PDA

צפה בגרסא המלאה : לבחור חדר כושר כפר-סבא / רעננה

neitach
19-01-11, 18:19
היי אני חדשה פה ורציתי להתייעץ. אני כרגע מנויה לגרייט שייפ כפ"ס וזה עוד מעט נגמר. היום הלכתי לברר בהולמס פלייס ברננים, והאמת, יותר התרשמתי מהמקום. עכשיו, אני גרה בכפר-סבא, אבל יש לי רכב, לכן לא כל כך משנה לי לנסוע עוד קצת. מישהו מכיר הולמס פלייס רננים? יש המלצות? מה עם ההולמס פלייס השני ברעננה שיש להם גם בריכה? מישהו יודע כמה עולה שם מנוי?
גרייט שייפ בסדר, אבל צפוף וחשוך שמה, והאמת שיש שם ריח לא נעים בשעות העומס...

תודה על העזרה!:)

Cuba
19-01-11, 18:52
מה שכן אל תבואי לקנטרי בכפר סבא
חרא של חדר כושר אני שם ואני ממש לא מרוצה
יש שם בריכה וסאונה וכל החרא הזה אבל בתור חדר כושר הוא גרוע

arbel2
20-01-11, 01:26
הכל תלוי במה את מחפשת מחדר הכושר שלך
את מחפשת איכות בחדר הכושר עצמו או במתקנים שסובבים אותו ?

Scylla
20-01-11, 13:27
מה שהכי גרוע בגרייט שייפ בכפ"ס יש איזה דביל אחד שכל הזמן צורח בכלוב שם של המשקולות...

ועכשיו לעניינינו, הכל פונ' של תקציב ומה את מחפשת, אני בהחלט מסכים איתך בתור מתאמן שם שהגרייט שייפ ברמה נמוכה ביחס למחיר ול"יוקרה" שהוא משדר, די מלוכלך, שכונה, קמצנים וכו' וכו'.

ברמת העקרון שמעתי על ההולמס פלייס רק דברים טובים אבל הוא עולה פי 1.5-2 מחדר כושר "רגיל". יצא לי להתאמן גם בגרייט שייפ ברעננה והוא לא רע בכלל. הקאנטרי דווקא בסדר גמור לצרכים שלך אני מאמין (לי אישית היה חסר שם ציוד וזה גם למה אדון קובה לא מרוצה, והרמה של המדריכים שם בזיונית, אבל זה כמעט בכל מקום) יש לא מעט מכונים באיזור תהיי יותר ספציפית בקשר לדרישות נוכל לכוון אותך.

neitach
20-01-11, 13:29
שניהם ביחד. אני רוצה מדריכים איכותיים ושיעורי סטודיו כי לא תמיד אני יכולה להגיע בימים ושעות קבועות, לכן אני צריכה שיהיה גיוון

Cuba
20-01-11, 15:44
מה שהכי גרוע בגרייט שייפ בכפ"ס יש איזה דביל אחד שכל הזמן צורח בכלוב שם של המשקולות...

ועכשיו לעניינינו, הכל פונ' של תקציב ומה את מחפשת, אני בהחלט מסכים איתך בתור מתאמן שם שהגרייט שייפ ברמה נמוכה ביחס למחיר ול"יוקרה" שהוא משדר, די מלוכלך, שכונה, קמצנים וכו' וכו'.

ברמת העקרון שמעתי על ההולמס פלייס רק דברים טובים אבל הוא עולה פי 1.5-2 מחדר כושר "רגיל". יצא לי להתאמן גם בגרייט שייפ ברעננה והוא לא רע בכלל. הקאנטרי דווקא בסדר גמור לצרכים שלך אני מאמין (לי אישית היה חסר שם ציוד וזה גם למה אדון קובה לא מרוצה, והרמה של המדריכים שם בזיונית, אבל זה כמעט בכל מקום) יש לא מעט מכונים באיזור תהיי יותר ספציפית בקשר לדרישות נוכל לכוון אותך.

חחחחחחחחחחח 3 ניחושים מי זה?

ד"א הרמה של המדריכים בקנטרי הם בריצפה פשוט יותר גרוע מכל חדר כושר שהייתי
עזוב שחסר שם כלוב כי זה בטח לא מעניין אותה

המכשירים עצמם בלאי ריפוד מתקלף מוטות מלאי חלודה איכס

subzero1122
20-01-11, 15:54
היי אני חדשה פה ורציתי להתייעץ. אני כרגע מנויה לגרייט שייפ כפ"ס וזה עוד מעט נגמר. היום הלכתי לברר בהולמס פלייס ברננים, והאמת, יותר התרשמתי מהמקום. עכשיו, אני גרה בכפר-סבא, אבל יש לי רכב, לכן לא כל כך משנה לי לנסוע עוד קצת. מישהו מכיר הולמס פלייס רננים? יש המלצות? מה עם ההולמס פלייס השני ברעננה שיש להם גם בריכה? מישהו יודע כמה עולה שם מנוי?
גרייט שייפ בסדר, אבל צפוף וחשוך שמה, והאמת שיש שם ריח לא נעים בשעות העומס...

תודה על העזרה!:)

אם את מחפשת חדר כושר עם כוסונים כדאי שתחכי שcuba יגיד לך איפה הוא מתאמן

Cuba
20-01-11, 16:06
אם את מחפשת חדר כושר עם כוסונים כדאי שתחכי שcuba יגיד לך איפה הוא מתאמן

יש לי חדר כושר בבית מי שרוצה מוזמנת:boxing::boxing:

הליצן המרקד
20-01-11, 21:32
למה מחקו לי את התגובה? :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

HeavyWeight
20-01-11, 22:31
צונזר צצצצ