PDA

צפה בגרסא המלאה : מאסה או חיטוב?

ladybug
17-01-11, 17:49
אוקי הנתונים שלי כרגע הם משקל 90 ואחוז שומן 15
אני אחרי הפסקה של חצי שנה בערך מאימונים יצא לי להתאמן יום בשבועיים דברים כאלה
רציתי להתחיל חיטובים אבל אני מרגיש שאני לא מספיק בגודל.הייתי 105 בשיא שלי מסה מטורפת
עכשיו השאלה שלי מה אתם ממליצים לחזור למסה וסביר להניח שאני יגדל ממש ממהר בגלל המשקל
שהיה לי והשנים שהייתי מתאמן.או פשוט ללכת על חיטובים וזהו.דרך אגב לא חיטבתי בחיים,חיטובים מעולם לא עשיתי לתקופה ארוכה.גג חודש וזה היה פעם אחת בכל החיים שלי וגם עצרתי באמצע והפסקתי את האימונים.
אז מה ההמלצה במצב הנוכחי שלי מה אתם חושבים שאני צריך לעשות?

sharont
17-01-11, 20:08
הרגשה עצמית שלך אחי,אם אתה רואה לנכון להיראות סופר אסטטי תן חיטוב כמו שצריך,אם בא לך יותר בכיוון של להרים כבד להעלות מסת שריר אז ותר על החיטוב כי בחיטוב אתה לא תתקדם גרם במשקלי עבודה ובמסת שריר.
חוצמזה שחיטוב זאת תקופה לא קלה וצריך לקחת הכל ברצינות ובהתאמצות אחרת חבל על הזמן.

ladybug
17-01-11, 23:09
כן ברור, אני רק חושב על להתחיל מאסה אני כולי מתבאס למה זה לאכול כמו בהמה ואין לי כוח לזה שוב.
השאלה גם לכמה משקל אני יכול להגיע באחוז שומן נמוך אני לא רוצה לרדת יותר מדי במשקל ובגלל זה
אני לא סגור על החיטובים...

Scylla
18-01-11, 04:54
מאסה בהחלט.
קודם להחזיר לעצמך את מה שהיית ואחרי זה לחשוב להרזות.

!Demon!
18-01-11, 17:20
אני גם ושב מאסה...
תחזיר את מה שהיה זה יהיה קל ויתר מהפעם הראשונה ואז שתחתב לא יהיה קטן וגם תיהיה מחוטב.
מה גם אני אני ושב עדיף חיטוב לקיץ ויש עוד זמן

ladybug
18-01-11, 17:24
כן פעמיים בחיים שלי עשיתי מאסה בפעם הראשונה הייתי 103 ובפעם השניה עליתי ל105 אחרי הפסקות.
חוזר מהר אני יודע.אבל אם אצליח להיות 87 על אחוז שומן נמוך אתה לא חושב יותר שווה?
ואני הכי דוגל במסה ענקית אני הכי אוהב.אבל שוב אם אתה לא מחוטב אתה לא שווה
השאלה אם אני יראה גדול או לא..אני מטר 80 דרך אגב.לא כזה גבוה

!Demon!
19-01-11, 10:49
תן איזה 3 חודש מסה טובה ולקיץ תתחטב
אםתעשה עכשיו חיטוב אחרי זה בקיץ לא תיהיה מחוטב

ladybug
19-01-11, 11:55
תן איזה 3 חודש מסה טובה ולקיץ תתחטב
אםתעשה עכשיו חיטוב אחרי זה בקיץ לא תיהיה מחוטב

למה שהחיטוב ירד?

!Demon!
19-01-11, 12:43
למה שהחיטוב ירד?

נו כי מה תחזיק תחיטוב כל הקיץ?אם תתחיל עכשיו יהיה לך איזה 7 חודש מינימום להחזיק אותו
אני אישית אחרי כמה זמן שאני מתחטב מת לחזור למאסה,מתבאס להיות על נייטרלי הרבה זמן

ladybug
19-01-11, 13:12
נו כי מה תחזיק תחיטוב כל הקיץ?אם תתחיל עכשיו יהיה לך איזה 7 חודש מינימום להחזיק אותו
אני אישית אחרי כמה זמן שאני מתחטב מת לחזור למאסה,מתבאס להיות על נייטרלי הרבה זמן

שמע כמה שזה נשמע אולי מטומטם אבל הכוונות שלי אם נתחיל מאסה או אם חיטוב זה בסופו
של דבר להשאר מחוטב כל הזמן, הרי זה כל המטרה לא?אין לי בעיה גם לאכול חצץ אני לא
מפונק או משהו בקטעים של אוכל אבל אין לי כוונות לחטב ואז מאסה ואז חיטובים לא יודע נראה
מה יהיה

din
21-01-11, 18:42
אבי י'נקניק..... מאסה 3 חודשים... ואז חיטוב ברבאק....

ladybug
21-01-11, 19:07
אבי י'נקניק..... מאסה 3 חודשים... ואז חיטוב ברבאק....

אללללה יא עבריין איפההה אתה תגיד לי :):):):)

!Demon!
21-01-11, 19:32
שמע כמה שזה נשמע אולי מטומטם אבל הכוונות שלי אם נתחיל מאסה או אם חיטוב זה בסופו
של דבר להשאר מחוטב כל הזמן, הרי זה כל המטרה לא?אין לי בעיה גם לאכול חצץ אני לא
מפונק או משהו בקטעים של אוכל אבל אין לי כוונות לחטב ואז מאסה ואז חיטובים לא יודע נראה
מה יהיה

זה לא מטומטם...אם הגעת למטרה שלך מבחינת מסה אז תעשה חיטוב ותנסה לשמור

OverPower
22-01-11, 01:08
תהיה על נייטרלי בהתחלה ותראה איך הגוף מגיב, לפי התמונות שהעלת יש לך גנטיקה טובה ואם יש לך סט פוינט נמוך גנטי יכול להיות שתוכל להחזיר מהשריר שאיבדת ולרדת קצת באחוזי שומן...

ladybug
22-01-11, 04:46
תהיה על נייטרלי בהתחלה ותראה איך הגוף מגיב, לפי התמונות שהעלת יש לך גנטיקה טובה ואם יש לך סט פוינט נמוך גנטי יכול להיות שתוכל להחזיר מהשריר שאיבדת ולרדת קצת באחוזי שומן...

כן זה גם מה שאני חשבתי...