PDA

צפה בגרסא המלאה : ספורטפארם-אזהרה!

AmitBB
26-01-11, 13:43
שנים שלא כתבתי כאן, אבל ישסיפור שאני חייב לספר לכם-התמימים שביננו:
בזמן האחרון יש את איזה רשת (ספורטפארם) שמתחרה בישראלבודי שכל הזמן עושה לי טיוגים וספאמינג בפייסבוק , אשכרה בלי הפסקה, כל יום , בלי הפסקה.
בזמן האחרון הם פרסמו מחירים מאוד זולים על אבקת חלבון שאני נוהג לקנות כבר 3 שנים בישראלבודי.
אז לפני שפניתי אליהם התקשרתי לישראלבודי ודיברתי עם ראובן סולומון משירות הלקוחות בכדי לראות אם בישראלבודי יכולים להשוות לי את המחיר.
ראובן הסביר לי שלא ניתן במקרה הזה להשוות את המחיר כי החנות הזאת שמפרסמת את המוצרים במחירים זולים יותר בעצם סתם מפרסמת את המחיר הזול כי הם מנסים למשוך לקוחות אליהם ואז הם מלכלכים על המוצר שבאתי לקנות ומנסים לדחוף לך בכוח מוצרים של אופטימום או גספרי שהם בעצמם מייבאים ומרוויחים עליהם הרבה יותר.
למרות השיחה עם ראובן, רציתי לבדוק בעצמי, והלכתי אליהם לחנות החדשה שהם פתחו.
הגעתי לחנות שהיא ממש גדולה ושוממת מאדם, חיכיתי איזה 5 דקות שהעובד הנכבד בחנות יסיים את הסיגרייה ויגיע לתת שירות...שאלתי אותו לגבי החלבון של צ'מפיון ואז הוא התחיל ללכלך על זה בטירוף, הוא התחיל להגיד לי שהמוצר הזה זבל, לא טוב ועושה כאבי בטן ושיש תלונות רבות של לקוחות על שלשולים, למרות שאני משתמש בו איזה כמה שנים טובות , הוא התחיל לספר לי כל מיני סיפורים על המוצר שאני יודע שהם ההיפך הגמור מהאמת.

המוכר הזה המשיך לנסות ולשכנע אותי לקנות איזה מוצר חדש של חברת whey tropin, איזה משהו ישראלי שהבנתי שהם מייצרים בעצמם ואומרים שהוא ברמה מאוד גבוהה, כמובן שלא לקחתי את זה בטענה שאני מעדיף מוצר מחו"ל, אז הוא הראה לי חברה מוזרה שנראית pvl והוא סיפר לי שהם מייבאים את זה מקנדה, אז ויתרתי על זה מידית. על המדף היו להם כל מיני דברים שאני יודע שהם לא חוקיים בארץ, כמו אנימל פאמפ שידוע לי שהם לא חוקיים...

בסופו של דבר הבנתי שהגעתי לחנות של יבואן שכל הזמן מלכלך על חברות אחרות ומנסה בכוח לדחוף לך את המוצרים שהוא מביא לארץ בידיוק כמו שהזהירו אותי.

בסוף התעקשתי, אמרתי שאני רוצה לקנות את הצ'מפיון, ואז הגיע האכזבה הגדולה שפתאום המוכר בחנות חזר בו ובהודעה שתוייגתי בה, ללא כל בושה ואמר לי שזה לא אפשרי ושהמחיר שראיתי זה רק למי שמזמין דרך האתר ולא מי שבא לחנות. אמרתי לו שזה לא בסדר וזאת הטעייה וגם הובטח בפרסום שייקר מתנה, אז הוא התקשר לבעלים בטלפון לשאול אותו מה עושים, הבעלים נקט באותה גישה-שזה לא למי שמגיע לחנות ואין מה לעשות עם זה ושאני לא חייב לקנות.
אז שאלתי אותו מה יקרה אם אני אזמין דרך האתר?

הוא אומר לי – תזמין דרך האתר, ואם יהיה את המוצר במלאי נשלח לך אותו, אבל אתה צריך להוסיף דמי משלוח(וכתוב שהמשלוח מתנה!!!) וזה יקח זמן של משלוח, אני כבר ממליץ לך לקחת עכשיו את החלבון של אופטימום.(פה כבר הרגשתי שהם עושים ממני צחוק, בהתחלה המוכר מציע את הוואי טרופין הזה ולאחר מכן אופטימום? מה הקשר בין השניים??)

הבנתי מהר מאוד שמישהו בחנות החדשה הזאת מנסה לעשות עלי קומבינה, ושמה שסיפרו לי על החנות הזאת התברר כאמיתי, והם בכוח מנסים למכור את המוצרים שהם מייבאים לארץ כמו האופטימום.

יצאתי משם , הלכתי לחנות של ישראלבודי בתחושה של בושה, ראובן במקרה היה שם באותו היום, אני חייב להגיד לכם שהבן אדם תותח, הוא עזר לי, נתן לי גם שייקר מתנה כמו שמובטח, אמנם שילמתי את המחיר שאני תמיד משלם, אבל היחס והשירות והאמינות שווה את הכל, ואני יודע שאני קונה את הדבר האמיתי, את המוצר שאני רציתי מלכתחילה בלי משחקים ושטויות.. תודה לראובן על השירות ולאיכות מעל כולם, מגיע לך!

בסופו של דבר יצאתי מישראלבודי עם החלבון צ'מפיון שלי, החלבון שביקשתי ולא אחר, עם שייקר ומגבת מתנה, עם עוד חתימה על הכרטיס חבר והכי חשוב שלא הרגשתי שמנסים לדפוק אותי ואת כספי.

אז חברים יקרים, יש הרבה קומבינות בענף הזה שכל הזמן מלכלכים על ישראלבודי למרות שהכל שקרים ומי שלא מאמין-שיבדוק בעצמו ויהיה נוכח לחוויה הרעה שהרגשתי שם בתור שטר כסף מהלך ולא כבן אדם.

-Shalev-
26-01-11, 13:50
וואי טרופין,pvl ובסוף גם אופטימום?חחחחח גדול!
בכל מקרה,העניין עם התיוגים מוכר ובגלל זה מחקתי מהחברים את אותם אנשים שלא אציין את השם שלהם מתוך כבוד שכבר אין לי אליהם,אלא אחסוך פרסום מיותר לאנשי מכירות האלה.

Biceps
26-01-11, 14:13
שנים שלא כתבתי כאן, אבל ישסיפור שאני חייב לספר לכם-התמימים שביננו:
בזמן האחרון יש את איזה רשת (ספורטפארם) שמתחרה בישראלבודי שכל הזמן עושה לי טיוגים וספאמינג בפייסבוק , אשכרה בלי הפסקה, כל יום , בלי הפסקה.
בזמן האחרון הם פרסמו מחירים מאוד זולים על אבקת חלבון שאני נוהג לקנות כבר 3 שנים בישראלבודי.
אז לפני שפניתי אליהם התקשרתי לישראלבודי ודיברתי עם ראובן סולומון משירות הלקוחות בכדי לראות אם בישראלבודי יכולים להשוות לי את המחיר.
ראובן הסביר לי שלא ניתן במקרה הזה להשוות את המחיר כי החנות הזאת שמפרסמת את המוצרים במחירים זולים יותר בעצם סתם מפרסמת את המחיר הזול כי הם מנסים למשוך לקוחות אליהם ואז הם מלכלכים על המוצר שבאתי לקנות ומנסים לדחוף לך בכוח מוצרים של אופטימום או גספרי שהם בעצמם מייבאים ומרוויחים עליהם הרבה יותר.
למרות השיחה עם ראובן, רציתי לבדוק בעצמי, והלכתי אליהם לחנות החדשה שהם פתחו.
הגעתי לחנות שהיא ממש גדולה ושוממת מאדם, חיכיתי איזה 5 דקות שהעובד הנכבד בחנות יסיים את הסיגרייה ויגיע לתת שירות...שאלתי אותו לגבי החלבון של צ'מפיון ואז הוא התחיל ללכלך על זה בטירוף, הוא התחיל להגיד לי שהמוצר הזה זבל, לא טוב ועושה כאבי בטן ושיש תלונות רבות של לקוחות על שלשולים, למרות שאני משתמש בו איזה כמה שנים טובות , הוא התחיל לספר לי כל מיני סיפורים על המוצר שאני יודע שהם ההיפך הגמור מהאמת.

המוכר הזה המשיך לנסות ולשכנע אותי לקנות איזה מוצר חדש של חברת whey tropin, איזה משהו ישראלי שהבנתי שהם מייצרים בעצמם ואומרים שהוא ברמה מאוד גבוהה, כמובן שלא לקחתי את זה בטענה שאני מעדיף מוצר מחו"ל, אז הוא הראה לי חברה מוזרה שנראית pvl והוא סיפר לי שהם מייבאים את זה מקנדה, אז ויתרתי על זה מידית. על המדף היו להם כל מיני דברים שאני יודע שהם לא חוקיים בארץ, כמו אנימל פאמפ שידוע לי שהם לא חוקיים...

בסופו של דבר הבנתי שהגעתי לחנות של יבואן שכל הזמן מלכלך על חברות אחרות ומנסה בכוח לדחוף לך את המוצרים שהוא מביא לארץ בידיוק כמו שהזהירו אותי.

בסוף התעקשתי, אמרתי שאני רוצה לקנות את הצ'מפיון, ואז הגיע האכזבה הגדולה שפתאום המוכר בחנות חזר בו ובהודעה שתוייגתי בה, ללא כל בושה ואמר לי שזה לא אפשרי ושהמחיר שראיתי זה רק למי שמזמין דרך האתר ולא מי שבא לחנות. אמרתי לו שזה לא בסדר וזאת הטעייה וגם הובטח בפרסום שייקר מתנה, אז הוא התקשר לבעלים בטלפון לשאול אותו מה עושים, הבעלים נקט באותה גישה-שזה לא למי שמגיע לחנות ואין מה לעשות עם זה ושאני לא חייב לקנות.
אז שאלתי אותו מה יקרה אם אני אזמין דרך האתר?

הוא אומר לי – תזמין דרך האתר, ואם יהיה את המוצר במלאי נשלח לך אותו, אבל אתה צריך להוסיף דמי משלוח(וכתוב שהמשלוח מתנה!!!) וזה יקח זמן של משלוח, אני כבר ממליץ לך לקחת עכשיו את החלבון של אופטימום.(פה כבר הרגשתי שהם עושים ממני צחוק, בהתחלה המוכר מציע את הוואי טרופין הזה ולאחר מכן אופטימום? מה הקשר בין השניים??)

הבנתי מהר מאוד שמישהו בחנות החדשה הזאת מנסה לעשות עלי קומבינה, ושמה שסיפרו לי על החנות הזאת התברר כאמיתי, והם בכוח מנסים למכור את המוצרים שהם מייבאים לארץ כמו האופטימום.

יצאתי משם , הלכתי לחנות של ישראלבודי בתחושה של בושה, ראובן במקרה היה שם באותו היום, אני חייב להגיד לכם שהבן אדם תותח, הוא עזר לי, נתן לי גם שייקר מתנה כמו שמובטח, אמנם שילמתי את המחיר שאני תמיד משלם, אבל היחס והשירות והאמינות שווה את הכל, ואני יודע שאני קונה את הדבר האמיתי, את המוצר שאני רציתי מלכתחילה בלי משחקים ושטויות.. תודה לראובן על השירות ולאיכות מעל כולם, מגיע לך!

בסופו של דבר יצאתי מישראלבודי עם החלבון צ'מפיון שלי, החלבון שביקשתי ולא אחר, עם שייקר ומגבת מתנה, עם עוד חתימה על הכרטיס חבר והכי חשוב שלא הרגשתי שמנסים לדפוק אותי ואת כספי.

אז חברים יקרים, יש הרבה קומבינות בענף הזה שכל הזמן מלכלכים על ישראלבודי למרות שהכל שקרים ומי שלא מאמין-שיבדוק בעצמו ויהיה נוכח לחוויה הרעה שהרגשתי שם בתור שטר כסף מהלך ולא כבן אדם.

בכול מיקרה אני תמיד קונה בישראלבודי ויש שם יחס ואמינות וכול מה שצריך הצרכן ..
תגיד באיזה סניף הייתה ? אני שונא את ספורטפארם חראטה האלו

oz22
26-01-11, 14:35
עוד משו שלא ממש הבנתי זה שכשנכסתי לאתר של המגזין dxl הישראלי אשכרה יש שיתוף פעולה מלא בין 2 המקומות DXL וספורט :):):):) האלה ואני חושב לעצמי למה לעזאזל הם מהדרים את המוצרים הללו כשהם בכלל לא קשורים לספורט :):):):) האלו? יש ל-dxl הסכם איתם או משו אני לא מבין?

yonivais
26-01-11, 14:52
אני כל כך מסכים איתך לגבי התיוגים המעצבנים האלה.גם אני החלקתי את זה כמה פעמים עד שנימאס לי וחסמתי אותם...

שחר ויניק
26-01-11, 14:56
עוד משו שלא ממש הבנתי זה שכשנכסתי לאתר של המגזין dxl הישראלי אשכרה יש שיתוף פעולה מלא בין 2 המקומות dxl וספורט :):):):) האלה ואני חושב לעצמי למה לעזאזל הם מהדרים את המוצרים הללו כשהם בכלל לא קשורים לספורט :):):):) האלו? יש ל-dxl הסכם איתם או משו אני לא מבין?

אחי זה לא סוד, dxl ספורטפארם ו optimum זה של אותו אדם. או בעצם שני אחים. הם לא מגלים לאף אחד עד שתופסים אותם ואז אין להם ברירה.
אני זוכר הם עשו אירוע של החנות שלהם אחד האחים התחיל לספר לי שמגזין dxl ישראל ממליץ על המוצרים שלהם כבר כמה פעמים ברצף.
אחרי שתי דקות דיברתי עם האח השני, הוא מספר לי שהוא מוציא בארץ את המגזין בעצמו. חוץ מזה אתה תראה שבכל המגזין יש המלצות על ספורטפארם ועל המוצרים שהם מיבאים בעצמם ומשבחים אותם ואתם עצמם כל הזמן, מי שמכיר ויודע שהם קשורים קורא את המגזין הזה ומבין שאין לו שום ערך.
אבל מה שמצחיק שאני משיג הכל יותר זול ממה שהם מציעים. סתם יקרנים ושירות מעצבן ויומרני.

חבורה של חרטטנים כל הספורטפארם האלו, ישראלבודי ו vita cost בחן"ל הכי רציניים ואמינים.

oz22
26-01-11, 15:04
אחי זה לא סוד, dxl ספורטפארם ו optimum זה של אותו אדם. או בעצם שני אחים. הם לא מגלים לאף אחד עד שתופסים אותם ואז אין להם ברירה.
אני זוכר הם עשו אירוע של החנות שלהם אחד האחים התחיל לספר לי שמגזין dxl ישראל ממליץ על המוצרים שלהם כבר כמה פעמים ברצף.
אחרי שתי דקות דיברתי עם האח השני, הוא מספר לי שהוא מוציא בארץ את המגזין בעצמו. חוץ מזה אתה תראה שבכל המגזין יש המלצות על ספורטפארם ועל המוצרים שהם מיבאים בעצמם ומשבחים אותם ואתם עצמם כל הזמן, מי שמכיר ויודע שהם קשורים קורא את המגזין הזה ומבין שאין לו שום ערך.
אבל מה שמצחיק שאני משיג הכל יותר זול ממה שהם מציעים. סתם יקרנים ושירות מעצבן ויומרני.

חבורה של חרטטנים כל הספורטפארם האלו, ישראלבודי ו vita cost בחן"ל הכי רציניים ואמינים.

בקשר לפיסקה האחרונה שלך אני מסכים אבל תיקח בערבון מוגבל מה שאמרת כי לא כל החברות

שנמצאות בחו"ל הם אמינות ויש להן מוניטין כשאר החברות, פשוט כשאתה קונה בחו"ל תשים לב

טוב טוב למוצר שאתה קונה ומהחברה שייצרה את המוצר הזה כי גם בחו"ל יש חרטטנים.

יש יתרונות ויש חסרונות בקניה בחו"ל אבל אם אין ברירה וצריך לקנות בארץ אז רק ישראלבודי.

שחר ויניק
26-01-11, 15:07
מחו"ל אפשר להביא את כל מה שאין בארץ.
את האבקות הגיינרים הקראיטין אני מביא מישראלבודי.

oz22
26-01-11, 15:38
מחו"ל אפשר להביא את כל מה שאין בארץ.
את האבקות הגיינרים הקראיטין אני מביא מישראלבודי.

מבחינת המחיר הכל שווה לייבא מחו"ל, אבל מבחינת התהליך שאתה עובר עד שאתה מקבל את המוצר לידיים שלך אני לא יודע עד כמה זה שווה את זה...

- OmEr -
26-01-11, 17:38
זה מזכיר לי את השקרים שלהם לגבי הפרוקומפלקס וה8 או יותר סוגי חלבון שהם מצהירים שיש שם...כמה, אבל כמה אפשר לעבוד על אנשים בעיניים? ניראה לי שהמוכרים שם מאמינים לשקרים של עצמם..

הנהלת הפורום
26-01-11, 18:29
חברים יקרים, אני מבקש מכם שלא להוריד את הרמה של הפורום ע"י לכלוך על מתחרים כאלו ואחרים. אנו לא נוקטים בגישה הזו, ולא זו הסיבה שהפורום קיים.

שחר ויניק
26-01-11, 18:51
זה לא לכלכוך זאת האמת, הם מטעים צרכנים והגיע הזמן להביא את זה לקהל הצרכנים כמו ש biceps אמר

Biceps
26-01-11, 18:56
ספורטפארם האלו באמת עושים צחוק מעצמם.
עברתי על הפלאייר שלהם, פשוט בדיחה וזלזול בלקוח. מי שקונה בספורטפארם בגלל שהחנות שלהם יפה או שהאתר שלהם מרשים- פשוט פראייר שזורק כסף לפח

oz22
26-01-11, 18:57
המטרה זה לא ללכלך על מתחרים של ישראלבודי אם זה מה שנראה סליחה, אלא להביא לידיעה לקהל הרחב על זה שיש מתחרה שהמניע היחידי שמפעיל אותו זה לשקר לצרכן במצח נחושה ולמכור מוצרים שדרך אגב באיכות מאוד מאוד ירודה ע"י הטעייה וזילזול בצרכן.

kiler
26-01-11, 19:31
אחי בכל רשת יש עניין של למכור בשביל רווח. אין ספק שישראלבודי הכי טובים אבל קניתי גם בספורט :):):):) וקיבלתי יחס מעולה וגם המוצרים שם מעולים אבל אני קונה בישראלבודי בגלל החלבון הכשר של אולטיימייט

daniel maron
26-01-11, 20:36
ספורט :):):):) ליצנים
באים באיחור לחנות,עושים צחוק מאנשים חושבים הם מפגרים,דוחפים מוצרים ומשקרים בעניים.
בקיצור אין על האמינות של ישראלבודי והשירות לקוחות שלהם..חברה עם כבוד לא משנה מה אומרים.

8 ball
26-01-11, 22:38
הספיק לי לדבר עם העובד של ספורט :):):):) בר"ג פעם אחת כדי להבין עם מי יש לי עסק. הבנאדם נראה מעולה ובאמת משכנע במראה שלו אבל סגנון הדיבור המלוכלך שלו על חברת סיינטרקס פשוט הגעיל אותי.ראיתי פרסום שלהם בפייסבוק על המחיר הנמוך משמעותית מזה של ישראלבודי והחלטתי שאין סיבה שלא אקנה שם ואחסוך כסף.ברגע שנכנסתי וביקשתי חלבון מטריקס של סיינטרקס אז אותו מוכר אמר לי ללא בושה: "אתה מתכוון לאנטרקס?",הייתי ממש בשוק כי הייתי בטוח שהוא צוחק עד שהבנתי שהוא רציני, אז אמרתי לו "לא,התכוונתי לסיינטרקס שהצעתם במחיר x בפייסבוק" ואז הוא בא לי ביציאה חולנית והלך למחסן שלהם והוציא משם שק של מטריקס 5 ואמר לי"נו,לזה התכוונת?" אמרתי לו שכן בדיוק את המוצר הזה,ואז הוא אמר"אני קורא לזה אנטרקס כי יש לה טעם מגעיל...לך תדע מה הם דוחפים בפנים...לא כדאי לך לקחת את הסיכון..."
אני הייתי ממש בהלם מוחלט,אני לא מבין למה לפרסם מוצר וכשלקוח מגיע פשוט ללכלך ולגרום ללקוח לחוויה רעה כל כך.ספורטפארם,אם אתם קוראים את ההודעה הזאת,תדעו לכם שאני אישית לא אחזור אליכם גם אם זה יהיה בחצי מחיר...אה וטיפ ממני אליכם,כשאתם מחזיקים מוצרים שהם בבלעדיות של רשת אחרת(אני מדבר על הצמפיון שעומד בחלון ראווה שלכם ועל המטריקס שהמוכר החזיק ביד)-תורידו את החתימות של ישראלבודי,זאת הסיבה העיקרית שהעלתה בי חשד והדליקה אצלי נורה אדומה בקשר אליכם..את השאר עשה המוכר בחנות.

hypertrophy
26-01-11, 22:56
הספיק לי לדבר עם העובד של ספורט :):):):) בר"ג פעם אחת כדי להבין עם מי יש לי עסק. הבנאדם נראה מעולה ובאמת משכנע במראה שלו אבל סגנון הדיבור המלוכלך שלו על חברת סיינטרקס פשוט הגעיל אותי.ראיתי פרסום שלהם בפייסבוק על המחיר הנמוך משמעותית מזה של ישראלבודי והחלטתי שאין סיבה שלא אקנה שם ואחסוך כסף.ברגע שנכנסתי וביקשתי חלבון מטריקס של סיינטרקס אז אותו מוכר אמר לי ללא בושה: "אתה מתכוון לאנטרקס?",הייתי ממש בשוק כי הייתי בטוח שהוא צוחק עד שהבנתי שהוא רציני, אז אמרתי לו "לא,התכוונתי לסיינטרקס שהצעתם במחיר x בפייסבוק" ואז הוא בא לי ביציאה חולנית והלך למחסן שלהם והוציא משם שק של מטריקס 5 ואמר לי"נו,לזה התכוונת?" אמרתי לו שכן בדיוק את המוצר הזה,ואז הוא אמר"אני קורא לזה אנטרקס כי יש לה טעם מגעיל...לך תדע מה הם דוחפים בפנים...לא כדאי לך לקחת את הסיכון..."
אני הייתי ממש בהלם מוחלט,אני לא מבין למה לפרסם מוצר וכשלקוח מגיע פשוט ללכלך ולגרום ללקוח לחוויה רעה כל כך.ספורטפארם,אם אתם קוראים את ההודעה הזאת,תדעו לכם שאני אישית לא אחזור אליכם גם אם זה יהיה בחצי מחיר...אה וטיפ ממני אליכם,כשאתם מחזיקים מוצרים שהם בבלעדיות של רשת אחרת(אני מדבר על הצמפיון שעומד בחלון ראווה שלכם ועל המטריקס שהמוכר החזיק ביד)-תורידו את החתימות של ישראלבודי,זאת הסיבה העיקרית שהעלתה בי חשד והדליקה אצלי נורה אדומה בקשר אליכם..את השאר עשה המוכר בחנות.

חחחחחחחחחחחחח אתה רציני????

oz22
26-01-11, 23:03

חבורה של חובבנים.... אין מה להגיד....

ANABOL
26-01-11, 23:16
זה באמת עצוב הנושא של ההתחזות של חברת ספורטפארם לרשת רצינית. הם פתחו את הסניף שלהם בכל תרועה כאילו מה. אבל כל השקרים שלהם יחזרו להם בפרצוף מהר מאוד. ספורפטאם, אי אפשר לשקר ללקוחות בלי הכרה.
מסתבר שכל המוצרים של צ'מפיון או סיינטרקס שהם מפרסמים בכלל נקנים מישראלבודי. כל המוצרים של ישראלבודי מסומנים במדבקות והם בכלל לא מציליחם להוריד את המדבקות של ישראלבודי ואתה יכול לראות את זה.
גם אפשר לראות בחלון ראווה שלהם שהמוצרים פתוחים או ריקים והם סתם מביאים סופאות עם תאריכים פגי תוקף, אני יעשה צילום ויעלה לפה.
היחס של ספורטפארם לא במקום, והיה לי מקרה מצחיק שלקוח שלי ששלחתי לישראלבודי הגיע בטעות לסניף שלהם, הטמבלים האלו אמרו לו - "למה ללכת לישראלבודי , פה יותר טוב" הלקוח שלי ישר התקשר אלי, הבין שעשה טעות עזב וישר הלך לישראלבודי קיבל מתנה מחיר טוב והיה מבסוט עד השמים.
חברה ומותג רציני כמו ישראלבודי לא מחליפים ולא משנה כמה יפה או גדולה תיהיה החנות של המתחרים שמנסים לעשות נזקים...

Philip1123
26-01-11, 23:56
אני גם רוצה לשתף אתכם בשתי חוויות שליליות שהיו לי עם הרשת ה"מכובדת" הזו:

1. הראשונה - בחנות עצמה בר"ג. אכן החנות מבפנים מרשימה מאוד, מזכירה קצת את החנויות שיש בחו"ל, גדולה מרווחת, הרבה מוצרים על המדפים. גם אני בדומה לבחור מההודעות הקודמות הגעתי לשם במטרה לקנות את המטריקס שהיה מפורס במחיר מאוד מאוד זול. כששאלתי את המוכר (מפתח גוף גדול מימדים, לא בהכרח בחור רע, אבל לא נחמד במיוחד) על המוצר, מיד אמר שאין להם כרגע אבל אם אני רוצה הוא יזמין לי, כל זה "אם לא איכפת לי מה אני מכניס לגוף שלי" (!!). אחרי זה הוא פתח במתקפה חסרת מעצורים על חברת סיינטרקס, ניסה לשכנע אותי שיש חלבון עם פירוק איטי גם בחלבון של אופטימום גולד (!) ואפילו אמר שחלבון סינטה 6 מתאים למי שרוצה לעשות חיטוב (!!).
2. השניה - גם אני חברתי בפייסבוק לאחד מקברניטי הרשת וראיתי את הפרסום על החלבון של צמפיון מחיר זנות ממש, משהו כמו 280. אפילו שוחחתי עם הבחור אונליין והוא הבטיח לי שזה המחיר שאקבל אם אתקשר. התקשרתי לשרות ההזמנות, שוחחתי שם עם בחור בשם ______, שהוא גם אחד המנהלים. הנ"ל אמר שהוא בכלל לא שמע על המחיר הזה. אמרתי, אז אני רוצה לקנות במחיר שמופיע באתר, שזה 308 ש"ח, ואז הוא אמר שהמחיר באתר לא מעודכן והמחיר האמיתי הוא 350 !!!

האם אין גבול לבושה. אולי הרשת הזו יכולה לעבוד על כל מיני ילדים או מתאמנים מתחילים, אבל בן אדם שקצת בקיא בשוק התוספים לא יפול בפח שלהם. חוסר אדיבות, מקצועיות, נימוס והטעיה הם רק חלק קטן מדרך החיים של הרשת הזו. בכך אני מביע רק את דעתי האישית על סמך הניסיון שלי, וכשקראתי את הפוסט הזה הייתי בהלם שאותם דברים שקרו לי קרו גם לאחרים.

oz22
27-01-11, 00:02
אשכרה עילה לחקירה של רפי גינת או אמנון לוי(אם הוא עדיין קיים...)

DanD
27-01-11, 00:42
אפשר לתבוע אותם ולקנות את המוצר במחיר שפורסם...
וישראל בודי באמת שיש להם שירות כלכך אדיב וטוב שפשוט כיף לבוא לחנות...
ביקרתי בחנות אולי פעמיים אבל באמת שהשירות הוא מעל ומעבר...

8 ball
27-01-11, 00:43
היפרטרופי- זו האמת לאמיתה אחי,אמיתי לגמרי!

פיליפ,אני ממש המום ממה שכתבת,אני חוויתי בדיוק את אותו הדבר עד כדי כך שזה הזוי!!!אני לא מבין איך אותו מנהל שדיברת עליו(הבנתי שהוא אחד מהאחים) לא מתבייש לתייג אנשים בפייסבוק ולפרסם מחירים כאלו ללא כיסוי.מאיפה יש ליבואן הזה את החוצפה לשקר ולגרום לבנאדם להגיע עד לחנות שלו ולצאת בידיים ריקות.מה זה ההימור הדפוק הזה,כאילו שאם הם הצליחו לגרום לי לקנות מוצר אחר שהם מייבאים אז סבבה,אם לא שאצא בידיים ריקות ובהרגשה רעה שבזבזתי את זמני בלשמוע כמה שהתוסף שאני שותה מזיק???מה זה השיטת עבודה המכוערת הזו?אני פשוט בהלם שהנושא ניפתח כאן בפומבי.

AmitBB
27-01-11, 01:02
philip1123 ו- ball 8
אין לי מילים אחרי שקראתי את מה שאתם (ואחרים) כתבתם, זה בדיוק מה שאני עברתי. אני בשוק שזאת צורת ההתנהלות שלהם. הדבר היחיד שמשמח אותי זה שאף אחד מאיתנו לא נפל בפח הזה שנקרא ניצול התמימות של הלקוח...

oz22
27-01-11, 09:10
philip1123 ו- ball 8
אין לי מילים אחרי שקראתי את מה שאתם (ואחרים) כתבתם, זה בדיוק מה שאני עברתי. אני בשוק שזאת צורת ההתנהלות שלהם. הדבר היחיד שמשמח אותי זה שאף אחד מאיתנו לא נפל בפח הזה שנקרא ניצול התמימות של הלקוח...

אתה אומנם לא אבל כל עוד החבר'ה האלה קיימים תמיד יהיו את הכמה חבר'ה שפחות מעורים בנושא ופחות וותיקים בתחום שקונים אבקת חלבון או גיינר או כל מוצר אחר בפעם הראשונה בחיים שלהם שלא מבינים בחברות ומוצרים ויפלו בפח, וכל עוד זה קורה צריך איכשהו לדאוג שהנושא הזה לא ירד מסדר היום לא כדי לפתוח קומונה וללכלכך עליהם בגלל שאנחנו קונים בישראלבודי אז אנחנו "נגדם" אלא פשוט להסביר לקהל הרחב שפחות מבין שאסור לסמוך עליהם

hypertrophy
27-01-11, 12:28
בואנא....לעולם לא חשבתי שמישהו יעז לפתוח מולי חזית כזאת מלוכלכת אבל משום מה אחד מהחבר'ה האלה מנסה להתלכלך איתי בפייסבוק....כאילו מה?השבוע החלטתם למוטט לעצמכם ת'חברה מבחינת תדמית!?!

Philip1123
28-01-11, 00:37
אתה אומנם לא אבל כל עוד החבר'ה האלה קיימים תמיד יהיו את הכמה חבר'ה שפחות מעורים בנושא ופחות וותיקים בתחום שקונים אבקת חלבון או גיינר או כל מוצר אחר בפעם הראשונה בחיים שלהם שלא מבינים בחברות ומוצרים ויפלו בפח, וכל עוד זה קורה צריך איכשהו לדאוג שהנושא הזה לא ירד מסדר היום לא כדי לפתוח קומונה וללכלכך עליהם בגלל שאנחנו קונים בישראלבודי אז אנחנו "נגדם" אלא פשוט להסביר לקהל הרחב שפחות מבין שאסור לסמוך עליהם

זה בדיוק מה שהכי כואב לי. אנשים צעירים ותמימים או סתם מתאמנים חדשים שאין להם ניסיון בתחום שיפלו בפח ויקנו מוצרים נחותים תוך כדי הטעיה ושקרים/הסתרת אמת.
אני רואה שלא הייתי היחיד, לאור התגובות למה שכתבתי למעלה... מילא אם זה היה בן אדם אחד, שניים אבל אני רואה שזה רק הולך וגדל.
טוב שהפוסט הזה נפתח חברים, להגביר את המודעות ולמנוע מצבים שהיו לי ולחבר'ה האחרים כאן.
חשוב שנשמור על רמה, ושפה מכובדת ולא ניכנס לעיניינים של לשון הרע, אלא נמסור את העובדות כפי שהיו, תוך הבעת דעה בצורה מתונה עד כמה שאפשר.

hypertrophy - מקווה שלא תוותר לאלה שהתכסחו איתך בפייסבוק (אני מזמן מחקתי את החבורה הזאת מה"חברים" שלי שם)

gill
28-01-11, 12:23

עצוב עד כדי כך שזה מצחיק..ספורטפארם, במקומכם הייתי מתבייש להסתכל ללקוחות בעיניים...פשוט כואב שיש נוכלים כאלה גם בתחום הזה.

נועם-עמית
29-01-11, 02:36
עצוב עד כדי כך שזה מצחיק..ספורטפארם, במקומכם הייתי מתבייש להסתכל ללקוחות בעיניים...פשוט כואב שיש נוכלים כאלה גם בתחום הזה.

:thumbdown: אותי בטוח לא תראו מבקר אצלכם...יש לכם חנות מרשימה מאוד אבל המקצועיות והאמינות קודמת לכל.

pala
29-01-11, 12:40
לא הבנתי...מה רע באופטימום?

hypertrophy
29-01-11, 13:00
אני לא יודע על מה אתם מדברים באמת..! יכול להיות שהמצב אולי ישתנה כי לא קניתי תוספי מזון בכלל כבר שנה וחצי.. אבל פעם אחרונה שקניתי זה היה מרחובות רחוב בילו.. הבעלים של הרשת הזאת היה שם והוא נתן לי בדיוק את מה שרציתי ותתפלאו במחיר של 50 שקל יותר נמוך מישראלבודי... הייתי מרוצה מאוד.. באמת שאני לא מבין על מה אתם מדברים

כי רצית אופטימום?

Philip1123
29-01-11, 13:31
^^^ במידה וזה מה שהם רוצים באמת למכור לך.

12345-
29-01-11, 14:34
אולי הם רמאים,אבל אם אני יודע מה אני רוצה לקנות,המחירים הרבה יותר זולים מישראלבודי .

אני הייתי לקוח שלהם בעבר ואני ממש לא מסכים איתך!!לפחות החנות באשדוד מתנהלת כמו שוק ככה שלכל לקוח יש מחיר שונה ואף פעם לא שמעתי על מחיר אחיד.תאמין לי שזה מעליב לשמוע מחבר טוב שהוא קנה את אותו המוצר בכמה עשרות שקלים פחות ממני...למה אני בתור לקוח קבוע צריך לבייש עצמי ולפתוח את זה בפני המוכר?בכל אופן השוו לי את המחיר אבל כיום המחיר זול יותר פה בישראלבודי.לא רק שאני מקבל מחיר יותר טוב אני גם יודע שאני לא צריך להתעסק בלבקש מחיר זול יותר כי פה הוא אחיד.מספיק פעם אחת כדי לדעת שדפקו אותך בשביל שלא תחזור שוב על אותה הטעות ואני כמו הרוב כאן לא יחזור לשם...

hypertrophy
29-01-11, 16:13
:):):):) פשוט מעליב לדעת שהם אשכרה חושבים עלינו בתור אוכלוסית ספורטאים ומפתחי גוף שאנחנו עד כדי כך אדיוטים

hypertrophy
29-01-11, 16:23
אני מכיר שם תמנהל משמרת והוא עשה לי הנחה משמעותית ככה שזה יוצא לי יותר זול מישראל בודי וגם בלי ההנחנה זה עדיין יותר זול מישראל בודי.

גם לי יצא באיזו חנות הרבהההה יותר זול מישראלבודי!!!
אבא שלי מנהל אותה!
הא! יש מקום יותר זול מישראלבודי! אבא שלי מכר לי בממממשש זול!

נו באמת

8 ball
30-01-11, 00:53
אני מכיר שם תמנהל משמרת והוא עשה לי הנחה משמעותית ככה שזה יוצא לי יותר זול מישראל בודי וגם בלי ההנחנה זה עדיין יותר זול מישראל בודי.

אם המוכר שלהם לא היה מעביר לי את סדנת שטיפת המוח אז אולי הייתי מאמין לך,אבל אחרי השטויות שיצאו לו מהפה והאינטרס המכירתי הברור שהוא ניסע לעשות על הגב שלי לא תרם לו ולמנהלים שלו כלום חוץ מלקוח מאוכזב שלא יחזור לשם שוב...

אגב אחי,אם המחיר שם יותר זול אז איך אתה מסביר את זה שהם היבואנים של מוצרי אופטימום(יבואנים!) שגם ברגע זה נמכרים במחיר גבוה יותר מאשר בישראלבודי?זה באמת לא מובן לי...מישהו אמר יבואן?מישהו שמע "חיסכון בדמי התיווך"?משום מה הגעתי אליהם בעקבות תיוג בפייסבוק והתחייבות למחירים שצויינו שם אבל יצאתי בהרגשה רעה ובידיים ריקות ושלא אדבר על הזמן היקר שלי.בקשר למחירים שהם פרסמו על צמפיון וסיינטרקס אני בכלל לא אגיב כי התלונות של האנשים שמעליי כבר אומרות הכל.

מר_נוס
30-01-11, 01:07
אם המוכר שלהם לא היה מעביר לי את סדנת שטיפת המוח אז אולי הייתי מאמין לך,אבל אחרי השטויות שיצאו לו מהפה והאינטרס המכירתי הברור שהוא ניסע לעשות על הגב שלי לא תרם לו ולמנהלים שלו כלום חוץ מלקוח מאוכזב שלא יחזור לשם שוב...

אגב אחי,אם המחיר שם יותר זול אז איך אתה מסביר את זה שהם היבואנים של מוצרי אופטימום(יבואנים!) שגם ברגע זה נמכרים במחיר גבוה יותר מאשר בישראלבודי?זה באמת לא מובן לי...מישהו אמר יבואן?מישהו שמע "חיסכון בדמי התיווך"?משום מה הגעתי אליהם בעקבות תיוג בפייסבוק והתחייבות למחירים שצויינו שם אבל יצאתי בהרגשה רעה ובידיים ריקות ושלא אדבר על הזמן היקר שלי.בקשר למחירים שהם פרסמו על צמפיון וסיינטרקס אני בכלל לא אגיב כי התלונות של האנשים שמעליי כבר אומרות הכל.

אתה יכול לתבוע אותם על כך, אם זה באמת כך ולא בדקתי את זה
אני מכיר את המנהל משמרת והוא עושה לי מחירים אני מדבר מתוך נסיון ולא מתוך אינטרס או בגלל שזה פורום של החנות של ישראל בודי אז אני יגיד " ישראל בודי יותר זולים" אני אומר תאמת שלי יכול להיות שמישהו מכיר משהו אחר וזה בסדר, אני בא לחנות מבקש מוצר מקבל מחיר ולוקח לא מתקשקש עם המוכרים שידחפו לי מוצרים. מה גם שאני קונה בסניף ברחובות.

hypertrophy
30-01-11, 01:18
אתה יכול לתבוע אותם על כך, אם זה באמת כך ולא בדקתי את זה
אני מכיר את המנהל משמרת והוא עושה לי מחירים אני מדבר מתוך נסיון ולא מתוך אינטרס או בגלל שזה פורום של החנות של ישראל בודי אז אני יגיד " ישראל בודי יותר זולים" אני אומר תאמת שלי יכול להיות שמישהו מכיר משהו אחר וזה בסדר, אני בא לחנות מבקש מוצר מקבל מחיר ולוקח לא מתקשקש עם המוכרים שידחפו לי מוצרים. מה גם שאני קונה בסניף ברחובות.

אאאאממממ....רק לי זה נשמע מוזר?

Krab
30-01-11, 22:48
זה לא חדש לי שספורטפארם מתנהלים כמו שוק ואני בכלל לא מופתע ממה שנאמר כאן כי אני שומע את זה המון לאחרונה,חוץ מהקטע של המוכר הסטלן והאנטרקס חחח....חייב לציין שזה אחד הדברים המצחיקים ששמעתי בחיי!!!

oz22
31-01-11, 00:23
הדבר היחיד שאני לא מבין בכל הקטע הזה, זה למה הם מוכרים מוצרים מסויימים ואז משמיצים אותם?

למה להביא אבקת חלבון של סינטרקס(בהנחה שלהם שהיא לא טובה) ואז לנסות למכור אותה?

hypertrophy
31-01-11, 00:37
הדבר היחיד שאני לא מבין בכל הקטע הזה, זה למה הם מוכרים מוצרים מסויימים ואז משמיצים אותם?

למה להביא אבקת חלבון של סינטרקס(בהנחה שלהם שהיא לא טובה) ואז לנסות למכור אותה?

ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

oz22
31-01-11, 00:41
ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

בתור "חברה" שהמצע שלה הוא שאצלהם נמכרים רק המוצרים הטובים ביותר עם האיכות הטובה ביותר זה לא הולך כ"כ ביחד...

הרי מי שבטוח שהוא מוכר את המוצרים הטובים ביותר לא יבגוד בעקרונותיו וימכור מוצרים של חברה אחרת רק כדי להרחיב את ההיצע.

8 ball
31-01-11, 01:03
חבר'ה פספסתם את הנקודה העיקרית שבפוסט הזה. כשאני הייתי אצלם לא היה להם שום היצע אחר חוץ מהמוצרים שהם מייבאים בעצמם, ככה שהם יכולים להמשיך למכור מוצרים ספציפים בשביל האינטרס הכלכלי שלהם. מה שבטוח, על תאוות בצע ושקרים משלמים במוקדם או במאוחר...

sadsa
31-01-11, 11:19
לא יכולתי להישאר אדיש לפוסט הזה!!
גם אני הגעתי לשם בעקבות תיוג בפייסבוק ויצאתי בהרגשה רעה מאוד.
ביקשתי את הצמפיון שהם הציעו ב280 ש"ח + שייקר והמוכר בשיא חוצפתו אמר שאין כזה מבצע!!אחרי שהוכחתי לו איפה פורסם המבצע הזה הוא טען שזה אח ורק ללקוחות שמזמינים באינטרנט ושהמחיר האמיתי זה המחיר שיש באתר.עדיין היה משתלם וביקשתי את המחיר שבאתר ואז כשהוא ראה שאני נחוש בדעתי לקנות צמפיון הוא לא הפסיק להתלכלך עליהם ועל הטעם הגרוע(כאן זה עבר את הגבול) ולא הפסיק להשוות את זה לאופטימום...בסוף יצאתי משם ללא המוצר אבל עם אכזבה גדולה והרבה עצבים שבזבזתי את הזמן שלי במקום הזה.איזה חוצפה יש לחנות לפרסם מחיר ולהתעקש שהמחיר לא פורסם ואיך לעזאזל הם משבחים את המוצר הזה באתר שלהם אבל כשמגיעים לחנות אז פתאום כל הגישה משתנה???

oz22
31-01-11, 12:50
פשוט חבורה של ליצנים החברה הזאת, אני מעדיף לקנות מכל אחר ולא אצלהם.

אחרי מה שקראתי כאן על המקרים זה שיכנע אותי ב-200% לא לבזבז ת'זמן שלי בחשיבה עליהם בכלל

AmitBB
31-01-11, 14:15
ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

אחי העסק שלהם לא עובד ככה ומה שבטוח הם לא מחזיקים שם הכל. מה שהם כן מחזיקים זה כמה יחידות בודדות עם מדבקות של ישראלבודי והכל בשביל להתלכלך ולקוות שתקנה את הוואי טרופין הזאת שהוצעה לי או את הpvl והאופטימום. אין לספורטפארם האלו אופי ומה שבטוח כל לא מצפון על מה שעשו לי ואין ספק שגם לעשרות אחרים שתוייגו בהודעות שלהם והלכו לשם בשביל לקנות...

MartialArtist
31-01-11, 14:40
אפשר לינק לפרסומת בפייסבוק של ה280 שקל?

- OmEr -
31-01-11, 15:04
martialarts התשובה נימצאת בשאלה שלך,תריך חיפוש ואתה תמצא את זה. לפי החוק אפשר לתבוע מהם את המחיר שמצויין בפרסומת הזאת :)

Krab
31-01-11, 21:03
martialarts התשובה נימצאת בשאלה שלך,תריך חיפוש ואתה תמצא את זה. לפי החוק אפשר לתבוע מהם את המחיר שמצויין בפרסומת הזאת :)

רעיון פצצה אחי אבל מה עושים עם החוק הזה כשאין להם במלאי את המוצרים שהם מפרסמים חח?

Philip1123
01-02-11, 00:21
מדהים. אותו הדבר שקרה לי קרה לעוד שלושה אנשים כאן שפירסמו. אין לי ספק שיש עוד כמה עשרות כאלה...
אני נגעל מהתת רמה, חוסר האמינות וחוסר המקצועיות.

AVI-הנוקם
01-02-11, 02:47
החבר'ה האלו בספורטפארם פשוט לא לעניין. כל מי שחשב לקנות שם לא יעיז להתקרב לשם יותר

sadsa
01-02-11, 11:06
מדהים. אותו הדבר שקרה לי קרה לעוד שלושה אנשים כאן שפירסמו. אין לי ספק שיש עוד כמה עשרות כאלה...
אני נגעל מהתת רמה, חוסר האמינות וחוסר המקצועיות.

אחי הסיפור שלנו ממש דומה וזה מה שמדהים אותי...מסתבר שהתת רמה,החוסר מקצועיות והיחס האישי המגעיל שלהם זה בנוהל היומי הקבוע.
מה גם שבדיוק אתמול מישהו בפייסבוק שלא קשור לפורום הזה העלה סיפור דומה לשלנו על ספורטפארם ברמת גן...עצוב.

מר_נוס
01-02-11, 13:09
אתם באמת דבילים אם אתם חושבים שספורטפארם הם הכי טובים שיש היום בישראל!
יש להם מחירים שערורייתיים שירות כושל.
יש להם את המותגים המובילים עלק, כל המותגים הנמכרים ביותר בארץ הם לא מחזיקים, לא צ'מפיון, לא סיינטרקס.
זאת איכות ללא פשרות? חחחחחח

hypertrophy
01-02-11, 13:23
אתם באמת דבילים אם אתם חושבים שספורטפארם הם הכי טובים שיש היום בישראל!
יש להם מחירים שערורייתיים שירות כושל.
יש להם את המותגים המובילים עלק, כל המותגים הנמכרים ביותר בארץ הם לא מחזיקים, לא צ'מפיון, לא סיינטרקס.
זאת איכות ללא פשרות? חחחחחח!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מר נוס אמר את דברו כל הפוסט הזה היה ביזבוז כנראה!

הליצן המרקד
01-02-11, 13:44
אני לא מבין על מה ההתלהמות והרוח, בתור אחד די אובייקטיבי שלא רוכש לא בסופרטפארם ולא בישראלבודי, זה לגיטימי מאוד לקדם מוצרים אחרים שעדיפים בעיני העסק, משיקולים מסויימים ובעיקר כלכליים, למרות שזה לפעמים נעשה בצורה מסריחה - אלה החיים, עכשיו לכו תבכו בפורום של החברה המתחרה.
כמו שספורטפארם דוחפים תtropin החרא הזה או pvl או חברת שקר אחרת שלא מכירים או לא משנה מה, ככה אתרים בחול דוחפים אופטימום ומקבלים שוחד מהבעלים של החברה, זה שהמוצרים נדחפים "באדיבות" לא עושה את העסק לכשר יותר.

ANABOL
01-02-11, 13:57
ליצן, אתה צודק.
אבל יש הבדל בין לקדם לבין לשקר ולמשוך לקוחות בכוח ואז להטעות אותם.
ספורטפארם מפרסמים מוצרים שאין להם במלאי או אין להם בכלל במחירים מאוד נמוכים, אתה מגיע לחנות שלהם, ואז המוכר בספורטפארם אומר לך =אין את המוצר / המוצר גרוע / זבל.... ומנסה להעביר אותך למוצר אחר ומנצל בעצם המצב שאתה כבר הגעת.
זה לא לעניין וזאת הטעיה.

כל עסק צריך למכור מה שטוב לו, אבל יש דרכים לעשות את זה ולא בצורה כזאת מגעילה.
ספורטפארם בקצב הזה יפשטו רגל, זה עיניין של זמן, אני שומע מהרבה לקוחות וחברים שניסו ליצור קשר וקיבלו תגובה מאוד שלילית... הם עושים ספאמינג מגעיל בפייסבוק ובעצם יותר פוגעים בלקוחות מאשר עוזרים.
עד לפני כמה זמן אחד העובדים שלהם לכלכך בכל מיני פורומים על pvl, אחרי שהם הביאו את זה. פתאום הם מפרגנים... זה מראה על אמינות? רצינות?

מה שיותר גרוע, תראה את מר_נוס "הנציג" החביב שלהם מתנהג.

Melamed
01-02-11, 13:57
אני לא מבין על מה ההתלהמות והרוח, בתור אחד די אובייקטיבי שלא רוכש לא בסופרטפארם ולא בישראלבודי, זה לגיטימי מאוד לקדם מוצרים אחרים שעדיפים בעיני העסק, משיקולים מסויימים ובעיקר כלכליים, למרות שזה לפעמים נעשה בצורה מסריחה - אלה החיים, עכשיו לכו תבכו בפורום של החברה המתחרה.
כמו שספורטפארם דוחפים תtropin החרא הזה או pvl או חברת שקר אחרת שלא מכירים או לא משנה מה, ככה אתרים בחול דוחפים אופטימום ומקבלים שוחד מהבעלים של החברה, זה שהמוצרים נדחפים "באדיבות" לא עושה את העסק לכשר יותר.

סוף סוף קצת אמת..

ANABOL
01-02-11, 14:00
עכשיו אני קולט,
מר_נוס

בהתחלה כתב כלקוח שלהם - כאילו אובייקטיבי, אבל פתאום אני רואה שהוא בכלל מזמין אותך לחנות שלהם.
עד איזו רמה ירדתם?!!? ספורטפארם תתביישו, אתם פשוט פתטים.
מתחזים לגולשים אמיתיים

מר_נוס
01-02-11, 14:08

מה אתה מקשקש לי את השכל, לך תעשה ss וזהו.
הווי טרופין הוא מוצר פרי פיתוחו של סטס סגן מר עולם אלוף האלופים, אתה לא יכול להשוות אותו למותגים אחרים. ה pvl הוא החסכוני ביותר שקיים ועולה בכל רמה על גיינר אחר שקיים בשיראל.
הצ'מפיון והסיינטרקס הם לא מותגים וסביר להניח שיעשו לך כאב בטן והטעם שלהם גרוע.

אתה יכול מבחנתי לשתות אבקת חלבון בשקית מתנובה או שתקנה בחו"ל. קמצן .

ולא, אני לא מקבל תשלום מספורטפארם בשביל לרשום את הדברים האלה, זאת באמת הדעה שלי (:

AmitBB
01-02-11, 14:09

אני מסכים איתך לגמריי אחי, אבל יש הבדל בין קידום מוצרים מסויימים שאכן זמינים ללקוח, לבין פרסום מוצרים במחירים נמוכים ואז כשאתה מגיע לשם בשיא תמימותך אתה חווה לכלוכים על המוצר שפורסם, כמה שהוא גרוע כי החברה "דוחפת" שם דברים שהם לא ידועים ובגלל זה הם לא ערבים למה שיקרה לך...ועזוב אחי, אני לא אכנס בכלל לזמן שהלך וההרגשה המסריחה שניסו לעשות עליך קומבינה בספורטפארם...

מר_נוס
01-02-11, 14:09
עכשיו אני קולט,
מר_נוס

בהתחלה כתב כלקוח שלהם - כאילו אובייקטיבי, אבל פתאום אני רואה שהוא בכלל מזמין אותך לחנות שלהם.
עד איזו רמה ירדתם?!!? ספורטפארם תתביישו, אתם פשוט פתטים.
מתחזים לגולשים אמיתיים

מה לעשות, אנחנו הרבה יותר מוצלחים מכל רשת אחרת ואחראים למותגים רציניים בינהם האופטימום שהוא מקום ראשון בחו"ל.
:boxing:

ומה הפייס שלך, אשמח להוריד אותך מהקבוצה שלנו

hypertrophy
01-02-11, 14:20
חחחחח אתם לא מבינים שאתם מחמירים את הצורה שהחברה שלכם ניראית בה??
מר נוס סוכן של ספורטפארם ירדת לרמה מבישה במכירות וקידום עסקים תתבייש

הליצן המרקד
01-02-11, 15:06
ליצן, אתה צודק.
אבל יש הבדל בין לקדם לבין לשקר ולמשוך לקוחות בכוח ואז להטעות אותם.
ספורטפארם מפרסמים מוצרים שאין להם במלאי או אין להם בכלל במחירים מאוד נמוכים, אתה מגיע לחנות שלהם, ואז המוכר בספורטפארם אומר לך =אין את המוצר / המוצר גרוע / זבל.... ומנסה להעביר אותך למוצר אחר ומנצל בעצם המצב שאתה כבר הגעת.
זה לא לעניין וזאת הטעיה.

כל עסק צריך למכור מה שטוב לו, אבל יש דרכים לעשות את זה ולא בצורה כזאת מגעילה.
ספורטפארם בקצב הזה יפשטו רגל, זה עיניין של זמן, אני שומע מהרבה לקוחות וחברים שניסו ליצור קשר וקיבלו תגובה מאוד שלילית... הם עושים ספאמינג מגעיל בפייסבוק ובעצם יותר פוגעים בלקוחות מאשר עוזרים.
עד לפני כמה זמן אחד העובדים שלהם לכלכך בכל מיני פורומים על pvl, אחרי שהם הביאו את זה. פתאום הם מפרגנים... זה מראה על אמינות? רצינות?

מה שיותר גרוע, תראה את מר_נוס "הנציג" החביב שלהם מתנהג.

אני מסכים איתך לגמריי אחי, אבל יש הבדל בין קידום מוצרים מסויימים שאכן זמינים ללקוח, לבין פרסום מוצרים במחירים נמוכים ואז כשאתה מגיע לשם בשיא תמימותך אתה חווה לכלוכים על המוצר שפורסם, כמה שהוא גרוע כי החברה "דוחפת" שם דברים שהם לא ידועים ובגלל זה הם לא ערבים למה שיקרה לך...ועזוב אחי, אני לא אכנס בכלל לזמן שהלך וההרגשה המסריחה שניסו לעשות עליך קומבינה בספורטפארם...

כנראה שלא הבנתם את כוונתי, אני מסכים בפה מלא שהדרכים שבה ספורטפארם משיגה את מטרות המכירות שלה לא "יפות" ולא "מקצועיות" אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה, אבל עדיין, אלו שיקולים שהבעלים לקחו בתור עסק, ואם לעסק יש אינטרס למכור מוצר על משנהו הוא יעשה את זה, זה לגיטימי מאוד וכל האמצעים כשרים (בעיני בעל העסק) ואתם לא יכולים להתלונן על זה, לאומת זאת אתם יכולים וצריכים להתלונן על הצורה שבה העסק מנסה להגיע למטרות המכירה שלו.
אני פשוט שמתי לב שבפוסט הספציפי הזה אנשים גם הלכו קצת מעבר.

ד"ר חלבון
01-02-11, 16:24
חחח הרג אותי השתול של ספורטפארם...
הוא הגיע מהחנות שלו עד לפורום של ישראלבודי ללכלך :)
אני אישית מאוד מרוצה מישראלבודי,באמת תמיד נתנו לי את השירות הכי מקצועי שיכול להיות ואת התוספים ברמה הכי גבוהה ואני בכלל לא מדבר על המחירים האמיתיים שהם באמת הכי זולים...
נכנסתי לספורט :):):):) בר"ג,ישב בחור בשם אלי,סייקליסט חמוד שטען שזכה במקום ראשון במר ישראל,אחרי בירור קצר עם חבר קרוב,גיליתי שהוא בכלל היה מקום רביעי :)
90% ממה שהוא אמר לי בחנות היה שקר,10% פשוט היה לא נכון :)
מגעיל אותי לראות איך מלכלכים סתם על מוצרים שאני משתמש בהם כבר 7 שנים!
כמו הצ'מפיון ולאחרונה גם סינטרקס שהם ממש מעולים.
בקיצור חברים - מזל שיש את הפורום הזה להזהיר את הילדים מהנוכלים האלה!
שקרנים וליצנים!

ד"ר חלבון
01-02-11, 16:29
כנראה שלא הבנתם את כוונתי, אני מסכים בפה מלא שהדרכים שבה ספורטפארם משיגה את מטרות המכירות שלה לא "יפות" ולא "מקצועיות" אם אפשר בכלל לקרוא לזה ככה, אבל עדיין, אלו שיקולים שהבעלים לקחו בתור עסק, ואם לעסק יש אינטרס למכור מוצר על משנהו הוא יעשה את זה, זה לגיטימי מאוד וכל האמצעים כשרים (בעיני בעל העסק) ואתם לא יכולים להתלונן על זה, לאומת זאת אתם יכולים וצריכים להתלונן על הצורה שבה העסק מנסה להגיע למטרות המכירה שלו.
אני פשוט שמתי לב שבפוסט הספציפי הזה אנשים גם הלכו קצת מעבר.

ליצן מרקד,
אם היית פעם אחת הולך לחנות שלהם וחוטף את ההלם שחטפתי ועוד כמה עשרות אנשים חלקם חברים שאני מכיר..
היית מבין למה אנשים מגיבים ככה!
יש דרך לעבוד בשיטות מכירה,לעבוד על לקוחות בעיניים וללכלך סתם על מוצרים(לשקר במצח נחושה)
זאת בושה!
הלוואי ויגיעו לכלבוטק!
ואני מצטער אם אני פודע במישהו..
הרבה זמן לא הגבתי בפורום,אבל פשוט הייתי חייב להגיב!

subzero1122
01-02-11, 16:38
חחחחחחחחחחחחח רגע, אז סטס גם הפך להיות מהנדס מזון?

יניב צוות ישראלבודי
01-02-11, 16:43
חחחחחחחחחחחחח רגע, אז סטס גם הפך להיות מהנדס מזון?

אתה לא הבנת נכון, למפתחי גוף יש מסקנות מיוחדות לגבי החלבון שהם צורכים, ולכן הם מסקנותיהם ורישומיהם חשובים על מנת להמציא חלבון חדיש שמפתח את השריר יותר מהר..
:11:

הספגטי
01-02-11, 16:48
הפוסט הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לפורום.
העיפו את מר קקי הזה.

AmitBB
01-02-11, 23:02
הפוסט הזה הוא הדבר הכי טוב שקרה לפורום.
העיפו את מר קקי הזה.

אני שמח שיש לי חלק גדול מאוד מהפוסט הזה. מבחינתי, אם זה יחסוך לאדם אחד לפחות את הזמן שבזבזתי עליהם ואת עוגמת הנפש-השגתי את המטרה...הגיע הזמן לשינוי

semo2011
02-02-11, 17:03
חחחחחחחחחח איזה דיביל המר נוס הזה.. דיבר בשקופיות כאילו שהוא בחנות שלו... פשוט סרט :):):):)

.גיא.
02-02-11, 23:04
אני רואה שהרבה ותיקים יצאו מהמחילות שלהם אז החלטתי להביע את דעתי, ספורטפארם הם לא יותר מסתם אנשי מכירות לא מקצועיים ואפשר לראות את זה בפרסומים השקריים שלהם בפייסבוק, באתר שלהם, או בשיחה עם אחד מהנציגים שלהם. כמה דוגמאות שנורא מעצבנות אותי זה השקרים על החלבון פרוקומפלקס שלהם שמכיל(בכאילו) 10 סוגי חלבון......אני לא מבין למה צריך לשקר ולחרטט אנשים תמימים על תכולה לא נכונה שבמוצר ומה שהכי מעצבן זה שהם משקרים שהספיגה של החלבון היא איטית אבל אין בו קזאין בכלל!!! עוד שקר שלהם זה החלבון הידרו הזה שלהם שנימכר במחיר לא שפוי ומי ישמע מה יש בו כבר, כולה חלבון איזולט שלא נותן שום דבר שיותר טוב מחלבון סטנדרתי שעולה 300 ש"ח והוא לא חסכוני בעליל ולא חסרות עוד מלא חרטות על "המותגים" שלהם כמו הסינטה 6- שזה בכלל חלבון שמכיל 50% חלבון במנת הגשה עם לא מעט שומן וסוכר(פלא שהוא טעים) והם עוד משבחים את המוצר הזה ומחלקים טעימות שלו בכל פינה...נו בטח, חסרים פראיירים שישלמו מחיר הזוי על חלבון שהוא בכלל חצי גיינר? פשוט נימאס כבר, בכל מקום שומעים על הדרך המלוכלכת שלהם למכור מוצרים שהם באיכות כל כך נמוכה, או שהם בעצמם לא מודעים לאיכות העלובה פר תמורה שהם נותנים.

AmitBB-עשית פה מצווה עם הפוסט הזה, הגיע הזמן להגיד את האמת על החבורת שקרנים האלה

טייני
02-02-11, 23:21
הצ'מפיון והסיינטרקס הם לא מותגים וסביר להניח שיעשו לך כאב בטן והטעם שלהם גרוע.
האמת עד שכתבת כאן הייתי בטוח שאני הוזה, אבל עכשיו אני בטוח ואני גם מרגיש יותר בטוח לדבר על זה.
בעיקרון עד היום כבר שנה ומשהו הייתי קונה רק אבקת חלבון של צ'מפיון, ועכשיו אני באמת שם לב שיש לי בעיה עם האבקה הזאת ומשהו באמת לא בסדר.
הבעיה שלי היא שתמיד אחרי שאני מסיים את השייק, ממלאת אותי תחושת באסה, לא יודע להסביר את זה. יש גם עוד תופעת לוואי שאני שם לב כל הזמן אליה - אני כל יום מחכה לשייק הבא !!@!# יש מצב צ'מפיון שמים באבקת חלבון שלהם חומר ממכר אח*?

צ'מפיון זאת אחת האבקות הכי טעימות שיש, אם לא הכי.
למי שלא ניסה ותהה במקרה בטעות בגלל האדיוט המצוטט כאן- שום כאבי בטן, שום תופעות לוואי, ואני שמח שיש אנשים כמוך. בזכותך אני אפילו אהנה מהשייק הבא יותר, כי כשאנשים קטנים ואינטרסנטים מלכלכים על מוצר מסויים או על מישהו מסויים, אתה יכול להיות רגוע סופית- הוא טוב מאוד.

באן משובח.

8 ball
03-02-11, 01:02
אני לא מבין איך בדיוק לקנות אפקה ב280 שקל נחשב ללוקסוס?

כנראה שאתה צריך ללכת לבקר שם בשביל לקבל תשובה מספקת כי לא הבנת כלום מהפוסט הזה...חוויה מהנה :)

ד"ר חלבון
03-02-11, 13:50
כנראה שאתה צריך ללכת לבקר שם בשביל לקבל תשובה מספקת כי לא הבנת כלום מהפוסט הזה...חוויה מהנה :)

חחחחחח ball 8 איזה רע אתה...
איך אתה שולח אותו לשם..יהי לו טראומה לכל החיים...
חסוך לעצמך טראומות וכאבי ראש - פשוט תיגש ישר לישראלבודי חחחחחח

Doron.
09-02-11, 14:57
אני גם רוצה לשתף אתכם בשתי חוויות שליליות שהיו לי עם הרשת ה"מכובדת" הזו:

1. הראשונה - בחנות עצמה בר"ג. אכן החנות מבפנים מרשימה מאוד, מזכירה קצת את החנויות שיש בחו"ל, גדולה מרווחת, הרבה מוצרים על המדפים. גם אני בדומה לבחור מההודעות הקודמות הגעתי לשם במטרה לקנות את המטריקס שהיה מפורס במחיר מאוד מאוד זול. כששאלתי את המוכר (מפתח גוף גדול מימדים, לא בהכרח בחור רע, אבל לא נחמד במיוחד) על המוצר, מיד אמר שאין להם כרגע אבל אם אני רוצה הוא יזמין לי, כל זה "אם לא איכפת לי מה אני מכניס לגוף שלי" (!!). אחרי זה הוא פתח במתקפה חסרת מעצורים על חברת סיינטרקס, ניסה לשכנע אותי שיש חלבון עם פירוק איטי גם בחלבון של אופטימום גולד (!) ואפילו אמר שחלבון סינטה 6 מתאים למי שרוצה לעשות חיטוב (!!).
2. השניה - גם אני חברתי בפייסבוק לאחד מקברניטי הרשת וראיתי את הפרסום על החלבון של צמפיון מחיר זנות ממש, משהו כמו 280. אפילו שוחחתי עם הבחור אונליין והוא הבטיח לי שזה המחיר שאקבל אם אתקשר. התקשרתי לשרות ההזמנות, שוחחתי שם עם בחור בשם ______, שהוא גם אחד המנהלים. הנ"ל אמר שהוא בכלל לא שמע על המחיר הזה. אמרתי, אז אני רוצה לקנות במחיר שמופיע באתר, שזה 308 ש"ח, ואז הוא אמר שהמחיר באתר לא מעודכן והמחיר האמיתי הוא 350 !!!

האם אין גבול לבושה. אולי הרשת הזו יכולה לעבוד על כל מיני ילדים או מתאמנים מתחילים, אבל בן אדם שקצת בקיא בשוק התוספים לא יפול בפח שלהם. חוסר אדיבות, מקצועיות, נימוס והטעיה הם רק חלק קטן מדרך החיים של הרשת הזו. בכך אני מביע רק את דעתי האישית על סמך הניסיון שלי, וכשקראתי את הפוסט הזה הייתי בהלם שאותם דברים שקרו לי קרו גם לאחרים.

ואיי בנאדם זה בדיוק מה שעשו לי שם ברמת גן!!!
הייתי חייב להירשם לכאן כדי לכתוב את דעתי לגביהם.אני ביקשתי סיינטרקס מטריקס 5 והמוכר(בחור גדול אבל לא אדיב מי יודע מה) התנער מכל אחריות על המוצר וניסה להפחיד אותי שהמוצר יעשה לי כאבי בטן ושלשולים וטען שאין לו מושג מה דוחפים לתוכו אבל "הרבה מתלוננים עליו".אמרתי לו שזאת לא הפעם הראשונה שלי עם החלבון הזה ושאני ממש מרוצה ממנו אז שיחק אותה מופתע והמשיך להיות בשלו ועל הדרך הוא הציע לי את החלבון של גאספרי שחוץ מקופסא יפה הוא לא נותן כלום.המזל שלי זה שאני לא חדש בתחום הזה ואני מבין במוצרים ובערכי מזון וידעתי מראש לקראת מה באתי אליהם אבל צר לי שיש אנשים שנפלו ברשת שלהם.זה אבסורד שיש לספורטפארם חנות כזאת מרשימה אבל היחס והמקצועיות שלהם שואפים לאפס!:thumbdown:

gill
09-02-11, 21:37
ברוך הבא למועדון אחינו
אני חושב שצריך להקים מועדון לנפגעי ספורטפארם חחחחח.

TORBO
10-02-11, 11:52
ברוך הבא למועדון אחינו
אני חושב שצריך להקים מועדון לנפגעי ספורטפארם חחחחח.

חזק ביותר אני בעד

gongol
10-02-11, 12:04
איזו מדינה? לא יאמן ....אין על ישראלבודי תותחים.......

Doron.
11-02-11, 01:19
איזו מדינה? לא יאמן ....אין על ישראלבודי תותחים.......

צודק אחי,שירות ואמינות....תאמין לי שזה חשוב יותר מכל דבר אחר

Philip1123
13-02-11, 00:16
חבר'ה מה קורה, מזניחים את הפוסט הכי חשוב בפורום?...
מה קרה, השירות של ספורט_____ השתפר?... או שהתמכרתם ל-Whey Tropin שלהם?... :-)

הליצן המרקד
13-02-11, 00:33
מה חשוב בהכפשה של חברה אחרת בדיוק?

hypertrophy
13-02-11, 04:33
מה חשוב בהכפשה של חברה אחרת בדיוק?

האמת שפה אני מסכים איתך...אין סיבה להמשיך הנקודה הובהרה

ננעל