PDA

צפה בגרסא המלאה : מבקש ייעוץ ועזרה

babza
10-01-11, 19:12
שלום חברים,
אני 1.80 שוקל 65-66 בערך, המבנה גוף שלי טוב, הגנטיקה שלי סבבה טפו טפו...העניין הוא שעם כל העיצוב של הגוף שלי אני עדיין רזה וחסרים לי 5-7 קילו כדי להיראות כמו שצריך.
הבעיה היא שאני עובד כל השבוע וזמן לארוחות מסודרות ומזינות אין לי...
לגבי אימונים- זמן לחדר כושר אין לי אז אני מתאמן בבית 3 פעמים בשבוע.
ולעניין בגלל כל מה שרשמתי בהקדמה אני מחפש אלטרנטיבות טובות לארוחות מפוצצות בפחמימות וחלבונים, אני שוקל לקנות אבקה כדי לפצות על החוסר בארוחות בשייקים.

העניין הוא אם במקרה שלי (של חוסר זמן לארוחות ואימונים מסודרים בחד"כ) אבקה כלשהי תיהיה רלוונטית ותעזור לי לעלות במשקל כמו שצריך?

למישהו יש המלצות בשבילי מה אני יכול לעשות?

DannyC
10-01-11, 23:33
לעלות במשקל סתם ככה לא ייתן לך כלום.. לעלות שריר לעומת זאת כן.
ובשביל זה תהיה חייב להתאמן בחדר כושר, אם אתה לא מעוניין אז אין טעם באבקה.

babza
10-01-11, 23:56
אם אני מבצע כמו שרמשתי אימון ביתי 3 פעמים בשבוע גם אז אין טעם לאבקה?

העניין הוא שאני חייב להעלות במשקל לאור המצב הנוכחי וכרגע אבקה נראית לי פיתרון יעיל...

עוד דעות?

semo2011
11-01-11, 00:13
בבית האימון פחות יעיל, אלא אם יש לך את כל האבזרים הדרושים לך ולמטרתך.. ומומלץ לצרוך קריאטין.. ייתן לך כוח ויעלה אותך במסה..

הליצן המרקד
11-01-11, 00:14
איך המבנה שלך טוב אם אתה שוקל 65 קילו? ועוד על 1.80 מטר, אתה בטח נראה כמו סטיקמן.

lifton
11-01-11, 00:58
איך המבנה שלך טוב אם אתה שוקל 65 קילו? ועוד על 1.80 מטר, אתה בטח נראה כמו סטיקמן.

סטיקמן..:clap::clap::clap:

אתה רוצה מסה תשקיע, לצרוך גיינר ולעשות 50 שכיבות שמיכה ו100 כפיפות זה פשוט צחוק.
אם אין לך כסף לחדר כושר תשקיע במוט אולימפי כמה פלטות אולי גם מיטה או משקולות יד ואז תוכל לעבוד עם משקל יותר כבד לגדול ולצבור מסה.