PDA

צפה בגרסא המלאה : איך אתם מכינים את השיבולת שועל שלכם?

odl
22-01-11, 22:02
אהלן,

החל ממחר אני רוצה להיכנס לתקופת עלייה במסה. אני מנסה לבנות לי תפריט שאני אוכל להתמיד בו לאורך זמן.

נכון לעכשיו אני מכין 90-100 גרם שיבולת שועל. שם קצת מים חמים כדי שיתרכך. לאחר מכן מוסיף חלב+קינמון+סוכר וזהו.
יוצא נסבל, אבל לא טעים במיוחד.

אשמח לשמוע ממכם הצעות לשדרוג
:d

godam
22-01-11, 22:12
שיבולת שועל יש לי מתכון בישבילך.
מים רותחים לתוך סיר קטן על הגז לשים שיבולת לתת לה כמה שניות ולהוסיף לפי הכמות(בערך כף) שמן זית בסוף ולערבב

BlackHawkins
22-01-11, 22:13
וואלה היום הייתה הפעם הראשונה שלי אחרי הפייבר1 שניסיתי כאילו את השיבולת שועל
שמתי 50 גרם יבש עם כמות של מים ערבבתי מעל שמתי סוכר ענבים(לא יודע למה(יצא נחמד)) מחר נשים דבש
וליד זה 400מ"ל חלב עם סקופ חלבון ונס קפה(בתוך השייק כל השייק)

מחכה כבר למחר בבוקר d:

Melamed
22-01-11, 22:30
אני עושה את זה ככה:
שיבולת שועל+חלב+קינמון+splenda\stevia ולמיקרוגל
אחרי שזה יוצא אני שם סירוף מייפל\סירופ שוקולד ותותים חתוכים
יוצא מעדן.

Danielo
22-01-11, 22:33
אני הייתי מכין בסיר גם כן אבל זה יוצא דייסה והיה קשה לי לאכול כמות כזאת חצי שעה אחרי שאני קם.
אתה יכול לשים בבלנדר כמות יותר גדולה,4 כוסות נגיד עם חלב וגלידה אפשר גם בננה ויוגורט אם אתה אוהב.
תתעסק בזה עם הבלנדר בכמויות ובמה שאתה שם,בטוח תגיע למשהו שתאהב.

talp
22-01-11, 22:44
2 כוסות חלב(400 מ"ל) על 7-8 כפות קוואקר+סוכר+קצת מלח+קינמון+אגוזים/שקדים להרתיח בפינג'ן עד שיצא דייסה...
אחד הטעימים

Deadlift
22-01-11, 23:04
חחח אני לוקח חלב,תותים,אבקת חלבון,בננה,וש"ש ואוכל את זה. כמו גרנולה רק טעים פי 10000

שייקה
22-01-11, 23:12
חחח אנשים פה יצחקו עלי אבל לפי דעתי, לאכול ש"ש זה לא הכי טעים והרבה מפה לא מצליחים אפילו לאכול את זה.. אני פשוט קונה צ'יריוס חח כן כן זה בסך הכל דגנים שהכינו משיבולת שועל והכניסו סוכר ודבש ומבחינת ערכים זה שווה אחד לאחד, מי שלא מאמין יכול לבדוק.. וכמובן שזה טעים

eatinpie
23-01-11, 02:52
מבשל במים ויוצא כמו קרטון

כשיש לי מוזה בבוקר אני מכין דייסה על בסיס חלב ומוסיף פירות (תותים, תפוז, תפוח) או פירות יבשים