PDA

צפה בגרסא המלאה : תרגילי מותניים שיעבדו על המשלוש.

DanD
19-01-11, 16:45
במהלך חיטוב והרזייה.. איזה תרגילים מומלץ לשלב על מנת לחטב בצורה את הבטן ואת המשולש של הבטן.. זאת אומרת שבצידי הבטן באיזור המותניים...
בחדר כושר המדריך המליץ לי על תרגיל למשולש שהולך ככה:
מחזיקים בעמידה משקולת אחת ביד אחת.. ואז מתכופפים לצד ללא כיפול הרגליים ועולים.. מתכופפים ועולים..
עכשיו השאלה שלי היא האם אני יכול לבצע את אותו התרגיל פשוט במקום כל צד בנפרד להחזיק משקולות ב 2 ידים ופעם אחת להפכופף לימין פעם לשמאל פעם ימין פעם שמאל.
מקווה שהבנתם את השאלה... ואיזה עוד תרגילים יש על מנת לעבוד על המותניים?

SmokingSnake
21-01-11, 15:55
1. אירובי
2. לאכול פחות
3. לאכול פחות
4. לאכול פחות
5. גנטיקה

תרד לאחוז שומן נמוך, אם לא יראו כלום, כנראה לא יראו יותר מדי גם בעתיד

ladybug
21-01-11, 16:03
במהלך חיטוב והרזייה.. איזה תרגילים מומלץ לשלב על מנת לחטב בצורה את הבטן ואת המשולש של הבטן.. זאת אומרת שבצידי הבטן באיזור המותניים...
בחדר כושר המדריך המליץ לי על תרגיל למשולש שהולך ככה:
מחזיקים בעמידה משקולת אחת ביד אחת.. ואז מתכופפים לצד ללא כיפול הרגליים ועולים.. מתכופפים ועולים..
עכשיו השאלה שלי היא האם אני יכול לבצע את אותו התרגיל פשוט במקום כל צד בנפרד להחזיק משקולות ב 2 ידים ופעם אחת להפכופף לימין פעם לשמאל פעם ימין פעם שמאל.
מקווה שהבנתם את השאלה... ואיזה עוד תרגילים יש על מנת לעבוד על המותניים?

אוקי דבר ראשון אתה לא יכול להחזיק שתי משקולות כי אז כל אחת עוזרת לשניה בירידה
זה יוצא כמו מאזניים מבין?צריך להחזיק משקולת אחת לעבוד ואז להחליף יד
אתה יכול להוסיף הרמות רגליים שזה לא עבודה של הבטן ספציפית אבל יכול להיות תוספת מצויינת
וכל השאר כמו שנאמר זה אחוז שומן נמוך בשביל שיראו ממש

oz22
21-01-11, 17:12
אוקי דבר ראשון אתה לא יכול להחזיק שתי משקולות כי אז כל אחת עוזרת לשניה בירידה
זה יוצא כמו מאזניים מבין?צריך להחזיק משקולת אחת לעבוד ואז להחליף יד
אתה יכול להוסיף הרמות רגליים שזה לא עבודה של הבטן ספציפית אבל יכול להיות תוספת מצויינת
וכל השאר כמו שנאמר זה אחוז שומן נמוך בשביל שיראו ממש

אתה יכול לעשות את אותו תרגיל של המשקולות שאמרת עם כבל ואז זה יהיה יותר אפקטיבי כי עם כבל אתה מתאמץ יותר.

ladybug
21-01-11, 17:45
אתה יכול לעשות את אותו תרגיל של המשקולות שאמרת עם כבל ואז זה יהיה יותר אפקטיבי כי עם כבל אתה מתאמץ יותר.

הכל עניין של גיוון :)

SmokingSnake
22-01-11, 00:01
והכי חשוב שתבין שבטן זה 90% בכלל לא קשור לתרגילים שאתה עושה, לא משנה אם תעשה 5000 כפיפות ביום, יש הרבה אנשים שלא עשו תרגילי בטן בחיים ויש להם "סיקס פאק" ואלכסונים, מצד שני יש אנשים עם בטן חזקה מאוד, ולא "רואים" אותם

הרמות רגליים ברוב הטווח תנועה בכלל לא קשורות לעמוד שדרה או לסיבוב אגן(ולכן גם לא לבטן), הרבה יותר אפקטיבי לעשות כפיפת בטן סטנדרטית

OverPower
22-01-11, 01:05
זה עניין של אחוז שומן נמוך וגנטיקה, לא יותר.

oz22
22-01-11, 01:08
אני לא יודע עד כמה התרגיל עובד אבל למען האמת לדעתי הוא שווה לתחת לא תורם בכלום