PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לפתוח קבוצת משקולנים בחיפה

nadavr1234
25-01-11, 19:03
אני ועוד חבר רוצים להרים קבוצת wl בחיפה.
אם יהיה ביקוש מצד החיפאים נתחיל להזיז דברים ונראה לאן דברים יתפתחו.
מי שמעוניין שיגיד ותשאלו גם חברים.

Idan Golani
25-01-11, 19:15
על איזה אזור בחיפה חשבתם?
אני גר בקריות, קצת בעייתי להגיע לחיפה כשאני בעבודה רוב היום, אבל אם זה יפתח זה בהחלט יהיה מעניין ונעשה אולי מאמצים להגיע לשם.
שיהיה בהצלחה! :)

nadavr1234
25-01-11, 19:31
תודה רבה.
כרגע אנחנו חושבים שהאולם יהיה באוניברסיטת חיפה.(אם יש קבוצה באוניברסיטת בן גוריון ובת"א למה שלא תהיה גם באוניברסיטת חיפה?)

Deadlift
25-01-11, 19:35
שיהיה לכם בהצלחה.
בנתניה עשינו משהו דומה. אתם פשוט צריכים לאסוף כסף מכל מי שיבוא,ומישהו שייקח על עצמו ת'יוזמה לארגן.

OverPower
25-01-11, 19:59
שיהיה לכם בהצלחה.
בנתניה עשינו משהו דומה. אתם פשוט צריכים לאסוף כסף מכל מי שיבוא,ומישהו שייקח על עצמו ת'יוזמה לארגן.

ארגנתם קבוצת משקולות בנתניה?

Deadlift
25-01-11, 20:31
ארגנתם קבוצת משקולות בנתניה?

אני הייתי חלק מהארגון,עזרתי להם למצוא מקום שבו אפשר לערוך את זה. זה קבוצה די קטנה,של איזה 15 איש,ומי שרוצה להצטרף מוזמן.

יש שם עוד דברים כמו sled,משיכת מכוניות,דחיפת מכוניות,farm walk,בקיצור כל ה"אקסטרים" מה שניקרא (בנוסף למשקולות).

Dim_A
25-01-11, 20:38
אני מאזור הצפון יש מצב אני יצצטרף

godam
25-01-11, 20:54
אם תרצה ציוד פנה אלי כל מה שמכון צריך

razbs100@walla.com

nadavr1234
25-01-11, 21:18
אני הייתי חלק מהארגון,עזרתי להם למצוא מקום שבו אפשר לערוך את זה. זה קבוצה די קטנה,של איזה 15 איש,ומי שרוצה להצטרף מוזמן.

יש שם עוד דברים כמו sled,משיכת מכוניות,דחיפת מכוניות,farm walk,בקיצור כל ה"אקסטרים" מה שניקרא (בנוסף למשקולות).

אתה יכול לפרט כמה שילם כל אחד? לא היה לכם ארגון שיממן למתחרים ביטוח ובדיקות רפואיות?

OverPower
25-01-11, 21:33

תביא את המסנג'ר שלך או תוסיף את שלי - ben-lavi@live.com

איפה זה אגב?

Deadlift
25-01-11, 21:33
אתה יכול לפרט כמה שילם כל אחד? לא היה לכם ארגון שיממן למתחרים ביטוח ובדיקות רפואיות?

וואו,למען האמת אין לי מושג. היה לנו את הציוד מראש,ופשוט שילמנו.
אם זה ממש חשוב לך אני אברר פרטים והכל ואודיע לך בהמשך.

הוספתי אותך,ובחוף פולג.

nadavr1234
27-01-11, 21:19
עדכון:
שלחתי הודעה למאמן.. הוא אמר שמבחינתו אין בעיה והוא גם יכול להביא את כל הציוד שצריך,רק צריך למצוא מקום אימונים ומישהו שיממן שכר מאמן.
אנחנו הולך לפנות בימים הקרובים לאחראים של אונ' חיפה לשאול אם הם מסכימים.
מי שמעוניין שיגיד,גם אם הוא לא מאמין שתיפתח הקבוצה כדי שנוכל להראות שיש ביקוש.

וואו,למען האמת אין לי מושג. היה לנו את הציוד מראש,ופשוט שילמנו.
אם זה ממש חשוב לך אני אברר פרטים והכל ואודיע לך בהמשך.
אשמח אם תענה כאן או באימייל: nadavronen@gmail.com