PDA

צפה בגרסא המלאה : דיון| התוכנית "הטובה"

doronxl7
04-01-11, 22:35
שלום, מה התוכנית הכי טובה לדעתכם שתגדיל את השרים, תפתח את הגוף מהר ויראו מהר תוצאות.
תרשמו את השם ולמה לדעתכם היא הכי טובה,
דיון מהנה =]

הליצן המרקד
04-01-11, 22:36
כמה זמן אתה מתאמן?
כמה אתה שוקל ביחס לגובה?
אחוז שומן?

אתה רוצה שאני אמשיך?

doronxl7
04-01-11, 23:04
אני יכול להתאמן כל יום בשבוע, מוכן לתת מעצמי הכל, גובה-1.72, משקל-63, גיל-14.9

הליצן המרקד
04-01-11, 23:06
תתחיל ss

lifton
04-01-11, 23:18
בלי חלילה לפגוע במישהו..

למה תמיד לעשות copy - paste שנשאלות השאלות.

ss תוכנית מעולה אני עושה אותה והולך קצת קשה אבל מתקדם ועולה יפה במשקל..
אבל בחייך זה כמו תקליט שבור, אני אומר ועובדות רבות אומרות !אינדבדואלי!
..שוב, אין לי דבר נגד SS להפך ממליץ, רק נגד הריפליי..

המלצה שלי, אם זו פעם ראשונה שאתה דורך בחדר כושר תתחיל מזה שתעשה FBW ל- 3-4 שבועות, אחרי זה תבוא תגיד עם איזה משקלים אתה עובד, אם הולך לך טוב, יש התקדמות, בכל אופן תנסה ותראה.

הליצן המרקד
04-01-11, 23:19
מה אתה רוצה

lifton
04-01-11, 23:35
לא אליך ספציפית ,אבל בכלליות יש איזשהו שיגעון על הss שדנו בו כבר כמה פעמים.
ושוב התוכנית היא מעולה.

הליצן המרקד
04-01-11, 23:40
אז מה אתה רוצה

elad5288
05-01-11, 02:44
הוא בא לדעתי לומר שלא צריך אוטומטית לפלוט ss כל פעם שמישו מבקש תוכנית.. אכן תוכנית טובה אבל לא מתאימה לכולם..

Cuba
05-01-11, 07:04
הוא בא לדעתי לומר שלא צריך אוטומטית לפלוט ss כל פעם שמישו מבקש תוכנית.. אכן תוכנית טובה אבל לא מתאימה לכולם..

למה לא?

StarDust
05-01-11, 17:17
למה לא?

כמה סיבות: לא כל אחד מנוי לחדר כושר ויש לו את הכסף או המקום לארגן ציוד מתאים. אם הוא מנוי בחדר כושר - צריך שתהיה תשתית לסקוואט חופשי וגישה של מנהל המכון שמאפשרת ביצוע תרגילים חופשיים. גם אם "מותר" לבצע סקוואט חופשי, בלי כלוב זה קשה מאוד. כל הקומבינציות טובות, אבל באיזשהו שלב זה יהיה כרוך במאמץ לוגיסטי רב, אם לא בסכנת חיים.
לא לכל אחד מתאים משטר התזונה של ss. להגיד ולהכריז על שתיית גלון חלב כל יום זה קל, אבל זה ממש לא פשוט לביצוע.
בעיות בריאותיות גם יכולות להגביל בביצוע התרגילים...

Alon332
05-01-11, 20:14
כמה סיבות: לא כל אחד מנוי לחדר כושר ויש לו את הכסף או המקום לארגן ציוד מתאים. אם הוא מנוי בחדר כושר - צריך שתהיה תשתית לסקוואט חופשי וגישה של מנהל המכון שמאפשרת ביצוע תרגילים חופשיים. גם אם "מותר" לבצע סקוואט חופשי, בלי כלוב זה קשה מאוד. כל הקומבינציות טובות, אבל באיזשהו שלב זה יהיה כרוך במאמץ לוגיסטי רב, אם לא בסכנת חיים.
לא לכל אחד מתאים משטר התזונה של ss. להגיד ולהכריז על שתיית גלון חלב כל יום זה קל, אבל זה ממש לא פשוט לביצוע.

מילא הקטע של התזונה, אבל כל מה שנתת זה סיבות למה אנשים לא עושים סקוואט. סקוואט לא ייחודי ל-ss, זה צריך להיות תרגיל עיקרי בכל תכנית. זה לא "או ss או תכנית מכונות", יש אמצע.

Cuba
05-01-11, 20:21

אז מי שלא מנוי לחדר כושר שלא ישאל בכלל אתה סתם דוחף שטויות כדי לצאת צודק
מה זה אם מותר במכון ? בשביל מה אתה משלם לחדר כושר? בשביל ליהיות מוגבל במדריכים שיגידו לך איך להתאמן? אתה משלם למישו אתה לוקח של מישהו והלוקח תמיד צודק תזכור את זה לחיים

ולי במכון אין כלוב אני עושה 150 סקואט על המקבילים והמקבילים חלשים מאוד עוד שניה מתפרקים אז אל תביאו לי תרוצים
בהתחלה היה מריבות וחפירות אבל עכשיו לא מתקרבים אלי לא מתיחסים לזה בכלל
ויש חלק שעושים גם סקואט בגללי

משטר תזונה של ss? מה נראלך שרק בss צריך לאכול? בabcvddasdsa לא צריך לאכול?
מי אמר לך לשתות חלב? יש מלא שלא שותים חלב ועושים תוכניות כוח על משקלים טובים
מלא אורטופדים ממליצים על סקואט ודדליפט בשביל לשפר בעיות גב וברכים

עכשיו עניתי לך על כל מה שהבאת לי ואני שוב בא ושואל למה ss לא מתאימה לכל מתאמן בריא שרוצה לגדול במאסה?

TUXLIGHT
05-01-11, 20:36

צודק.. היא לא מתאימה לכולם... כל מי שעבר את השלב של "מתאמן מתחיל" ... שזה מדבר לאולי 10% מהפורום

לא אליך ספציפית ,אבל בכלליות יש איזשהו שיגעון על הss שדנו בו כבר כמה פעמים.
ושוב התוכנית היא מעולה.

בלי חלילה לפגוע במישהו..

למה תמיד לעשות copy - paste שנשאלות השאלות.

Ss תוכנית מעולה אני עושה אותה והולך קצת קשה אבל מתקדם ועולה יפה במשקל..
אבל בחייך זה כמו תקליט שבור, אני אומר ועובדות רבות אומרות !אינדבדואלי!
..שוב, אין לי דבר נגד ss להפך ממליץ, רק נגד הריפליי..

המלצה שלי, אם זו פעם ראשונה שאתה דורך בחדר כושר תתחיל מזה שתעשה fbw ל- 3-4 שבועות, אחרי זה תבוא תגיד עם איזה משקלים אתה עובד, אם הולך לך טוב, יש התקדמות, בכל אופן תנסה ותראה.

ss היא התוכנית הכי יעילה למתחילים...
מה לעשות ש 90% מהפורום עדיין מתחילים... ועל אחת כמה וכמה מי ששואל שאלות כאלה...
אז מן הסתם ימשיכו להציע את ss כי היא התוכניתה כי יעילה לאותה אוכלוסיה

Cuba
05-01-11, 20:39
אבל אחייי זה אינדבדידביבדידביבאולי!!!!!!!!

lifton
05-01-11, 20:48
שאתה אומר מתחילים אתה מתכוון לאלה שלא עושים 170 קילו סקווט ו210 דדליפט?

Cuba
05-01-11, 20:52
שאתה אומר מתחילים אתה מתכוון לאלה שלא עושים 170 קילו סקווט ו210 דדליפט?

לאלה שיכולים להתאושש מאימון לאימון

יניב צוות ישראלבודי
05-01-11, 20:57

אני בספק אם הוא בכלל מבין את המשמעות העמוקה של זה...

TUXLIGHT
05-01-11, 21:03
אני בספק אם הוא בכלל מבין את המשמעות העמוקה של זה...

:ok:

:ok:

StarDust
05-01-11, 21:39
אז מי שלא מנוי לחדר כושר שלא ישאל בכלל אתה סתם דוחף שטויות כדי לצאת צודק
מה זה אם מותר במכון ? בשביל מה אתה משלם לחדר כושר? בשביל ליהיות מוגבל במדריכים שיגידו לך איך להתאמן? אתה משלם למישו אתה לוקח של מישהו והלוקח תמיד צודק תזכור את זה לחיים

ולי במכון אין כלוב אני עושה 150 סקואט על המקבילים והמקבילים חלשים מאוד עוד שניה מתפרקים אז אל תביאו לי תרוצים
בהתחלה היה מריבות וחפירות אבל עכשיו לא מתקרבים אלי לא מתיחסים לזה בכלל
ויש חלק שעושים גם סקואט בגללי

משטר תזונה של ss? מה נראלך שרק בss צריך לאכול? בabcvddasdsa לא צריך לאכול?
מי אמר לך לשתות חלב? יש מלא שלא שותים חלב ועושים תוכניות כוח על משקלים טובים
מלא אורטופדים ממליצים על סקואט ודדליפט בשביל לשפר בעיות גב וברכים

עכשיו עניתי לך על כל מה שהבאת לי ואני שוב בא ושואל למה ss לא מתאימה לכל מתאמן בריא שרוצה לגדול במאסה?

חסר אנשים שמתאמנים בבית?
לא שמעת על מכונים שלא מאפשרים סקוואט ודדליפט?
לא בכל מכון אפשר לעשות את הסקוואט מהמקבילים. יש כאלה שמתפשרים על קלין ואז פרונט סקוואט, וזה עובד עד שהם נתקעים בקלין...בפורום השני היה אפילו מישהו שהתפשר על האק סקוואט בגלל המכון שלו.
אמרתי שרק ב-ss צריך לאכול? אבל לא כולם מסוגלים לדחוף 3500 קלוריות, מה לעשות.

צריך להגיד הפוך - ss זה למי שמוכן לסבול בשביל התוצאות - לדחוף אוכל ולבלות שעה וחצי במכון על 3-4 תרגילים. זה ממש לא מתאים לכל אחד.

subzero1122
05-01-11, 21:44
איקסדי אחי

lifton
05-01-11, 21:53
עדיין ss זו תוכנית טובה, הכי טובה לא.

אבל עזבו אני עושה SS ואני נהנה.

TUXLIGHT
05-01-11, 21:55
cuba תסביר את מה שאמרת.

מתאמן מתחיל לפי ההגדרה
זה מתאמן שמסתגל לעומס של האימון ומתאושש תוך 48 שעות .. ולכן יכול להתקדם כל אימון

למעשה רב רובה של האוכלוסיה בחדרי הכושר.. הם מתחילים.. לא משנה כמה ס1סים ויוסי יד 50 הם..
לכל מתחיל התקדמות ליניארית מאימון אלימון תיהיה ההתקדמותה כי מהירה [מן הסתם] והכי יעילה..
Ss בנוייה בצורה כזאת שאפשר למשוך איתה את ההתקדמות הזאת.. וכשכבר לא מצליחים..
ברכותיי אתה כבר לא מתחיל

RTFB

עדיין ss זו אופציה טובה, הכי טובה לא..

WRONG

למתחיל זאת התוכנית הכי טובה

lifton
05-01-11, 22:04
אוקיי מובן. ואני מסכים איתך לגמריי.

רק מאיפה ההגדרה?

TUXLIGHT
05-01-11, 22:32
http://startingstrength.com/resources/forum/showthread.php?t=14195&page=1

http://startingstrength.com/articles/novice_effect_rippetoe.pdf

Deadlift
05-01-11, 22:47
אני אגיד לך את דעתי. בתוכנית ss,אתה לא תגדל פיזית יותר מבתוכניות אחרות,אבל בss גם תקבל בסיס של כוח.
אני יכול להגיד לך שאני גדלתי בטירוף מתוכניות פיצולים,שהן לאו דווקא ss.
אני לא מכיר הרבה תוכנית שיתנו אותן למתחילים,יגידו להם לאכול הרבה והם לא יתקדמו. בכל מיקרה גם לא כולם בנויים לעשות סקוואט 3 פעמים בשבוע. תתחיל להתאמן,חודש,תראה שיש לך כוח ורצון,תתחיל לקרוא,להתעניין,ותחליט מה בשבילך.

Cuba
05-01-11, 22:49
חסר אנשים שמתאמנים בבית?
לא בכל מכון אפשר לעשות את הסקוואט מהמקבילים. יש כאלה שמתפשרים על קלין ואז פרונט סקוואט, וזה עובד עד שהם נתקעים בקלין...בפורום השני היה אפילו מישהו שהתפשר על האק סקוואט בגלל המכון שלו.

צריך להגיד הפוך - ss זה למי שמוכן לסבול בשביל התוצאות - לדחוף אוכל ולבלות שעה וחצי במכון על 3-4 תרגילים. זה ממש לא מתאים לכל אחד.

ושוב אני אומר
למה לשלם לחדר כושר שאסור לך לעשות בו דדליפט?

אתה לקוח של החדר כושר אתה משלם לו זתומרת אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה
אם המכון לא מאפשר תגיד לו אני רוצה תכסף שלי בחזרה
נכנס חוק חדש בקשר לזה

נראה אותך גם בab גדל בפחות מ3000 קלוריות לאורך זמן

Cuba
05-01-11, 22:50
אני אגיד לך את דעתי. בתוכנית ss,אתה לא תגדל פיזית יותר מבתוכניות אחרות,אבל בss גם תקבל בסיס של כוח.
אני לא מכיר הרבה תוכנית שיתנו אותן למתחילים,יגידו להם לאכול הרבה והם לא יתקדמו. בכל מיקרה גם לא כולם בנויים לעשות סקוואט 3 פעמים בשבוע. תתחיל להתאמן,חודש,תראה שיש לך כוח ורצון,תתחיל לקרוא,להתעניין,ותחליט מה בשבילך.

מה לא תגדל פיזית יא דבע הסקואט שלך 80 והלחיצות 40-60 מה אתה מצפה לגדול?

Deadlift
05-01-11, 22:54
מה לא תגדל פיזית יא דבע הסקואט שלך 80 והלחיצות 40-60 מה אתה מצפה לגדול?

אתה יכול להתווכח,ראיתי המון בחורים שסיימו ss והם קטנים. אומנם חזקים,אבל קטנים. והרוב פה מחפשים גודל. יש תמיד יוצאי דופן ובחורים חזקים,אבל אי אפשר לחלוטין להגיד שזאתי התוכנית הכי טובה שקיימת.

ק1בה,אני גדול פיזית,ולמען האמת,אני מאמין שאפילו יותר ממך.

TUXLIGHT
05-01-11, 22:54

איזה לא תגדל......

זה נשמע לך הגיוני
שבחור שמעלה 60-70 קליו לסקוואט שלו במשך 12-13 שבועות
ועולה 10-15 קילו משקל גוף
לא ישים שריר עליו? :confused:

נפגשתי בלא מעט מקרים של חברה שעשו את התוכנית שתוך מספר קצר של שבועות הכפילו ואף שילשו את הסקוואט ההתחלתי שלהם והעלו המון שריר

אתה כנראה חלש

אתה יכול להתווכח,ראיתי המון בחורים שסיימו ss והם קטנים. אומנם חזקים,אבל קטנים. והרוב פה מחפשים גודל. יש תמיד יוצאי דופן ובחורים חזקים,אבל אי אפשר לחלוטין להגיד שזאתי התוכנית הכי טובה שקיימת.

מה אתה מגדיר חזקים?

מי שלא מסיים SS עם משקל גוף נורמאלי.. כנראה שלא עשה SS .. [וכנראה ממש לא מיצה את היכולת שלו להעלות משקל על המוט כל אימון [ולגדול יותר]]

Deadlift
05-01-11, 22:56
איזה לא תגדל......

זה נשמע לך הגיוני
שבחור שמעלה 60-70 קליו לסקוואט שלו במשך 12-13 שבועות
ועולה 10-15 קילו משקל גוף
לא ישים שריר עליו? :confused:

נפגשתי בלא מעט מקרים של חברה שעשו את התוכנית שתוך מספר קצר של שבועות הכפילו ואף שילשו את הסקוואט ההתחלתי שלהם והעלו המון שריר

אתה כנראה חלש

אני לא מחפש להיות חזק,ככה שלא ממש אכפת לי.
הוא ישים עליו שריר,אני לא אמרתי שלא. אבל להגיד שזו לחלוטין התוכנית הכי טובה שקיימת,ושאין להתווכח עם זה,זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.

TUXLIGHT
05-01-11, 22:57
הוא ישים עליו שריר,אני לא אמרתי שלא. אבל להגיד שזו לחלוטין התוכנית הכי טובה שקיימת,ושאין להתווכח עם זה,זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.

אז כנראה שלא עשית את התוכנית ו/או ראית אנשים שעשו את התוכנית [כמו שצריך]

Deadlift
05-01-11, 22:58
אז כנראה שלא עשית את התוכנית ו/או ראית אנשים שעשו את התוכנית [כמו שצריך]

אני עושה את התוכנית,וכל מי שיבוא בטענות של "אתה לא גדל אתה לא עושה נכון" מוזמן לקפוץ לי,כי אני בטוח ש90% מכם הייתם פורשים אחרי פציעה ומחלה כמו שקיבלתי.

מה להגדרתך התוכנית הכי טובה? הכי חזק,הכי מהיר,הכי גדול?

איש הלילה
05-01-11, 23:03

זאת התוכנית הכי טובה שקיימת.
אני עושה את התוכנית,וכל מי שיבוא בטענות של "אתה לא גדל אתה לא עושה נכון" מוזמן לקפוץ לי,כי אני בטוח ש90% מכם הייתם פורשים אחרי פציעה ומחלה כמו שקיבלתי.

אם הייתה לך פציעה ומחלה שמנעו ממך להתקדם, זה אומר שלא יצא לך לעשות את התוכנית כמו שצריך.

Cuba
05-01-11, 23:03

אני לא מתיימר ליהיות גדול אבל זה בא לבד
להגיד אני יותר גדול ממך זה כמו להגיד הזין שלי יותר גדול מהזין שלך
ותעשה לי טובה תפסיק אם השחצנות הזאת זה לא עושה לך טוב
בכל מקרה תראה לי בן אדם שסיים ss ונשאר קטן?

TUXLIGHT
05-01-11, 23:05
המשוואה מאוד פשוטה
יותר משקל על המוט = יותר עבודה = יותר מסת שריר
ומה יותר טוב לזה מאשר תוכנית שמאפשרת לך [כל עוד אתה ברמה המתאימה] להעלות משקל על המוט כל אימון

ברמות מתקדמות יותר [ואני מדבר על רמות כבר באמצע-סוף שלה המתאמן הבינוני [לדעתי]]
כנראה באמת תוכניות אחרות יהיו יותר יעילות להיפרטרופיה.. לדוגמא יותר חזרות וזמן מנוחה קצר יותר .. [בשלב שתגיע לזה... אם תגיע לזה.. כבר צברת הרבה כוח... לעשות 10 חזרות סקוואט עם 180 קילו.. זה הרבה יותר משמעותי להיפרטרופיה מאשר 10 חזרות עם 60 קילו..]
אבל עד אז.. להתחזק = לגדול

subzero1122
06-01-11, 00:44

בתור אחד שלא עושה את התכנית כמו שהיא
בתור אחד שלא אוכל כמו שצריך
בתור אחד שלא מבצע את התרגילים כמו שצריך
בתור אחד שמתחרקש 100 פעם והולך קדימה ואחורה

אתה פסול עדות.

לא כולם בנויים לעשות סקבט 3 פעמים בשבוע? נכון אחי, גם לא כל אחד בנוי ללכת ברגל, בוא נקנה לכולם קלנועית.
ילדים בני 18 מתוזזים למוות בג'בלעות עם משקלים גבוהים מאוד על הגב, בלי שינה ומינימום אוכל, לאורך שבועות ולאורך עשרות קילומטרים - ועדיין גם לזה הגוף בנוי. אז לסקבט מסכן 60-120 קילו 3 פעמים בשבוע לא?

כי מה? איזה נסיון יש לך? יש פה אנשים שמתאמנים עוד כשלמדת את הא-ב בבצפר, עוד סיבה למה אתה פסול לעדות.

באמת מסכני, היד שלי היתה מושבתת 11 חודשים, ושנה אחר כך קיבלתי דלקת באגן שבגללה ישבתי חודש בבית (לא עבדתי ,לא יכלתי ללכת) ועוד 4 חודשים נוספים לא התאמנתי. מיותר לציין שאת כל ההחלמה והחזרה לשגרה עשיתי בעזרת סקבטים והרבה עבודה על השרירים מסביב (כמה מפתיע שהרוב היה תרגילים מss?)

אתה פשוט מתבכיין ומחפש תירוצים על זה שעשי כל טעות אפשרית במהלך התכנית.

subzero1122
06-01-11, 00:46
Lifton
גם אתה קצת התחלת לזיין את המוח.

תקרא תספר המזדיין ואחר כך כל ההסתייגות שלך נעלמות.
זה שהתחלת ss כי נכשלת בדברים אחרים זאת חצי נחמה.

subzero1122
06-01-11, 00:57

אתה משלם לחדר כושר כדי לעשות דברים שאתה לא יכול בבית.

מתח-מקבילים-קרלז אפשר לעשות בבית.
סקבט ודדליפט כדאי וצריך שלא (לא לשבור תרצפה ולא תטלויזיות, כמו שalalalal מנסה להמנע)
אם נרשמת למכון שלא נותן לך את אלה - אתה מבזבז ותזמן שך.

lifton
06-01-11, 01:01
subzero1122 אני משתדל לא לחפור. ובמה נכשלתי?

..התחלתי SS הייתי תקוע במשקלים והתוכנית הזו עיניינה אותי ואני לא יכול להגיד שאין התקדמות, אני מרים הרבה יותר כבד ובדיוק היום חזרתי להתאמן כמו שצריך וחזרתי להתקדם.
ועליתי במשקל בכמעט 4 קילו בכלום זמן הזה.
אין לי הסתייגויות מהתוכנית יש לי בעיה לתת אותה למישהו שבחיים לא נגע במוט אבל אולי אני טועה, אני יקרא את הספר..

*לגביי הספר ,אם מישהו יכול להעלות אותו כי הלינק בנעוץ לא עובד.* תודה

SmokingSnake
06-01-11, 01:04
אני מזמין כל מתאמן שנמצא שנה בחדר כושר ובגובה שלי עם משקלים התחלתיים דומים לעשות מולי השוואה לפיתוח גוף ואחוז מאסת גוף רזה, אני יכול לומר שבתחילת ss הייתי יחסית בסדר 4 פעמים בחדר כושר, עם תזונה טובה, עובד רציני מאוד, שוקל 82 קילו על 1.85(וואלה נתקעתי די מהר), היום אני 95 קילו, ואחוז שומן שעלה מ15 ל19-20, ואני באמצע התכנית, אפילו אין 3 פלטות בסקוואט אלא רק בדדליפט לסט עבודה.
עוד לא ראיתי תכנית שמעודדת היפרטרופיה כמו SS, זה או להימעך אחרי שבוע או שלא תוכל לזוז מהמיטה, הגוף צועק לך "תאכיל אותי", לא יודע הורמוני גדילה לא הורמוני גדילה אני יודע שפיזית מרגלי ציפור יש לי עכשיו רגליים של גבר נורמלי

אם המדד של אנשים זה היקף של היד, אז לא, אתה לא תתקדם בss כמו בתכנית פיצולים

אם המדד שלך לשרירים זה כל הגוף בצורה פרופורציונית(רגליים>גב>תחת>זוקפי גו>חזה>כתפיים>טרפזים>שוקיים>שרירי בטן>ידיים) אז ss זאת תכנית שתבנה את הגוף שלך בצורה פרופורציונית ותחזק אותך באמת, לא רק תנפח

זה שמלמדים בקורסים שזרועות זה קבוצות שרירים גדולות שצריכות 10 סטים למתאמן אחרי שנה וחצי בחדר כושר(ואז לחצי מהאנשים בחדר כושר יש רגליים של תרנגולת וידיים היקף 47) זה בעיה שלהם

אם אתה רוצה ידיים גדולות וחזה לך תעשה AB, תפמפם חזרות

כל תכנית שלא תעשה, לפחות תוסיף סקוואט אמיתי ועמוק, תעשה לעצמך טובה

עריכה: דדליפט בחייאת, אתה לא עשית SS עדיין, אתה רק בשלבים שמתחיל להיות קשה, ברגע שתתן לפחות סינגל ל140 דדליפט או סט עבודה מעל 100 קילו בסקוואט תדבר, יש לך עוד דרך ארוכה שלא לדבר על הלחיצות

subzero1122
06-01-11, 01:10
ליפטר1ל הכוונה לא נכשלת נכשלת אלא הגעת לss לא בגלל שחשבת שהיא הפתרון אלא כי ניסית אותה בתור ברירת מחדל.

בוא נתחיל מדבר פשוט.
סקבט אמור להיות הבסיס לכל תכנית, לא משנה מה המטרה. הוא אמור להיות כלול בכל תכנית לכל מטרה.
כנ"ל שאר התרגילים, אלא במקרים של פציעות שמגבילות אותך, ותתפלא, מעטות ונדירות הפציעות שמונעות ממתאמן לסקבט או לדדלפט, על אחת כמה וכמה שניהם ביחד.

קח את זה ואחר כך תגיע למסקנה שזה לא משנה אם אתה מתאמן 200 שנה, או יומיים, הסיבה היחידה לא לעשות ss היא שאתה ברמה מתקדמת יותר (איך בודקים את רמת המתאמן זה נושא שנכתב כאן 3000 פעם) וצריך תכנית מתקדמת יותר (שמקיימת את כל העקרונות של ss רק בחלוקת נפח עצימות ותדירות שונה).

SmokingSnake
06-01-11, 01:15
ליפטר1ל הכוונה לא נכשלת נכשלת אלא הגעת לss לא בגלל שחשבת שהיא הפתרון אלא כי ניסית אותה בתור ברירת מחדל.

בוא נתחיל מדבר פשוט.
סקבט אמור להיות הבסיס לכל תכנית, לא משנה מה המטרה. הוא אמור להיות כלול בכל תכנית לכל מטרה.
כנ"ל שאר התרגילים, אלא במקרים של פציעות שמגבילות אותך, ותתפלא, מעטות ונדירות הפציעות שמונעות ממתאמן לסקבט או לדדלפט, על אחת כמה וכמה שניהם ביחד.

קח את זה ואחר כך תגיע למסקנה שזה לא משנה אם אתה מתאמן 200 שנה, או יומיים, הסיבה היחידה לא לעשות ss היא שאתה ברמה מתקדמת יותר (איך בודקים את רמת המתאמן זה נושא שנכתב כאן 3000 פעם) וצריך תכנית מתקדמת יותר (שמקיימת את כל העקרונות של ss רק בחלוקת נפח עצימות ותדירות שונה).

like+11111111

subzero1122
06-01-11, 01:15
אני מזמין כל מתאמן שנמצא שנה בחדר כושר ובגובה שלי עם משקלים התחלתיים דומים לעשות מולי השוואה לפיתוח גוף ואחוז מאסת גוף רזה, אני יכול לומר שבתחילת ss הייתי יחסית בסדר 4 פעמים בחדר כושר, עם תזונה טובה, עובד רציני מאוד, שוקל 82 קילו על 1.85(וואלה נתקעתי די מהר), היום אני 95 קילו, ואחוז שומן שעלה מ15 ל19-20, ואני באמצע התכנית, אפילו אין 3 פלטות בסקוואט אלא רק בדדליפט לסט עבודה.
עוד לא ראיתי תכנית שמעודדת היפרטרופיה כמו ss, זה או להימעך אחרי שבוע או שלא תוכל לזוז מהמיטה, הגוף צועק לך "תאכיל אותי", לא יודע הורמוני גדילה לא הורמוני גדילה אני יודע שפיזית מרגלי ציפור יש לי עכשיו רגליים של גבר נורמלי

אם המדד של אנשים זה היקף של היד, אז לא, אתה לא תתקדם בss כמו בתכנית פיצולים

אם המדד שלך לשרירים זה כל הגוף בצורה פרופורציונית(רגליים>גב>תחת>זוקפי גו>חזה>כתפיים>טרפזים>שוקיים>שרירי בטן>ידיים) אז ss זאת תכנית שתבנה את הגוף שלך בצורה פרופורציונית ותחזק אותך באמת, לא רק תנפח

זה שמלמדים בקורסים שזרועות זה קבוצות שרירים גדולות שצריכות 10 סטים למתאמן אחרי שנה וחצי בחדר כושר(ואז לחצי מהאנשים בחדר כושר יש רגליים של תרנגולת וידיים היקף 47) זה בעיה שלהם

אם אתה רוצה ידיים גדולות וחזה לך תעשה ab, תפמפם חזרות

כל תכנית שלא תעשה, לפחות תוסיף סקוואט אמיתי ועמוק, תעשה לעצמך טובה

עריכה: דדליפט בחייאת, אתה לא עשית ss עדיין, אתה רק בשלבים שמתחיל להיות קשה, ברגע שתתן לפחות סינגל ל140 דדליפט או סט עבודה מעל 100 קילו בסקוואט תדבר, יש לך עוד דרך ארוכה שלא לדבר על הלחיצות

זה לא ממש נכון.
אנשים צריכים להבין שמי שעושה ss, בהיותו מתחיל לא אמור להיות סוס ולא אמור לחפש היפרטרופיה באיזור כל כך לא רלוונטי כמו הידיים.
האיזורים שצוברים את מירב המאסה הם הגב, רגליים, תחת וכו' ולכן המיקוד עליהם.
התותחים בבנץ' ומתח בss רואים עלייה משמעותית בהיקף ידיים, הבעיה שהם לא חלק גדול מדי מהמתאמנים, אבל בתכניות המשך בהן יש יותר נפח ללחיצות אתה רואה את המתאמנים תופסים מאסה גדולה בטרייספ בפרט ובפלג גוף עליון בכלל מהלחיצות והמשיכות.

SmokingSnake
06-01-11, 01:17
זה לא ממש נכון.
אנשים צריכים להבין שמי שעושה ss, בהיותו מתחיל לא אמור להיות סוס ולא אמור לחפש היפרטרופיה באיזור כל כך לא רלוונטי כמו הידיים.
האיזורים שצוברים את מירב המאסה הם הגב, רגליים, תחת וכו' ולכן המיקוד עליהם.
התותחים בבנץ' ומתח בss רואים עלייה משמעותית בהיקף ידיים, הבעיה שהם לא חלק גדול מדי מהמתאמנים, אבל בתכניות המשך בהן יש יותר נפח ללחיצות אתה רואה את המתאמנים תופסים מאסה גדולה בטרייספ בפרט ובפלג גוף עליון בכלל מהלחיצות והמשיכות.

כן ידוע שרוב המתאמנים בחדר כושר ישר בודקים היקף זרועות כמדד להצלחה וכמות קוביות בבטן, לא יעזור:bot:

לי אין כ"כ בעיה עם הבנץ', למרות שהייתי עם דלקת איזה חודש, אני יכול לומר שהחזה גדל, הזרועות טיפה פחות, אבל אי אפשר לומר שיש לי זרוע קטנה, זה שאין לי יד 45 ורק 40 לא מפריע לי כ"כ:ok:

אבל בינינו, גם לאנשים אחרי תכנית למתאמן בינוני אין יד כזאת ענקית בלי פרופורציה לעומת בילדר רגיל, אצלי התאומים יותר גדולים מהיד קדמית, מה שב90% מהמתאמנים בחדר כושר לא קורה, ואני גם לא מאמין שהיד שלי תגיע ל46 ס"מ(לא שכזה מפריע לי...)

subzero1122
06-01-11, 01:19
אבל הכל שומן אחי.

SmokingSnake
06-01-11, 01:20
הכל שומן!
19 אחוז שומן זה מגעיל, זה לא מאסה זה התחזרות!!!!

זה לא בריא

קפטן שלד
06-01-11, 01:20
חסר אנשים שמתאמנים בבית?

תחליף מכון

SmokingSnake
06-01-11, 01:27
Ss זאת לא תכנית קלה פיזית/מנטלית בתור מתאמן.

כל מכוני הכושר הגדולים בישראל מועדדים לפיטנס ולכן:
1. עוד לא שמעתי על מישהו שעושה ss שלפחות 80% מהמדריכים במכון התקרצצו עליו וזיינו לו את השכל שהוא ימות ויתופצצו לו הברכיים והוא יהיה נכה בפלג גוף תחתון
2. אחרי משקל מסויים(אצלי זה היה ה145 בדדליפט) כבר לא טורחים להתקרב אליך, לא מדבר אפילו על הקטע של "לייעץ" פשוט לא מתקרבים אליך, אומרים שהמשוגע יעשה מה בראש שלו וכולם חושבים שאתה ליצן שימות, אבל כל אימון מתים כשהם רואים אותך במשקלים שהם ב6 שנים לא התקרבו אליהם:bot:
3. חגורות אמיתיות, מגנזיום, משקלים טובים, תרגילים מורכבים= קהל של אנשים בגיל העמידה שיעריצו אותך וישאלו אותך תמיד על התרגילים שאתה עושה, וילדים בני 18 שיעצרו הכל ויראו אותך בסט דדליפט במשקל נורמלי(אינטואיטיבית כשרואים מישהו עושה סקוואט כבד ולא עם 60 קילו מבינים שהוא לא בא לזיין ת'שכל ולפמפם ובאמת יש לו קצת כוח)

*** משום מה בילדרים מרגישים שפגעת בהם והעלבת אותם כי מה שהם השיגו ב5 שנים בABCDE לפלג גוף תחתון אתה משיג בשנה אחרי תכנית וחצי, ותמיד תמיד תמיד יטענו שאתה ליצן ואתה דופק את החיים שלך ומסכן את הבריאות, למרות שאתה חזק יותר מ95% מהמתאמנים במכון, עובד יותר נכון, מבין יותר, גדל יותר

subzero1122
06-01-11, 01:29
ל1ל השלד תמיד אמר - ברגע שיש 3 פלטות ומעלה על המוט, אף אחד לא מציק לך ולא משנה איזה תרגיל אתה עושה ואיך אתה עושה אותו.

SmokingSnake
06-01-11, 01:31
ל1ל השלד תמיד אמר - ברגע שיש 3 פלטות ומעלה על המוט, אף אחד לא מציק לך ולא משנה איזה תרגיל אתה עושה ואיך אתה עושה אותו.

:yup: מסכים

StarDust
06-01-11, 09:07
תחליף מכון

לא דיברתי בשם עצמי. אני עושה סקוואט ודדליפט. לא חסרים כאלה שלא יכולים.
התאמנתי עם SS אגב והתקדמתי ממנה יופי למרות שכמעט ולא אכלתי (העליתי 5 ק"ג נקי (לא התכוונתי, אבל יצא שהקוביות נשמרו)ב-4 חודשים).
המשקלים נמוכים יחסית למי שבאמת "עשה את התכנית", אבל לא בהרבה:
סקוואט 110 (יש תירוץ טוב - ירדתי ATG).
דדליפט 132.5
בנץ' 80
פרס 57.5
PC התחלתי לעשות ממש לקראת סוף התכנית אז סיימתי עם 55 ק"ג - זה לא היה באמת RM3.

תרגילי עזר: מתח 16.5 ק"ג תוספת
מתח עם רגליים קדימה (L Pull ups) עם 8 ק"ג
מקבילים 19 ק"ג תוספת לשמיניות.
כפיפות בטן בשיפוע עם משקל - 45 ק"ג לשישייה.

אני כיום עובד בטקסס מת'וד, אבל נאלצתי לקחת כמה שבועות הפסקה מאימונים בגלל אילוצים של בחינות הסמכה ועבודה, אז נאלצתי לחזור אחורה פחות או יותר למשקלים שאיתם סיימתי SS.

Cuba
06-01-11, 10:53
נחש
אני בתחילת ss שקלתי 70 על מטר 80 יד 34 בערך
היום אני שוקל 90 על מטר 80רגלים גדולות יד 40 הגב שלי התרחב בהרבה החזה גדל טרפזים גדלו אמות יותר גדולות
וכן גם עשיתי פעם ab ובחיים לא הגעתי קרוב לאיך שאני נראה עכשיו(הייתי מתאמן ab שנה וחצי בערך ואז הפסקתי להתאמן לשנה ואז שוב חזרתי לחצי שנה והפסקתי לעוד שנה ועכשיו חזרתי לab של חודש ראיתי זה משעמם ואני לא גדל בכלל אז התחלתי ss ואני רק מבסוט)

TUXLIGHT
06-01-11, 13:07

זה מזה נכון! חחח.. כשמגיעים ל 4 פלטותא נשים כבר באים לשאול אותך אם אתה משתמש בסטרואידים או איך אתה עושה את זה
אני יספר לכם מה קורה ב 5 פלטות כשנגיע לזה

ss זאת לא תכנית קלה פיזית/מנטלית בתור מתאמן.

כל מכוני הכושר הגדולים בישראל מועדדים לפיטנס ולכן:
1. עוד לא שמעתי על מישהו שעושה ss שלפחות 80% מהמדריכים במכון התקרצצו עליו וזיינו לו את השכל שהוא ימות ויתופצצו לו הברכיים והוא יהיה נכה בפלג גוף תחתון
2. אחרי משקל מסויים(אצלי זה היה ה145 בדדליפט) כבר לא טורחים להתקרב אליך, לא מדבר אפילו על הקטע של "לייעץ" פשוט לא מתקרבים אליך, אומרים שהמשוגע יעשה מה בראש שלו וכולם חושבים שאתה ליצן שימות, אבל כל אימון מתים כשהם רואים אותך במשקלים שהם ב6 שנים לא התקרבו אליהם:bot:
3. חגורות אמיתיות, מגנזיום, משקלים טובים, תרגילים מורכבים= קהל של אנשים בגיל העמידה שיעריצו אותך וישאלו אותך תמיד על התרגילים שאתה עושה, וילדים בני 18 שיעצרו הכל ויראו אותך בסט דדליפט במשקל נורמלי(אינטואיטיבית כשרואים מישהו עושה סקוואט כבד ולא עם 60 קילו מבינים שהוא לא בא לזיין ת'שכל ולפמפם ובאמת יש לו קצת כוח)

*** משום מה בילדרים מרגישים שפגעת בהם והעלבת אותם כי מה שהם השיגו ב5 שנים בabcde לפלג גוף תחתון אתה משיג בשנה אחרי תכנית וחצי, ותמיד תמיד תמיד יטענו שאתה ליצן ואתה דופק את החיים שלך ומסכן את הבריאות, למרות שאתה חזק יותר מ95% מהמתאמנים במכון, עובד יותר נכון, מבין יותר, גדל יותר

אצלי במכון יש מסורת של פאוורליפטינג ככה שקיבלו את זה ממש יפה
המנהל של המכון היה אלוף אירופה בפאוורליפטינג [305 דדליפט על משקל גוף 90 קילו] כמה שנים

lifton
06-01-11, 13:15

בוא נתחיל מדבר פשוט.

כמו שאמרתי כבר..מסכים איתך לחלוטין, במיוחד בקטע של הסקווט והאמת גם דדליפט צריך להיות חלק מתוכנית ולא משנה איזה.
ואם תמשיך לצחוק על השם משתמש שלי אני עוד יעבור לabcd..

קפטן שלד
06-01-11, 14:18
לא דיברתי בשם עצמי. אני עושה סקוואט ודדליפט. לא חסרים כאלה שלא יכולים.
התאמנתי עם ss אגב והתקדמתי ממנה יופי למרות שכמעט ולא אכלתי (העליתי 5 ק"ג נקי (לא התכוונתי, אבל יצא שהקוביות נשמרו)ב-4 חודשים).
המשקלים נמוכים יחסית למי שבאמת "עשה את התכנית", אבל לא בהרבה:
סקוואט 110 (יש תירוץ טוב - ירדתי atg).
דדליפט 132.5
בנץ' 80
פרס 57.5
pc התחלתי לעשות ממש לקראת סוף התכנית אז סיימתי עם 55 ק"ג - זה לא היה באמת rm3.

תרגילי עזר: מתח 16.5 ק"ג תוספת
מתח עם רגליים קדימה (l pull ups) עם 8 ק"ג
מקבילים 19 ק"ג תוספת לשמיניות.
כפיפות בטן בשיפוע עם משקל - 45 ק"ג לשישייה.

אני כיום עובד בטקסס מת'וד, אבל נאלצתי לקחת כמה שבועות הפסקה מאימונים בגלל אילוצים של בחינות הסמכה ועבודה, אז נאלצתי לחזור אחורה פחות או יותר למשקלים שאיתם סיימתי ss.

הכוונה הייתה שאם אתה לא יכול לעשות סקוואט ודדליפט בחדר כושר אז אתה משלם סתם. אני לא רואה סיבה להתאמן אם אתה לא יכול לבצע לפחות אחד מהם.

subzero1122
06-01-11, 14:45
ק1בה, עכשיו רק נשאר ללמד אותך פיסוק ואתה תהיה נורמלי.
עם
עם
עם
עם
עם

doronxl7
06-01-11, 18:44
אני יקרא את הספר ואני יתחיל לעשות ss, אבל מישהו יכול להביא לי מדריך לבניית תפריט תזונה שמתאים לתוכנית?

Cuba
06-01-11, 19:45
ק1בה, עכשיו רק נשאר ללמד אותך פיסוק ואתה תהיה נורמלי.
עם
עם
עם
עם
עם

יא ילד חרא שוב כתבתי לא טוב?

subzero1122
06-01-11, 19:49
יא ילד חרא שוב כתבתי לא טוב?

אתה לא מפסק וזה עושה כאב ראש לקרוא תהודעה.
ואתה שמן מסריח :diractor::diractor::diractor::diractor::diractor: :diractor::diractor:

Alon332
06-01-11, 19:55
לי המאמנים מעולם לא הציקו עוד מהפעם הראשונה שרגלי דרכה במכון. יכול להיות שאני חלש כי אין לי לאן לשאוף בגלל המאמנים האדישים בהולמס פלייס ראשל"צ?

nadavmoore
06-01-11, 19:59
כשאני הייתי אמור לעבוד בהולמס פליסס רצו שאני אעשה קורס של יומיים או משהו כזה שכל מטרת הקורס זה להכשיר אותך בתור מוכר תוספי מזון ואימונים אישיים יותר טוב.

זה בטח מסביר לך את הרמה של המאמנים שם...

Alon332
06-01-11, 23:55
למה סתם אחי יש שם אחד שעושה טק00 עם סקוואט ודדליפט של 80 קילו אחי הוא סוס אחושרמוטה!!11.

SmokingSnake
07-01-11, 00:29
כל המכונים בסוף רוצים למכור...
יש הרבה מאמנים בארץ שיש להם ידע, ויש הרבה יותר שאתה יכול להתעלם מהם כי אין להם ידע מעבר לקורס שהם עשו, אני מציע לשמוע לבנאדם יש הרבה חברי'ה שמתאמנים רציני, אחרי 2 דקות אתה קולט עם מי יש לך עסק

עריכה:
alon332, כשתגיע לאזור ה100 קילו בכל תרגיל שהוא והחזרות יהיו קצת קשות יגידו לך שאתה הורס את הבריאות שלך ואתה תמות בגיל צעיר
ברגע שתתן מעל 140 קילו בתרגיל מסויים יעזבו אותך בשקט

Alon332
07-01-11, 01:22
מצחיק שאתה אומר את זה כי בדיוק היום איזה רוסי מבוגר סיפר לי על פריצת הדיסק שהוא קיבל כי הוא עשה סקוואט בלי חגורה כשסיימתי עם הסקוואט (אם זה אומר לך גם משהו על המשקלים, פשוט אין זין להעלות סרטונים).

SmokingSnake
07-01-11, 01:36
כן בטח אתה באזור ה100, אז אנשים יגידו תזהר יהיה לך בלט בחוליות ותפרוץ דיסק והברכיים שלך יתפוצצו

Alon332
07-01-11, 01:57
כמו שאמרתי אבל אף פעם לא הציקו לי ממש. חוץ מזה שכולם במכון הזה חלשים רצח, כל הזמן שאני במכון הזה וראיתי רק 2 אנשים עם סקוואט יותר גבוה משלי והם מגיעים פעם בירח מלא בערך, והם גם עשו ss. המצב היה ככה עוד כשהסקוואט שלי היה 90 שתבין באיזה קאנטים המכון הזה נמצא.

moo
07-01-11, 11:32
הכוונה הייתה שאם אתה לא יכול לעשות סקוואט ודדליפט בחדר כושר אז אתה משלם סתם. אני לא רואה סיבה להתאמן אם אתה לא יכול לבצע לפחות אחד מהם.

קקק
אני לא משלם

GSP
07-01-11, 13:43
לרוב המתאמנים בחדר כושר אין מודעות בכלל לתוכנית הזו כי הם לא מתאמצים לקרוא ולבדוק מה באמת הדרך הכי טובה להתחזק, הרוב מחפשים את הכיף בחדר כושר, לבוא לפמפם יד קדמית 98789 סטים בנץ' לזיין קצת תמוח בין לבין וללכת.הרבה יותר מסובך ללמוד את כל התרגילים המורכבים ולתקן תטכניקה כל הזמן ולאמץ תגוף באמת עד שאתה גמור ואז להתחיל להעמיס משקלים,לאכול כמו מטורף,לחזור על אותם תרגילים כל הזמן...

בגלל זה אני חושב שזה סוג מיוחד של אנשים אני מתאמן כולה 3 חודש ולא יודע כלום מהחיים שלי אבל איך שקראתי בפעם הראשונה פה על ss נדלקתי על התוכנית ואני לא מבין בכלל איך מישהו מעדיף יד גדולה מאשר להיות מסוגל להגיע לסקוואט ודדליפט של 200 או לא להתחזק בצורה מטורפת כי תשמין קצת ....ורק מהמקום הזה אנשים באמת יגיעו לתוצאות בss כי גם שצריכים לתקן תטכניקה כל הזמן וזה כבר מייאש,שנתקעים או נפצעים ...המטרה להיות גדול וחזק באמת תהיה מול העיניים שלהם והם ימשיכו למרות הכל..אבל זו רק דעתי הצנועה כמובן..

doronxl7
08-01-11, 11:40
אני יתחיל יום שני הקרוב ss, אבל יש לי שאלה על חימום:
עם אני יעשה תרגילים על מכונות בלי הרבה משקל זה יהיה בסדר? עם לא איזה חימום עושים לפני התוכנית?
נ.ב אפשר בבקשה את הספר או הסרט? הליניקים בנעוץ לא עובדים

Cuba
08-01-11, 12:23
אני יתחיל יום שני הקרוב ss, אבל יש לי שאלה על חימום:
עם אני יעשה תרגילים על מכונות בלי הרבה משקל זה יהיה בסדר? עם לא איזה חימום עושים לפני התוכנית?
נ.ב אפשר בבקשה את הספר או הסרט? הליניקים בנעוץ לא עובדים

לא

תקרא תמאמר שבפורטל שרן כהן moo כתב

ותקרא תספר

Homie
08-01-11, 12:44

indeed

and if ur a trainer in the gym that helps cut of all the bullshit :D
except when a skinny asshole tells some one while u train
that all this things hurt the back
and as a trainer u can't tell him to go fuck him self..

the only thing i will say about the general argue here is,
that all of "this" programs are good
not nececery ss, i belive that u can start even with madcow or texas
ofcourse after 3-4 months of any training and getting
to so minimal weights so the body will know how to handle this presuers

shortly, it depends u can build a AB that will b similar to SS
u people look at AB like the ab that the stupid trainers build
i can give some one (as i do for some who don't listen in the gym and want ab and not ss)

A
squat
dead lift
pull ups
bent over row
bicpes curls
B
bench press
dips
press
triceps extention - overhead
A
squat
good mourning / lunch / legs press
pull ups
dummbel / high pully pullover
biceps curls
b
bench press
incline dumbbel bench
press
tricpes extenion - lying

tell him to train
ABXABXABXABX
work 5-8 reps 3-4 sets
and every time he finishes with the current weight
to put on more 2.5-5 KG in tottal the next train
and it will get good resulets..
and he will be happy cuz he has bicpes curls on his prog! :D
its all depends on the person and what does he do with his time..

Alon332
08-01-11, 12:55
english language hard?

Homie
08-01-11, 13:05
my dick is hard, wonna suck it?

when u will work with half of the wieghts i work
and will weight half of my wieght
i'll let u touch my balls
until then, STFU skinny noob.

moo
08-01-11, 13:37
חומי הביעה שיהיה לו קשה להוסיף משקל למוט בתוכנית שרשמת
כי הנפח שלה מטורף

Alon332
08-01-11, 13:52
my dick is hard, wonna suck it?

When u will work with half of the wieghts i work
and will weight half of my wieght
i'll let u touch my balls
until then, stfu skinny noob.

u mad?

Homie
09-01-11, 17:28
full of hate, thats better?

Homie
09-01-11, 17:30
חומי הביעה שיהיה לו קשה להוסיף משקל למוט בתוכנית שרשמת
כי הנפח שלה מטורף

as a begginer?
i did ABCXABC
5*5 almost everything for a while
an dbulk prety good...

moo
09-01-11, 17:54
as a begginer?
I did abcxabc
5*5 almost everything for a while
an dbulk prety good...

היכולת להוסיף משקל בתוכנית שהבאת היא משמעותית יותר קשה מתוכנית כוח בסיסית
בגלל הנפח
מתחיל עם כל תוכנית יוסיף משקל, השאלה באיזה קצב ומתי הוא יתקע

איש הלילה
09-01-11, 22:03
indeed

and if ur a trainer in the gym that helps cut of all the bullshit :d
except when a skinny asshole tells some one while u train
that all this things hurt the back
and as a trainer u can't tell him to go fuck him self..

The only thing i will say about the general argue here is,
that all of "this" programs are good
not nececery ss, i belive that u can start even with madcow or texas
ofcourse after 3-4 months of any training and getting
to so minimal weights so the body will know how to handle this presuers

shortly, it depends u can build a ab that will b similar to ss
u people look at ab like the ab that the stupid trainers build
i can give some one (as i do for some who don't listen in the gym and want ab and not ss)

a
squat
dead lift
pull ups
bent over row
bicpes curls
b
bench press
dips
press
triceps extention - overhead
a
squat
good mourning / lunch / legs press
pull ups
dummbel / high pully pullover
biceps curls
b
bench press
incline dumbbel bench
press
tricpes extenion - lying

tell him to train
abxabxabxabx
work 5-8 reps 3-4 sets
and every time he finishes with the current weight
to put on more 2.5-5 kg in tottal the next train
and it will get good resulets..
And he will be happy cuz he has bicpes curls on his prog! :d
its all depends on the person and what does he do with his time..

יש לך אולי סרטון של התאבלות טובה וצהריים ? אף פעם לא שמעתי עליהם :blush:

semo2011
10-01-11, 00:47
אבל אחייי זה אינדבדידביבדידביבאולי!!!!!!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי בדבדבדבדבדואלי שלך...

Homie
11-01-11, 15:08
was on purpose :)