PDA

צפה בגרסא המלאה : סוכר ענבים - כדאי?

Dosinho
16-01-11, 09:30
בערבות המלצה שקיבלתי, אחרי אימון משקולות אני מערבב כף הגשה אבקת חלבון עם חצי כף הגשה סוכר ענבים.

מה דעתכם על כך? מה נותן הסוכר ענבים?

Cuba
16-01-11, 10:25
לפי דעתי אין צורך אבל תעשה מה שאתה חושב

TUXLIGHT
16-01-11, 10:37
מה הוא נותן?
יותר כסף למי שקנית את זה ממנו

במקום להתעסק בשטויות כמו תיסוף של עוד 14גרם סוכר ענבים בטווח של חצי שעה מהאימון כדי להקפיץ את האינסולין ולהיות יותר אנאבולי!...
קודם תתעסקו בדברים יותר בסיסיים.. הרבה יותר..

כמות קלוריות יומית , כמות חלבון יומית , תוכנית אימון , שינה , מיקרונוטריאנטים [ויטמינים ומינראלים]

ועוד הרבה דברים אחרים לפני זה

Dosinho
16-01-11, 10:46
מה זה "להיות יותר אנאבולי"?

TUXLIGHT
16-01-11, 11:27
-.-

תעשה טובה לנו ולעצמך.... תקרא עוד הרבה מאמרים ... הרבה...

כאילו סתם החלטת לקחת סוכר ענבים בלי סיבה נראית לעין?
בגדול - שילוב של חלבון+פחמימה יוצר תגובה אינסולינית חזקה יורת אמשר כל אחד בנפרד
אינסולין הוא הורמון אנאבולי [אנאבוליזם - בניית רקמות , קאטאבוליזם - הריסת רקמות] הוא עוזר להנכיס חומרי בנייה ומזון לתאים
ככה שרמות גבוהות יורת שלו = תגובה אנאבולית חזקה יותר

אבל .. זה להתעסק בקקה.. כי עד שאתה לא בודק את כל מה שרשמתי למעלה [מספיק קלוריות,מספיק חלבון,מספיק ויטמינים ומינראלים,התאוששות מספיקה,אימונים מתאימים [תוכנית טובה]] זה מיותר לחלוטין להתעסק עם דברים כל כך זניחים

!Demon!
16-01-11, 11:41
ארוחה טובה ומלאה לפני אימון תביאלךכלמה שצריךכולל אינסולין גבוהה לכמה שעות, תחסוך כסף

Dosinho
16-01-11, 11:49
אז ככה. כמובן שלא החלטתי לקחת על דעת עצמי סוכר ענבים. המוכר בחנות ישראל בודי המליץ לי. את השאלה שאלתי מכיוון שבמכון שאני מתאמן אף אחד לא לוקח סוכר ענבים (שאלתי).

לגבי ארוחה טובה לפני אימון אין על מה לדבר כיוון שאני הולך בערב אחרי העבודה בדרך הביתה. אחרי האימון אני אוכל טוב. גם במשך היום אני אוכל טוב. ארוחת בוקר וצהריים.

האימון שלי מפוקח ע"י מדריך שנוטל חלק בתחרויות פיתוח גוף כך שאני מסיק שהוא יודע מה שהוא עושה בקביעת האימונים שלי.

gill
16-01-11, 14:38
חבוב, מכיר את חוק ה 20\80?
זה אומר בגדול ש 80% מהתוצאות מתקבלות מ 20% מהסיבות
(יש לזה הרבה גרסאות - אחת מהן היא ש 20% מהגברים שוכבים עם 80% מהנשים.. ומסתבר שזה די תופס)

בכל מקרה, כמה גרמים של סוכר ענבים זה לא מה 20% החשובים.
תאכל טוב, תתאמן טוב ותישן ואתה מסודר.

אני לא אומר שזה לא יוסיף קצת, אבל לדעתי קודם תתמקד בדברים שמוסיפים הרבה..

godam
16-01-11, 14:45
חרטא שים כפית כף דבש בפה

buf123
16-01-11, 14:49
זה טוב לקריאטין זה ממתיק אותו כי אחרת הטעם שלו הוא חול
אבל לא חייב סוכר ענבים בשביל להמתיק את זה..
13 שקל ל 500 גרם לא סיפור רציני

Cuba
16-01-11, 19:18
אז ככה. כמובן שלא החלטתי לקחת על דעת עצמי סוכר ענבים. המוכר בחנות ישראל בודי המליץ לי. את השאלה שאלתי מכיוון שבמכון שאני מתאמן אף אחד לא לוקח סוכר ענבים (שאלתי).

לגבי ארוחה טובה לפני אימון אין על מה לדבר כיוון שאני הולך בערב אחרי העבודה בדרך הביתה. אחרי האימון אני אוכל טוב. גם במשך היום אני אוכל טוב. ארוחת בוקר וצהריים.

האימון שלי מפוקח ע"י מדריך שנוטל חלק בתחרויות פיתוח גוף כך שאני מסיק שהוא יודע מה שהוא עושה בקביעת האימונים שלי.

לא אמרת כלום....

מן הסתם שהמוכר בישראלבודי ימליץ לך המטרה שלו זה למכור למכור למכור

oz22
16-01-11, 23:38
לא אמרת כלום....

מן הסתם שהמוכר בישראלבודי ימליץ לך המטרה שלו זה למכור למכור למכור

לא כל מוכר יפציץ אותך בתוספים ודברים אם הוא יראה שאתה לא צריך וזה לא מתאים לך...

זה כמו שמוכר יציע למתאמן צעיר ומתחיל לרכוש אבקת קריאטין... בעתיד זה יהיה לו טוב

אבל במצב הנוכחי בתחילת דרכו כמתאמן לא ממש.

BlackHawkins
17-01-11, 13:42
בזמנו הראו בטלוויזיה שדוחפים למתאמנים מתחילים בחלק מחדרי הכושר את האבקות חלבון..מה אבקת חלבון תתן לילד שאין לו את המודעות של כמות קלוריות יומית , כמות חלבון יומית , תוכנית אימון , שינה , מיקרונוטריאנטים [ויטמינים ומינראלים]

Deadlift
17-01-11, 14:27
בעיקרון מי שמשתמש בסוכר ענבים זה פשוט מעלה את רמת הסוכר בדם,וככה החלבון נספג יותר מהר (בקצרה).
היה לי בעבר סוכר ענבים. זה 70% מתיקות מסוכר רגיל,ויכול לשמש גם למאכלים אחרים.

daniel maron
17-01-11, 17:11
סתם חרטה תוסיף פרי במקום תרוויח ויטמינים ומינרליים
זה לא המצאת המאה.. כולה פחמימה זמינה אחרי אימון לא משנה סוכר ענבים או תפוח או בננה..

SIMAO
18-01-11, 17:31
לדעתי אפשר לוותר על זה.
לא חסרים דרכים אחרים להקפיץ אינסולין.

yonivais
19-01-11, 21:13
למה כולם קופצים ישר? אני גם שותה סוכר ענבים לאחר האימון ולאו דווקא בגלל הקפצת האינסולין,אלא בגלל שזה משפר את הטעם של החלבון ובנוסף לזה מוסיף קלוריות שבתכלס לא הורגות אף אחד.
אפשר כמובן לשים כפית דבש בפה וכל מיני הצעות שעלו כאן, אבל למי יש כוח לקחת איתו דבש לחדר כושר?
לפותח הפוסט, חצי כף לא תהרוג אותך, רק תשפר את הטעם של השייק ותוסיף קצת קלוריות לתפריט שלך...