PDA

צפה בגרסא המלאה : מצב קטבולי באימון של יותר משעה

oz22
20-01-11, 13:04
רציתי לשאול האם יש בדיקה מוכחת ומדעית לכך שהגוף נכנס מצב קטבולי באימון אנאירובי של יותר משעה?

כי לצערי הרב אני עושה אימון ab עם הרבה סופר סטים שרק לפרק ולהרכיב את הפלטות והציוד מכניס אותי

לאימון יתר מטורף, עד כדי כך מטורף שאני מגיע לאימון יתר של שעה וחצי, ומכאן השאלה, האם הוכח

שאימון של יותר משעה ולצורך העניין שעה וחצי מכניס את הגוף למצב קטבולי?

משתמש אדיר
20-01-11, 13:07
זו חרטא.
היו לי אימונים שלקחו שעתיים+
לא קטבולי ולא נעליים.

Scylla
20-01-11, 13:20
שאתה עובד כוח עם מנוחות ארוכות זה בסדר להתאמן הרבה זמן, אבל שאתה עושה 100 סטים באימון עם מנוחות קצרות אז סביר להניח שאחרי שעה הגוף כבר לא מבצע עבודה יעילה...

משתמש אדיר
20-01-11, 13:22
שאתה עובד כוח עם מנוחות ארוכות זה בסדר להתאמן הרבה זמן, אבל שאתה עושה 100 סטים באימון עם מנוחות קצרות אז סביר להניח שאחרי שעה הגוף כבר לא מבצע עבודה יעילה...

עבודה לא יעילה, אבל לא בגלל המנוחות והזמן :whistle:

SmokingSnake
20-01-11, 13:56
הכל תלוי בעצימות האימון, אימון קונבנצינלי עם דקה ורבע מנוחה אין סיבה לעבור את השעה
אימון עם מנוחות ארוכות- למתחיל חזק ייקח שעה ורבע, למתאמן בינוני יכול לקחת שעתיים

מה שחשוב בסוף זה כמה זמן השרירים שלך פעילים, זה לא שברגע שאתה מרים משקולת הגוף פותח לך סטופר ואומר "יאללה סע, מהרגע שנגעת במשקולת, יש לך שעה ואז אני מפרק שריר"

oz22
20-01-11, 15:12
המנוחות בין הסטים הם דקה וזהו, מה שמאריך לי את האימון ואמרתי זאת זה אך ורק ההכנה של הציוד והמשקולות

לתרגיל הבא... סתם דוגמה לתרגיל: דחיקת חזה בחזרות יורדות של 12,10,8 ומשקל עולה ובמקביל תרגיל פרפר

עם משקולות חופשיות... יש הרבה פלטות להכין לתרגיל ולהחזיר לסטנדים... מה עוד שיש עוד תרגילים כאלה שבדיוק

אחרי התרגיל הזה אני עושה תרגיל דחיקה עם משקולות חופשיות בשיפוע חיובי בדרופ סט- מה שאומר שצריך לקחת ולהחזיר 4 משקולות...

TUXLIGHT
20-01-11, 15:18
אתה מתאמן בתוכנית לא יעילה בעליל ומתעסק בקקה

לעשותס ופר סט מרובע בין לחיצת חזה... לפרפר במשקולות יש בשיפוע 27 מעלו... לבין לחיצת חזה עם דאמבלים בשיפוע שלילי.. לפי פרפר בכבלים

לא זה מה שיגרום לך להתקדם... לפחות לא כל עוד אתה טבעי

ladybug
20-01-11, 15:28
המנוחות בין הסטים הם דקה וזהו, מה שמאריך לי את האימון ואמרתי זאת זה אך ורק ההכנה של הציוד והמשקולות

לתרגיל הבא... סתם דוגמה לתרגיל: דחיקת חזה בחזרות יורדות של 12,10,8 ומשקל עולה ובמקביל תרגיל פרפר

עם משקולות חופשיות... יש הרבה פלטות להכין לתרגיל ולהחזיר לסטנדים... מה עוד שיש עוד תרגילים כאלה שבדיוק

אחרי התרגיל הזה אני עושה תרגיל דחיקה עם משקולות חופשיות בשיפוע חיובי בדרופ סט- מה שאומר שצריך לקחת ולהחזיר 4 משקולות...

איך האימון שלך לוקח הרבה זמן ועוד עם דרופים ודאבלים וכל זה.אימון כזה נראה 40 דקות נראה לי
זה גם חלק מהרעיון של דאבלים לקצר זמני עבודה.יש מצב שאתה לא שם לב לזמני מנוחה שלך
קח סטופר או בפלאפון אם אין לך עדיין ואתה לא לוקח זמנים.שעה וחצי דרך אגב זה לא כזה נורא
אבל אני לא רואה טעם בזה שאתה עובר את השעה באימון כזה.

oz22
20-01-11, 15:39
אתה מתאמן בתוכנית לא יעילה בעליל ומתעסק בקקה

לעשותס ופר סט מרובע בין לחיצת חזה... לפרפר במשקולות יש בשיפוע 27 מעלו... לבין לחיצת חזה עם דאמבלים בשיפוע שלילי.. לפי פרפר בכבלים

לא זה מה שיגרום לך להתקדם... לפחות לא כל עוד אתה טבעי

אני שותה אבקה וגם קריאטין מונו

איך האימון שלך לוקח הרבה זמן ועוד עם דרופים ודאבלים וכל זה.אימון כזה נראה 40 דקות נראה לי
זה גם חלק מהרעיון של דאבלים לקצר זמני עבודה.יש מצב שאתה לא שם לב לזמני מנוחה שלך
קח סטופר או בפלאפון אם אין לך עדיין ואתה לא לוקח זמנים.שעה וחצי דרך אגב זה לא כזה נורא
אבל אני לא רואה טעם בזה שאתה עובר את השעה באימון כזה.

זה גם מה שאני שואל את עצמי אחי כי אני כן משתמש בסטופר של הפלאפון שלי וזה מה שהכי משגע אותי...

arbel2
21-01-11, 11:47
אולי חאלס לגרור את הריב הדבילי שלכם לכל שרשור בפורום?
ודבר שני ,סאב-זירו והחבר'ה, זה שמישהו חדש ולא מכיר את התחום זאת ממש ממש לא סיבה לצחוק עליו,גם אתם לא ידעתם הרבה בהתחלה, אתם רוצים לחנך ולהשכיל אנשים ? אין בעיה
אתם רוצים להשפיל אנשים בגלל שחסר להם ידע ? כולכם אחד אחד תקבלו באן על החרא הזה
לי נגמרה הסבלנות.

subzero1122
21-01-11, 13:56
לא זוכר אפילו מה כתבתי, אני רק זוכר שליידיבאג התחיל לדבר מגעיל.
אגב אני האחרון שמסתלבט על אנשים שלא יודעים, אני כל יום כותב 300 פעם את התשובות הכי בסיסיות לשאלות פה..

חוץ מזה שרצות פה מלא חרטות אז לפעמים גם זאת מחובתנו לנפץ אותן.

ladybug
21-01-11, 14:20
אגב אני האחרון שמסתלבט על אנשים שלא יודעים, אני כל יום כותב 300 פעם את התשובות הכי בסיסיות לשאלות פה..

מה אתה אמיתי?צחקתם עליו שהוא התכוון שהוא לא טבעי בגלל שהוא לוקח קריאטין ואבקה
האחרון שמסתבלט כן בסדר.חבל באמת שהוא מחק את ההודעה שלך

arbel2
21-01-11, 14:38

בוא נהיה אמיתיים,אתה לא האחרון שמסתבלט והרבה פעמים אתם נופלים על אנשים סתם כי הם לא באים לכם טוב.

קפטן שלד
21-01-11, 18:03
בוא נהיה אמיתיים,אתה לא האחרון שמסתבלט והרבה פעמים אתם נופלים על אנשים סתם כי הם לא באים לכם טוב.

לא זוכר מה כתבתי אבל לא ירדתי על אף אחד

arbel2
21-01-11, 18:07
לא זוכר מה כתבתי אבל לא ירדתי על אף אחד

יכול מאוד להיות ששלך נמחקה בטעות כי הייתי בשוונג סימון הודעות חח

Cuba
21-01-11, 18:39
דווקא אני זוכר מה ידידי סאבקקי רשם

אחד פה הגיב שיש לשקול על בל1ט חדש
וסאבקקי אמר שהוא העלה את הרף של הבל1טים

subzero1122
21-01-11, 21:40