PDA

צפה בגרסא המלאה : אז... אני רוצה להתחיל ss

eatinpie
28-12-10, 23:13
ויש לי מספר שאלות:
אני כבר עושה סקוואטים ובנץ' פרסים. עברתי על זה עם המאמן שלי והטכניקה שלי טובה.
בנוסף לעובדה שאני אצטרך ללמוד טוב טוב איך עושים פאור קלין, דדליפט ופרס יש לי כמה שאלות:

אפשר לשלב ריצות בהפוגה אימון אחד בשבוע?לדוגמא
AXBXACX
כאשר A וB הם אימוני SS וC הוא אימון ריצה?

האם יש אפשרות לשלב מתח באימוני SS?כל החיים שלי רציתי לעשות מתח, עכשיו אני מגיע לספירה של 4... הייתי ממש שמח לעלות את המספר הזה. האם מתח יפריע?

האם אני חייב להעמיס קלוריות?
ראיתי תמונות של ח1צן והבנתי שהוא עשה עלייה משמעותית במשקלי העבודה, אך לא במאסה. האם זה נכון? אני מבין שכדי לגרות תהליכים אנאבוליים אני חייב להיות במאזן קלוריות חיובי, אבל עד כמה חיובי? אני באמת חייב להעמיס 3500, ואז עם הזמן 4500 ו5000 קלוריות (אני מאמין שאני על 2500-300 עכשיו, למרות שישבתי עם ידידה תזונאית וספרנו יום אחד שהייתי בו על 5000)

אני 1.84 מטר ושוקל 91 קילו (הצלחתי לשבור את מחסום ה90, אבל זה בשעות הערב ועם לבוש ונעליים... ככה שאני לא כזה בטוח ששברתי אותו). המטרה שלי היא בהחלט מאסה, אבל אני לא רוצה לעלות אחוז שומן.

כמה תמונות מלפני 20 יום:
גב:
http://img442.imageshack.us/i/o45q.jpg/

גוף קידמי, תאומים ו4 ראשי.

- אני לא יודע לעשות פוזינג בשיט-

הידיים שלי באמת חלשות יותר משאר הגוף, אבל נראה לי שהתמונות לא מטיבות עמן בכל מקרה

תודה רבה!

eatinpie
28-12-10, 23:15
לינק לתמונות של גוף קדמי תאומים ו4 ראשי
http://img51.imageshack.us/gal.php?g=o3fv.jpg

eatinpie
29-12-10, 23:35
חבר'ה? מישהו?

Fatboy
30-12-10, 09:55
אפשר לשלב ריצות, עם היגיון.
אפשר לעשות מתח במקום קלינים
אני לא יודע כמה אתה צריך להעמיס, תמצא מחשבון קלריות ותקנה משקל אוכל אם אין לך כבר.
תאכל שבוע כמו שאתה אוכל ותכתוב הכל ביומן.

אחרי שאתה יודע כמה אתה אוכל בממוצע בשבוע, זה נהיה דיי פשוט.
אתה מתאים את מה שיש עכשיו לSS.

או שאתה לוקח תבנית מוכנה, במונחים כלליים זה צריך להיות 2.2x משקל גוף ג' חלבון
פחמימות 600 גרם
ושומן ממלא את השאר
בתבנית של 4000 קלוריות ליום

זה מותאם למשקל שלך אבל זה נתונים מאוד כלליים, סוג האוכל שנכנס בנתונים האלה חשוב לא פחות מהנתונים עצמם.

eatinpie
30-12-10, 12:50
מתח במקום קלין - זה סוגר את הפינה הזאת לגמרי?
אני מתכוון לזה שss עובד על כמות מצומצמת של תרגילים ויוצא מתוך נקודת הנחה שהתרגלים מורכבים ומגוייסים לטובתם הרבה קבוצות שרירים (נכון?)
מתח יכול להחליף את הקלין לגמרי?
אם כן במידה ואני משלב אותו כמה סטים וכמה חזרות לעשות?