PDA

צפה בגרסא המלאה : [עזרה] בחיטוב

DanD
02-01-11, 22:51
אני כבר תקופה מסויימת עולה ל 85, יורד ל 80, עולה ל80, יורד ל 80 אני יודע שזה לעשות צחוק מעבודה ולכן החלטתי לקחת את עצמי ביידיים...
הקטע הבעייתי הוא יום שישי... תמיד ביום שישי אני מתפרע ואוכלל הכל פשוט הכל....
עכשיו בסדר בגלל שהחלטתי לקחת את עצמי בידיים אני לא אוכל.. ואמשיך לפי התפריט... אבל יש לי בעיה קטנה...
אני עובד במכירת אוכל מוכן ביימי שישי... מ 6 בבוקר עד 4 בצהריים... ואנחנו אוכלים שם חופשי...
עכשיו השאלה שלי היא כזאת... האם יש אפשרות לעשות דבר כזה "העמסת חלבון"? אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל חשבתי על זה... אולי אם אני אוכל שם בעבודה אך ורק חלבון, פרגיות חזה עוף, כל סוגי הבשרים.. ללא ספירה.. וובבית אני אוכל בערב את הפחמימה שאני צריך לאותו היום..
מה יהיו התוצאות של זה? זה יפגע בחיטוב.? זה אולי יכול להואיל אם אני אעשה אימון חזק באותו יום?
אפשר עוד עצות מה אפשר לעשות בעיניין הזה? ולא נראלי שאני אקח איתי סנוויץ' לעבודה של מכירת אוכל... מקסימום יש לנו שם גם משקלים ככה שאני יכול לשקול לי חזה עוף ודברים כאלה.. השאלה האם אני אוכל לעשות העמסה חלבון...
תודה.

Nothin_BuT_A_Peanut
02-01-11, 23:24
תאכל חלבון בעבודה ותאכל חלבון בערב עם הפחמימה,זה יעשה רק טוב.

DanD
03-01-11, 16:09
באיזה כמות? אפשר לאוכול נגיד ממש ממש הרבה? אני יכול להגיע לממש הרבה..
אם אני שם כל היום מ 6 עד 4 זה 10 שעות ואני יאכל רק חזה עוף פרגיות ובשר..
אפשרי לאכול ממש ממש הרבה חלבון?

DanD
05-01-11, 22:44
יום שישי מתקרב.. הייתי רוצה לדעת אם אני יכול לאכול חלבון בכמוות גדולה או לא... וכשאני אומר גדולה אני מתכוון לממש גדולה

ziong
06-01-11, 13:21
תאכל בהפסקות של 3 עד 4 שעות כל פעם תקפיד לא לאכול הרבה פחמימות גם בערב (גם אצלי זאת נקודת החולשה החלה של שבת עם הדג החריף ) בשר בעבודה תוכל כל פעם 70 גרם של חזה עוף עם קצת פחמימה בצד אם אתה עובד מ-6 עד -4 אמורות לצאת לך 4 ארוחות.