אם אכלת מאה גרם פחמימה זה לא משנה אם הם באו מגלידה או פסטה כל מה שאתם חושבים זה בגדר שמועות כי גלידה פחות משביעה וגם בגלל שהמאסה כן יש השפעה ואתם משליכים את זה על החיטוב וגם כמות הפחמימה משפיעה גם בחמישים אחוז שומן

!Demon!
12-01-11, 13:40
זהו שלא אם אכלת מאה גרם פחמימה זה לא משנה אם הם באו מגלידה או פסטה כל מה שאתם חושבים זה בגדר שמועות כי גלידה פחות משביעה וגם בגלל שהמאסה כן יש השפעה ואתם משליכים את זה על החיטוב וגם כמות הפחמימה משפיעה גם בחמישים אחוז שומן

תגיד אתה לא יודע לקרוא ?או שאתה מגיב למישהו אחר ?
אני אומר לך שאני לא מדבר על מקור הפחמימה אלה על הכמות ואתה בכל מקרה מדבר עם 100 מפה או 100 משם..
"גם כמות הפחמימה משפיעה גם בחמישים אחוז שומן"- אתזה בכלל לא הבנתי

ח1צן
12-01-11, 13:44
אתה מסכים ש100 גרם גלידה שווה למאה גרם אורז גם ב8 אחוז שומן? אם לא תנמק.

!Demon!
12-01-11, 13:58
אתה מסכים ש100 גרם גלידה שווה למאה גרם אורז גם ב8 אחוז שומן? אם לא תנמק.

אני לא יגיד כן או לא על בטוח , אבל יכול מאוד להיו שכן..
יכול להיות שאפילו יהיה עדיף תגלידה כי אם חלק מהסוכרים שם מפרוקטוז,תיהיה הפרשה קטנה יותר אפילו של אינסולין מ100 גרם אורז כי פרוקטוז גורם להפרשה קטנה יותר של אינסולין מגלוקוז..בכלל זה גם לחולי כסרת נותנים פרוקטוז כחלק מהתזונה.

ח1צן
12-01-11, 14:19
זה הקטע שזה לא משנה

Cuba
12-01-11, 14:43

אין סרטון=לא קרה

Deadlift
12-01-11, 14:58
אם הייתם מקדישים קצת זמן בשביל לנפץ את כל המיתוסים בסרט שפירסמתי כאן המצב בפורום היה עולה.
רמות האינסולין בדם מאוד משפיעות,גם פיזית,וגם מבחינה בריאותית.

ח1צן
12-01-11, 15:06
אם הייתם מקדישים קצת זמן בשביל לנפץ את כל המיתוסים בסרט שפירסמתי כאן המצב בפורום היה עולה.

אתה טמבל
וראיתי תסרט לפני חצי שנה בערך.
עכשיו תחזור לזיין תשכל בלוג שלך

TUXLIGHT
12-01-11, 15:12

לדעתי זה לא משפיע במצב שהגוף נמצא בקטוזיס כמו שמדובר כאן

Cuba
12-01-11, 15:46

אוי שתוק כבר אני בחיטוב ואני אוכל לחמניות ודברים מתוקים ויורד במשקל כמו גדול

אוי איכס הכול שריר אני שורףף
אבל לא ירדתי במשקלי עבודה
אוי לא איך זה הגיוני?!?!?!!?!?!?

TUXLIGHT
12-01-11, 16:36
אוי שתוק כבר אני בחיטוב ואני אוכל לחמניות ודברים מתוקים ויורד במשקל כמו גדול

אוי איכס הכול שריר אני שורףף
אבל לא ירדתי במשקלי עבודה
אוי לא איך זה הגיוני?!?!?!!?!?!?

כי אין לך שריר בכלל.. הכל שומן :rolleyes:

Noiseless
12-01-11, 22:40
בטח שתאכל..!

rosilio
13-01-11, 22:34
גלידה זה משמין אחי :bully:
טוקסי זה סוויטבמבה מדבר איתך אני ממיס הגלידות :d
טוקסי הסבירלך לדעתי מצוין

תעשה טובה
אני עשיתי אנבוליק דיאט והרגשתי נהדר בכל יום שעובר
עד שהגעתי לקטוזיס
שם הרגשתי כמו אל,הייתי הכי רגוע ושליו בעולם.
הבדיקות דם שלי יצאו גם מצוין

TUXLIGHT
13-01-11, 22:38
טוקסי זה סוויטבמבה מדבר איתך אני ממיס הגלידות :d

טוקסי הסבירלך לדעתי מצוין

תעשה טובה
אני עשיתי אנבוליק דיאט והרגשתי נהדר בכל יום שעובר
עד שהגעתי לקטוזיס
שם הרגשתי כמו אל,הייתי הכי רגוע ושליו בעולם.
הבדיקות דם שלי יצאו גם מצוין

נו ואתה סתם שמן חן :bot:

rosilio
13-01-11, 22:48
נו ואתה סתם שמן חן :bot:

צודק ,חייב להפסיק עם הגלידות ולהתחיל לאכול ע!רז מלא

TUXLIGHT
13-01-11, 22:50
צודק ,חייב להפסיק עם הגלידות ולהתחיל לאכול ע!רז מלא

א1ף עם ע1רז אורגני טיבעוני שצמח לצלילי חלוקי נחל ומנגינת נחלים ויובא מקמצ'טקה במשלוח אקספרס

Ermac1122
13-01-11, 23:00
אורז פרוס וחזה עוף מלא

ח1צן
13-01-11, 23:20
א1ף עם ע1רז אורגני טיבעוני שצמח לצלילי חלוקי נחל ומנגינת נחלים ויובא מקמצ'טקה במשלוח אקספרס

חאלס לראות גור ואוח:ph34r::ph34r::ph34r: