PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בשריר הירך

shakethatass
02-01-11, 21:39
יש לך מין כאבים כמו לחצים כאלה על הירך אני בקושי יכל ללכת,אני הולך כמו איזה ברווז
הכאבים הם בערך באמצע של הירך מעל הברךhttp://www.fpnotebook.com/_media/ThighAnatomyMuscleAnterior.gif
Rectus femoris muscle
זה מרגיש כאילו מתחתי אותו או משהו,היום בחימום זה הרגיש ממש כאוב ובקושי שברתי מקביל בחימום(הייתי צריך בכוח לרדת עד הסוף וזה ממש כאב),ו ה 70 קילו בחימום הרגיש עליי כמו טון בגלל הכאבים בשריר,אז הפסקתי את הסקוואט כי לא היה סיכוי שהייתי מצליח את ה סט עבודה של היום,זה נורמלי?זה קורה הרבה למתאמנים שרק התחילו ss ובכללי רק התחילו לעשות סקוואטים?
ואם הכאבים ימשכיו עד יום שלישי לוותר על הסקוואט באותו יום ולעשות אותו ביום חמישי?(זה יכל לפגוע בהתקדמות?)
סליחה על כלכך הרבה השאלות ,אבל זה פשוט מוריד לי תמוטיבציה זה ממש מעצבן,מקקוה שאתם מבינים אותי
וסליחה על החפירה
תודה מראש :)

Cuba
02-01-11, 21:43
אתה בטוח שאתה עושה סקואט כמו שצריך?

תעלה סרט שלך עושה סקואט ותנוח שבוע עם אחרי שבוע זה עדין כואב לך אני מציע לך לעשות את פרוטקול הפצעיות של ביל סטאר

shakethatass
02-01-11, 22:00
אתה יכל להביא לי קישור לפרוטוקול הזה?
אני דיי בטוח,שאני עושה סקוואט כמו שצריך,אין לי אפשרות לעלות את הסרטון של עצמי,אבל צלמתי את עצמי והסקוואט נראה טוב,ברכיים החוצה שובר מקביל,בעליה הברכיים לא גולשות קדימה או פנימה,גב יציב חזה בחוץ,ואני לא יוצא ל Gm
וה היפ דרייב עובד טוב.

וזה דיי מרגיש לי כמו שהשריר נתפס או נמתך,היום באימון היה לי מאוד קשה לשבור הרגשתי את המתיחה ב ירכיים עוד לפני השבירה וזה ממש לחץ וכאב אז הייתי צריך ממש להתעמץ כדי לשבור מקביל.

shakethatass
03-01-11, 17:15
עוד מישהו יכל להגיב?
ונגיד ואני חוזר יום חמישי לעשות סקוואט לעשות אותו על אותו משקל שהייתי אמור לעשות אתמול?
או לא להעמיס ישר משקל,ולהוריד קצת?