PDA

צפה בגרסא המלאה : מה לאכול אחרי אימון אירובי

zvika_zzz
27-12-10, 20:56
האם הוא כמו אימון אנאירובי שדורש פחמימה שמתעקלת מהר כגון סוכר ענבים/תמרים ולאחר מכן טונה או אבקת חלבון או ארוחה ארגילה כגון בשר ופחמימה פסטה.
תודה לעוזרים

Cuba
27-12-10, 21:12
מה שבאלך

zvika_zzz
27-12-10, 21:41
חלאס כפרה עם התגובות של הטרולים,אני בטוח שיש קצת יותר מאחורי מה הגוף דורש אחרי פעילות אירובית

sharasr
28-12-10, 00:17
תאכל מהכל. אחרי אירובי חשוב להחזיר את מה שאיבדת במהלך האימון. פחמימות וחלבונים חובה, תנסה לשלב גם ירקות! :)

subzero1122
28-12-10, 00:41
תאכל מהכל. אחרי אירובי חשוב להחזיר את מה שאיבדת במהלך האימון. פחמימות וחלבונים חובה, תנסה לשלב גם ירקות! :)

מה עם ש1מן? :1::1::1:

zvika_zzz
28-12-10, 09:26
עוד לא קיבלתי את התשובה שרציתי.

Ermac1122
28-12-10, 10:44
עוד לא קיבלתי את התשובה שרציתי.

כלומר אתה מחכה שמישהו יבוא ויגיד לך:
"אימון אירובי הוא כמו אימון אנאירובי שדורש פחמימה שמתעקלת מהר כגון סוכר ענבים/תמרים ולאחר מכן טונה או אבקת חלבון או ארוחה ארגילה כגון בשר ופחמימה פסטה."
ואז תגיד לו:
"תודה, זה בידיוק מה שחיכתי לשמוע"
?

ועכשיו לעניין.
תתחיל לקרוא דברים רלוונטים,
אתה מתעסק בשטויות.
גם אחרי אימון אנאירובי לא צריך סוכר ענבים ותמרים או אבקת חלבון.
בקיצור תקרא תקרא תקרא.

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 11:23
[QUOTE=zvika_zzz;1050717]חלאס כפרה עם התגובות של הטרולים,אני בטוח שיש קצת יותר מאחורי מה הגוף דורש אחרי פעילות אירובית[/QUOTE

תלוי אם אתה בחיטוב או מסה. בדרך כלל זה בננה,תפוח. וחלבון. (דגים בשר)

Nothin_BuT_A_Peanut
28-12-10, 11:24
זה לא כל כך משנה או במשך היום התזונה שלך הייתה טובה.

גיא גלילי
28-12-10, 16:59
כדי שתשמור על בריאות (http://www.foodsdictionary.co.il) טובה ותזונה טובה הייתי ממליץ לך לעיין במוצרים כאן ולבדוק מה יש ומה מכיל כל דבר שאתה אוכל. לגבי שאלתך - הייתי ממליץ לך לאכול פחמימות - אבל מה המטרה שלך בעצם?

sharasr
28-12-10, 19:54
מה עם ש1מן? :1::1::1:

אני יוצא מנקודת הנחה שבבשר או במקור החלבון שנצרך יש שומן. במזון פשוט כמעט תמיד כשיש הרבה חלבון יש גם מספיק שומן. כמובן שגם פחמימות מלוות ברוב המקרים בשומן :)

zvika_zzz
28-12-10, 20:23
כלומר אתה מחכה שמישהו יבוא ויגיד לך:
"אימון אירובי הוא כמו אימון אנאירובי שדורש פחמימה שמתעקלת מהר כגון סוכר ענבים/תמרים ולאחר מכן טונה או אבקת חלבון או ארוחה ארגילה כגון בשר ופחמימה פסטה."
ואז תגיד לו:
"תודה, זה בידיוק מה שחיכתי לשמוע"
?

ועכשיו לעניין.
תתחיל לקרוא דברים רלוונטים,
אתה מתעסק בשטויות.
גם אחרי אימון אנאירובי לא צריך סוכר ענבים ותמרים או אבקת חלבון.
בקיצור תקרא תקרא תקרא.
איך אתה משאר לאיזה תשובה אני מחכה?
ולי דווקא כן ידוע שצריך אחרי אימון פחמימה שתעלה ותקפיץ אינסולין ואז חלבוןו שנספג טוב כגון טונה אבקה
או חלב לאחרונה קראתי כתבה שהוא מקפיץ טוב ויש בו דברים טובים
תביא כתבות שעומדות מאחורי מה שאתה אומר. תודה

!Demon!
28-12-10, 21:25
אחרי איממון אנאירובי לא צריך לאכול ישר, אם אכלת מספיק טוב לפני האימון.זה יגרום לרמות גבוהות של אינסולין לכמה שעות ןיגביר אתסיננטוז החלבון
אחרי אימון אירובי זה תלוי...אם רצת 20 דקות אז לו מחייב גם אבל אם רצת נגיד איזה 10 קילומטר או יותר ,כאילו מרחק משמעותי אפשר לאכול פחמימה מהירה כי באמת יש בזבוז של גליקוגן.

doronxl7
30-12-10, 18:14
תוכל פחמימות כמו אורז, לחמים ופיתות וחלבונים כמו גבינות וקטניות.
אל תוכל שומניים וממה שאתה אוכל אחרי האימון אל תוכל הרבה.