PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה|תוכנית ss+אבקת מסה.

The-Best
27-12-10, 14:14
1.אני כבר בערך שלוש שבועות-4 שבועות בתוכנית SS ועכשיו אני מרגיש שינוי ברגלים וגם שאני עושה את התרגילים אני מרגיש אותם,אבל הבעיה שאני לא מרגיש את הידיים בשום תרגיל וגם לא רואה שינוי או מרגיש אפילו יותר חזק בידיים(ואני אוכל כמו שצריך).
עכשיו כמה שאלות בקשר לזה:
*איזה תרגילים בתוך תוכנית SS נוגעת בקשר לידיים?
*אני לא מצליח בקושי לעשות 1 מתח ואני חייב לשפר את הכוח בידיים.
*איזה תרגילים אני יכול לצרף לתוכנית שיעזרו לי במתח ושיפור הכוח בידיים?

2.אח שלי קנה לפני חודש +- אבקה למסה בשם" Met-Rx Xtreme Size Up " .
עכשיו כמה שאלות:
*האבקה הזו קשה מאוד לשתיה אתמול שתיתי פעם ראשונה ממנה ולקח לי איזה שעה+- לשתות סקופ וחצי ממנה עם מים קרים,האם יש אבקת מסה יותר טובה ושאפשר לשתות אותה יותר בקלות?
*איזה אבקת מסה אתם ממליצים לי לקנות כזאתי או משהו אחר?תציאו לי אני ישמח.

תודה לכל העוזרים וגם למי שמנסה!

Scylla
27-12-10, 18:29
"הרגשה" של שריר (פאמפ) לא מבשר על יעילות של אימון. 3-4 שבועות זה לא מדד ליעילות של תוכנית בפלג גוף מסויים, אתה עדיין לא מרים משקלים שיצדיקו את זה... תן זמן, שפר את המשקלי עבודה שלך לרמה בינונית, ואז תוכל לחשוב על לשפר נק' חלשות. אם אתה לא עושה מתח 1, למה את מצפה שתהיה מאסה סבירה בידיים? לאט לאט עם השיפור במשקלי עבודה... בשביל להשתפר במתח -> עושים מתח.

HeavyWeight
27-12-10, 18:29
קודם כל, אהבתי את הגדרה לאפקה ("אבקת מסה").

לגבי חוסר ההיפרטרופיה בידיים - זה הכל בגלל שאתה לא משקיע מספיק. באמת אחי, תפסיק כבר להתחפשן באימונים ותתחיל לתת דגש.

עוד חודש אתה תראה שגם הכתף האחורית שלך בפיגור קל ביחס לכתף הקדמית והאמצעית.

The-Best
27-12-10, 19:58
קודם כל, אהבתי את הגדרה לאפקה ("אבקת מסה").

לגבי חוסר ההיפרטרופיה בידיים - זה הכל בגלל שאתה לא משקיע מספיק. באמת אחי, תפסיק כבר להתחפשן באימונים ותתחיל לתת דגש.

עוד חודש אתה תראה שגם הכתף האחורית שלך בפיגור קל ביחס לכתף הקדמית והאמצעית.

מי אמר לך שאני מחפף? אני עובד בהשקעה עם כל הקושי כי יש עלי הרבה הומס (גם מצד הכדורסל)ואני עובד על הצד הכי טוב שלא ועושה כל דבר שאני צריך.

tal_s
27-12-10, 23:25
מי אמר לך שאני מחפף? אני עובד בהשקעה עם כל הקושי כי יש עלי הרבה הומס (גם מצד הכדורסל)ואני עובד על הצד הכי טוב שלא ועושה כל דבר שאני צריך.

אם כל הכבוד אם אתה לא מצליח לעלות אפילו חזרת מתח אחת, או שאתה ילד, או שאתה נמצא בעודף משקל חמור, או שפשוט אין עליך טיפת מסת שריר.. בכל מקרה הדבר האחרון שאתה צריך זה להתחיל לעבוד על "ידיים" בתרגילים מבודדים, אלה להתעסק בלהתחזק בהרמות הבסיסיות

The-Best
28-12-10, 13:37
אני לא נמצא בעודף משקל וגם לא ילד ויש לי מסת שריר
פשוט המסת שריר לא מתאימה לגובה שלי+המשקל
נתונים:
גובה:1.94
משקל:86

tal_s
28-12-10, 16:41
אני לא נמצא בעודף משקל וגם לא ילד ויש לי מסת שריר
פשוט המסת שריר לא מתאימה לגובה שלי+המשקל
נתונים:
גובה:1.94
משקל:86

אתה שוקל 86 על 194 על איזה מסת שריר אתה מדבר?

alvaalva
28-12-10, 17:38
תמשיך ss, תעלה את המשקל גוף והמשקל בתרגילים ואתה תראה שיהיה בסדר :)
.
ושמור על טכניקה נכונה