PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב לבן 50+

Dosinho
27-12-10, 09:34
מאוחר מידי?

Fatboy
27-12-10, 09:43
אני לא רואה שום סיבה שהוא לא יהיה מסוגל לעשות חיטוב.

daniel maron
27-12-10, 15:17
אף פעם לא מאוחר מדי.. עם הידע האפסי שלי [יחסית לתזונאים וכו'..] עזרתי לאבא שלי לרדת כבר 12 קילו והו ממשיך, ב3 חודשים.. מ100 ל88 ק"ג.. והו בן 55 ...
ומה? הו בכלל לא סובל.. הו אוכל טוב עושה ספורט אירובי ואנאירובי ונהנה מהתוצאות ומהתהליך.. פשוט נתתי לו כמה טיפים שלמדתי וזה עובד..
מה שכן אצל אנשים מבוגרים זה כבר לא קטע של מסה חיטוב ולהראות טוב בקיץ אחיייי .. תזונה טובה ואימונים זה צריך להפוך להם לאורח חיים.. גם מראה וגם בריאות..
הכי טוב לך על בטוח לך לייעוץ.. תקבל הדרכה כמו שצריך .. בהצלחה !

Dosinho
27-12-10, 17:40
"פשוט נתתי לו כמה טיפים שלמדתי וזה עובד.. "

שתף.

Danielo
27-12-10, 20:03
היום דיברתי עם איזה מישהו מבוגר גם בסביבות 50 שהוריד 24 קילו בחצי שנה ,הוא אמר שהוא אכל בעיקר ירקות
והוא רק עושה אירובי ,הליכון כל יום חצי שעה ,כרגע הוא אמר שהוא רק משמר.
אבל הוא לא עשה אנאירובי ככה שהוא איבד הרבה מסת שריר.
גם לי אין ידע ברמה של מאמן אבל אני חושב שפעילות אירובית ואנאירובית במכון עם תזונה מתאימה תעשה תעבודה.

Fatboy
28-12-10, 09:29
היום דיברתי עם איזה מישהו מבוגר גם בסביבות 50 שהוריד 24 קילו בחצי שנה ,הוא אמר שהוא אכל בעיקר ירקות
והוא רק עושה אירובי ,הליכון כל יום חצי שעה ,כרגע הוא אמר שהוא רק משמר.
אבל הוא לא עשה אנאירובי ככה שהוא איבד הרבה מסת שריר.
גם לי אין ידע ברמה של מאמן אבל אני חושב שפעילות אירובית ואנאירובית במכון עם תזונה מתאימה תעשה תעבודה.

כל אחד יכול להרעיב את עצמו ולהוריד 24 קילו בחצי שנה
זה לא אומר שזה חכם וכש50% מזה זה שריר.

daniel maron
28-12-10, 14:29
"פשוט נתתי לו כמה טיפים שלמדתי וזה עובד.. "

שתף.

הורדתי לו את כמות הפחמימות ועשינו קצת סלקציה עם הפחמימות [בעיקר ירקות מבושלים וכו']
העלתי לו קצת חלבון [הוא צמחוני מלידה אז זה בעייתי] ומורידים קלוריות בהדרגה, בעיקרון הו עושה כל בוקר על קיבה ריקה שעה של הליכה מהירה ועוד אימון משקולות 3 פעמים בשבוע עם חימום אירובי של 15 דקות ומתיחות.. שמע הו היה בן אדם שמן שהיה רגיל לחזור מיום עבודה קשה לאכול זבל ולשתות כמה כוסיות, כשאתה מוריד קצת מפה קצת משם מוסיף קצת ספורט דברים מתחילים לזוז.. עכשיו זה נהיה קשה יותר אבל הו מסתדר..
חח שיתפתי עם זה באמת עניין אותך ..

Dosinho
28-12-10, 16:31
תודה דניאל. בטח מעניין, אחרת לא הייתי שואל.

התחלתי גם בהפחתת פחמימות כמו לחם. עוגות ובורקס הורדתי לגמרי. משתדל לאכול אוכל בריא יותר ממה שהייתי רגיל. הוספתי אימוני אירובי למרות שאני לא כל כך אוהב. אימוני משקולות אני אוהב כך שאין בעיה.

manzor
28-12-10, 17:43
אבא שלי הוריד 15 קילו בלי אירובי ועם אימונים מאולתרים עם שקים ובקבוקי מים בבית, הוא לא איבד ממש שריר ואיך הוא הוריד? הכמות חלבון אצלו תמיד הייתה גבוהה(הוא אהב חזה עוף בשר וכל זה) פשוט הוריד את הזבל מהתזונה, שנתקע הוא הוריד עוד x קלוריות וזוהי כל התורה "איך מבוגרים מורידים במשקל".

!Demon!
28-12-10, 21:38
תוריד אתכל הדברים שיש בהם שומן טראנס...ציפס עוגות בורקסים, גם כל דבר מטוגן...סתם קלוריות והשומן לא בריא.
תשתדל אם אתה אוכל שומנים רווים לאכול גם שומנים אחרים לא רווים
תכלס , להרזות כשאין לך ממש מסת שריר לשמר זה אחד הדברים הקלים..פשוט נגיד והיית על נייטרלי (לא עולה משקל ולא יורד) , תוריד 500 קלוריות להתחלה , אתה רואה שנתקעת תוריד עוד..
מהחלבון אל תוריד אפילו אני ממליץ שכמות החלבון תיהיה גבוהה יותר מ2 גרם לקילו...
עדיף להפחית מפחמימות אבל אפשר גם משומן..שים לב שגרם שומן הוא 9 קלוריות ופחמימה 4..
לאכול ירקות זה טוב אבל רק ירקות?ממש לא..אם ככה הוא הוריד הוא יחזיר את זה ממש מהר כי ברגע שלא אוכלים מספיק חלבון החילוף חומרים צונח ואז הוא יחזיר את הכל ברגע שיוכל טיפה יותר.
זה לגבי הרזיה , אבל בן אדם בגיל כזה צריך מאוד לשים לב לבריאות שלו, וזה עוד סיפור משל עצמו..