PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לחיטובים..

ladybug
10-01-11, 23:23
הי..רציתי לדעת ממישהו שעבר את זה על עצמו כמובן על דיאטה שהוא עשה וחיטב.אני כרגע 15 אחוז שומן משקל 90 תאמינו לי שאני מכיר הכל בעל פה כבר.התחלתי חיטובים והשאלה אם להיות נאצי רק חלבונים וגם לעשות סלקציה בירקות בלי עגבניה בצל גזר אני מכיר תדברים האלה כבר.או שלהמשיך חלבונים בתוספת של שמן זית טחינה ואבוקדו, ואולי גם פחמימה לפני האימון נגיד כוסמת או שיבולת שועל.השאלה שלי האם אפשר לחטב בדרך השניה זאת אומרת בתוספת של השומנים.אני צריך מישהו עם נסיון שעבר את זה והגיע לפחות מ10 אחוז שומן בדיאטה.תודה.

ladybug
12-01-11, 01:10
אף אחד לא ניסה ? :)

הליצן המרקד
12-01-11, 01:56
על מקש enter שמעת?
לא הבנתי מה כתבת בכלל.

ladybug
12-01-11, 14:48
אם אני יגיע לתוצאות טובות כאשר אני משתמש בשומנים בדיאטה.ולא רק חלבונים בלבד
מדבר על אחוז שומן נמוך מתחת ל10

הליצן המרקד
12-01-11, 15:54
כן, כל עוד הגרעון הקלורי מספיק.

ladybug
12-01-11, 16:39
אוקי, נסתפק בזה בנתיים תודה

ניגרי ענק
12-01-11, 16:39
להיות נאצי? תקרא לזה ככה אם אתה רוצה, אני מעדיף להגיד: להחמיר. בוודאי שתצטרך להחמיר עם עצמך, הרבה משמעת. פחמימות אין צורך להוריד עד הסוף, אלא בהדרגה, ואפשר לצרוך כמות סבירה בבוקר ומייד אחרי אימון.
חייב שיהיה לך תפריט מסודר, אם תעלה אותו לפה אשמח להביע דעה.
ועוד דבר: המון אירובי, המון!
בהצלחה!

ח1צן
12-01-11, 17:24
מה זה משנה מתי אוכלים פחמימה?

Nothin_BuT_A_Peanut
12-01-11, 17:50
להיות נאצי? תקרא לזה ככה אם אתה רוצה, אני מעדיף להגיד: להחמיר. בוודאי שתצטרך להחמיר עם עצמך, הרבה משמעת. פחמימות אין צורך להוריד עד הסוף, אלא בהדרגה, ואפשר לצרוך כמות סבירה בבוקר ומייד אחרי אימון.
בהצלחה!

כשאתה אומר המון.. לכמה אתה מתכוון נגיד למישהו שמתאמן 4 פעמים בשבוע.

Nothin_BuT_A_Peanut
12-01-11, 17:51
מה זה משנה מתי אוכלים פחמימה?

יותר טוב בבוקר כדי לקבל אנרגיה לכל היום. ואחרי אימון שזה הארוחה הכי חשובה.

ניגרי ענק
12-01-11, 19:14
כשאתה אומר המון.. לכמה אתה מתכוון נגיד למישהו שמתאמן 4 פעמים בשבוע.

בחיטוב?
הייתי ממליץ על 40 דקות אחרי כל אימון כוח, פלוס עוד שעה ביום בלי אימון.
אפשר גם לצאת החוצה אם יש לך מסלול טוב, הכביש תמיד ממתין וזמין שם עבורך, ואין כמו אוויר פתוח כדי להעביר את הזמן בכיף.
לי יש מסלול עלייה של יער מהבית, ברקע הנוף של הכינרת, אף מכונית לא עוברת בלילה, בקיצור גן עדן.

Cuba
12-01-11, 19:32
יותר טוב בבוקר כדי לקבל אנרגיה לכל היום. ואחרי אימון שזה הארוחה הכי חשובה.

למה הכי חשובה?

ladybug
12-01-11, 23:42
בהצלחה!

יוצא לי משהו כזה לצרוך פחמימות אחרי האימון ולפעמים לפני האימון.בדרך כלל שיבולת שועל.פשוט דיברתי עם מישהו שהוא מפתח גוף ומתחרה ולפני התחרות בחיטובים שהוא עושה הוא לא נוגע בשומנים בכלל.פחמימות לעומת זאת כן בסגנון כמו שאתה אמרת.וממה שאני יודע השומנים האלה חיוניים לתהליך אבל אחרי שדיברתי איתו הוא בילבל את כולי וזה גם לא סתם בנאדם שבא ואומר לי דברים.האם להשאיר את השמן זית טחינה אבוקדה וכו'?בזמן החיטובים ועדיין לקבל תוצאות טובות...?

Nothin_BuT_A_Peanut
12-01-11, 23:54
למה הכי חשובה?

כי איבדתה הרבה קלוריות והגוף דורש אנרגיה חזרה.

הליצן המרקד
12-01-11, 23:59

:(:(:(

Cuba
13-01-11, 00:03

http://deadwildroses.files.wordpress.com/2009/11/stupid-people.jpg

Nothin_BuT_A_Peanut
13-01-11, 00:06
חחח כושיליאמאשך אז ענו סטס מחרטט עליי? זה מה שסטס אמר לי,שהארוחה אחת החשובות ביום זה אחרי אימון.

Nothin_BuT_A_Peanut
http://deadwildroses.files.wordpress.com/2009/11/stupid-people.jpg

חלאס לעלות תמונות שלך לפה, זה פורום תזונה ותוספים.

ladybug
חברים לא לריב לי פה בטופיק חח

Nothin_BuT_A_Peanut
13-01-11, 00:10
אף אחד לא רב אבאלה, למה להטריל ולפרסם תמונות פרופיל (cuba) בפורום תזונה ותוספים? יש פורום נפרד לזה.

Cuba
13-01-11, 06:56
אף אחד לא רב אבאלה, למה להטריל ולפרסם תמונות פרופיל (cuba) בפורום תזונה ותוספים? יש פורום נפרד לזה.

http://zebrabelly.files.wordpress.com/2009/11/o-rly__ruserious.jpg

Nothin_BuT_A_Peanut
13-01-11, 10:15
http://zebrabelly.files.wordpress.com/2009/11/o-rly__ruserious.jpg

כן אחי יש תת פורום "תמונות הגולשים" אני מאמין שאתה יכול לפרסם שם. בהצלחה.

הליצן המרקד
13-01-11, 15:03
חחח כושיליאמאשך אז ענו סטס מחרטט עליי? זה מה שסטס אמר לי,שהארוחה אחת החשובות ביום זה אחרי אימון.

אתה גם לא מצחיק, גם דביל וגם עילג. להמשיך?

Cuba
13-01-11, 15:40
מר ב1טן נראלי שאם סטאאאאס היה אומר לך למצוץ לו רוב הסיכוים שהיית בא למצוץ לו

ladybug
13-01-11, 16:04
מר ב1טן נראלי שאם סטאאאאס היה אומר לך למצוץ לו רוב הסיכוים שהיית בא למצוץ לו

חחחחחחח....

subzero1122
13-01-11, 16:16
להקשיב לעצות של בילדרים זה לפעמים כמו ללכת לבן אדם שזה בלוטו ולהתייעץ איתו איך להתעשר.

daniel maron
13-01-11, 21:15
להקשיב לעצות של בילדרים זה לפעמים כמו ללכת לבן אדם שזה בלוטו ולהתייעץ איתו איך להתעשר.

הבאת דוגמא יפה בתאוריה אבל זה לא תמיד נכון, יש בילדרים שיודעים רק לחזור על המלצות כמו תוכי בלי בסיס , וההמלצות האלה הם למזריקים\מתקדמים וכו'.. ויש בילדרים שלמדו באמת ויש להם נסיון גם עם נוער ושווה להקשיב להם. הרי מאיפה הטובים ביותר למדו? מאלופים אחרים ומנסיון אישי. גם עם אתה צודק לזלזל בבן אדם כמו סטאס סטרוזברג זה מעשה טיפשי וחסר בסיס.כמו שגם בפאוור ליפטינג יש כאלה שיגידו לך לאכול הרבה אוכל בריא ויטמינים להקפיד לעלות קלוריות בהדרגה וכו' ויש כאלה [שהם גם מוצלחים מאוד] כמו עונש שיגידו לך לאכול כל מה שלא אוכל אותך.[או שטעיתי בדוגמא?]

Cuba
13-01-11, 21:40
הבאת דוגמא יפה בתאוריה אבל זה לא תמיד נכון, יש בילדרים שיודעים רק לחזור על המלצות כמו תוכי בלי בסיס , וההמלצות האלה הם למזריקים\מתקדמים וכו'.. ויש בילדרים שלמדו באמת ויש להם נסיון גם עם נוער ושווה להקשיב להם. הרי מאיפה הטובים ביותר למדו? מאלופים אחרים ומנסיון אישי. גם עם אתה צודק לזלזל בבן אדם כמו סטאס סטרוזברג זה מעשה טיפשי וחסר בסיס.כמו שגם בפאוור ליפטינג יש כאלה שיגידו לך לאכול הרבה אוכל בריא ויטמינים להקפיד לעלות קלוריות בהדרגה וכו' ויש כאלה [שהם גם מוצלחים מאוד] כמו עונש שיגידו לך לאכול כל מה שלא אוכל אותך.[או שטעיתי בדוגמא?]

ממתי מקשיבים לבן אדם לפי הגודל שלו? או לפי הרמה שלו בספורט שהוא עוסק?
תקשיב לבן אדם שיש לו תעודות שלמד את הנושא לעומק (ולא על קורס מדריכים ותזונה בשקל)

ladybug
14-01-11, 00:11
ממתי מקשיבים לבן אדם לפי הגודל שלו? או לפי הרמה שלו בספורט שהוא עוסק?
תקשיב לבן אדם שיש לו תעודות שלמד את הנושא לעומק (ולא על קורס מדריכים ותזונה בשקל)

זה הדבר הכי טפשי שאתה יכול להגיד."אין חכם כבעל נסיון" מכיר תמשפט?להקשיב לבנאדם עם תעודות?או להקשיב לאחד שניסה ובדק ולמד מטעויות ויש לו נסיון.תעודה לא אומר שום דבר כל אחד יכול ללמוד.הנסיון לעומת זאת זה משהו אחר.ואל תזלזל בקורס מדריכים כי אפשר ללמוד המון המקורס הזה.

Cuba
14-01-11, 01:14
זה הדבר הכי טפשי שאתה יכול להגיד."אין חכם כבעל נסיון" מכיר תמשפט?להקשיב לבנאדם עם תעודות?או להקשיב לאחד שניסה ובדק ולמד מטעויות ויש לו נסיון.תעודה לא אומר שום דבר כל אחד יכול ללמוד.הנסיון לעומת זאת זה משהו אחר.ואל תזלזל בקורס מדריכים כי אפשר ללמוד המון המקורס הזה.

אתה לומד את הבסיס בקורס הזה
אתה מוזמן לשאול את יאיר, את קפטן שלד ואת הנחש המעשן
הם עשו את הקורס והם יכולים להעיד מה לומדים שם

SmokingSnake
14-01-11, 01:41
מי שלא יודע לפחות חצי ממה שלומדים בחלק המעשי של קורס מדריכים לפני הקורס עצמו(תרגילים, איך לבצע וכו)= ליצן

ladybug
14-01-11, 13:23
אתה לומד את הבסיס בקורס הזה
אתה מוזמן לשאול את יאיר, את קפטן שלד ואת הנחש המעשן
הם עשו את הקורס והם יכולים להעיד מה לומדים שם

עשיתי את הקורס לפני 3 שנים בגלל זה אמרתי את מה שאמרתי.ולומדים שם הרבה.