PDA

צפה בגרסא המלאה : התחלתי ss

doronxl7
10-01-11, 19:33
החלמתי מהפציעה וחזרתי למכון כושר לתוכנית SS,
[חוץ מהמאמן ושתיים שלוש אנשים אפחד לא ידע מה זה Squat ו-Deadlift וכולם הסתכלו עלייי ושאלו מה זה ומי בנה לי תתוכנית חחחחחחחח]
אז השאלה שלי: באלו תרגילים אני יכול להחליף את הPower Clean?? יום רביעי אני צריך לעשות את זה אבל זה נראה לי מסובך...

מחכה לתגובות ותודה מראש לעוזרים.

IdaNP
10-01-11, 19:41
פאוורקלין לא מסובך יותר משאר התרגילים. אבל אם אתה לא רוצה לעשות אז אפשר להחליף בבנט אובר רואו או מתח בסופינציה.

godam
10-01-11, 19:58
לא מגיע לך לעשות פאורקלין! !@!

Cuba
10-01-11, 20:23
במקום פאוור קלין תעשה בנט אובר ראו או מתח בתוספת משקל

doronxl7
10-01-11, 20:49
אני יעשה בנט אובר ראו, זה עדיין 3 סטים של 5 חזרות?
וכל אימון להוסיף משקל לסקוואט, לחיצת חזה וכו'?

SmokingSnake
10-01-11, 21:34
בנט אובר זה התרגיל המקורי בתכנית שמחליפים בפאוורקלין...
ולא, זה אמור להיות יותר חזרות בגלל שבדרך כלל בבנט אובר אתה תגיע למשקל יחסית נמוך(70-80 קילו) וכבר יהיה קשה לעבוד בטכניקה נכונה, ככה שמעדיפים יותר חזרות פחות משקל, 7-8 חזרות אמור להיות בסדר

בקשר לשאר, יש הסברים באתר על התכנית, תריץ חיפוש דיברו הרבה על התכנית

Scylla
10-01-11, 22:16
פאוורקלין תרגיל מאוד מסובך. לא רואה סיכוי שמתאמן מתחיל שרק דרך בחדר כושר יעשה אותו כמו שצריך. אני שיש לי קצת משמעת עצמית בנוגע לטכניקה שניסיתי לבדוק rm1 הטכניקה הייתה כל כך מזוויעה אפילו לא קפצתי...

Cuba
10-01-11, 22:25
פאוורקלין תרגיל מאוד מסובך. לא רואה סיכוי שמתאמן מתחיל שרק דרך בחדר כושר יעשה אותו כמו שצריך. אני שיש לי קצת משמעת עצמית בנוגע לטכניקה שניסיתי לבדוק rm1 הטכניקה הייתה כל כך מזוויעה אפילו לא קפצתי...

גם אפשר להגיד אותו דבר על מתאמן שרק דרך בחדר כושר יעשה דדליפט וסקואט

זה תרגילים שצריך לתרגל הרבה עד שמצליחים אותם

ugs
11-01-11, 14:57
בנט אובר זה התרגיל המקורי בתכנית שמחליפים בפאוורקלין...
ולא, זה אמור להיות יותר חזרות בגלל שבדרך כלל בבנט אובר אתה תגיע למשקל יחסית נמוך(70-80 קילו) וכבר יהיה קשה לעבוד בטכניקה נכונה, ככה שמעדיפים יותר חזרות פחות משקל, 7-8 חזרות אמור להיות בסדר

בקשר לשאר, יש הסברים באתר על התכנית, תריץ חיפוש דיברו הרבה על התכנית

זה פעם ראשונה שאני שומע את הטענה , מישהו מחזק לעשות bor ליותר חזרות?