PDA

צפה בגרסא המלאה : שרירים שלא מסכימים להיתפתח

whice4188
10-01-11, 08:15
אהלן..

אני בן 23 גובה 187 ומתאמן כבר כמה שנים.
בשנה וחצי האחרונות התחלתי להתאמן בצורה מבוקרת כאשר אני מקפיד על תזונה ואימונים
בצורה מסודרת,כולל מעקבים.

במהלך התקופה הזאת עליתי בסך הכל כ15 קילו,מ72 עד 87.
(אני יודע שזה נשמע מוגזם,אבל אני חושב שהסיבה לעלייה המאסיבית בתקופה כלכך קצרה היא אורך חיים שבעיקר סבב סביב האימונים האירוביים,3-4 פעמים בשבוע לפני)
בסך הכל אני מבסוט על העלייה הכללית במאסה,אך אם זאת יש לי שני שרירים מרכזיים שלא מסכימים
להתפתח.

השריר הראשון הוא(כמה מפתיע)שריר החזה,אני מאוד חזק בכל מה שקשור לדחיקה(בנץ').
אני דוחק כ130% ממשקל גופי,אבל לעניות דעתי הידיים בתרגיל הזה לוקחות נפח עיקרי מהחזה.
(היד האחורית שלי מתפתחת בקלות יחסית והיא גדולה וחזקה ביחס לגופי)

נכון לעכשיו עובד בשיטת אימונים של פול בודי,3 פעמים בשבוע כאשר אני עולה מאימון לאימון(שיטה לינארית). תוכנית האימונים שלי משלבת בכל אימון 3 תרגילי מוט(סקוואט,דחיקה,ומשיכה)4 תרגילי מכשירים(דגש על חזה) ושני תרגילים כנגד משקל הגוף

תוכנית האימונים שלי היא כזאת
סקוואט-3x8
דחיקה(בנץ' או מילטרי)-3x8
משיכה(דד ליפט או חתירה)-3x8 או 1x8(דד ליפט)
דחיקה עם סמית(במידה ועשיתי בנץ' זוית חיובית חדה-דגש על כתפיים במידה ועשיתי מילטרי זויית חיובית קלה-דגש על חזה)-3x10
פרפר-3x12
פריצ'ר-3x12
משיכת כבל-3x12
מקבילים-מקסימוםx3
מתח-מקסימוםx3

3 פעמים בשבוע.

במהלך האימונים אני מנסה לשים יותר דגש על החזה אך ללא שינוי ויזואלי.אין צורך לספר שהדבר מתסכל וגם לא ברור.

השריר השני שלא מתפתח הוא היד הקדמית,אומנם לאור העובדה שהידיים שלי גדולות דיים בעקבות היד האחורית אני שם פחות דגש לעניין וההתמקדות העיקרית שלי היא בחזה.

אני אוכל בין 7-8 ארוחות ביום כאשר אני דואג לשמור על מאזן קלורי חיובי(בין 200-400 קלוריות מעבר לכמות הקלוריות שאני שורף ביום-החישוב כולל ימים עם אימונים וימים בלי אימונים)בתוכנית האימונים שלי אני נע סביב ה8 חזרות 3 סטים.אני נח עד לירידת דופק בין סט לסט.
אני מחשב 2 גרם חלבון לכל קילו בגוף,25% מהתזונה היומית שלי באה משומן ומה שנותר אני מספק לו על ידי פחמימות..

אודה לכם אם מישהו יכול לתת לי פה עצה מועילה,שלא מתבססת סתם על סיפורים ומעשיות,אלא על איזשהו ניסיון אישי והגיון.

תודה!

semo2011
10-01-11, 16:35
תנסה קריאטין, יעזור לך.. ותנסה לעבוד במשקלים כבדים יותר וחשוב לא להיתקע במשקל מסויים, אם נתקעת לזמן ארוך תרד קצת במשקל ותעלה לאט לאט..

SmokingSnake
10-01-11, 17:11
ברגע שתתקדם במשקלים על המוט ותאכל יותר השרירים יגדלו(פיצוי יסף, הורמון גדילה, היפרטרופיה בלה בלה בלה)

אם אתה תקוע בתרגילים שלך על 90 קילו חצי שנה, אל תצפה להשתפר, כי לא התקדמת

subzero1122
10-01-11, 18:17
תתן דגש על לעשות תכנית אימונים נורמלית במקום לתת דגש על זיוני מוח.