PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה| אני רק יורד במשקל כל הזמן!

TAMIR.pRo
26-01-11, 00:21
אני הייתי 92 קילו וירדתי איזה 10 קילו בחצי שנה
אני לא יודע מה לעשות, אני פשוט לא מצליח לעלות במשקל. אני לא בטוח שאני אוכל מספיק בכלל.
אני לא ממש יכול לאכול הרבה כי אם אני אוכל הרבה אז אחר כך אמא שלי משגעת אותי ואומרת לי להפסיק לאכול... אני מנסה להסביר לה אבל זה בלתי אפשרי
כאילו אני אוכל, אפילו די הרבה, אבל לא כמו פעם.
בגלל זה כבר איזה חצי שנה התזונה שלי על הפנים וירדתי 10 קילו.
+ גם הלחץ בלימודים קצת מפריע לי ויש לי קרב מגע בנוסף

וגם אני אם אני אוכל המון אני לא חושב שאני אצליח לעלות במשקל, אני לא בטוח שיש לי מספיק תיאבון.

ואני לא בטוח שאני יכול לקנות גיינר כי ממש לא נעים לי לבקש מאמא שלי כי היא משלמת לי על החדר כושר, קרב מגע והרבה דברים...

אין לי מושג מה לעשות, אני חייב דחוף לעלות במשקל, אני בזמן האחרון יורד ממש מהר, ירדתי 10 קילו וזה ממש מבאס אותי. כבר יותר מחצי שנה אני תקוע על אותם משקלי עבודה

משתמש אדיר
26-01-11, 00:24
Gomad

TAMIR.pRo
26-01-11, 00:25
מה? ><
עריכה:
האא הבנתי
אבל גם עם זה יש בעיה...
אם אני שותה הרבה חלב אז אחר כך אני צריך להתווכח עם אמא שלי וזאת בעיה - איך אני יכול להסביר לה שאני צריך לאכול הרבה בשביל לגדול? כי אחר כך היא משגעת אותי שאני "משמין" ואני אהיה שמן וכל מיני חארטה...
ואני לא עושה סקוואט עכשיו בגלל שהגב תחתון שלי ממש חלש... אני עושה עליות גב מה עוד אפשר לעשות כדי לחזק את הגב התחתון?

את האמת שהתכוונתי לפרסם את זה בפורום תזונה...
בטעות פרסמתי את זה פה

משתמש אדיר
26-01-11, 00:35
שתה בסתר.
מה זה אתה מתכווח עם אמא שלך? בן כמה אתה?
קנה שקיות של 3% ותשתה בחדר בלי שהיא תדע.

TAMIR.pRo
26-01-11, 00:39
אני אנסה למצוא דרך להסתיר ממנה או משהו...
ואני בן 17

ומה עוד אפשר לעשות בקשר לגב התחתון? כי הוא ממש חלש אצלי

משתמש אדיר
26-01-11, 00:45
אתה צריך לעשות את התוכנית ss,
מה שכן תעבוד על טכניקה בסקוואט וכו', תעלה סירטונים לפורום אימוני כוח, תפתח לוג של התוכנית.

TAMIR.pRo
26-01-11, 00:49
יש לי בעיה עם התוכנית הזאת... דדליפט לא מסתדר לי משום מה אז ss זה לא אופציה עכשיו. אולי אני אעשה ss בשלב מאוחר יותר אבל בינתיים אני אשאר בab
הטכניקה בסקוואט שלי דווקא הייתה בסדר כשעשיתי, אבל כבר מזמן לא עשיתי אז כשאני אחזור לעשות אני אעלה לפה סרטון.

משתמש אדיר
26-01-11, 00:51
למה אתה לא יכול לעשות דדליפט?
ולגבי הסקוואט אתה לא יכול להיות בטוח... סקוואט טוב לרוב לוקח זמן ללמוד בלי מדריך (שמבין)

TAMIR.pRo
26-01-11, 00:53
כי אני לא מצליח יש לי חרא טכניקה בדדליפט.
ולא הייתי בטוח ב100% לגבי הסקוואט אבל מישהו שפעם היה מתאמן איתי היה בודק לי את הטכניקה והוא אמר שאני עושה די בסדר ואם לא עשיתי משהו בסדר אז הוא תיקן אותי.

יניב צוות ישראלבודי
26-01-11, 02:18
בעיה - לא עולה במשקל.

פתרון - לאכול יותר.

TAMIR.pRo
26-01-11, 07:41
O rly?
כבר אמרתי שאני יודע שאני לא אוכל מספיק ><
אני אמצא איזה שהוא טריק להחביא שקיות חלב בבית

eatinpie
26-01-11, 11:24
חלב זה כמו שוקו. קנה שקית בדרך מבית הספר הביתה ותהנה